Şimdi Ara

Dragon Age: Inquisition (2014) [ANA KONU] (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.119
Cevap
20
Favori
59.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sword2552

O powerlar yeni bölümleri keşfetmek için ve war roomdaki bazı yerlere agent göndermek için gerekli.Mesela ana görevlerden birisi 15 power istiyor yeni bir bölgeye geçebilmek için.
    Armor kıtlığı var oyunda sanırım ben de hiç rastlamadım.
    Bide yan görevlere çok takılma ana görevlerden yardır işte yoluna bitki çıkarsa alırsın yan görevi de aradan çıkartırsın.

Teşekkürler. Genelde yan görev yapıp sonra ana görev yapma delisiyim ama biraz daha ana görevlerde ilerleyeyim o zaman.

Bir şey daha sormak istiyorum. origin de aynı steam gibi tek hesap ile farklı PCden aynı oyunu oynama şansım var mı? Ona göre 2. Bilgisayara yükleyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpress_

quote:

O powerlar yeni bölümleri keşfetmek için ve war roomdaki bazı yerlere agent göndermek için gerekli.Mesela ana görevlerden birisi 15 power istiyor yeni bir bölgeye geçebilmek için.
    Armor kıtlığı var oyunda sanırım ben de hiç rastlamadım.
    Bide yan görevlere çok takılma ana görevlerden yardır işte yoluna bitki çıkarsa alırsın yan görevi de aradan çıkartırsın.

Teşekkürler. Genelde yan görev yapıp sonra ana görev yapma delisiyim ama biraz daha ana görevlerde ilerleyeyim o zaman.

Bir şey daha sormak istiyorum. origin de aynı steam gibi tek hesap ile farklı PCden aynı oyunu oynama şansım var mı? Ona göre 2. Bilgisayara yükleyeceğim.

Tabi istersen yan görevlerden de yardırabilirsin de harcadığın zamana değmeyeceğini düşünüyorum.

Origin olayı ise Offline olarak 2. bilgisayarda kullanabiliyorsun.İlk önce 2. bilgisayardan oyunu online açıp Keep ile import yaparsın sonra offline devam edersin.Tabi oyunun offline çalıştığını varsayıyorum.

• Bu oyunu en ucuz nereden bulabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: rentikk123

Bu oyunu en ucuz nereden bulabilirim

G2a dan aldım en ucuz orada buldum

• Ne kadara peki guvenilirminora bide

• Arkadaşlar Dün hiçbir şey yokken bugün ara ara oyundan atmaya başladı.Sizde de oluyor mu ?
  • arkadaş bu oyunu satın alıp offline kurma nasıl olacak çıldırcam? ya benim evde internet yok, hani bi kursam telefonla ara ara bağlanıp oyuna girmek işini felan halletcem de bilgisayara nasıl kurcam bi çözemedim gitti, illa fiziken almam mı lazım? sürekli fiyatların iyice düşmesini bekliyorum sıkılıyorum yeter arkadaş,

• Tavsiyelerinizi bekliyorum... the hinterlands da görevler bitmiyor sanki :S şuraya gelene kadar ana görev yap dediğiniz bir yer var mı ?
  • Aynen hocam Hinterlands haritasının tamamını 10 saat gibi bir sürede keşfedebildim,haritaların boyutlarını ve yan görevlerini aşırı abartmışlar.
  • TheLiqht kullanıcısına yanıt
    Rastgele başka yerlere gittim roalarda aynı sanırım O_O baya uzun sürecek. Ama genelde aynı görevler var gibi...

WAR ROOM mantığını çözemedim yardımcı olabilecek olan var mı ? Birde 7 lv loldum hala aynı yoldaşlar var. Nasıl yoldaş kazanabilirim ?
  • Hinterlands en bayık harita, uğraşamayın soğursunuz oyundan. Kalenize geçene kadar ana göreve yüklenin derim ben, sonra bütün harita ve olaylar açılıyor neredeyse.
  • siberarmi kullanıcısına yanıt
    Şu ana görevler Inquisition adı altında çıkan görevler mi yoksa harita isimlerinin altında çıkan ana görevler de var mı?Ayrıca kaleye geçince noluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLiqht

Şu ana görevler Inquisition adı altında çıkan görevler mi yoksa harita isimlerinin altında çıkan ana görevler de var mı?Ayrıca kaleye geçince noluyor?

Aynen, şu ana görevler inquisition adı altındaki olanlar mı? Öyle ise dediğin gibi kalemiz olana kadar ilerleyip sonra yan görev yaparız.

• Hocam steamınız falan var mı?
  • @xpress_ @TheLiqht

Evet Inquisition görevleri, harita isimleri altındakiler neredeyse hep "filler" denilen MMO tarzı görevler, 1-2 tane güzel çıkabiliyor haritaya göre. Parti üyelerinin görevleri belli ediyor zaten kendini (ismi yazıyor çoğunda :))

Kaleyi ele geçirince spoiler oluyor Geçirin görün neler olacak.
  • Arkadaşlar sizde yüklenme süreleri nasıl? Bende HDD ile bir buçuk dakika bekliyorum fast travel da 10-15 saniye kadar bekliyorum. SSD alıcam 1 hafta sonra ama oyunun DRM si SSD ye zarar veriyor diye söylentiler var. SSD kullanan varsa bu durumu doğrulayabilir mi iki ucu b*klu değnek resmen
  • Herkese iyi aksamlar. Bir sorum var. Daha önce bu seriyi hiç oynamadım. Videolarda gördüğüme göre çok fazla büyüler ışıklar enerjiler falan ortalarda dolaşıyor. Oyunlarda warcraft tarzı aşırı büyü efektini sevemedim. Bir tek warcraft a yakışıyor. Velhasıl kelam büyücü dışında kılıç kalkan ile o tür işlere girmeden de oynanabiliyor mu bu oyun skyrim gibi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nén-El

Herkese iyi aksamlar. Bir sorum var. Daha önce bu seriyi hiç oynamadım. Videolarda gördüğüme göre çok fazla büyüler ışıklar enerjiler falan ortalarda dolaşıyor. Oyunlarda warcraft tarzı aşırı büyü efektini sevemedim. Bir tek warcraft a yakışıyor. Velhasıl kelam büyücü dışında kılıç kalkan ile o tür işlere girmeden de oynanabiliyor mu bu oyun skyrim gibi?

Hocam büyücü zaten classlardan bir tanesi. Warrior ve rogue var büyücü hariç ama takım oyunu olduğu için partinde en az bir büyücü olmak zorunda yoksa çok çok zorlanırsın bölümlerde. Birde benim tavsiyem, hikaye odaklıysanız, seriyi baştan oynamanız.Ha eğer hikaye çok önemli değil diyorsanız zaten düşünmeyin bile indirin direk.Oyunu seven de var sevmeyen de olumsuz görüşler gözünüzü korkutmasın bir deneyin derim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nén-El

Herkese iyi aksamlar. Bir sorum var. Daha önce bu seriyi hiç oynamadım. Videolarda gördüğüme göre çok fazla büyüler ışıklar enerjiler falan ortalarda dolaşıyor. Oyunlarda warcraft tarzı aşırı büyü efektini sevemedim. Bir tek warcraft a yakışıyor. Velhasıl kelam büyücü dışında kılıç kalkan ile o tür işlere girmeden de oynanabiliyor mu bu oyun skyrim gibi?

Hocam büyücü zaten classlardan bir tanesi. Warrior ve rogue var büyücü hariç ama takım oyunu olduğu için partinde en az bir büyücü olmak zorunda yoksa çok çok zorlanırsın bölümlerde. Birde benim tavsiyem, hikaye odaklıysanız, seriyi baştan oynamanız.Ha eğer hikaye çok önemli değil diyorsanız zaten düşünmeyin bile indirin direk.Oyunu seven de var sevmeyen de olumsuz görüşler gözünüzü korkutmasın bir deneyin derim.

Hikaye odaklıyım ama seriyi baştan oynayacak kadar merak etmiyorum Dragon Age serisini ne yalan söyleyeyim. Witcher çıkana kadar canım sıkılırsa bu oyunu oynarım diye bir sorayım dedim. Sağolasın cevap için.

Bu arada şimdi farkettim oyun XBox 360'a da çıkmış. PC versiyonu ile aynı versiyonu mu çıktı XBox 360'a? Yoska FIFA 15'teki gibi PC'ye next-gen 360'a kırpılmış eski jenerasyon versiyonu mu çıktı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nén-El -- 25 Kasım 2014; 20:41:17 >

• Nén-El kullanıcısına yanıt
    Seriye bu oyunla da başlayabilirsin ama bazı eski karakterler oyunda olduğu için onların hikaye altyapılarını kaçırabilirsin. Onun harici ben tavsiye ederim oyunu. Gayet iyi. Evet bu sefer büyücüler aşırı ışık oyunlu olmuş ama naparsın alışıyorsun ona da.

Teknik olarak grafikler next gen pcde de ancak sistemine göre frame düşüşleri olabilir. Bende bazı yerlerde 60-70 lere çıkıyor bazen 30 lara iniyor. Yoğun çatışma sahnelerinde bir anda düşüp bir anda yükseliyor. Bunlar yamayla düzeltilecek inşallah. Onun harici hikaye gayet iyi. Önceki mesajlardan birinde siberarmi nin bir yorumu vardı. Mass Effect in farklı çağdaki versiyonu diye. Oyun mekanikleri tam olarak öyle. Farklı çağda bir Mass Effect oynuyoruz havasını aldım ben de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.