Şimdi Ara

Windows Phone 8 işletim sistemli HTC Accord görüntülendi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
7.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Windows Phone 8 işletim sistemli HTC Accord görüntülendi

Tayvan merkezli akıllı telefon üreticisi HTC, bugün New York'ta önemli bir etkinlik düzenleyeceklerini duyurmuştu. HTC'nin resmi Facebook sayfası üzerinden yayınlanan duyuruda ''Güzel donanım, göz kamaştırıcı yazılımla buluştuğunda'' şeklinde slogan da gözlerden kaçmamıştı. Bugün resmiyet kazanacağına dair tahmin yürütülen akıllı telefonlardan Accord'un ilk fotoğrafları PhoneArena tarafından paylaşıldı.

Microsoft'un yeni nesil mobil işletim sistemi Windows Phone 8 desteğini arkasına alan Accord, HTC'nin ürün yelpazesindeki çoğu modelin aksine sert hatlara sahip. Akıllı telefonun, 1.5 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Qualcomm MSM8960 Snapdragon S4 Plus platformu, Adreno 225 grafik birimi, 4.3-inç boyutunda ve 720 x 1280 piksel çözünürlüğünde dokunmatik kapasitif ekran, 8 megapiksel çözünürlüğünde kamera, yakın alan iletişim teknolojisi (NFC) ve 4G (LTE) alt yapısı desteği ile gelmesi bekleniyor.

8 GB ve 16 GB'lık iki farklı modeli bulunan HTC Accord'un yeni detayları elimize ulaştıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Yeni akıllı telefonun daha detaylı görsellerine aşağıdaki fotoğraf galerimizden ulaşabilirsiniz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    HTC Accord
    HTC Accord
    HTC Accord
    HTC Accord
    HTC Accord

• Baya baya Nokia çakması bu :S

• Lumia 820 ye asiri derecede benziyor sanki :D

• honda accord

• Bence bu nokia dan dolayi degil. HTC wp8 in karelerden oluşmasindan dolayi boyle bir tasarima basvurmus.

• Microsoft yoksa tasarımı da mı kısıtladı? Bu ne arkadaş ya ?
  • bildiğim kadarıyla türkiye saatiyle ssat 6da tanıtılacak.

• Çıkartmasına gerekte yokmuş.

• Üstüne de Nokia yazsalarmış keşke. Hatta hiç uğraşmayıp Nokia'dan satın alıp 10 dolar fazlaya satsalarmış.

• Nokia dava açsa yeridir.

• Tasarım berbat

• nokia değil mi bu? :D

• Galaxy s3 ve s2 ile çekilmiş

• 2 cihaz tanıtıldı. x ve s

• YouTube'da TechnoBuffalo 8S'in Hands On videosunu yayınlamış. Tasarım olarak harika duruyor. 4 farklı renk tanıtılmış ve hepsi birbirinden güzel.

• çok çirkin olmuş, birde resimler niye net olmaz arkadaş, uzaktan kumandayla çekilmiş gibi

wp 8 işletim sistemi android piyasını etkilermi acaba ilerleyen dönemlerde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drs06

çok çirkin olmuş, birde resimler niye net olmaz arkadaş, uzaktan kumandayla çekilmiş gibi wp 8 işletim sistemi android piyasını etkilermi acaba ilerleyen dönemlerde?

tam bende aynısını yazacaksım, neden net resim çekmiyorlar ki, belki hesap makinası ile çekilmiştir

• htc yazısını görmesem nokia yeni model tanıttı diyecem.Sonrada niye dava açarsın derler :)

• Orijinalden alıntı: mhalil

htc yazısını görmesem nokia yeni model tanıttı diyecem.Sonrada niye dava açarsın derler.Hadi tasarımı geçtik donanımda bile kopya çekmiş:)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.