Şimdi Ara

Intel 27 Eylül'de tablet etkinliği düzenliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Intel 27 Eylül'de tablet etkinliği düzenliyor

Windows 8 işletim sisteminin çıkışına sayılı haftalar kala, üreticilerin yol haritaları da netleşmeye başlıyor. Geçmiş fuarlarda pek çok örneğini gördüğümüz Windows 8 tabletler, işletim sisteminin çıkışıyla piyasada yerini alacak.

ARM ve Intel Ivy Bridge işlemciler ile gördüğümüz tabletlerin yeni üyeleri ise Intel'in Clover Trail tabanlı Atom işlemcisinden güç alacak. Tablet pazarında daha etkin rol oynamak isteyen Intel, 27 Eylül'de San Fransisco'da Windows 8 işletim sistemli tabletleri tanıtacağı bir etkinlik düzenleyecek.

ASUS, Acer, Dell, HP, Lenovo, Samsung ve ZTE firmalarının tablet modelleri etkinlik esnasında tanıtılacak. Ancak şimdiye kadar hiç tanıtılmamış modeller mi tanıtılacak veya yeni modellere ek olarak fuarlarda karşımıza modeller de mi sergilenecek henüz netleşmedi. 

Intel ayrıca yeni nesil Atom işlemciler ile ilgili de yeni detayları katılımcılarla paylaşacak.

Etkinliğin, firma temsilcileriyle yeni nesil Atom işlemcilerin tablet pazarına yapacağı katkının ele alındığı bir toplantı olması da muhtemel.

• Nerede bu etkinlik, bizler gidebiliyor muyuz ?
  • Süper olacak. Büyük bir merakla bekliyorum. Tablet konusu artık bir açıklığa kavuşsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: *Furious*

Nerede bu etkinlik, bizler gidebiliyor muyuz ?

ARM ve Intel Ivy Bridge işlemciler ile gördüğümüz tabletlerin yeni üyeleri ise Intel'in Clover Trail tabanlı Atom işlemcisinden güç alacak. Tablet pazarında daha etkin rol oynamak isteyen Intel, 27 Eylül'de San Fransisco'da Windows 8 işletim sistemli tabletleri tanıtacağı bir etkinlik düzenleyecek.
  • Gözden kaçırmışık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.