Şimdi Ara

Dragon Age: Inquisition (2014) [ANA KONU] (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.118
Cevap
20
Favori
59.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dreamboi

quote:

Orijinalden alıntı: heyoguzhan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: heyoguzhan

quote:

arkadaşlar bu oyunu daha yeni aldım . ama bu kadar güzel bir oyun olduğunu bilseydim daha ilk çıktığında aldım. Gerçekten hakkı verilerek yapılmış bir oyun. Müzikler falan müthiş :) Oyunu yeni almanın verdiği gazla hemen yeni çıkan Dlc'yi Jaws Of Hakkon'u da aldım ama oyunu daha tam çözemediğim için DLC oyunun neresinde onu da bilemedim

quote:

Orijinalden alıntı: jumong88

Jaws of Hakkon'u deneyen var mı senaryo açısından ne tür bir içerik getiriyor?

Bitirdim ben yeni dlcyi.
    6
    saat falan sürdü.Bir önceki inquisitorun başına ne geldiğini öğreniyoruz. Storage chest eklemişler bir de. Fena değildi.

quote:

arkadaşlar bu oyunu daha yeni aldım . ama bu kadar güzel bir oyun olduğunu bilseydim daha ilk çıktığında aldım. Gerçekten hakkı verilerek yapılmış bir oyun. Müzikler falan müthiş :) Oyunu yeni almanın verdiği gazla hemen yeni çıkan Dlc'yi Jaws Of Hakkon'u da aldım ama oyunu daha tam çözemediğim için DLC oyunun neresinde onu da bilemedim

Dlcyi War Tableda 8 power karşılığında açıyorsun.

aha ok :) benim daha dlc' ye gelmeme çok var .. oyunun çok büyük bir dünyası var ve ben herşeyi incik cincik inceliyorum :) o yüzden bayağı zaman alır ona gelmem

Mesajlarından ilk oyunları oynamadın gibi geliyor hocam. Oynamış mıydın ilk oyunları

yok hayır oynamamıştım ilk kez bir dragon age oynuyorum

Keşke ilk oyundan başlasaydın. Dunyan ilk oyunlardaki tercihlerine göre şekilleniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeterli sistemde calistiramadigim tek oyun olarak tarihe gececek. Cunku oyun malum launcher'la win 8'de calismiyor. Orijinalini bilmiyorum. Oyunda bir sey hic hosuma gitmedi. O da o kadar ayrintinin yaninda karakter yaratma ekranindaki sac stilleri o kadar yavan, az(cesit yok), sacma ve cirkin ki Cassandra'nin ve Vivienne'in o harika
    sac stilini imkani yok yapamazsin.

Arastirdim ettim tuttum ama calismiyor oyun win 8'de. win 8.1'e de gecmek istemiyorum bir oyun yuzunden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LivingDeads69

Yeterli sistemde calistiramadigim tek oyun olarak tarihe gececek. Cunku oyun malum launcher'la win 8'de calismiyor. Orijinalini bilmiyorum. Oyunda bir sey hic hosuma gitmedi. O da o kadar ayrintinin yaninda karakter yaratma ekranindaki sac stilleri o kadar yavan, az(cesit yok), sacma ve cirkin ki Cassandra'nin ve Vivienne'in o harika
    sac stilini imkani yok yapamazsin.

Arastirdim ettim tuttum ama calismiyor oyun win 8'de. win 8.1'e de gecmek istemiyorum bir oyun yuzunden.

Hocam bende orjinali var ama oyunun dertleri bitmiyor. w8.1 kullanıyorum, nvidia gtx850m var. Oyun tam ekran olmuyor doğru düzgün. Yükleme süreleri falan bazı kişilerde çekilemeyecek kadar uzunmuş. Karakter yaratma ekranında kahverengi gibi duran saç oyuna başladığında sapsarı da çıkabiliyor. Ayrıca bütün erkeklerde parlak dudaklar var . Bu tip sorunları boşverebilirsen oyun güzel. W8i de oldukça uzun süre kullandıktan sonra w8.1e geçtim biraz daha rahat bir kullanımı var.

• Arkadaşlar oyun yüzde 50 indirimde. Alsam mı almasam mı bilemedim. İlgimi çekiyor ama çok fazla olumsuz yorum var. Ne dersiniz?
  • Efsane

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DC's Joker

Arkadaşlar oyun yüzde 50 indirimde. Alsam mı almasam mı bilemedim. İlgimi çekiyor ama çok fazla olumsuz yorum var. Ne dersiniz?

O olumsuz yorumlar nelermiş acaba merak ettim ? 2014 yılında çıkmış en iyi rpg oyunudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayvacuk

quote:

Arkadaşlar oyun yüzde 50 indirimde. Alsam mı almasam mı bilemedim. İlgimi çekiyor ama çok fazla olumsuz yorum var. Ne dersiniz?

O olumsuz yorumlar nelermiş acaba merak ettim ? 2014 yılında çıkmış en iyi rpg oyunudur.

Olumsuz yorumları ben yapmadım sakin...

Bu sayfadan geriye doğru gidersen göreceksin. Sadece dh'de de değil, ekşi sözlük ve oyungezer başlığında da aynı durum sözkonusu. Sadece 80 tl vermeye değer mi onu öğrenmeye çalışıyorum. Ya bunu alacağım ya Skyrim Legendary Edition yada Pillars of Eternity.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DC's Joker -- 7 Nisan 2015; 15:49:33 >
  • quote:

quote:

quote:

Bu sayfadan geriye doğru gidersen göreceksin. Sadece dh'de de değil, ekşi sözlük ve oyungezer başlığında da aynı durum sözkonusu. Sadece 80 tl vermeye değer mi onu öğrenmeye çalışıyorum.

Meksika originden alır isen 20 dolar 51 TL ye geliyor.Üstüne birde live chat den yüzde 15 indirim kodu iste 43 TL falan oluyor sanırım.Kesinlikle değer.

Üçünüde oynadım üçüde de çok güzel.Fakat skyrim legendary tüm dlc lere sahip ve zibilyon tane mod yükleyebildiğin için daha önde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayva -- 7 Nisan 2015; 15:54:20 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu sayfadan geriye doğru gidersen göreceksin. Sadece dh'de de değil, ekşi sözlük ve oyungezer başlığında da aynı durum sözkonusu. Sadece 80 tl vermeye değer mi onu öğrenmeye çalışıyorum.

Meksika originden alır isen 20 dolar 51 TL ye geliyor.Üstüne birde live chat den yüzde 15 indirim kodu iste 43 TL falan oluyor sanırım.Kesinlikle değer.

Üçünüde oynadım üçüde de çok güzel.Fakat skyrim legendary tüm dlc lere sahip ve zibilyon tane mod yükleyebildiğin için daha önde.

Teşekkür ederim hocam cevabın için. Meksika originden alabilmem için vpn den meksikaya bağlanıp, yeni hesap açıp her oynamak istediğimde yine vpn mi açmam gerekli?

Şuan baya kararsızım bende, Origin'in yaz indirimi oluyor mu steam gibi? Önümüzdeki bir kaç ay içerisinde girer mi acaba tekrar indirime, tahminin var mı?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim hocam cevabın için. Meksika originden alabilmem için vpn den meksikaya bağlanıp, yeni hesap açıp her oynamak istediğimde yine vpn mi açmam gerekli?

Şuan baya kararsızım bende, Origin'in yaz indirimi oluyor mu steam gibi? Önümüzdeki bir kaç ay içerisinde girer mi acaba tekrar indirime, tahminin var mı?

Oynamak istediğinde vpn açmana gerek yok normal oynayabiliyorsun.Meksikadan satın alma olayı için vpn ile origine giriyorsun oyunu sepete ekliyorsun kredi kartı noyu yazma yerinde vpnyi kapatıp öyle satın alıyorsun.
    Bir daha indirime ne zaman girer bilmiyorum fakat girerse de bu fiyatın altına düşmez.

• quote:

ilk 2 oyunu oynayıp sevdiysen al. Arkadaşın da dediği gibi meksika originden al daha ucuza gelmiş olur. İlk oyundaki tactical view geri getirilmeye çalışılmış ama becerememişler vb tarzı ufak tefek sorunları var. Ama genel olarak oynanış ve hikayeye bakacak olursan oyun gayet güzeldi.
  • Oyuna girdim ve tam anlamıyla şok olup çıktım. Kontrollerinin kötü olduğunu duymuştum, ama bu kadar olacağı aklımın ucundan geçmezdi. Gerçekten ne düşünmüşler, farklı olsun diye bu kadar niye saçmalamışlar anlam veremedim. Bu kontrolleri düzeltmenin yolu var mıdır? Yav hangi evrende görülmüş mousea tıklayarak etrafa bakmamız.
  • kontroller iğrenç ötesi oyundan soğuttu beni. hangi akla hizmet böyle kontrol olur anlamak mümkün değil
  • Ben bir hevesle qunari mage kadın açmıştım. Karakter yaratma ekranında çok iyiydi ama konuşmalar sırasında yaptığı mimikler inanılmaz itici gelmeye başladı. Tek kaş gibi duruyor zaten.

Daha ilk bölgeyi terk etmedim, 3 saat oynamışım. Baştan karakter mi açsam :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androalphus

Ben bir hevesle qunari mage kadın açmıştım. Karakter yaratma ekranında çok iyiydi ama konuşmalar sırasında yaptığı mimikler inanılmaz itici gelmeye başladı. Tek kaş gibi duruyor zaten.

Daha ilk bölgeyi terk etmedim, 3 saat oynamışım. Baştan karakter mi açsam :/

O karakterle en az 40-50 saat oynayacaksınız hocam. Bence değiştirin ki oyundan soğutmasın sizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aklıma bi an Dragon Age 2 geldi.

Allah'ım ya. Oyun 5 tane haritadan ibaretti. Yan haritaya geçiyon görev alıyon, eski haritaya geri dönüp yaratıkları kesiyon. Tekrar diğer haritaya geçiyon, görevi verip başka görevi alıyon yine aynı haritaya dönüp yaratık kesiyon falan saçma saçma

Bide zaten karakter kısıtlıydı diye hatırlıyom bi tane keko bi adam ile oynuyorduk. Yani kendimi bilirim ben şuana kadar hep kadın karakterler ile oynuyorum erkek karakter ile oynuyorsam kesin mecbur kaldıgımdandır
  • oyun dehşet güzel olmuş bence beğenmeyen adam da kasıt ararım valla!
    Zaten seriyi seven adam sever. şu ana kadar gördüğüm en iyi rpg lerden biri!
    konu hikaye görevler araştırma haritalar mekanlar mükemmel! ve oldukçada uzun bir oyun herşeyi yapmak isterseniz!
    hakikatten parasını hakkediyor!
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Aklıma bi an Dragon Age 2 geldi.

Allah'ım ya. Oyun 5 tane haritadan ibaretti. Yan haritaya geçiyon görev alıyon, eski haritaya geri dönüp yaratıkları kesiyon. Tekrar diğer haritaya geçiyon, görevi verip başka görevi alıyon yine aynı haritaya dönüp yaratık kesiyon falan saçma saçma

Bide zaten karakter kısıtlıydı diye hatırlıyom bi tane keko bi adam ile oynuyorduk. Yani kendimi bilirim ben şuana kadar hep kadın karakterler ile oynuyorum erkek karakter ile oynuyorsam kesin mecbur kaldıgımdandır

2 için evet harita dediğin gibi az ve tekrar eden şeyler çoktu ama ilk denemeleriydi ilk oyundan sonra zaten sorsan en çok sevilmeyen 2 dir bence
    ama karakter seçimi yoktu sadece hawke ile oynuyordun ya dişisi ya da erkeği mage rogue ve warrior karakter aynıydı hazır tip vardı istersen değiştirebiliyorsun.
    yinede çok ta kötü sayılmaz bu evreni ve dragon age i seviyorsan.

• Arkadaşlar oyunda 14. levele yaklaşmak üzereyim.Mage sınıfından Karakter oluşturdum. Arkadaşım skyhold açılınca mage sınıfı için öğretici büyücülerin geleceğini ve bu sayede karakterime hem kılıç hemde büyü yapma imkanı sağlayan yeni bir yetenek ağacının açılacağını söyledi. fakat skyhold açılmasına rağmen bahsetiği büyücüler halen bende görünmüyor. arkadaşımda hangi görevden sonra geldiklerini hatırlamıyor. bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa yadımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.
  • oyunu dün bitirdim. oynanışı vs. bir tarafa koyarsak kesinlikle çok etkileyici ve güzel bir yapım olmuş. müzikleri hikayesi beni gayet bağladı. böyle oyunlar bitince ağlayasım geliyor. ben 10/10 verirdim şüphesiz. ortada adam gibi grafikleri ve hikayesi olan rpg yokken 10 puanı kesinlikle hak ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YasiRUykuN -- 4 Mayıs 2015; 3:26:06 >
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.