Şimdi Ara

Dragon Age: Inquisition (2014) [ANA KONU] (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.118
Cevap
20
Favori
59.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Khoradasein

:) Sabırsızlık ve RPG bir arada olmaz zaten, anca bir oksimoron söylem olur. Oyun gayet güzel olmuş ben beğendim, açık dünya oyuna yeni bir soluk getirmiş. DAO'i defalarca, faklı sonlar ve ilerleyiş için oynamıştım, bir arcane warrior olmuştum bir normal mage, oyun sonları ve bazı kilit kararlar için zaten yeniden, yeniden oynamak gerekiyordu. Tek sıkıntı sınırlı haritalarda sıkışmışlık hissiydi...

Aynen bende DAO 'i defalarca oynamıştım ama onu geliştirecekleri yerde bu yaptıkları sıkıcılığın bile ötesinde
  • originsden digital deluxe diyip satın aldık bakalım, indiriyoz.Adam akıllı bir kaç yıldır hiç bir oyun oynamıyordum, RPG ile dönüş yapmak eğlenceli olcak:)
  • Oyunu almayı düşünüyorum ben de. Yorumları okudum hem olumlu hem olumsuz yorumlar var. Dragon Age serisini oynadım. Origins'ten daha iyi olmasa da rpg yokluğunda iyi gider mi arkadaşlar. Witcher çıkana kadar daha aktif oynarım diye düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasada RPG yokluğumu var? BG serisi ve IWD nin ilk oyunu HD remake olarak çıktı, üstüne de aşağıdaki liste var sene başından beri gelişen.

-Blackguards (Türkçe yaması var üstelik)
    -The Banner Saga
    -Might&Magic X Legacy
    -Southpark
    -Risen 3
    -Shadowrun Returns Dragonfall: Directors Cut
    -Divinity Original Sin
    -Wasteland 2
    -Legend of Grimrock 2
    -Lords of Xulima
    Edit: -Valkyria Chronicles (PS3 ten port ama başarılı)

Hepsine biraz göz atmak bile yeter Witcher 3 ün çıkışına (ve bugların düzelmesine ) kadar. DA:I şu listedeki oyunlardan iyi olan tek yanı prodüksiyon değerleri, onlarda teknik seviyede üstün. Dragonfall still olarak 4 e katlar DA:O yi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 21 Kasım 2014; 15:23:41 >
  • g2a da 102 tl durmaplay de 127 tl başka öneriniz var mı nereden alabilirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanfc -- 21 Kasım 2014; 13:27:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle eğlenceli bir LP var (arkadaş feda etti kendini bizim için bir nevi )

• quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Piyasada RPG yokluğumu var? BG serisi ve IWD nin ilk oyunu HD remake olarak çıktı, üstüne de aşağıdaki liste var sene başından beri gelişen.

-Blackguards (Türkçe yaması var üstelik)
    -The Banner Saga
    -Might&Magic X Legacy
    -Southpark
    -Risen 3
    -Shadowrun Returns Dragonfall: Directors Cut
    -Divinity Original Sin
    -Wasteland 2
    -Legend of Grimrock 2
    -Lords of Xulima

Hepsine biraz göz atmak bile yeter Witcher 3 ün çıkışına (ve bugların düzelmesine ) kadar. DA:I şu listedeki oyunlardan iyi olan tek yanı prodüksiyon değerleri, onlarda teknik seviyede üstün. Dragonfall still olarak 4 e katlar DA:O yi.

Dragon Fall denemek lazım. Metacritic baktım Director's Cut puanı çok daha yüksek. Nasıl bir fark var acaba?

• Cosuonjx kullanıcısına yanıt
    İlk çıktığı zaman yapmak istedikleri bir kısım olayı yapamamışlardı, Director's Cut'ta yaptılar bunların hepsini ve çok iyi bir oyun haline geldi. Listedeki en iyilerden birisi şu an için, norma versiyonu pas geçip direkt DC yi oynamanızı tavsiye ederim.

Türk kahvesi içebileceğimiz nadir oyunlardan ayrıca

Edit: Yakın zamanda PS3 ten port gelen Valkyria Chronicles var, onu da tavsiye ederim Japon işini sevmiyor bile olsanız, çok güzel bir savaş sistemine sahiptir ve savaşlar da farklı farklı olmayı başarıyor hep.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 21 Kasım 2014; 15:23:02 >
  • Ben de yakında oynarım. Büyük ihtimalle her DA oyununda olduğu gibi mage en güçlü ve oynaması karakter olmuştur yine.
  • Oyunu indirdim ama beklemedeyim...
  • Co-op ve multiplayer hakkında bilgisi olan var mı?
    ana hikayeyi oynayamıyorsun ama ne gibi durumlarda multiplayer var..

• Oyunu oynayan birisi beni Steam'den ekleyebilir mi?

http://steamcommunity.com/profiles/76561198034136978
  • bu oyun en ucuz nereden satın alınır ? Originde 180 190 tl ye denk geliyor. Gamekeystore de 111 tl. Daha ucuzu var mı?
  • Origin hesabı olarak satılır ilgililere duyurulur

• g2a da 98 tl meksika originde 90 tl olması lazım daha ucuzunu bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayvacuk

g2a da 98 tl meksika originde 90 tl olması lazım daha ucuzunu bulamadım.

G2a da sanırım 103 tl ayrıca bu site güvenilir mi..

• furkanfc kullanıcısına yanıt
    Mass Effect 3 ün gibi aynı, geçtiği çağ değişik sadece, sınıf seçip kısa görevler yapılıyor haritalarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanfc

quote:

Orijinalden alıntı: ayvacuk

g2a da 98 tl meksika originde 90 tl olması lazım daha ucuzunu bulamadım.

G2a da sanırım 103 tl ayrıca bu site güvenilir mi..

Güvenilir.Fakat bu oyun neden pahalı bu kadar düşer mi ki fiyatı
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Mass Effect 3 ün gibi aynı, geçtiği çağ değişik sadece, sınıf seçip kısa görevler yapılıyor haritalarda.

Cevap için teşekkür ederim .

mass effect 3 oynamadığım için bilgi sahibi değilim ..eğer müsaitsen biraz açıklayabilirmisin..arkadaşımla neler yapabilirim ya da ne kadar eğlenceli olur..

almak istiyorum kimisi 150 tl etmez diyor kimisi övüyor..g2a dan alıcam inş..

• Arkadaslar ben bu siniflarin farkini anlamadim

ornegin benim ekibimde 2 tane rogue var biri elf biri insan. Biri ok kullanamiyor oteki dagger kullanamiyor. Halbuki skilleri acik puan verdim yinede dagger kullanana ok veremiyorum nerede yanlis yapiyorum??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.