Şimdi Ara

Yeni PS3 Modelini Daha Yakından Görün

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Gamescom öncesinde farklı farklı yerlerde karşımıza çıkmasına rağmen duyurusu bugüne kadar geciken yeni Playstation 3 modelini daha yakından görmeye ne dersiniz? Şu anki mevcut Slim modeline oranla %20 daha hafif olan Playstation 3 Super Slim'in beyaz ve siyah modellerinin fuar alanından alınmış görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Tasarımlar hakkındaki yorumlarınızı merakla bekliyoruz;

• Güzel Görünüyor Ancak Bence Gereksiz Olmuş Sonuçta Hali Hazırda Zaten Ps3 Modelleri Var Onun Yerine Yavaştan Ps4 Çıkarsalar Daha Makbule Geçer
  • Haberin başlığını görünce hışımla daldım. Birde ne göreyim yeni PS3 modeliymiş feci hayal kırıklığı yaşadım. :(

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • beyazı çok şık, adamlar tam evlerde lcd tv altında güzel duracak şekilde tasarlıyorlar

• Beyazı alırsak zaten tozdan belli bir süre sonra siyah olur. O yüzden hangisini alırsanız alın sonuçta siyah alıyorsunuz bunu bilin.

• Ya çok kötü be arkadaş :S

• Beyaz bizim evdeki panjur gibi duruyor siyah her zaman daha iyi beyaz kiri belli eder zaten zırt pırt temizlenecek falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalizmm

Haberin başlığını görünce hışımla daldım. Birde ne göreyim yeni PS3 modeliymiş feci hayal kırıklığı yaşadım. :(

Adamı niye eksilediniz ki, PS3 Super Slim yerine PS4 olsa kötü mü olurdu...

• Öncelikle bir şey söylemek gerekirse. NEDEN SONY PS4 ÇIKARMIYOR ESKİYE YATIRIM YAPIYOR BUNUN HESABI SORULSUN BU MİLLET BUNU ÖĞRENMEYİ HAK EDİYOR YAZIKLAR OLS... Beyaz olanı çok cissssssseeeel :))

• klimaya benzemiş

• çok güzel olmuş bence, biraz kartona benzemiş üstü. :D

• tasarım güzel olmuş yalnız bir sorum var bu modelde ps2 slim de olduğu gibi bluray sürücüsü elle mi açılıyor yoksa otomatik mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalizmm

Haberin başlığını görünce hışımla daldım. Birde ne göreyim yeni PS3 modeliymiş feci hayal kırıklığı yaşadım. :(

gülme krizine girdim :D:D
  • Beyaz olan mükemmel ama siyah için mükemmel demeye dilim varmıyor. Tırtıklı kısım biraz üzücü ama neyse almayı düşünen biri olarak yine de olmuş diyor ve Tr resmi fiyatlarını heyecanla bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi St Batuhan -- 19 Eylül 2012; 21:03:09 >
  • Ps3 (ve emsali teknolojiler) cebe sığar oldu daha 4 duyurulacak.İyi,hoş,güzel,cool da okadar da değil be kardeşim...

• Üst kaporta'da ki tırtıklı kısım PS3 ciddi duruşunu bozmuş oraya uygun stickerlar satışa çıkar.BluRay kapağınıda panjur gibi katlanır yapsalarmış.:D

Şu Süper slim için harcanan kaynağa yazık, PS4 giderlerine harcansa yerinde olurdu,şimdi çıkar 1 cins Süper slim çok önceden hazırlandı yeni pazara sunuyor..:D PS4 için çalışmadıklarını ne biliyorsun...:D nasıl 1 düşünce yapısı oluşmuşsa yazılanı nasıl anlıyor ulemaya bırakmak lazım...

• cok guzel yapmislar bence :D tirtikli kismi hele cok iyi ps3 basinda cok durunca sinek filan isiriyor kasiyacak yer bulamiyordum bu super oldu :D japonlar bosuna birsey yapmaz beyler

• Fena sayılmaz bence
  • Rezalet tek kelimeyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha durun ultra ultra ps3 slim çıkacakmış...belki ps4'e sıra gelir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.