- x
LG OPTİMUS 3D MAX (P725) ANA KONU VE İNCELEME
1749 Cevap107928 Görüntüleme26 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1438 Mesaj
18 Eylül 2012; 12:20:54 

Merhaba

Aslında cihazı alalı yaklaşık 1.5 ay oluyor ama alır almaz inceleme yapmayı doğru bulmuyorum çünki çoğu detay cihaz kullanıldıkça ortaya çıkıyor.

öncelikle şunu belirteyim telefonun incelemesini haftaya pazar gününe kadar tamamlamayı düşünüyorum çünki şuan istanbulda değilim ve cuma günü döneceğim.incelemeyi haftaya bırakmamın sebebi istanbul da daha önceden kullandığım optimus 3d (p920)modeli telefonum var ve bu telefon ile kıyaslayacağım.

Telefonun Kutu İçeriği
-Lg optimus 3d max cihaz
-1520 mah batarya
-usb kablosu
-usb kablosu ucuna takılan şarj cihazı
-kulaklık
-kullanım klavuzu, garanti belgesi vs diğer evraklar.

Temel Teknik Özellikler
Ağ 2g: Edge 850/900/1800/1900
3g: Umts 900/1900/2100
Hsdpa 21 mbps
Hsupa 5,7 mbps

Boyutlar 126 X 67,1 X 9,6

Ağırlık 146 gram

İşletim Sistemi Android 2,3,6 (4.0 güncellemesi kesin olarak alacak)

Pil 1520 mah

Ekran Nova multitouch
Ekran koruma Corning Gorilla Glass 2 (en dayanıklı ekran tipi)
Ekran Boyutu 4.3"
Çözünürlük WVGA(800X480)
Parlaklık 600 nit

Chipset Tı Omap 4430
CPU Çift çekirdekli 1.2 ghz cortex A9

SADECE OPTİMUS 3D SERİLERİNDE BULUNAN ÇİFT ÇEKİRDEK ÇİFT KANAL ÇİFT BELLEKTEN OLUŞAN TRİ-DUAL TEKNOLOJİSİ İLE EKSTRA GÜÇ

Micro usb üzerinden gerçek çözünürlüğünde 3d filmleri televizyona aktarma

Bellek 1GB DDR2 RAM

GPU PowerVR SGX540

Sensörler Accelerometer, cayro, yakınlık, pusula
Flash desteği
Veri bağlantısı
Bluetooth 3.0 HS
Usb
Wifi 802.11 b / g / n

Kamera
Birincil Çift 5 mp AF (3 boyutlu çekim)
İkincil VGA
Flash Led
Ses/Video
Form Faktörü mp3/aac/(e)aac+
Frekans Mpeg4/H.264 / Divxx
30 fps@1080p
Fm radyo var
Dahili RAM 1 gb DDR2
ROM 8 gb
micro sd 32 gb'a kadar (güncelleme ile 64 gb desteği)
Gelişmiş özellikler
gps (ek olarak a-gps)
nfc ödeme var (donanım olarak)

- SNS entegre
- TV-out (via MHL A/V link)
- MP4/DivX/XviD/H.264/H.263/WMV oynatıcı
- MP3/WAV/WMA/eAAC+ oynatıcı
- 1080p@30fps (2D), 720@30fps (3D) playback
- 3D/2D görüntü&video düzenleyici
- HD Dönüştürücü (oyun ve uygulamalar)
- 2D den 3D ye dönüştürücü uygulama
- Belge görüntüleyici/düzenleyici
- Organizer
- Google arama, Harita, Gmail
- YouTube, Google Talk
- Sesli komut/arama
- Tahminli metin girişi

Burada yazılan özelliklerin hepsi kesin olarak doğrudur ve internetten alıntı yapmadım hepsini tek tek kendim yazdım. İnternette birçok sitede çoğu
özellik yanlış yazılmış bu yüzden güvenip alıntı yapmadım.(örnek birçok site radyo yok yazmış)

Öncelikle daha önce ki seri olan p920(optimus 3d)'ye göre fiziksel olarak çok büyük değişiklikler var.Lg p920 168 gr iken p725(3d max)146 gr ancak bu kısım da hata var cihaz aslında biraz daha hafif.2 cihazı elinize aldığınız da ağırlık olarak çok fark ediyor yani eski seriden çok daha hafif.Eski seriye göre çok daha ince ve ekranı aynı boyut da olduğu halde cihaz biraz daha kısa.

Cihazın ekranı da eski seriye göre değişim görmüş ve dünyanın en parlak telefon ekranı olarak gösterilen nova teknolojisi kullanılmış ve 600 nit bir parlaklığı var.Cihazın ekranı önceki seriye göre biraz daha parlak bu bariz bir şekilde fark ediliyor.Cihazın ekranını iphone ile de kıyasladığımızda çok daha net ve parlak bir ekranı var.

İşlemci eski seriye göre 200 mhz daha hızlı çift çekirdek bir işlemci var.Ben p920 modelini de kullanırken hiç takılma yavaşlama vs yaşamıyordum bu yüzden aradaki farkı çok fazla yaşamadım.

Kamera p920 modelindeki gibi resim çekerken deklanşöre basınca 1-2 saniye cihazın netlemesini beklemiyorsunuz cihaz hemen çekim yapıyor.ilk başlarda yakın çekimde bana kötü gelmişti ve macro çekimi bir türlü bulamıyordum.Bir süre sonra birşey keşfettim cihaz önceki serideki zorunlu auto fokus özelliğini kaldırmışlar ve cihazı çekmek istediğiniz nesneye tuttuğunuzda ekranın hangi bölgesine dokunursanız oraya odaklanıyor ve netliyor ekranda yeşil olarak belirtildiğinde deklanşöre basıp resmi çekebiliyorsunuz ve bu saye de çok net resimler çekilebiliyor.Kamera konusunda bir güzel yenilik ise optimus 3d modelinde cihazın yanındaki tuş deklanşör olarak kullanılamıyordu ve mecburi olarak ekran üzerinden çekim yapılıyordu ama artık yeni model de yandaki tuş deklanşör görevi görüyor.Her ne kadar bunlar çok büyük yenilikler olmasa bile lg markasının kullanıcılarını dikkate alıp onların isteklerine göre yenilikler yapması güzel birşey.
Kamerasını diğer cihazlara göre kıyaslamak gerekirse iphone 4s'e göre çok ufak bir farkla önde diyebilirim.

Ram 1 gb eski seriye göre 2 katına çıkarılmış ve ddr2 ram kullanıyor ve şuan da piyasada bildiğim kadarı ile başka ddr2 ram kullanan telefon yok.

Malzeme kalitesi her zaman ki lg telefonları gibi iyi ancak eski seriye göre daha hassas yani daha kolay çizilebilir.Ama ekranı bu kısma dahil etmiyorum çünki Corning Gorilla Glass 2 teknolojisi kullanılmış.

Batarya konusunda bana biraz zayıf geldi p920 modelinde ortalama 2-3 gün kullanırken bunda 1-2 gün kullanıyorum ancak şuan tatil de olduğum için sürekli telefonla internete girip resim çekiyorum belki de bu yüzden olabilir.

LG optimus 3d max'in P920 (optimus 3d) Modeline Göre Kısaca Artıları

-İşlemci ve Ram daha güçlü hâle getirilmiş

-Ekran boyutları aynı olduğu halde 3d max daha ince,daha kısa ve daha hafif

- Tasarım olarak çok daha şık ve karizma duruyor.

-Ekran daha parlak ve daha net

-3d teknolojisi biraz daha geliştirilmiş ve derinlik hissi arttırılmış.

-Yazılım sürümü her ne kadar 4.0 şuan için olmasa bile p920 modelinden bir sürüm daha ileri.

-Kamera da mecburu auto fokus kaldırılmış ve manzara çekimlerinde gereksiz bekleme durumu artık yok.(optimus 3d kullananlar bilir resim çekerken bazen çok güzel bir pozu kaçırabiliyorsunuz çünki cihaz deklanşöre bastığımız an çekim yapmıyor netleme yapıyor.)

LG optimus 3d max'in P920 (optimus 3d) Modeline Göre Kısaca Eksileri

-Cihaz önceki seriye göre sanki biraz daha hassas ve çabuk çizilebilir hissi veriyor ama bu durum sadece arka taraf için geçerli ön taraf zaten en yeni teknoloji olduğu için çizilme riski çok düşük.

-Hdmi portu yok sadece micro usb üzerinden görüntü aktarılabiliyor bu yüzden aynı anda şarj olurken görüntü aktaramıyoruz.

-Şarjı biraz daha az gidiyor.

lg optimus 3d max imzamız.

quote:

LG Optimus 3d Max Kullanıcıları ve İnceleme Ana Konusu

[center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_65965249/mpage_1/key_/tm.htm][image]http://a1211.hizliresim.com/13/v/gb7n1.jpg[/image]
[size=2]LG Optimus 3d Max Kullanıcıları ve İnceleme Ana Konusu[/size][/link]

[color=#330099][/color][/center]

Telefonun kendi resimlerini de ekliyorum yanında 3.0" ekranı olan lg crystal ile birlikte resmini çektim boyutlarını buna göre tahmin edersiniz.

0

0

0

0

0

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 6 Ocak 2013; 1:20:50 >

116 Mesaj
18 Eylül 2012; 21:42:06 

tavsiye edermisin ? tereddütlerim var bana eğlenceli sağlam bi cihaz lazım.yada hiç düşünme işini garantiye al ıphone 4 almı dersin :D.açıklama güzel olmuş ellerine sağlık.

bir çin atasözü derki;ÇALIŞIYORSA KURCALAMA

1438 Mesaj
18 Eylül 2012; 22:19:08 

quote:

Orijinalden alıntı: mayday06

tavsiye edermisin ? tereddütlerim var bana eğlenceli sağlam bi cihaz lazım.yada hiç düşünme işini garantiye al ıphone 4 almı dersin :D.açıklama güzel olmuş ellerine sağlık.

tavsiye ederim ben çok memnunum cihazdan kuzenimde iphone 4s var ve bazen 2 telefonu karşılaştırıyorum benim telefon sanki daha hafif tip olarak daha güzel çünki onun ekranının üzerinde çok fazla boşluk var nerdeyse telefonların arasında uzunluk olarak fark yok ama ekran boyutları çok farklı benim telefonumun ekranı çok daha parlak kesinlikle benim telefonum daha güzel diyebilirim bunu bu telefonu kullandığım için söylemiyorum optimus 3d modelini ilk çıktığında almıştım 2100 tl civarına ve iphone 4s daha ucuzdu ama ben yine de optimus 3d'yi almıştım ve benim her türlü işimi gördü de bu cihaz.

1438 Mesaj
18 Eylül 2012; 22:26:59 

optimus 3d max'in iphone 4s'e göre artıları

-görüntü olarak lg daha güzel ve daha ince bir telefon ekran dışında çok fazla boşuk yok 4s'e göre

-işlemci ve ram olarak daha iyi

-ekran parlaklığı daha net ve daha dar açılardan daha net görüntü alabiliyorsun.

-kamera performansı

-3d resim ve video çekimi yapabilme ve oynatabilme özelliği

-standart şarj aleti ve usb kablosu

-servis konusunda lg'nin kendi servisi teleservice, kvk ve genpa'ye göre çok daha iyi ve en azından derdinizi yüz yüze anlatıp çözüm bulma şansınız var.

vs.

optimus 3d max'in iphone 4s'e göre eksileri

-ios işletim sistemini sevenler için android bir sorun olabilir ama ben gayet memnunum imkanım olmasına rağmen iphone tercih etmedim biraz da zevk meselesi gerçi

-kapak kılıf vs iphone gibi bulunmuyor.

-2.el satışında iphone gibi değil biraz daha fazla zarar edilebiliyor.

-güncellemelerin gecikmesi (artık güncelleme işi bir düzene girecekmiş aldığım duyuma göre)

bazı arkadaşlar yorumlarımı samimi bulmayabilir ama cidden düşününce iphone 4s'in üstün bir yönü yok diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 18 Eylül 2012; 22:28:29 >

1438 Mesaj
19 Eylül 2012; 13:49:08 

0

0

0

0

resimler internetten alıntıdır.

668 Mesaj
20 Eylül 2012; 11:30:06 

suan 3d 920 kullaniyorum.bana daha sik geldi kalin olmasina ragmen..batarya icin arkadaslara htc nin onerdigi yontemi bilgilendirmek isterim..
galaxy n7000 note ve 3d920 denedim.3d920 de tuttu ama note olmadi.cha cha daha deneyecegim,
saygilar,

1.Android Telefonunuzun Batarya Süresini İkiye Katlayacak Resmi İpucu

HTC’nin yayınladığı ve birçok Android kullanıcısı tarafından doğrulanan ipucunu nasıl kullanacağınızın adımlarını anlatalım isterseniz:
*Telefonunuzu açın ve telefonunuzu 8 saat veya daha uzun süre şarj edin (bu süre boyunca şarjdan çıkarmayın),
*Ardından telefonunuzu şarjdan çıkarın ve kapatın. Telefon kapalıyken 1 saat kadar telefonunuzu tekrar şarja takın,
*Sonrasında telefonunuzu tekrar şarjdan çıkarın, telefonunuzu açın ve 2 dakika bekleyip; telefonunuzu kapatın ve tekrar 1 saat daha şarj edin.

Yukarıdaki; HTC tarafından resmi olarak Android cihazlar için açıklanan ve kullanıcıların da onayladığı batarya süresini artırma ipucunu; doğru bir şekilde yaptığınız taktirde telefonunuzun batarya ömrünü ikiye katlayabilirsiniz.

NOKİA E6 Black & NOKİA 808 Red (N41)
E6 motorola (music monters)
SONY XPERIA S TABLET & SONY XPERIA ZL & SONY NEX-3
SAMSUNG GALAXY S4 mini DUOS 9120
NİKON D3200

430 Mesaj
8 Ekim 2012; 16:08:58 

Müdür,

Bana ucuza alabilir misin ? Arkadaşın biri 1000 tl ye 10 günlük satıyor...

Mesajımı gören satan arkadaşlar pm atabilir

Teşekkürler

Biz şampiyon takım tutmadık. Bursasporumuzu ŞAMPİYON yaptık. Platonik aşk bizim kitabımızda yazmaz.
LG G2- phenom II X6 1055T - Xoom - Linea Multijet Dualogic

47 Mesaj
8 Ekim 2012; 20:21:47 

arkadaşlar ben LG Optimus 3d Max kullanan biri olarak sizlere tavsiyem sakın bu telefonu almayın yazık paranıza yani. çünkü 3d video izlerken çözünürlük mevcut çözünürlükten bayağı aşağılara düşüyor yani 3d videolarda çözünürlük kötü diyebilirim. benim telefonda mı sadece oluyor bilmiyorum ama geçenlerde bi baktım telefonun hattı kesilmiş yani şebeke yok telefonu kapatıp tekrar açtım ve sorun düzeldi. ondan sonra telefon uyku moduna geçtiği zaman wifi bağlantısı kesiliyor bazen. ve en büyük sıkıntısı en büyük sorunu bataryası; bataryası çok küçük olduğu için hemen şarjı bitiyor dayanmıyor yani, ha benim oyunlarla videolarla işim olmaz diyorsanız o başka ama oyun oynayıp video izleyeceksseniz eğer günde 2-3 defa şarj etmeniz gerekecek. benden söylemesi yani açıkçası bu telefonu aldığıma pişman oldum.
bence günümüzde alınacak 2 marka var cep telefonu olarak ya Apple ya da Samsung...

47 Mesaj
8 Ekim 2012; 21:38:49 

Dediğim gibi bence siz siz olun mümkün olduğunca LG den uzak durun bence çünkü işin can sıkıcı tarafı millet android in 4.2 sürümünü kullanacak ben ise bu telefonum sayesinde hala 2.3 kullanıyorum...

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

656 Mesaj
9 Ekim 2012; 2:53:40 

bu modeli dün aldım arkdaşlar..sar değeri nedir bitürlü öğrenemedim?

gta 5 @ gran turismo 5 @ top spin 4 @ fifa 14 @ nba 2k14 @ motogp 13 @ red dead redemption @ battlefield bad company 2

430 Mesaj
9 Ekim 2012; 14:21:20 

Arkadaşlar piyasa düşer mi ? Vodafone kampanyaya soktu tavsiye edilen satış fiyatı 1100 tl...93 X 24 ay heryöne 750 dakika

Biz şampiyon takım tutmadık. Bursasporumuzu ŞAMPİYON yaptık. Platonik aşk bizim kitabımızda yazmaz.

116 Mesaj
10 Ekim 2012; 18:38:52 

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimakin1983

arkadaşlar ben LG Optimus 3d Max kullanan biri olarak sizlere tavsiyem sakın bu telefonu almayın yazık paranıza yani. çünkü 3d video izlerken çözünürlük mevcut çözünürlükten bayağı aşağılara düşüyor yani 3d videolarda çözünürlük kötü diyebilirim. benim telefonda mı sadece oluyor bilmiyorum ama geçenlerde bi baktım telefonun hattı kesilmiş yani şebeke yok telefonu kapatıp tekrar açtım ve sorun düzeldi. ondan sonra telefon uyku moduna geçtiği zaman wifi bağlantısı kesiliyor bazen. ve en büyük sıkıntısı en büyük sorunu bataryası; bataryası çok küçük olduğu için hemen şarjı bitiyor dayanmıyor yani, ha benim oyunlarla videolarla işim olmaz diyorsanız o başka ama oyun oynayıp video izleyeceksseniz eğer günde 2-3 defa şarj etmeniz gerekecek. benden söylemesi yani açıkçası bu telefonu aldığıma pişman oldum.
bence günümüzde alınacak 2 marka var cep telefonu olarak ya Apple ya da Samsung...

ben video isleyecem oyun oynayacam akşama kadar telefonla oynayacam bide şarjı bitmeyecek bana bırak öyle bi telefonu laptop ıpod getir alnından öpeyim.

47 Mesaj
10 Ekim 2012; 19:05:21 

quote:

Orijinalden alıntı: mayday06

ben video isleyecem oyun oynayacam akşama kadar telefonla oynayacam bide şarjı bitmeyecek bana bırak öyle bi telefonu laptop ıpod getir alnından öpeyim.

bilader ben ``şarjı bitiyor`` demedim, şarjı olması gerekenden daha çabuk bitiyor dedim. kaldı ki bataryası 1470 mAh olması her şeyi açıklıyor.

656 Mesaj
14 Ekim 2012; 15:39:23 

quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

tavsiye ederim ben çok memnunum cihazdan kuzenimde iphone 4s var ve bazen 2 telefonu karşılaştırıyorum benim telefon sanki daha hafif tip olarak daha güzel çünki onun ekranının üzerinde çok fazla boşluk var nerdeyse telefonların arasında uzunluk olarak fark yok ama ekran boyutları çok farklı benim telefonumun ekranı çok daha parlak kesinlikle benim telefonum daha güzel diyebilirim bunu bu telefonu kullandığım için söylemiyorum optimus 3d modelini ilk çıktığında almıştım 2100 tl civarına ve iphone 4s daha ucuzdu ama ben yine de optimus 3d'yi almıştım ve benim her türlü işimi gördü de bu cihaz.

her iki 3d modelini de kullandın mı yani?anlayamadım?

gta 5 @ gran turismo 5 @ top spin 4 @ fifa 14 @ nba 2k14 @ motogp 13 @ red dead redemption @ battlefield bad company 2

1438 Mesaj
14 Ekim 2012; 17:46:01 

quote:

Orijinalden alıntı: adrianvalentino

her iki 3d modelini de kullandın mı yani?anlayamadım?

evet kullandim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

392 Mesaj
17 Ekim 2012; 10:34:14 

600 nit parlaklık doğrumu??? pasaport kayıtlı temiz 2. el fiyatı 800 tl uygunmudur ??

sahip olamadıklarının tüm özelliklerini bilen, forumlarda yüzlerce sayfa okuyan sen: sahip olduklarının KIYMETİNİ biliyormusun ???

430 Mesaj
17 Ekim 2012; 14:50:47 

quote:

Orijinalden alıntı: ihsanttk

600 nit parlaklık doğrumu??? pasaport kayıtlı temiz 2. el fiyatı 800 tl uygunmudur ??

vodafone,evkur,vs ile paraya çevirmek için alanlar ve telefona alışamayanlar 900-950 arasına makineyi bırakıyorlar..Vodafone kampanyasındaki tavsiye edilen ve istanbulda saturn mağazalarında istenen sıfır fiyatı 1090 TL. O yüzden 900 tl ye garantili bulabiliyorsan 800 TL yüksek. Çünkü gelişmiş teknoloji bir cihazı garantisiz kullanmak çok riskli bence. Bence 700 TL bile yüksek fiyat. Haa aldığın dükkan 1 sene şahsi garanti veriyorum derse 800 iyi fiyat güvenebilirsen..Ben de aktif arıyorum bulursan 1 tane de bana alalım.Dezavantajım ıspartada olmam..

1438 Mesaj
18 Ekim 2012; 3:16:14 

quote:

evet 600 nit doğru şuan dünyanın en parlak 2.ekranı bu telefonda

76 Mesaj
18 Ekim 2012; 17:14:21 

Arkadaşlar bşi yardım edin kurban olayım,telefonu dün aldım bataryasını kaybettim taşınırken :( bu telefona batarya bulabileceğim bir yer yok mudur? türkiyede tabi ebay falan olmaz

NEXUS 4

1438 Mesaj
18 Ekim 2012; 17:23:38 

quote:

Orijinalden alıntı: dalyanerdal

Arkadaşlar bşi yardım edin kurban olayım,telefonu dün aldım bataryasını kaybettim taşınırken :( bu telefona batarya bulabileceğim bir yer yok mudur? türkiyede tabi ebay falan olmaz

lg merkez'de orjinal batarya var 40-50 tl arası fiyatı var.

76 Mesaj
18 Ekim 2012; 17:40:27 

Fiyatı önemli değilde nerde acaba bu Lg merkez? web sitesi telefonu falan vs.. ?

NEXUS 4

1438 Mesaj
18 Ekim 2012; 18:30:32 

quote:

Fiyatı önemli değilde nerde acaba bu Lg merkez? web sitesi telefonu falan vs.. ?

mecidiyeköy'de telefonu 0212 272 65 43

9 Mesaj
22 Ekim 2012; 23:25:19 

Merhaba bende yeni aldım 3d Max :) fakat alırken android 4 dediler aldım güncelleme gelmedi mi daha ? Ayrıca bunun pc suite programını indirdim pc suite 4 ama telefonu bir türlü bilg. ile bağlayamadım :( Yardımcı olursanız sevinirim

185 Mesaj
23 Ekim 2012; 0:34:13 

beyler bu tel alınırmı s3 e o kdar para vermek ıstemıyorum ..

9 Mesaj
23 Ekim 2012; 11:04:30 

quote:

Orijinalden alıntı: gokom

bence bu telefon alınır .. Bende s3 düşünüyordum ama inceledim bu daha sıcak geldi tabi android 4.0 güncellemesi ile ilgili sorunum var mı var o ayrı :)

185 Mesaj
23 Ekim 2012; 11:31:19 

quote:

Orijinalden alıntı: abduksiyon

bence bu telefon alınır .. Bende s3 düşünüyordum ama inceledim bu daha sıcak geldi tabi android 4.0 güncellemesi ile ilgili sorunum var mı var o ayrı :)

gecen ınceledıgımde sankı 3d max ın s3 den daha ıyı bı renk verdıgı yada bnm gözler o tarafa kaydı :)

9 Mesaj
23 Ekim 2012; 11:38:27 

doğru :) zaten ekran teknolojilerini incelediğinde anlayacaksın :) fakat ben saturn den android 4 diye aldım az önce lg ile görüştüm :( biz öyle bir lansman yapmadık şu an elimizde android 4 güncellemesinin geleceği ile ilgili de net bir bilgi yok dediler :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abduksiyon -- 23 Ekim 2012; 11:46:29 >

430 Mesaj
23 Ekim 2012; 13:56:41 

amerikan sitesinde güncelleme gelecek diyor ?? Herhalde sıkıntısız olsun diye bekletiyorlar deniyorlar...

56 Mesaj
23 Ekim 2012; 15:57:21 

quote:

900 e hepsiburadada sıfırı var 2 yıl garanti

56 Mesaj
23 Ekim 2012; 15:59:49 

quote:

lg servsini ara yedek parça temini yapıyorlar internetten bulabilirsin teli

56 Mesaj
23 Ekim 2012; 16:02:41 

quote:

Orijinalden alıntı: gokom

s3 e o kadar vermektense 3d max al derim tek sıkıntı batarya oda bütün telefonların sorunu buna en az 2000 mah lazım ama yaparlar diye düşünüyorum yada uyumlu bataaryalar vardır

430 Mesaj
24 Ekim 2012; 23:26:44 

quote:

Orijinalden alıntı: goktugkct

900 e hepsiburadada sıfırı var 2 yıl garanti

Hb de 999 diyor 900 degil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

124 Mesaj
25 Ekim 2012; 1:08:11 

Arkadaşlar bir şey farkettim. 3D çekimler sırasında ses ve görüntü senkronu biraz kayıyor gibi geldi bana. Normal gün içinde farkedilmiyor ama bugün stüdyoda bateri çalarken kayıt aldım. Vuruşlar biraz daha saniyelik olduğu için ses ve görüntü kayması biraz farkediliyor. Ses biraz arkada kalıyor. Siz böyle bir şey farkettiiniz mi? Belki SD karımın yazma hızı düşük olduğundandır.

edit: biraz daha dikkatli baktım ses yaklaşık yarım saniye önce geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niketnac -- 25 Ekim 2012; 9:01:41 >

76 Mesaj
26 Ekim 2012; 8:54:55 

quote:

Orijinalden alıntı: niketnac

Arkadaşlar bir şey farkettim. 3D çekimler sırasında ses ve görüntü senkronu biraz kayıyor gibi geldi bana. Normal gün içinde farkedilmiyor ama bugün stüdyoda bateri çalarken kayıt aldım. Vuruşlar biraz daha saniyelik olduğu için ses ve görüntü kayması biraz farkediliyor. Ses biraz arkada kalıyor. Siz böyle bir şey farkettiiniz mi? Belki SD karımın yazma hızı düşük olduğundandır.

edit: biraz daha dikkatli baktım ses yaklaşık yarım saniye önce geliyor.

Yok hocam bende çekip denedim gecikme göremedim. Hafıza kartım 8 gb samsung.

NEXUS 4

1042 Mesaj
26 Ekim 2012; 12:40:35 

bu telefona 4.1 gelecek mi?

Polisiye/Gerilim Kitapları Okuyucuları

185 Mesaj
27 Ekim 2012; 13:08:10 

Klasik her zamanki gibi bomboş bir LG forumu Ben de s2'nin indirime gideceği yok diye başka telefonlara bakarken gördüm bu modelin fiyatının düştüğünü ama sadece bu kadar kişi varsa koca forumda bu konuya yorum yapan bu işte bir sorun var demektir

76 Mesaj
27 Ekim 2012; 18:11:49 

He valla yaf kimse yokmu bu aleti kullanan :)

NEXUS 4

234 Mesaj
31 Ekim 2012; 11:34:39 

mış mış mış da mış mış mış
yok pili az gidermiş (daha sınırsız güç bulunamadı o ekrana bu pil normal AH la vah arasında 1-2 saat oynar)
yok Android 2.3 müş (sanırsın 4.0 telepatik görüşme yaptırıyor)yaptırmıyor elbette ama oda gelecek)
yok apple samsung daha iyiymiş ( bana bu modellerin +1 özelliğini gösterin 3D gibi)
yok lg den uzak durmak lazımmış ( tv sinden beyaz eşyasına klimasından elektroniğine sağlam bir marka)
almadan kullanmadan yok öyleymiş yok böyleymiş
Aldım kullanıyorum
tv lerde gözlüklere mahkum olan bizleri adamlar
muhteşem bir güçle 3D olayını gerçekten çözmüşler
Telefonun diğer pahalı akıllı telefonlar ile arasında fark olmadığı gibi
+1 özellik olan 3D olayını es geçmemek lazım
tamamen muhteşem bir görsellik herşey gerçek gibi
apple ve samsung3 kullanan arkadaşlar hava atmak neymiş gördüler.

Bırakın mış mışı alın kullanın ve görün, şuan için gerçeğe en yakın olan bu telefonu kardeşim.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 31 Ekim 2012; 11:39:48 >

4479 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Rmutsuru
1 Kasım 2012; 19:15:49 

Bende telefon alacağım HTC evo 3d ile bu telefon arasında kaldım.

392 Mesaj
2 Kasım 2012; 9:40:27 

3d max ile htc evo 3d kıyaslanamaz...arasında kalmışsan tabiki 3d max alacan...

sahip olamadıklarının tüm özelliklerini bilen, forumlarda yüzlerce sayfa okuyan sen: sahip olduklarının KIYMETİNİ biliyormusun ???

4479 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Rmutsuru
3 Kasım 2012; 17:45:10 

Bende aldım bakalım HTC yi sadece fiziksel olarak tuttum.Açıp kurcalama gibi bir şansım olmadı ama LG daha şık ve ele oturuyordu.
LG yi tercih ettim. Kurcaladıkça yorumlarımı burdan yazarım.

91 Mesaj
4 Kasım 2012; 10:51:03 

Arkadaşlar şu sayfayı canlandıralim biraz bende bu tel den alacagim hem şık hem sağlam güçlü bi tele benziyor

392 Mesaj
5 Kasım 2012; 10:36:29 

ben siparişi verdim bile ..bugün gelmesi lazım ....donanım olarak zaten iyi üstüne bi de 3d olunca bir adım öne geçiyor...tek sıkıntının batarya olacağını düşünüyorum...

91 Mesaj
5 Kasım 2012; 22:23:09 

quote:

ben siparişi verdim bile ..bugün gelmesi lazım ....donanım olarak zaten iyi üstüne bi de 3d olunca bir adım öne geçiyor...tek sıkıntının batarya olacağını düşünüyorum...

Hayırlı olsun ilk ızlenimlerini ve yorumlarını bekliyorum kardeş

4479 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Rmutsuru
5 Kasım 2012; 23:51:31 

Mikrofonlu varsa ses kontrollü başka kutuda gelen kulaklık dışında kullanabileceğimiz kaliteli kulakiçi kulaklık varmıdır bu telefona uygun ?

392 Mesaj
6 Kasım 2012; 9:07:26 

arkadaşlar tel dün itibarı ile elime geçti.....genel özelliklerini zaten biliyorsunuz....uzun uzun anlatmaya gerek yok....1gb ddr2 ram çift kanal bellek kendini hissettiriyor kasılma yok hızlı ve stabil çalışıyor...parlaklığını anlatmayacam zaten...kulaklığı takıp dolby mobile'ı açın müzik,oyun,video farketmez kendinizden geçeceksiniz ses mükemmel nerdeyse htc nin beats audio lu telleri kadar iyi....3d şaşırtıyor...insanların dikkatini çekiyor...şimdilik bu kadar iyice kurcaladıktan sonra + ve - lerini yazacam...yorumlara bakarak teli almayı düşünen arkadaşları yanıltmak istemem kimine iyi olan kimine kötü gelebilir....bbu arada yorum yapanlar kullandıkları telleri de yazarlarsa insanlar fikir sahibi olurlar.....

392 Mesaj
6 Kasım 2012; 9:24:00 

yazmayı unuttum bataryası bir akıllı telefon için makul sürelere ulaşıyor...daha önce kullandığım teller wave 2 ,galaxys2,sony xperia s, SE xperia arc s,htc sensetion....kullandığım en zarif tel xperia arc s.....zerafetten kastım sadece ince olması değil tasarımın bütün olarak göze hoş gelmesi....

116 Mesaj
6 Kasım 2012; 14:34:29 

elimdden kaydı sağlam düştü yere içim cız etti ama bataryayı taktım kapağı taktım sorun yok.ferahladım.düşme şekline baktım s3 bu düşme testlerde bomluyo ıphoneda servislik olur.T.Y.LG
bu arada bunun ics geldimi ne zaman gelecek nerden haberimiz olucak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mayday06 -- 6 Kasım 2012; 15:16:50 >

430 Mesaj
6 Kasım 2012; 16:37:33 

o zaman İnşallah yarın indirimin son günü hepsiburadadan sipariş vereyim. 999 TL taksitli.

esasında hb nin 100 tl hediyeçekli dönemi başlayabilir ama bu sefer de telefonu 1100 tl yapabilirler ??*

91 Mesaj
6 Kasım 2012; 19:06:27 

Burasi canlanıyor yavaş yavaş

4 Mesaj
6 Kasım 2012; 19:45:09 

Merhaba konuyu görünce heycanlandım. Mesaj atabilmek için üye bile oldum az önce. Yaklaşık 3 gün önce 3d max aldım hb'den. ödemeyi havale ile tek seferde yapar ve ekstra garanti almazsanız 983 liraya geliyor. emin değilim ama sanırsam bu fiyata son gün olmalı bugün. telefonla ilgili deneyimime gelince; sırf can sıkıntısından ekşi okurken açılan nokia ile ilgili bir başlığın beni lg sayfasına getirmesiyle keşfettim telefonu. akıllı telefonla pek işim olmamıştı bugüne kadar dolayısı ile bu ilk akıllı telefonum. arkadaşların samsung, htc, iphone gibi telefonlarını kurcalamışlığım vardır ama lg'nin bu telefonunun numarası özellikle ekranında diyebilirim. 3d foto çekerken kendinizi telefondan değilde içi boş bir çerçeveden arkadaki nesneye bakıyormuş gibi hissediyorsunuz. dokunmatik ekranı gayet hassas ve büyüklüğü dikkate değer (sanırsam 4.3'') işletim sistemi sorunsuz ve tık etmiyor diyebilirim. asphalt araba yarışını 3d efektini full açıp hiç takılmadan oynayabiliyorsunuz. gerçi oyun oynarken pili resmen içiyor ama şimdi pil ömrünü uzatan şarj etme yöntemini (htc önermişti android telefonlar için) denedikten sonra tekrar izlenimimi yazarım. bu telefonda da işe yarıyormuş sanırım. telefonla beraber 50 küsür uygulama da kurulu halde geliyor. ilginç geldi bana hoşuma da gitmedi değil. ben beyaz renkli aldım son derece şık bir tasarım. Abartı olmasın ama ambalajlama için kenarlara yapıştırdıkları mavi film şeritler bile çok hoşuma gittiği için çıkartmıyorum :D özetle bence alınası bir telefon. benden şimdilik bu kadar merak ettiğiniz birşey olursa cevaplamaya çalışırım.

91 Mesaj
7 Kasım 2012; 7:23:52 

Hb de bu üründe sınırlı stok var diyor ne demek bu arkadaşlar

91 Mesaj
7 Kasım 2012; 8:14:41 

quote:

Orijinalden alıntı: EeekDoc

Merhaba konuyu görünce heycanlandım. Mesaj atabilmek için üye bile oldum az önce. Yaklaşık 3 gün önce 3d max aldım hb'den. ödemeyi havale ile tek seferde yapar ve ekstra garanti almazsanız 983 liraya geliyor. emin değilim ama sanırsam bu fiyata son gün olmalı bugün. telefonla ilgili deneyimime gelince; sırf can sıkıntısından ekşi okurken açılan nokia ile ilgili bir başlığın beni lg sayfasına getirmesiyle keşfettim telefonu. akıllı telefonla pek işim olmamıştı bugüne kadar dolayısı ile bu ilk akıllı telefonum. arkadaşların samsung, htc, iphone gibi telefonlarını kurcalamışlığım vardır ama lg'nin bu telefonunun numarası özellikle ekranında diyebilirim. 3d foto çekerken kendinizi telefondan değilde içi boş bir çerçeveden arkadaki nesneye bakıyormuş gibi hissediyorsunuz. dokunmatik ekranı gayet hassas ve büyüklüğü dikkate değer (sanırsam 4.3'') işletim sistemi sorunsuz ve tık etmiyor diyebilirim. asphalt araba yarışını 3d efektini full açıp hiç takılmadan oynayabiliyorsunuz. gerçi oyun oynarken pili resmen içiyor ama şimdi pil ömrünü uzatan şarj etme yöntemini (htc önermişti android telefonlar için) denedikten sonra tekrar izlenimimi yazarım. bu telefonda da işe yarıyormuş sanırım. telefonla beraber 50 küsür uygulama da kurulu halde geliyor. ilginç geldi bana hoşuma da gitmedi değil. ben beyaz renkli aldım son derece şık bir tasarım. Abartı olmasın ama ambalajlama için kenarlara yapıştırdıkları mavi film şeritler bile çok hoşuma gittiği için çıkartmıyorum :D özetle bence alınası bir telefon. benden şimdilik bu kadar merak ettiğiniz birşey olursa cevaplamaya çalışırım.

Sesi nasıl kardeş zil sesleri gürmü

4 Mesaj
7 Kasım 2012; 19:23:11 

quote:

Orijinalden alıntı: nalbantr
Sesi nasıl kardeş zil sesleri gürmü

Ben evde tüm kapılar kapalıyken 2 oda öteden gayet rahat duyuyorum. Sesi açık unutmuşum derste çaldı bir defa, çoğu kişi kafasını çevirdi. Sabah alarmı çalınca uyandırmaya yetiyor da artıyor ile kısaca ses iyi yani hocam.

91 Mesaj
7 Kasım 2012; 20:38:51