Şimdi Ara

HGS (Hızlı Geçiş Sistemi) [Ana Konu] (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.806
Cevap
49
Favori
418.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar HGS yi yeni aldım. Sistemde kayıtlı olan HGS numarasına baktım internetteki numarada numaranın başında 10 eksik. Yani HGS kağıdının üzerinde fazladan 10 rakamları var internetteki numaradan farklı olarak. Bir yanlışlık olmuş olamaz değil mi? Sizlerde nasıl acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanrevan

Arkadaşlar HGS yi yeni aldım. Sistemde kayıtlı olan HGS numarasına baktım internetteki numarada numaranın başında 10 eksik. Yani HGS kağıdının üzerinde fazladan 10 rakamları var internetteki numaradan farklı olarak. Bir yanlışlık olmuş olamaz değil mi? Sizlerde nasıl acaba?

başında 10 var evet aynen
  • HGS yi kart olarak bulamaz mıyız. Dün PTT ye gittim etiket var dedi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanbaba62

quote:

Arkadaşlar HGS yi yeni aldım. Sistemde kayıtlı olan HGS numarasına baktım internetteki numarada numaranın başında 10 eksik. Yani HGS kağıdının üzerinde fazladan 10 rakamları var internetteki numaradan farklı olarak. Bir yanlışlık olmuş olamaz değil mi? Sizlerde nasıl acaba?

İnternetteki sistemdeki numarada başında 10 varmı peki?
  • @andreoni Bankalarda bulabilirsiniz.

@kaanrevan HGS numarasına takılmayın.Plaka tutuyorsa tamamdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirigmus

@andreoni Bankalarda bulabilirsiniz.

@kaanrevan HGS numarasına takılmayın.Plaka tutuyorsa tamamdır.

teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ön cam değiştiğinden hgs nakavt oldu
    ziraat bankası müşterilerine hgs ve ogs bedava veriyor
    ogs mi alayım sizce hgs mi
  • @yuci Bence, köprü ve otoyolları çok kullanmıyorsanız kart tipi HGS tercih edin.OGS'yi de kaldıracaklar diye biliyorum yakın zamanda.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erhanbaba62

quote:

İnternetteki sistemdeki numarada başında 10 varmı peki?

ordakinde yazmıyor
  • arkadaşlar cuma günü garantiden hgs aldım 30 tl yüklettim hemen kullanabilirmiyim dedim evet dediler
    ertesi gün cumartesi günü çeşme otobana giriş yaptım hgs etiketim dikiz aynasında yapışıktı çıkarken 24 tl gibi birşey yazdı pazar günü ise tekrar çeşme otobandan giriş yaptım yeşil trafik lambası yanmadı devam ettim çıkarken ise 1,80 tl düşüş yazdı bu 24 tl ne oluyor bilgisi olan var mı acaba ilkinde okumadımı internetten sorgulatıyorum geçiş ihlalerini birşey çıkmıyor sonradan ceza gelmiş olmasın yardımcı olursanız çok sevinirim
    teşekkürler
  • internetten bakiye sorguladınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

internetten bakiye sorguladınız mı?

Belki 2,40 yazmış olabilir.
  • Arkadaşlar araçta Hgs yoktu. Gerek yok geçin 1 hafta içinde Hgs alırsanız yapmış oldugunuz geçişler otomatik olarak içinden düşer denildi.Geçişleri yaptım bir gun sonra PTT den Hgs aldım. İçinde 30 TL var.Bugun tekrar iinternetten baktım içindeki bakiye 30 tl görünüyor. Bu ne zaman düşecek?Acaba 1 hafta içinde tekrar geçiş yapıldıgında mı düşecek?Yoksa geçise gerek yok mu?
  • quote:

@yuci Bence, köprü ve otoyolları çok kullanmıyorsanız kart tipi HGS tercih edin.OGS'yi de kaldıracaklar diye biliyorum yakın zamanda.

yılda 3-4 defa ancak kullanıyorum
    kart tipi banada yakın geliyor
    inşallah bulabilirim
    ilk zamanlar bulunmuyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuci

quote:

@yuci Bence, köprü ve otoyolları çok kullanmıyorsanız kart tipi HGS tercih edin.OGS'yi de kaldıracaklar diye biliyorum yakın zamanda.

yılda 3-4 defa ancak kullanıyorum
    kart tipi banada yakın geliyor
    inşallah bulabilirim
    ilk zamanlar bulunmuyordu

Etiket HGS de olabilir geçerken cama tutarsınız.Ben öyle yapıyordum sıkıntı olmuyordu.İşin içine bankalar da girince kartlar rahat bulunuyor diye biliyorum.
  • Garantiden almış olduğum HGS yi iptal ettirmek istiyorum, internet şb. de kapatma imkanımız yok sanırım bu durumda ne yapmalıyım. 30 TL bakiye mevcut bu parayı K.K ma iade ederler mi acaba

şikayet var yazdığım mesaj

HGS iptal ettirmek istiyrum, internet şubesinden kendim kapatma imkanı bulamadım, lütfen adıma kayıtlı HGS yi kapatıp 30 TL olan bakiyeyi Kredi Kartıma iade edermisiniz., sakın alo garantiyi narayın demeyiniz gerekiyorsa siz arayınız, çünkü ben günlerdir saatlerdir arıyorum ve bir türlü bir insan evladı ile görüşemedim karşımda hep makina hep makina hiç bir yerlere bağlanıp derdimi anlatamadım.lütfen ilgili personel bankanızdaki kayıtlı telefondan beni arayabilir. 4440333 nolu telefonunuzda insan ile görüşmek bize alo diyenin bir insan olmasını istiyorum.

edit:

alo garanti de en sonunda bir insanla görüşmeyi başardım ve iptal ettirdim, ne rezil bir bankadır bu garanti yahu, K.K borcum bitsin anında iptal ve ilişkimi keseceğim bu banka ile.

birde utanmadan soruyor ev kendinizin mi sizi sigorta ettik mi edecez mi falan diyor kesinlikle böyle bir şey istemiyorum dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 19 Temmuz 2013; 11:46:50 >

• Arakadaslar iyi gunler.ben simdi aracimi saticam.suanki aracta bulunan hgsdeki bakiyemi yeni araca alacagim hgste aktarmak istiyorum.suan hgs bulunan aracim satildgi icin ruhsat yok.pttye hgs bulunan aracimin ruhsati olmadan gitsem yeni aracin ruhsatina hgs alip bakiyeyi atlatsam oluyormu?prosedur tam olarak nasil isliyor acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhatyazici61 -- 21 Temmuz 2013; 4:04:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcprofferhat

Arakadaslar iyi gunler.ben simdi aracimi saticam.suanki aracta bulunan hgsdeki bakiyemi yeni araca alacagim hgste aktarmak istiyorum.suan hgs bulunan aracim satildgi icin ruhsat yok.pttye hgs bulunan aracimin ruhsati olmadan gitsem yeni aracin ruhsatina hgs alip bakiyeyi atlatsam oluyormu?prosedur tam olarak nasil isliyor acaba?

elinde noter satış senedi vardır onda ruhsatın fotokopisi mevcut,
  • HGS kartı başka araçlardada kullanabiliyormuyuz. Şuan aracımı satma ihtimalim var satılmaz ise tatile cıkıcam o yüzden almışken kart olanı almayı düşünüyorum satınca tekrar hgs etiket vs işleri uğraşmak istemiyorum. Birde bu kartı cama yapıştırmamız gerekiyor mu yoksa elle veya torpito üstüne koyarsak okuyormu?
  • garantiden hgs alıpta sonra iptal ettiren ve para iadesi alabilen var mı
    kaç gün sonra iade edildi
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.