Şimdi Ara

Dragon Age: Inquisition (2014) [ANA KONU] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.119
Cevap
20
Favori
59.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun save'lerimi yüklediğimde bana verdiğim kararları hatırlatacak mı? İmkanı yok hatırlamamın çünkü.
  • Androalphus A kullanıcısına yanıt
    Save import olayı olacak diyolar ama ne kadar sağlıklı olacakğı tartışılır, 2. oyunda fazla bir olay yoktu 1. oyundan gelecek ona rağmen çok hatalar vardı.
  • beyler hero of ferelden yani bizi görecekmiyiz hawke la bizim hero of ferelden yanyana ne efsane olur ama sanmıyorum öyle bir şey olcağını
  • büyük ihtimalle 3. yeni bir karakter oluşturacağız.

sonuçta ilk oyunu herkes farklı bitirdi. mesela ben bi karaktrimde morrigan ile aynadan gitmiştim beraber. bir başkasında kalmıştım. şimdi morrigan ile giden save'yi import edersem hero of ferelden nasıl gelecek hikaye nasıl şekillenecek? sonuçta herkes başka bşaka bitirmiş olabilir veya DLC'leri oynamamış olabilir.
    o yüzden tahminim yeni bir karakter oluşturacğımız. ama oyun senaryosu içinde büyük ihtimal hem H.O.F.'i hem de Hawke'yi göreceğiz fakat bunları ne ontrol edebileceğiz ne de companion olacaklar...
  •  Dragon Age: Inquisition (2014) [ANA KONU]

Best game 4eva
  • http://www.youtube.com/watch?v=oiJYrtbTYMY

You WANT TO RIDE THE BULL?
  • Hero of Ferelden'i benim görme ihtimalim yok. Arkadaş ebediyete intikal etmiş durumda.

Her ne kadar ara kararları hatırlamasam da o kadarını unutmamışım.
  • Semruk S kullanıcısına yanıt
    Dafuq?
  • Oyunda Ostagarda olcak mı ya?
  • Oyundaki low ve ultra karşılaştırması. Low ayarda da gayet güzel görünüyor.

• Oyun PC Gamer'dan 87 almış.Demekki DA 2 kadar güzel değil.() DA 2'ye 94 vermişti adamlar.
  • iyi ya LOW'da bile bu kadar güzel olması. PC kaldırırsa yeter demektir, bişey değiştirmeye gerek yok
  • Yiğidi öldür, hakkını yeme.

Bir kaç yazı okudum ve hem önceki oyunlarda hem bu oyunda verdiğimiz bazı kararların ciddi sonuçları olduğunu gördüm, özellikle karakterler üzerinde. Çoğunun 2 versiyonu var diyebilirim.
    Bu açıdan dersini iyi çalışmış gibi Bioware, araştırma keşfetme olayı da iyi görüyor. Ama sığ combat mekanikleri ve daha da sığ dialoglar hala baltalıyor ağacı.

"Do you want to ride the bull?" nedir abi... Kaynağı aşağıdaki "ilişki" videosunda...

• Dragonage Keep denen hadisede geçmişi yarattık bakalım. Save import etmiyorumuş bu uygulama, sil baştan bir şeyler yaratılıyor. Neyse ki achievement'lara bakarak bazı kararları hatırlatım. Bakalım ne çıkacak artık bahtımıza 3. oyunda.
  • mikidrova gelmiş 25 gb gerçi kürek çıkmaz buna da demo falan yapsalar bari denesek.
  • Malum yayın organı bu aralar şov yapıyor
  • Ooo ne ara cikti bu ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar kürekli çıkartmış nasıl bilendilerse yapımcı firmaya oyunun çıkmasını bile beklemediler kırmak için

Neyse beni bağlayan co op oyun kırılsın kırılmasın pek umrumda değil.Kırılanlar online oynayamıyor sonuçta.
  • Bu oyun Drm kullanıyordu sanki?
  • fluox kullanıcısına yanıt
    Kürek çıkmadı.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.