Şimdi Ara

Ankara-Armada Macfit Spor Salonu ayda sadece 70 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
3
Favori
44.130
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu fiyatlarla benchde 20 dakka sıra beklersiniz alanlara geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: for_hell

quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

Teşekkür ederim. Bugün bende kayıt oldum. Bu arada şimdiye kadar 675 kadar kişi kayıt olmuş. Kapasitemiz 1500 kişi dediler. Bence 675 kişide çok ama inşallah çok yoğun olmaz, özellikle iş çıkışı saatlerinde aletlerde sıra beklememeyi umuyorum

Merhaba Hocam,

Toplam kaç liradan üyelik kaydı yaptırdınız? Bilgi verebilir misiniz?

12X80TL aylık = 960 TL / 12taksit
  • Hep sıcak fırsatlardan yararlanıyoruz. Bir faydamız olsun dedim.
    Dün Armada gezerken broşürlerini gördüm. Fiyat Macfit kalitesine göre çok uygun geldi bana.
    Armadanın genişleyen kısmında açılacakmış.

Aldığım bilgiler:
    - Ocak ayında açılacakmış.
    - Havuz, Sauna, vb gibi ıslak alanlar olmayacakmış.
    - Üyelik başlangıcı salon açıldıktan sonra başlıyor.
    - Yıllık 840 TL 12 taksit.
    - Nakit verilirse %10 indirim. Senelik 754 TL (aylığı 63 TL ye geliyor)
    - Tek çekim %5 indirim.
    - Üyelikte sınır yok. Hafta içi-Hafta sonu saat veya etkinlik sınırı yok.
    - İstanbulda bunun gibi havuzsuz olan bir salonları varmış orayla aynı konsept olacakmış.

İrtibat için 0 532 1111348 - 3 Dilan Hanım bizim görüştüğümüz kişi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cartok -- 17 Eylül 2012; 18:16:32 >

• mahalle arasındaki köhne yerler bile 70'den ağzını açarken bence güzel fiyat.

mekanı bilmiyorum ama armadanın genel kalitesindeyse iyidir.
    öte yandan avşar sineması gibi değilse daha da iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

mahalle arasındaki köhne yerler bile 70'den ağzını açarken bence güzel fiyat.

mekanı bilmiyorum ama armadanın genel kalitesindeyse iyidir.
    öte yandan avşar sineması gibi değilse daha da iyidir.

Yok hocam Macfit bu alanda en iyilerden.
  • havuz olmaması en büyük eksik. yine de gidip görmek lazım. yine de vamos'tan sonra beni keseceğini sanmıyorum
  • AVM'nin kalabalığı ve park sorunları çok can sıkıyor. Bunu da dikkate almanızda fayda var.
  • Harika oldu daha önce kentparkta başka bir salon vardı diye hatırlıyorum , yol problemi yüzünden gitmemiştim , ama şimdi bu rakamları görünce düşünebilirim .
  • aşırı ucuz bence. Batıkent Atlantis te 1 yıllık 2 bin küsür liraydı.
  • Konya'da 50 lira ama ben 3er aylık yazılınca 40 liraya geliyordu..

Ankara'ya geleceğim, Çankaya Oran'da oturacağım.. Var mı oralarda spor salonu, gerçi belki kalacağım lojmanda belki vardır salon ama yinede öğreneyim var mı yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Konya'da 50 lira ama ben 3er aylık yazılınca 40 liraya geliyordu..

Ankara'ya geleceğim, Çankaya Oran'da oturacağım.. Var mı oralarda spor salonu, gerçi belki kalacağım lojmanda belki vardır salon ama yinede öğreneyim var mı yok mu?

oran'da oranium sports var,
    sonra panora avm üzerinde bir tane var,

ama konyadaki 40-50tl'leri çok ararsınız,
    fiyatları biraz yüksek.
  • quote:

quote:

fiyatları biraz yüksek.

70'e falan razıyım. 6'şar aylık yazılmayı düşünüyorum, gerekirse 6 ay sonra uzatırım, 1'er yıl bağlanmak istemiyorum.

Havuza, saunaya gerek yok.. Ağırlıklar olsun, kondisyon aletleri olsun, duşu olsun yeter.

• Böyle fiyatları yakında çok göreceğiz herhalde. Rekabet kızışıyor. Sektör için bir-iki yabancı dev Türkiye'ye gözünü dikmiş durumdaymış.
  • MacFit =Mars Athletic Club ???
  • quote:

quote:

quote:

fiyatları biraz yüksek.

70'e falan razıyım. 6'şar aylık yazılmayı düşünüyorum, gerekirse 6 ay sonra uzatırım, 1'er yıl bağlanmak istemiyorum.

Havuza, saunaya gerek yok.. Ağırlıklar olsun, kondisyon aletleri olsun, duşu olsun yeter.

o bahsettikleri yerlerde 1 yıl üye olursanız aylık 100-110 civarına gelir minimum. 6 aylık üyelik yok. varsa da 130-140-150... böyle gider fiyatları.

• 1 yılık üye olsamda peşin ödeyemem, taksit yaptırmak lazım, neyse gideyim hele bir Ankara'ya da.. Askeri lojmanlarda kalacağım, google maps'ten bakınca tenis kortu, basketbol sahası görünüyor(ki bunlarıda ben aramıyorum) ancak spor salonu var mı varsa da ağırlıklar falan var mı yoksa sadece koşu bandı falan mı bilmiyorum.
  • Ankara'da daha birçok spor salonu var. Armada da ki bu yerin ne zaman açılacağı bile belli değil şimdiden üye yapıp para topluyorlar milletten sonra bekle dur bakalım ne zaman açılacak diye.

Ben şu siteden inceledim kendime yakın bir spor merkezi buldum üye oldum. Boşuna beklemeyin bence...
    www.AnkaraSporMerkezleri.com
  • havuz yoksa o paraya değmez, ben mahalledeki spor salonuna yıllık 350 tl veriyorum
  • mahalle arasindaki spor salonlari ile kiyaslama yapmayin lutfen. Kurumsal, profesyonel bir firmadan bahsediyoruz.

Fiyat cok cok iyi, istanbuldakinden de ucuzmus.
  • fiyat oldukça iyi üniversite bitince doğru gideceğim yer olur heralde, armada'ya baya yakın oturuyorum neredeyse yürüme mesafesi benim için.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.