Şimdi Ara

silinebilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
33
Favori
11.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C3B427E7B -- 9 Haziran 2018; 1:25:55 >

• Ben bir tek Anadolu Vakfının bursuna başvurabildim. Sabancı-Koç için okuldan başvuracağım ilerleyen zamanlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zigör

Ben bir tek Anadolu Vakfının bursuna başvurabildim. Sabancı-Koç için okuldan başvuracağım ilerleyen zamanlarda.

Özgür konu için sağol. Anadolu Vakfı'na sadece online olarak mı başvurdun? Mesela istedikleri kağıt işleri felan var? Onları nasıl yapıyoruz? Anasını satayım hepsinde tonla şey istiyor, bir de üstüne bir halt verecekleri yok.
  • Ana konumuz burası olsun.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Ben bir tek Anadolu Vakfının bursuna başvurabildim. Sabancı-Koç için okuldan başvuracağım ilerleyen zamanlarda.

Bende öyle yaptım başka online başvuru bulursanız bir haber verin. Okula başvuru ne zaman bir bilgin var mı?
  • TEV, Sabanci falan herkese verir mi ki? Sanmiyorum ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler.

• arkadaşlar anadolu vakfının bursuna başvuruyorum ama en sonda "ÜZGÜNÜZ! Beklenmedik bir hata oluştu" şeklinde hata veriyor.siz başvurabildiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicke gerek yok

arkadaşlar anadolu vakfının bursuna başvuruyorum ama en sonda "ÜZGÜNÜZ! Beklenmedik bir hata oluştu" şeklinde hata veriyor.siz başvurabildiniz mi?
    silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C3B427E7B -- 10 Haziran 2018; 21:53:21 >
  • ben tev bursuna başvurmayı düşünüyorum ama başvuruda bi bankada açılmış hsabım olmasını istiyo.hangi bankalar olması gerekiyo acaba bilen var mı?denizbankta ve iş bankasında hesabım var şu an,onlar olur mu acaba?yeni açtırmam şart mı?
  • ben tev bursuna başvurmayı düşünüyorum ama başvuruda bi bankada açılmış hsabım olmasını istiyo.hangi bankalar olması gerekiyo acaba bilen var mı?denizbankta ve iş bankasında hesabım var şu an,onlar olur mu acaba?yeni açtırmam şart mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebruiel

ben tev bursuna başvurmayı düşünüyorum ama başvuruda bi bankada açılmış hsabım olmasını istiyo.hangi bankalar olması gerekiyo acaba bilen var mı?denizbankta ve iş bankasında hesabım var şu an,onlar olur mu acaba?yeni açtırmam şart mı?
    silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C3B427E7B -- 9 Haziran 2018; 22:0:15 >
  • Mesajım bulunsun teşekkürler
  • anadolu vakfının sayfasında formu dolduramıyorum aktif değil ne yapmam gerekir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hipofiz bezi

anadolu vakfının sayfasında formu dolduramıyorum aktif değil ne yapmam gerekir?
    silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C3B427E7B -- 10 Haziran 2018; 21:53:54 >
  • quote:

quote:

Önce online başvuru bölümünden siteye üye olacaksınız . Ardından üyelik bilgileriniz mail ile yollanacak (10 dakikada geliyor ) . Sonra o bilgilerle giriş yapıp bilgilerinizi dolduracaksınız .

http://www.anadoluvakfi.org.tr/KayitOl.aspx

zaten üye başvuru formunu dolduramıyorum
  • güzel paylaşım :)
  • quote:

quote:

quote:

Önce online başvuru bölümünden siteye üye olacaksınız . Ardından üyelik bilgileriniz mail ile yollanacak (10 dakikada geliyor ) . Sonra o bilgilerle giriş yapıp bilgilerinizi dolduracaksınız .

http://www.anadoluvakfi.org.tr/KayitOl.aspx

zaten üye başvuru formunu dolduramıyorum

evet aynı durum bende de var
  • quote:

Orijinalden alıntı: barman

quote:

Özgür konu için sağol. Anadolu Vakfı'na sadece online olarak mı başvurdun? Mesela istedikleri kağıt işleri felan var? Onları nasıl yapıyoruz? Anasını satayım hepsinde tonla şey istiyor, bir de üstüne bir halt verecekleri yok.

Alıntıları Göster
    silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C3B427E7B -- 10 Haziran 2018; 21:54:9 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: barman

quote:

Barış, sen başvurabildin mi Anadolu Vakfı'na ?

Başvurdum evet. Ondan sonra 1884 vakfına başvuracaktım da excel doldurmamı istiyorlar. Hadi doldurayım dedim. Yok referans isim felan istediler, onları arayıp durumu sorcaklarmış felan filan olunca uğraşmadım. Şu ana kadar bir KYK, bir de Anadolu'ya başvurdum. Zaten Sabancı/Koç/Alarko/Borusan vs. okuldan otomatik başvuracağım. Bir de benim memleketin derneği var, oraya başvuracağım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.