Şimdi Ara

Dragon Age: Inquisition (2014) [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.119
Cevap
20
Favori
59.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun iyice dota-lol gibi olmuş yine açık dünya yok.Malesef pek umutlanamyın bu oyundan da....
  • Dün akşam Twitchde canlı yayında PC sürümü oynandı. İlk iki oyunda olduğu gibi PC versiyonu klavye-mouse ikilisine göre(beklediğimiz gibi) yapılmış.

2. oyundan iyi olacağı belli ama ilk oyun gibi olmayacağıda bir gerçek. Ama yinede oyun çıkmadan kesin bir karar vermemek gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 14 Ekim 2014; 19:43:24 >

• Açık dünya olmaması daha iyi olmuş kanaatimce.
    Oyunda Merrill,isabella,hawke falan olacak mı ki
  • Arkadaşlar AMD Phenom II x4 970 3.5 ghz,8 gb ddr3 1600 mhz ram,Radeon HD 6850 Cyclone Power Edition ve Asus m5a97 ile oyunu oynayabilir miyim?
  • TheLiqht kullanıcısına yanıt
    Tabiki oynarsın güzel kardeşim. Bu da soru mu şimdi ? Eğer ultra ayarı kastediyorsan zannetmem. Ama high ayarlarda oynarsın gibime geliyor.
  • Grafik olaylarını pek takmam ama takanlar için kötü haberler var PC videolarında. Geç gelen kaplamalardan, screen tearinge kadar ne ararsanız var özellikle load ekranlarından sonra. Çıkış sürümünde teknik açıdan facia olmaz umarım
  • TheLiqht kullanıcısına yanıt
    Highda fhd rahatca oynarsin tahminen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk oyun ne kadar güzeldi, bana göre bir başyapıt. İkinci oyun da o kadar faciaydı.

Bundan da çok umudum yok ama mecbur alıp oynayacağız.
  • İlk oyun trailerinden bile nasıl bir oyun olağını gösteriyodu şimdi bu oyunun gameplay ve traillerine bakıyorum DA-O gibi değil ama DA2 gibide değil bence beklentileri yüksek tutmamak gerek
  • gençler; ikinci oyun için o kadar çok kötü eleştiri okudum ki bu saatten sonra oynasam da beğenmem dedim oynamadım. ama şimdi iyi ya da kötü bu oyunu denemeyi düşünüyorum. sizce ikinci oyunu sırf mevzuda bir eksikliğim olmaması için oynamalı mıyım yoksa kalsın mı, hiç başlamamak daha mı iyi? buna hazırlık olması için oynayım mı ki...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GEr0nim0 G kullanıcısına yanıt
    dragon age originsi 3 kez bitirtim sıkımadan ama dragon age 2 çok sıkıcı geldi bana sildim oyun çok monoton geldi.
  • TheGreenAxe kullanıcısına yanıt
    yani hiç başlamayım o zaman?
    aslında merak ettiğim; DAO save'mi 3. oyuna import edebilir miyim? 2yi hiç oynamadan yani?
  • GEr0nim0 G kullanıcısına yanıt
    yapılan açıklamalarda save importta da 2 oynamaya gerek yok ama DA 2 savemiz olmadığı için DA2 İlgili seçimler yapıcakmışız

buna için sinmiyorsa indir biryerden oyna beğendiysen orjinal al bitir oyunu zaten DAİ nin çıkmasına 25 gün var
  • TheGreenAxe kullanıcısına yanıt
    aslında öyle ya, zaten oynayayacak oyun yok, en iyisi ben 2'yi indireyim, bi yandan da 3'ün sip'ini vereyim olsun bitsin çok kasmayım. 3 çıkana kadar oyalanmış olurum.
  • Bunlarda seslendirmenlerin bazıları. Daha önce yayınlanmışlarda var. Altyazı yok ama zaten kısa videolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 19 Ekim 2014; 14:53:47 >

• Yeni oynanış videoları. PC sürümünden.

[DHTUBE=]

[DHTUBE=]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 30 Ekim 2014; 16:25:16 >

• Peki nereden alacağız bu oyunu? Origin'den alayım dedim, 60 Euro'mu ne. Rus keyi, Çince versiyon üzerine dil dosyası vb. gerektirmeyen doğru düzgün key nerden bulabiliriz acep?

@siberarmi

Siber hocam sen araştırdın mı bize 40 tane takla attırmadan açıp oynayacağımız key nerden alınır?
  • Fabrice kullanıcısına yanıt
    g2a
  • Fabrice kullanıcısına yanıt
    Eb düşüklerden birisi Thelight'ın da dediği G2A ama sadece Origin odaklı bir oyun olduğu için daha düşük bulmak zor gibi. Bizim forumda key satan arkadaşlar oluyor genelde (nukleer vardı ME3 aldığım hala devam ediyor mu bilmiyorum) onlarda da ucuza oluyordu.
    Benim 2. oyundan ağzım yandı şahsen, "denemeden" almayı düşünmüyorum DA3ü ne yalan söyleyeyim. İyi kötü beğensem bile (çok düşük beklentiyle yaklaşıyorum) tam fiyattan almam hiç bir şekilde, indirim beklerim.
    Aral'ın buraya getirdiği fiyattan alınmaz zaten sağolsunlar, hiç mi araştırma yapmadan yapıştırıyorlar şu fiyatları bilmiyorum, 170 lira nedir yahu...
  • Oyunda beğenmediğim 2 unsur çarptı gözüme videolardan.
    1.si Dar alanda ilerleyip daha geniş alanda yapılan savaşlar bu gidişat hep böyle biraz sinirimi bozdu.
    2.si UI acayip konsolvari olmuş o skill bar hele resmen ben konsolda rahat kullanılmak için yapıldım diye bağırıyor.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.