Şimdi Ara

LG OPTİMUS 3D MAX (P725) ANA KONU VE İNCELEME (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.756
Cevap
19
Favori
132.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mak06

quote:

Orijinalden alıntı: alicavush

quote:

quote:

quote:

SAOL İLGİN İCİN KURTARMA YAPIYORUM TELİ ŞİMDİ BAKALIM DÜZELMEZSE ARARIM SENİ COK SAOL

kurtarma derken acil kurtarmamı. dostum problem yaşamana çok üzüldüm. geçmiş olsun :(

sorun deyil acıl kurtarmayla düzelecekse şimdi 444mb bi dosya indiriyo sanırım onu kuracak hallolur sanıırm ...... bide bu rootlama olayını pc suitlemi yapacaktık ben onla yapmadımda sorun belki ondan kaynaklanmış olabilirrrrrr :) acemilik işde başa belaaaaa

yok pc suit değil orada verdiğim dosyalar var anlatıma koymuştum onları indireceksin içlerinde O3DM Rooting Kit diye bir şey var onunda içinde root.bat diye bir dosya işte o rootbatla yapacaksın ama pc'de suit kurulu olsun yoksa driverlar kurulu olmadan olmuyor. senintelefonun tam olarak nerede dondu. telefona kurulacak olan proyu kurdun sonra o programı kapatmadan telefonu yeniden başlattın telefon 5-10 dakika geçikme ile açıldı siyah bir ekran ve dokunmatikler vs çalışmıyordu. orada biraz bekledikten sonra telefonu yeniden başlatacaktın ve lg logosu geldiğinde root.bat dosyasını çalıştıracaktın. bu aşamalardan hangisinde oldu olay

siyah ekran geldi actım kapatdım yine bişey olmadı root bat dosyası gözukmedi bide masa üstüne alacaksın felan demişsin nasıl alacazki bu dosyayı orasınıda anlamadım ben sanırım

dostum anlatımımda O3DM Rooting Kit diye bir dosya var üzerine tıkladığındahttp://www.mediafire.com/?fafrhfiu409zy99 bağlantısı açılıyor root.bat bunun içinde

• keşke daha önce görseydim yazdıklarını hiç acil kurtarmaya gerek kalmadanda kurtarabilirdik neyse sağlık olsun cihazın böylece ful sıfırlanacak
  • Bu arada benimde pc bozuldu iyimi. Kendi kendine kapanıyor iki dakika açık kalıyor ve gidiyor. Neyse numaram sende var sorun olursa ararsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son guncellemeler ile neler eklendi acaba inceleme firsatin oldumu alicavush

• quote:

Orijinalden alıntı: dragon3781

Son guncellemeler ile neler eklendi acaba inceleme firsatin oldumu alicavush

http://changelog.bbqdroid.org/#p720/cm10.1/1356706766 buradan takip edebilirsin dostum
  • az önce GB'ye döndüm malum 3D olayından mahrum kalıyorum kamerayı kullanamıyorumki sırf bu iş için aldım bu telefonu. ancak döner dönmez pişman oldum kendimi attan inip eşşeğe binmiş gibi hissettim yarın çıkacak ilk güncelleme ile yeniden cm10'a dönüş yapıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicavush -- 29 Aralık 2012; 2:46:48 >
  • arkadaşlar inşallah yakında sizlere yeni bir rom daha sunacağım bu defaki ICS olacak ve 3D'de dahilher şeyi tas tamam çalışacak SU870'in port işleminde neredeyse sona yaklaşılmış durumda yayınlandığında hiç durmaksızın bende cm10'un gelişimi tamamlanana kadar direkt bu roma geçicem. ancak cm10 başka bir şey hakikaten çok güzel
  • quote:

arkadaşlar inşallah yakında sizlere yeni bir rom daha sunacağım bu defaki ICS olacak ve 3D'de dahilher şeyi tas tamam çalışacak SU870'in port işleminde neredeyse sona yaklaşılmış durumda yayınlandığında hiç durmaksızın bende cm10'un gelişimi tamamlanana kadar direkt bu roma geçicem. ancak cm10 başka bir şey hakikaten çok güzel

hadi bakalim ins guzel haberlerini bekliyoz ..... sende olmasan napacaksak biz

• söylediklerinden sadece s2 yi karsilastirabilirim. s2 lg ye gore daha hizli. sistem daha akıcı bana göre. ama lg de 3d önemli bir artı. aynı zamanda ekran parlaklığı s2 den daha iyi duruyor. pil konusunda normal kullanımda iki günü görürsün. oyun ve uzun internet kullanımında ortalama bir gun gidiyor. bana göre dezanavantaji aksesuar bulmanın zorluğu.

• 3d merakınız çok ise evde 3d monitör tv vs varsa lg 3d max.
    3d merakınız pek fazla yoksa S2.
    3d merakınız pek yok ama Razr maxx alabilirseniz razr maxx.(Yoğun kullanım 2 gün rahat gidiyor batarya, oyun oynamazsanız 3-4 ü rahat görürsünüz) Bunun harici çoğu android telefonda gün sonunda ertesi günü garantilemek için büyük ihtimal telefonu şarja koyacaksınız.

Android 4 geleceği açıklandı biraz geç olabilir ama gelecek.
    Konuşma ses seviyesinden bahsediyorsanız karşıdakini rahat duyacak kadar geliyor. Çok gürültülü yerde çalışırken duymakta sıkıntı çekmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reahax -- 29 Aralık 2012; 20:45:06 >
  • Alicavush tesekkurler .

Anlatimlarin cok guzel ve anlasilir.

Suan itibari ile jb yuklu cihazimda :)

• quote:

Alicavush tesekkurler .

Anlatimlarin cok guzel ve anlasilir.

Suan itibari ile jb yuklu cihazimda :)

nasıl bari dostum memnunmusun, beğendinmi
  • Mukemmel fakat 3d harici gps de calismiyor sanirim.

• quote:

Mukemmel fakat 3d harici gps de calismiyor sanirim.

valla gps'i hiç kullanmadığım için farkında değilim sadece hava durumu için bir kaç sefer açtım sorun çıkartmadı
  • quote:

Mukemmel fakat 3d harici gps de calismiyor sanirim.

aslında 3D için aklıma bir fikir geldi ama tutarmı bilmiyorum. yarın bir deneyeceğim. ama tutma ihtimali çok zayıf
  • Sonunda telefonuma kavustum. Simdi tüm yazılımlarmı yazılımlarmı tekrar yüklüyorum. Tam 26 gün oldu.
  • Merhaba, bir kaç sorum olacak ;
    1) Video Çekiminde ses mono mu stereo mu?
    2) Uygulamaları karta mı kuruyor. Telefon hafızası ne kadar.
    3) HDMI Kablo uzunluğu ne kadar.

• Arkadaslar yaklaşık 450 mb lık bir update geldi. bu nderi? bilgisi olan varmı?
    ics mi acaba?

• Güncelleme tamamlandı. Ama sürüm olarak bir değişiklik yok.
    LG PC suit ile güncellemeleri kontrol ettiğimde telefon güncel diyordu.
    Ama ben LGMobile Support Tool ile bu güncellemeyi aldım. Sürüm bilgileri ektedir.

• dostum bi heycanla bende denedim sen öle diince ama maalesef bişey yok o attığın resimde zaten şu anda olan sürüm :)
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.