Şimdi Ara

PlayStation 3 Super Slim Duyuruldu!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
7.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sony bu sabah Tokyo'da düzenlediği bir lansman ile PlayStation 3'ün uzun süredir söylenti olarak dolaşan Super Slim modelini duyurdu.

Siyah ve beyaz olmak üzere 2 model olarak piyasaya sürülecek yeni konsolun 500 GB'lık sürümü 28 eylül tarihinde Avrupa raflarındaki yerini alacak.  12 GB'lık flash hafıza destekli modeli ise 12 ekim tarihinde Avrupaya gelecek. Üstelik 500 GB'lık sürümü FIFA 13 ile birlikte 299 Euro - 700 TL'ye satışa sunulacak. Ayrıca harici olarak kullanılabilecel 250 GB'lık özel bir HDD'de yakın tarihte raflara geliyor.

Yeni PlayStation 3 modeli, fat modelinden % 50 daha hafif. Şu anki slim modeline göre ise % 25 daha küçük ve % 20 daha hafif.

İşte yeni PlayStation 3 modelinden detaylar:

PlayStation (CECH-4000 series)

Ürün adı - PlayStation 3
    Çıkış tarihi - Avrupa: 28 eylül, 2012 (HDD 500GB), 12 ekim, 2012 (Flash Memory 12GB)
    Ürün kodu - CECH-4000series (Charcoal Black / Classic White)
    CPU - Cell Broadband Engine
    GPU - RSX
    Audio output - LPCM 7.1ch, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS, DTS-HD, AAC.
    Memory - 256MB XDR Main RAM, 256MB GDDR3 VRAM
    Storage size - CECH-4000A: Flash Memory 12GB, CECH-4000B: HDD 500GB1
    Inputs/Outputs - USB 2.0
    Networking - Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T) × 1, IEEE 802.11 b/g, Bluetooth® 2.0 (EDR)
    Kontroller- Wireless Controller Bluetooth
    AV output - Resolution: 1080p, 1080i, 720p, 480p, 480i (for PAL 576p, 576i)
    HDMI OUT bağlantısı - 1
    AV MULTI OUT bağlantısı - 1
    Digital out (optical) bağlantısı - 1
    BD/DVD/CD drive
    Maksimum okuma hızı - BD × 2 (BD-ROM), DVD × 8 (DVD-ROM), CD × 24 (CD-ROM)
    Power - AC 220 - 240, 50/60Hz
    Power consumption - Approx. 190W
    Ağırlığı -  2.1kg
    İçerik- PlayStation 3 sistemi × 1, Wireless Controller (DualShock 3) × 1, AC power cord × 1, AV kablosu × 1, USB kablosu × 1

• ps 4 nerde yeterince ps3 çıktı zaten

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Donanım özelliklerinde bir fark yoksa boşuna zahmet etmişler..

• Çok da lazımdı zaten...

• Yalanla yalanla sonra da yeni model duyur. 2 Model var zaten buna ne gerek var ki ekstra hiçbir özelliği yok. Ayrıca PS3 Fat kasanın tasarımı bence diğerlerinden çok daha güzel...

• Berbat.Üzerinde uğraşılmamış,sırf güdeme gelmek için,yeni bir model olsun diye çıkarılmış bir tasarım.Bununla uğraşacaklarına yeni kontroller çıkarsalar daha iyi.

• Ben cihazı beğendim.PS3 almayı düşünüyordum,buda tuzu biberi oldu tabii ne zaman Türkiye'ye gelir orasını bilemem ancak bekleyebilirim sanırım.

• Sony çok gereksiz işler yapıyor son dönemde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Ben cihazı beğendim.PS3 almayı düşünüyordum,buda tuzu biberi oldu tabii ne zaman Türkiye'ye gelir orasını bilemem ancak bekleyebilirim sanırım.

ya kardeşim git al PS'nı oyna oyununu aksiyon dolu anları bu tasarım içinmi erteleyeceksin

• sony tasarım işini iyi biliyor

• PS4'ü 2014'ten erken göremeyiz artık.
  • şu an alınacak en iyi platform: Ultra Slim PS3.

Ucuz fiyat 500 GB kapasite, The Last of us, Gow, Uncharted 3 gibi muhteşem oyunlar.
  • Daha küçük ve daha yeni teknolojiyle üretilen bir PS3'ü niye istemiyorsunuz, anlayamıyorum. Bence çok haksızlık yapıyorsunuz.

• Sony akıllı davranıyor.xbox gibi hemen yenisi çıkartmıyor.
  • alıpta cebine sokmayacagına göre kucuk ve hafıf olması benı ilgilendırmıyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: skywalkerhan

Donanım özelliklerinde bir fark yoksa boşuna zahmet etmişler..

donanımda bir farklılık olması mümkün değil zaten.başka bir işlemci yada ekran kartı kullansan şu ana kadar çıkmış oyunlarda optimizasyon sorunu yaşanır.çünkü oyunlar direk işlemci için geliştiriliyor. bunlar değişse ps3 slim değil ps4 olurdu bu cihaz. belki daha kaliteli malzeme kullanmışlardır o kadar ki sanmıyorum ucuz yapmak için malzeme kalitesi düşürülmüştür.
    hepiniz laf ediyorsunuz ama 2 yıl içinde çıkcak ps4 için bir ön hazırlık bu. ps4 çıktığında az sayıda ps3 üretimi devam edicek ve oda bu cihazla olucak ps3 slimde rafa kalkıcak. yani tahminime göre 5-6 yıl boyunca üretilecek ve satılacak tek ps3 bu. ps2 slim hala satıyor buda şu an ps2 nin bulunduğu durumda olucak cihaz.

• Sony nin paraya ihtiyacı vardı.Karşınızda sony nin para kazanma fikri
  • Şansa bak daha yeni ps3 aldım.
  • Bence güzel yapamamışlar hiç beğenmedim açıkcası. İlk çıkan PS3 lere benziyor onuda hiç beğenmemiştim. Ayrıca bunun cd takma yeri nerede. Eğer PS2 gibi kapaklı ise hepten berbat bi durum. Hayatımda 2 sefer sony tasarımından nefret ettim. Birincisi ilk fat PS3 ler ikincisi bu yeni kasa...
  • bu forumda tasarıma b.k atılıyorsa tek bir sebebi vardır o da ellerindeki ps3 ün 2. el fiyatının düşmesini istemeyen insanlar.aletin şekli bence oldukça güzel ve ucuza satıyor sony.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.