Şimdi Ara

Sony Xperia J ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
9.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • IFA 2012'nin en gözde stantlarından birine sahip olan Sony'nin fiyat / performans odaklı telefonu Xperia J, giriş seviyesi telefonlarda çıtayı yükseltmeye hazırlanıyor. 4" lik ekranıyla giriş seviyesi telefonlarda yeni bir dönemi işaret eden telefona sizler için göz attık.

• ilk yorum

• Hep geridesi Sony hep,Samsung Lg Apple Gibi yeni nesil telefonlarla xperia serisini güçlendirmek yerine Sadece tasarımı değiştirip Daha pahalıya satıyorsunz bu mantıkla Bu telefonlar Satmaz daha iyi bi donanımla Amiral Gemisi çıkartman lazıM,İnceleme için teşekkürler.

• Şu tasarımlarını değiştirmeliler.
  • Neo V'ten daha iyi değil. Hala 1 sene önceki giriş seviyesi telefonların özelliklerinde ve hatta GPU da gerisinde telefon çıkartıyorlar.

Saçmalık !

• quote:

Orijinalden alıntı: nnn006

Hep geridesi Sony hep,Samsung Lg Apple Gibi yeni nesil telefonlarla xperia serisini güçlendirmek yerine Sadece tasarımı değiştirip Daha pahalıya satıyorsunz bu mantıkla Bu telefonlar Satmaz daha iyi bi donanımla Amiral Gemisi çıkartman lazıM,İnceleme için teşekkürler.

yukuberk görmesin bu yorumu:)

• Xperia İyidir ya...
    Kalite/Fiyat kıyaslaması yapıldığında anlaşılır durum...
  • nerdeyse x10 ile aynı. Kamera'da 8 MP olsa...

• quote:

Hep geridesi Sony hep,Samsung Lg Apple Gibi yeni nesil telefonlarla xperia serisini güçlendirmek yerine Sadece tasarımı değiştirip Daha pahalıya satıyorsunz bu mantıkla Bu telefonlar Satmaz daha iyi bi donanımla Amiral Gemisi çıkartman lazıM,İnceleme için teşekkürler.

bknz: xperia t

• arakdaşlar zaten bu telefon giriş seviyesi yani ucuz a verecek adam.12 MP kamera falan koyduktan sonra nasıl giriş olsun kıyas yaparken buna dikkat edin adam en düşük donanımı en uygun performans verecek şekilde sunmuş.Herkesin 1500 tl verip tel alacak hali yok ya.

• quote:

ilk yorum

1 gün de böyle bir yazı görmesek..
  • Baya bir giriş olmuş.Xperia Sola iyidir.

• 2012 biticek hala 512 ram hala 1gHz işlemci.Şiştik artık Sony.
  • kaç para bu alet?

• Telefonun donanımına laf eden arkadaslara:

Ben mesela xperia neo kullanıyorum. Tek çekirdek işlemcisi 512 ram i var. Bu telefon ile aynı özelliklerde yani sadece adreno 205 var oyunlarda biraz daha iyidir tahmin ediyorum. Ancak oyun oynamıyorum whatsapp ve viber kullanıyorum arada bir internete giriyorum. Ben telefonu böyle kullanırken gidipte galaxy s3 yada htc one x alsam hem telefona yazık hem verilen paraya. Whatsapp ve viber kullanmak için 4 çekirdekli tegra 3 e veya exynos a ne gerek var. 1700 tl para vereceğim hiçbir özelliğini kullanmayacağım. İsraf değil midir.
    Bu telefon benim gibi kullanıcılara hitap ediyor. Zaten Xperia T diye bir modeli var sony nin bu telefona dediğiniz özellikleri koysa zaten Xperia T olmuş oluyor. Sanki sony nin tek bir modeli varmış gibi yorum yapıyosunuz. Ha diyeceksiniz ki Xperia T s3 veya one x kadar donanımlı değil. O da sony nin kendi tercihidir.

Son olarak daha isabetli yorum yapabilmek icin telefonun fiyatını da bilmek gerek. Bu telefon 600 civarı bir fiyatla satılsa (ki 600 TL den sonrası bu telefon için abartıdır.) baya bir kullananı olur. Ama sırf 4 inc ekranı var diye 1000TL den satmaya kalkarlarsa o zaman vurun yerden yere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypnotica -- 19 Eylül 2012; 1:44:27 >

• hala giriş seviyesi telefonların ne olduğunu bilmeyenler var

herkes 4 çekirdekli testlerde en iyi sonuçları alan devasa ekranlı telefon kullanmak istemiyor olabilir

herkesin bütçesi bu telefonlara yetmiyor olabilir

bu insanlar ne alacak, giriş seviyesi telefonlar olmasa?
  • bu firmalar sadece tam donanımlı yüksek özellikli telefonlar cıkarmıyor , giris seviyesi ürünlerde satıyorlar , bu telefonda giris seviyesi bir model , elestri yaparken ona göre yapın ama burdaki bazı arkadaşlar anlasılan sony düsmanı sacma sapan gereksiz mesajlar atıyorlar.

telefona gelirsek giris seviyesi icin uygun bir telefon olmus , telefona 1500-2000 tl vermek istemeyen gider bu modeli alır
  • quote:

http://www.sonymobile.com/gb/products/phones/xperia-t/
    http://www.sonymobile.com/global-en/products/phones/xperia-v/

Qualcomm MSM8260A Snapdragon
    16 GB, 1 GB RAM
    720 x 1280 pixels
    13 MP, 4128x3096 pixels

• artık giriş seviyesi modellerde de 1 gb ram standart olmalı bence. sırf bu ram kısıtlaması yüzünden pek çok telefon android güncellemesi alamadı.

• Ahh ahh birde kamerası daha iyi olsa.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.