Şimdi Ara

Ses sitemi konusunda Yardımcı olabilirim (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
612
Cevap
6
Favori
54.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Araba için oval kolon almak istiyorum fiyatı çok yüksek olmamak kaydıyla tatmin edici bass ve kaliteli ses alabilmeliyim Pioneer TS-A 6995 mu önerirsiniz Kicker ES693 mü yada kesin olarak deneyip kullandığınız başka bir ürün varmı teşekkürler yardımlarınızı bekliyorum...
  • Ben evde pioneer 6975s kullandim 500w 90rms sesi cok temiz 110-120 civari fiyati var tavsiye ederim butceniz ne kadardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öncelikle teşekkür ederim. 250 300 tl bir takım oval kolono verebilirim iki takım alıp woofer kullanmadan önleride mid le destekleyip güzel bir ses almayı planlıyorum.atakantuning sitesinden düşünüyorum fiyatı cazip ayrıca kicker ların bass seviyeleri daha tatmin edici gibi geliyor bana fakat kullanan deneyip test eden arkdaslar varsa yorum yaparlarsa sevinirim ilginize teşekkürler..
  • arkadaşlar yeni almış olduğum 2.el 2011 ford fiesta aracım için subwoofer almayı düşünüyorum düşünüyorum ama aracın orjinalliğini bozmadan kendi teyip ve hoporleri ile kullanmayı düşünüyorum
    fakat 2 marka arasında kararsız kaldım yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

-re audio rex8d4 20CM
    -alpine sbg844br 20CM
    -alpine sbe1024br 25CM

KULLANMIŞ OLAN YEVAHUT BİLGİLİ OLAN ARKADAŞLARIN BİLGİSİNİ PAYLAŞMASINI RİCA EDERİM...
  • Kicker ovallerin konileri sert oldugu icin bass daha serttir sub kullanmak istemiyorsaniz mantikli tercih olur ben oval olarak sadece pioneer kullandim gayet memnundum hocam amfiden de hafif bass veriyodum tatmin edici oluyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pioneer mvh150ub teyb aldım şimdilik anfi filan kullanmak istemiyorum temiz ses verebilecek bu teybe uygun hoparlör önerebilirmisiniz şimdiden teşekkürler....

Alpine SPG-10C2 180W 2 Yollu Hoparlör uygunmudur
  • kingsword1907 kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın okul durumundan dolayı giremiyorum.
    Hocam size gelirsek internette (sahibi ndende) hazır setler var onlara bakabilirsiniz benim önerim

2200W amfi
    jbl 30 cm 1000W sub.
    pıoneer oval kolon
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak611

Pioneer mvh150ub teyb aldım şimdilik anfi filan kullanmak istemiyorum temiz ses verebilecek bu teybe uygun hoparlör önerebilirmisiniz şimdiden teşekkürler....

Alpine SPG-10C2 180W 2 Yollu Hoparlör uygunmudur

araca aldiysan teybi arkaya pioneer 6995s 5 yollu 600w alirsin tamam olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pioneer 1500 deh teyp için 4 adet hoparlör alacagız arkadaşlar. 2 tanesi ön kapıya 2 tanesi de arka camın oraya takılacak.

http://www.bimeks.com.tr/urun/127314/pioneer-ts-g1644r-oto-hoparlor.aspx

http://www.hepsiburada.com/liste/alpine-sxe-1725s-16cm-koaksiyal-2-yollu-220w-hoparlor/productDetails.aspx?productId=otalpsxe-1725s&categoryId=26090

hangisini önerirsiniz.

• Selamlar, Cadence Csa 80.4 4 ohm da 4x80 rms anfim var, arkalarda 16 cm vibe slick 6 coaxial var ve ön için 10cm component önerisi istiyorum arkadaşlar.Şuan Vibe slick 4 coaxial var fakat orta sesler çok düşük kalıyor component alma zamanı :) 10 cm kurtarırmı çok merak ediyorum. MDF olaylarına girmek istemiyorum ön için. + olarak cadence 30 cm sub ve onu besleyen kicker zx 500.1 mono anfi. cadence 2.5 farad capasitor de var araçta.. fikirlerinizi bekliyorum 10 cm component önerisi :)
  • öncelikle kusurumuz varsa affola
    herkese merhaba bu forumda yenıyım
    aracıma bır tesısat kurmak ıstıyorum mercedes splınter
    pıoneer avh-x4550dvd teyp
    edıson ed-1100ab bas anfisi
    cadence xa125.4 ses anfısı
    reference 6030cs mid takımı
    defcon 38 cm bas son olarakta
    CADeNCE 2.5 FARAD KAPASİTÖR
    bu sıstem nasıl ve ne duzeyde bırde bu parcaların fıyatı 1200 tl 2 el olarak alıcam
    alıyımmı yoksa yaramazmı

banada yardımcı olurmususn
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.