Şimdi Ara

Dragon Age III: Inquisition Duyuruldu!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
         Serinin ilk oyunun yakaladığı başarıyı, ikinci yapımda elde edemeyen BioWare, Dragon Age III: Inquisition'ı duyurdu!

Dragon Age 2 bloglarında yapılan duyuruda BioWare'dan Mark Darrah, "Plandan ayrılmamaya çalışıyorum, o yüzden bugün çok fazla şey ortaya çıkmayacak. Ancak son zamanlarda artan söylentilerden nedeniyle onu daha fazla gizlemek istemiyorum. Sizlerle paylaşmak istediğimiz daha bir çok şey var ama bunu yapmamız için biraz daha zaman gerekiyor." sözlerini sarfetti.

Bu sözlerin ardından maddeler halinde yayımlanan yeni oyun ile ilgili bilgilerde, oyunun senaryosuna, geliştirici ekibe ve grafik motoruna değinildi.

Oyunun adı sayesinde senaryo hakkında bazı tahminlerin yapılabilmesine rağmen, bu konuya bugün değinilmeyeceği belirtilirken, oyunun Dragon Age: Origins'den beri Dragon Age serisi için çalışan ekip tarafından geliştirildiği söylendi.

Dragon Age III'ün en iddialı olduğu alanlardan bir tanesi ise grafikleri. Frostbite 2'yi temel alan yeni bir grafik motorunun kullanılacağı oyunda, üst düzey görsellik sunulacak. Ayrıca daha geniş bir dünya, daha fazla özelleştirme ve oyuncunun seçimlerinin eskiye göre daha çok ön planda olması, yapımın dikkat çekici yönleri.

• güzel olursa oynarız

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 2 gibi olacaksa gelmesin hiç.

• 2 ilki kadar iyi olmasa da 3ün çıkacak olması bardak altı kadar koyverdirecek heyecanı yarattı doğrusu :)

• Dragon age 2 ye aksiyon katacaz diye içine etmişlerdi.Öyle olucaksa hiç olmasın,serinin adını kirtletmesinler.

• Hero of Ferelden'ına, Morrigan'a ve bunların çocuğuna ne oldu onu anlatsalar bari bu oyunda..Yine Hawke gibi boş bir karakter çıkartırlarsa isterse en iyi grafikler yada oynanış olsun oyunda, birşeye benzemez.

• 10-16 yaş ergenlere oyun satmak için serinin içine bir güzel etmişlerdi da2 de, umarım bu origins yolunda ilerler.

• herkesin aksine hikaye hariç da2 de herşey bana ilk oyundan güzel gelmişti oynanış arayüz inventory gibi ilk oyunun hikayesi heralde rpg oyunlarında ilk 3e girer ilk oyundaki gibi bir hikaye ve 2.oyundaki dinamiklerle yapılırsa 3.te çok iyi olur diye düşünüyorum

• hawke gibi boş bir karaktermi :S :S :S tamam dragon age 2yi bir çok yönden eleştirebilirsiinz ama hikaye ve karakterler buna dahil değil
  • Gene üfürükten teyyare birşey olacak kesin
  • oh be
  • Nasıl olur bilmem ama adı çok uzun olmuş o kesin :) Direk DA III deneceği bilinmesine rağmen Inquisition fazlalık olmuş sanki. (Senaryoyla alakalıdır büyük ihtimal, millet 2'yi bu kadar kötüleyince oynamadım :))

• Umrarım Dragon Age Origins izinden giderler çünkü Dragon Age 2 rezalet bir oyundu...

• Dragon age: origins skyrimden bile sevdiğim bi rpgydi hikayesi ve özgürlüğü beni çok etkilemişti. Bunları 2 için söyleyemem. inş 3. oyun doğru yola sapar.

• keşke karakter dayatmasalar yine elfle cüceyle filan oynayabilsek.

• quote:

Orijinalden alıntı: puppet53

Umrarım Dragon Age Origins izinden giderler çünkü Dragon Age 2 rezalet bir oyundu...

Böyle birşeyi umman bile zaman kaybı dostum. Gönlümden bile geçirmiyorum ben artık karşılaşacağımız şey epic temalı kılıçlarla oynanan bir tür 3. şahıs kameralı shooter dan başka birşey olmayacak kılıç kalkan kullanmamıza rağmen shooter dedim gerisini sen anla. :/

• Dragon Age Origins o kadar iyiydi ki 2. oyun tamamen farklı bir biçimde geldiği için bu kadar eleştiriliyor. Aynı şekilde ondan sonra gelen tüm Ea oyunlarına aynı şeyleri diyorlar ama günümüzde herkese hitap etmeye çalışmayan çok az oyun var. Günümüzde bu hep oluyor türler iç içe giriyor. Fps lerin , hack & slash ların içine de rpg öğesi ekliyorlar. Bende hoşlanmıyorum türlerin iç içe girmesinden ama yapımcılar böyle yapıyorsa bu oyunları beğenen bir kitle varda böyle yapıyor...

• 2. oyun gibi olacaksa çıkarmasınlar cidden. Dragon Age 2'yi beğenen arkadaşların oyun tarzı çok farklı anlaşılan. En azından rpg oyuncusu olmadıkları belli.

• Oyunlar gittikçe yüzeyselleşirken Bioware, Dragon Age: Origins ile harika bir RPG deneyimi sunmuştu fakat ikinci oyunda bu akıma kendileri kapıldılar. Üçüncü oyundan çok büyük bir beklentim yok; olur da sürpriz yaparlarsa ne ala...
  • @ _RevO_ , sonuna kadar katılıyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.