- x
Ankara-Armada Macfit Spor Salonu ayda sadece 70 TL
115 Cevap28394 Görüntüleme6 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<      [2]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1020 Mesaj
11 Aralık 2012; 19:56:14 

@Sioux
Alet listesine baktım.6-7 tane bench station, 4 tane lat pull down, 4 tane shoulders press, 3 squat, 20 küsür koşu bandı mevcut. Yani ben sanmıyorum bekleme olayı olacağını. Şu an yazılan kişi sayısı 700lerdeydi. 3000 m2 alanda, 18 saatlik zaman dilimini genele yayarsak, şu an bulunduğum mahalle salonundan tenha olacağı kesin..

@1001
Referans sistemi aralıkta geçerli değil, yoksa seve seve referans olurdum ..

-

3523 Mesaj
11 Aralık 2012; 22:02:33 

quote:

Orijinalden alıntı: kadtas

@Sioux
Alet listesine baktım.6-7 tane bench station, 4 tane lat pull down, 4 tane shoulders press, 3 squat, 20 küsür koşu bandı mevcut. Yani ben sanmıyorum bekleme olayı olacağını. Şu an yazılan kişi sayısı 700lerdeydi. 3000 m2 alanda, 18 saatlik zaman dilimini genele yayarsak, şu an bulunduğum mahalle salonundan tenha olacağı kesin..

@1001

Dostum ben bugün görüşmeye gittim referans gösterirsem 80TL'aylık fiyattan yapacağını söyledi. Şuanda aylık 90TL normalde.

Özel mesajına bakarsan sevinirim, yarın yazılmayı düşünüyorum büyük ihtimal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1OO1 -- 11 Aralık 2012; 22:03:23 >

Ömür biter, borç bitmez

1020 Mesaj
11 Aralık 2012; 23:02:59 

Özel mesajı cevapladım.

-

3523 Mesaj
12 Aralık 2012; 13:47:54 

Teşekkür ederim. Bugün bende kayıt oldum. Bu arada şimdiye kadar 675 kadar kişi kayıt olmuş. Kapasitemiz 1500 kişi dediler. Bence 675 kişide çok ama inşallah çok yoğun olmaz, özellikle iş çıkışı saatlerinde aletlerde sıra beklememeyi umuyorum

Ömür biter, borç bitmez

456 Mesaj
12 Aralık 2012; 15:23:03 

havuz olsaydı iyi olurdu ,

Sun Blade 150; 64 Bit'lik Sparc işlemci 550 MHz or 650 MHz UltraSPARC ; 8 GB. RAM ; 350 GB disk ; 2-D/3-D graphics options for multi-display support Unix-Solaris 8 (5/03)
SGI® Origin® 350 ;32 CPUs in single operating system; 4 64-bit PCI-X slots 73GB system drives; IRIX

18 Mesaj
13 Aralık 2012; 16:45:43 

quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

Teşekkür ederim. Bugün bende kayıt oldum. Bu arada şimdiye kadar 675 kadar kişi kayıt olmuş. Kapasitemiz 1500 kişi dediler. Bence 675 kişide çok ama inşallah çok yoğun olmaz, özellikle iş çıkışı saatlerinde aletlerde sıra beklememeyi umuyorum

Merhaba Hocam,

Toplam kaç liradan üyelik kaydı yaptırdınız? Bilgi verebilir misiniz?

3523 Mesaj
13 Aralık 2012; 16:54:59 

quote:

Orijinalden alıntı: for_hell

Merhaba Hocam,

Toplam kaç liradan üyelik kaydı yaptırdınız? Bilgi verebilir misiniz?

12X80TL aylık = 960 TL / 12taksit

Ömür biter, borç bitmez

1020 Mesaj
13 Aralık 2012; 18:25:20 

quote:

Hadi hayırlı olsun, Alper halletmiş :)

-

737 Mesaj
13 Aralık 2012; 19:51:28 

valla gözüm bayadır bu ilana takılıyordu,
burda konusu varmış paylaşıyorum

http://www.yakala.co/fi...la.co-ankara-firsati/33

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

310 Mesaj
25 Aralık 2012; 16:21:52 

Ocak demişler sanırım herkese dün aradım önümüzdeki 2-3 ay içinde açılacak dediler koptum ya :))

3523 Mesaj
15 Ocak 2013; 15:37:09 

Bana geçen hafta mail geldi, mayısa sarkmış açılış. O yüzden mevcut kaydolanları isterlerse macfit panoraya yönlendiriyolar açılışa kadar ama saatleri sabahtan akşam 17'ye kadar. Saatleride çok saçma akşam gidemedikten sonra anlamı yok.

Ben üyeliği iptal ettirip , faal bir salona yazılıcam

Ömür biter, borç bitmez

310 Mesaj
15 Ocak 2013; 16:29:22 

quote:

Bana geçen hafta mail geldi, mayısa sarkmış açılış. O yüzden mevcut kaydolanları isterlerse macfit panoraya yönlendiriyolar açılışa kadar ama saatleri sabahtan akşam 17'ye kadar. Saatleride çok saçma akşam gidemedikten sonra anlamı yok.

Ben üyeliği iptal ettirip , faal bir salona yazılıcam

Aynen biz grup olarak iptal ettirdik zaten. Bir de suçu avm yönetimine atıyorlar H&M mağazasına helal olsun koskoca ek binayı kaç ay öncesinden açtırttı avm'ye. macfit de milletten parayı topladı önce sonra inşaata başladı oh mis 5 ay kim bekleyecek orayı.

Panora zaten çoğu kişiye çok ters bir yer saatleri uyan arkadaşlarım bile karda kışta oraya gitmeyi göze alamadığı için onlarda iptal ettirdiler.

3523 Mesaj
15 Ocak 2013; 16:32:10 

quote:

Orijinalden alıntı: 4KiLL!

Aynen biz grup olarak iptal ettirdik zaten. Bir de suçu avm yönetimine atıyorlar H&M mağazasına helal olsun koskoca ek binayı kaç ay öncesinden açtırttı avm'ye. macfit de milletten parayı topladı önce sonra inşaata başladı oh mis 5 ay kim bekleyecek orayı.

Panora zaten çoğu kişiye çok ters bir yer saatleri uyan arkadaşlarım bile karda kışta oraya gitmeyi göze alamadığı için onlarda iptal ettirdiler.

Bende hastaydım iki haftadır, yeni kendime geldim. Şimdi iptal işleriyle uğraşacam. İptal için ne yaptınız acaba ? Kaydoldugumuz yere gidip konuşmak mı gerekiyor, dilekçe vs gereklimi bilgi verebilirmisin rica etsem

Ömür biter, borç bitmez

310 Mesaj
15 Ocak 2013; 16:37:18 

quote:

Bende hastaydım iki haftadır, yeni kendime geldim. Şimdi iptal işleriyle uğraşacam. İptal için ne yaptınız acaba ? Kaydoldugumuz yere gidip konuşmak mı gerekiyor, dilekçe vs gereklimi bilgi verebilirmisin rica etsem

Aynen armadaya git üye olduğun müşteri temsilcisine değilde başkasına iptal ettir yoksa caydırmaya çalışıyor biraz öyle gözlemledim ben :) ben dilekçe fln doldurmadım nakit üye olmuşum birşeyler doldurdum imza vs o kadar.

3523 Mesaj
15 Ocak 2013; 16:49:30 

Saolasın dostum, yarın gidelim bakalım

Ömür biter, borç bitmez

310 Mesaj
17 Ocak 2013; 23:24:05 

quote:

Saolasın dostum, yarın gidelim bakalım

hocam hallettiniz mi sıkıntı yarattılar mı ?

3523 Mesaj
17 Ocak 2013; 23:25:26 

quote:

hocam hallettiniz mi sıkıntı yarattılar mı ?

Daha gidemedim, haftaya insallah ugrayabilirim

Ömür biter, borç bitmez

6898 Mesaj
18 Ocak 2013; 6:34:59 

Okulda yıllık 70TL iken fiyatları görünce mezun olmasam mı diye düşünmeye başladım.

Steam ID: furkantrojka

Yamaha RBX-360|Seymour Duncan SPB3|Rotosound SH77|SansAmp Bass Driver Di
Minolta X300|Minolta MD Rokkor 50mm 1:1.7|Minolta MC Tele Rokkor 135mm 1:2.8|Sigma UC Zoom 28-70 1:2.8-4
Müzik diye bir şeyin olduğuna inanmıyorum, gerçek olsa teori değil kanun olurdu.
Üç ayaklı bir masanın ayağını eksilttiğinizde yıkılıyor olması, masanın öyle yaratıldığı manasına gelmez.
Teknobiyotik 03.02.2013 tarihinde ellerinde olmayan ürünü sattı, 25.02.2013'te paramı iade etti.

38 Mesaj
18 Ocak 2013; 8:27:14 

quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Konya'da 50 lira ama ben 3er aylık yazılınca 40 liraya geliyordu..

Ankara'ya geleceğim, Çankaya Oran'da oturacağım.. Var mı oralarda spor salonu, gerçi belki kalacağım lojmanda belki vardır salon ama yinede öğreneyim var mı yok mu?

Üstad Konya'da nerede hangi spor salonu 40-50 lira?

Ben gecen sene isim vermiyim ama çok eski ve bolca sıra olan spor salonuna 3aylık 250lira'dan yazılmıştım ve en ucuzu orasıydı.

Bosna hersek deme lütfen umutlandım

702 Mesaj
18 Ocak 2013; 8:52:40 

quote:

Orijinalden alıntı: TRojka

Okulda yıllık 70TL iken fiyatları görünce mezun olmasam mı diye düşünmeye başladım.

Hangi okul Ankara Üni mi?

ɠƱʋȜɲ

1020 Mesaj
18 Ocak 2013; 10:12:25 

Bu ne saçmalık hakkatten. En geç şubat ortasında demişlerdi üstüne basa basa, şimdi mayısa sarkmış. Mayısta temmuza sarkar. Biz seneye eylül gibi başlarız buraya. Ciddiyet sıfır..

-

6898 Mesaj
18 Ocak 2013; 13:41:30 

quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Hangi okul Ankara Üni mi?

Evet.

Steam ID: furkantrojka

Yamaha RBX-360|Seymour Duncan SPB3|Rotosound SH77|SansAmp Bass Driver Di
Minolta X300|Minolta MD Rokkor 50mm 1:1.7|Minolta MC Tele Rokkor 135mm 1:2.8|Sigma UC Zoom 28-70 1:2.8-4
Müzik diye bir şeyin olduğuna inanmıyorum, gerçek olsa teori değil kanun olurdu.
Üç ayaklı bir masanın ayağını eksilttiğinizde yıkılıyor olması, masanın öyle yaratıldığı manasına gelmez.
Teknobiyotik 03.02.2013 tarihinde ellerinde olmayan ürünü sattı, 25.02.2013'te paramı iade etti.

115 Mesaj
18 Ocak 2013; 14:16:32 

Bence uygun değil çünkü yani spor merkezi araştırmalarım sonucunda ben ANKYRA ya üye oldum ata plazada gidenler bilir squash, havuz, buhar, sauna, spining ..vs süper temiz dolaplar çok geniş, duşlar,çalışma ortamı, hocalar anlatmakla bitmez bence bir gezin öyle karar verin.

ve inşaat mühendislerine % indirimle oda yaklaşık 70-80 liraya geliyor aylık.

insan bir yolcudur. Sen burada misafirsin. Ve buradan da diger bir yere gideceksin. Misafir olan kimse, beraberce getiremedigi birseye kalbini baglamaz. Bu menzilden ayrildigin gibi, bu sehirden de çikacaksin. Ve keza, bu fani dünyadan da çikacaksin. Öyle ise aziz olarak çikmaya çalis.

Bediüzzaman Said Nursi

4101 Mesaj
18 Ocak 2013; 16:00:04 

quote:

Orijinalden alıntı: nbqa

Üstad Konya'da nerede hangi spor salonu 40-50 lira?

Ben gecen sene isim vermiyim ama çok eski ve bolca sıra olan spor salonuna 3aylık 250lira'dan yazılmıştım ve en ucuzu orasıydı.

Bosna hersek deme lütfen umutlandım

Bosna Hersek'te

Profilim gizli değil sadece arkadaşım olanlar görebiliyor.

Facebook'tan arkadaşlık isteği yollayan DH'li arkadaşlar, arkadaşlık isteğinizin sebebini belirtirseniz sevinirim.

1164 Mesaj
26 Şubat 2013; 10:21:06 

Ben kaydoldum 1 yıllık, bana saat 16-17 arası hızlı bir şekilde bu civarda sporu yapıp kaçacak bir mekan lazımdı. Bu bakımdan iyi ama acaba çok kalabalık olur mu diye düşünmekteyim. Sanki öyle bir intiba oluştu bende. Mayısda açılacakmış.

1440 Mesaj
26 Şubat 2013; 10:31:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Doritoch

Ben kaydoldum 1 yıllık, bana saat 16-17 arası hızlı bir şekilde bu civarda sporu yapıp kaçacak bir mekan lazımdı. Bu bakımdan iyi ama acaba çok kalabalık olur mu diye düşünmekteyim. Sanki öyle bir intiba oluştu bende. Mayısda açılacakmış.

Kaça kaydoldunuz hocam?

REFERANSLARIM İÇİN TIKLAYIN!!!

1365 Mesaj
28 Şubat 2013; 16:13:22 

başlığı spor salonu fırsatları diye değiştirmeli :)

ben de konutkent civarında uygun salon bakınıyorum,
ama hepsi uçmuş durumda.

1440 Mesaj
28 Şubat 2013; 16:23:58 

quote:

Orijinalden alıntı: laider

başlığı spor salonu fırsatları diye değiştirmeli :)

ben de konutkent civarında uygun salon bakınıyorum,
ama hepsi uçmuş durumda.

Bende Konut 2 deyim yakınmışız:) Benim gönlümde BASE Club var ama uygun fiyat yakalamak imkansız.
Şu aralar rekabetten midir nedir Sports İnt. ın güzel fiyat verdiğini üye olan arkadaşlarımdan duyuyorum.
Kentparkdaki Most Life Club kampanya yapmış 2 ay hediye ediyor ama fiyat almadım.
Yaşamkent civarında yeni açılan salonlarda uygun fiyatlı yerler olabiliyor ama henüz araştırmadım.

Uygun fiyatlı biryer bulursanız bana da haber verirseniz sevinirim.

1365 Mesaj
28 Şubat 2013; 16:39:40 

quote:

Orijinalden alıntı: cartok

Bende Konut 2 deyim yakınmışız:) Benim gönlümde BASE Club var ama uygun fiyat yakalamak imkansız.
Şu aralar rekabetten midir nedir Sports İnt. ın güzel fiyat verdiğini üye olan arkadaşlarımdan duyuyorum.
Kentparkdaki Most Life Club kampanya yapmış 2 ay hediye ediyor ama fiyat almadım.
Yaşamkent civarında yeni açılan salonlarda uygun fiyatlı yerler olabiliyor ama henüz araştırmadım.

bu kadar hızlı cevap beklemiyordum, yakınmışız gerçekten :)

base club ile görüştük, iyi güzel hoş ama fiyatlarda Euro bazında uçmuşlar,
yaşamkent'tekilerden biri broşür bırakmış aylık 70tl diye,
salonlar iyi hoş gibi ama biraz uzak kalıyor.

sports int. da uzak diye düşünmedik ama bir bakalım,
uygun fiyatlı bir yer bulabilirsem elbette paylaşırım :)

1440 Mesaj
28 Şubat 2013; 16:52:00 

quote:

Orijinalden alıntı: laider

bu kadar hızlı cevap beklemiyordum, yakınmışız gerçekten :)

base club ile görüştük, iyi güzel hoş ama fiyatlarda Euro bazında uçmuşlar,
yaşamkent'tekilerden biri broşür bırakmış aylık 70tl diye,
salonlar iyi hoş gibi ama biraz uzak kalıyor.

sports int. da uzak diye düşünmedik ama bir bakalım,
uygun fiyatlı bir yer bulabilirsem elbette paylaşırım :)

Base ne fiyat verdi hocam? Şu an yüksek sezon fiyatlar yüksek. Yaz gelmeden forma girebilmek için insanlar salonlara hücum etti. Ben gerekirse temmuz sonuna kadar bekleyip güzel bir salona yazılmak istiyorum.

468 Mesaj
28 Şubat 2013; 17:02:19 

Ben 2 sene base'e üyeydim, daha yeni bitti üyeliğim. Üyeliğimi yenilemedim.

Gezdiğim gördüğüm spor salonları arasında (most dahil) en güzeli Base'di. İlk sene muhteşem bir fırsatla senelik full genç üyelik 1565 liraya üye olmuştum ki o dönemde yapılabilecek en iyi indirimle 1900 civarı demişlerdi. Ama denk geldi, nasıl olduğunu sormayın :) Bir sonraki sene de yine genç üyelikten 1300TLye sadece haftaiçi üye oldum. Geçen sene üye olduğumda haftaiçi genç olmayan normal üyelik 1950TL, full üyelik de 2300 TL idi. Belki ufak tefek fikir sahibi yapar sizleri.

Tesis hakkında sorusu olan çekinmeden sorabilir. Ben de ümitköyde oturuyorum bu arada.

1365 Mesaj
28 Şubat 2013; 17:07:26 

base bir sürü seçenek sundu,
rakamlar aklıma yatmadığı için aklımda tutmadım,
eve gidince bakarım.

bu arada avrupa mahallesi içinde EuroFit varmış,
akşam gidip görmeyi düşünüyorum,
size çok yakın aslında, gidip gördünüz mü?

aslında şöyle toplu fiyat alıp güzel bir indirimle kaydolsak ne güzel olur :)

43 Mesaj
28 Şubat 2013; 17:09:07 

havlu paralı, su paralı, hocalardan ekstra ilgi isterseniz paralı. sıcak fırsatçılar sevmez bunu :D

310 Mesaj
28 Şubat 2013; 17:16:05 

Buraya yazılıp Panora'yı kullanan var mı mayısa kadar ?

630 Mesaj
28 Şubat 2013; 19:23:53 

İzmir balçovadaki migrosun üst katındada açılıyor bu macfit 2 aydır üye topluyorlar mart sonu nisan başı gibi açılacak demişlerdi yıllık 960 tl nakitte 860 tl demişlerdi ama sorunlu bir firma galiba fiyatları iyi ama üye olsakmı acaba üye olmayı düşünüyordum.???

Ona yakın kipa nın üst katındaki sportspark var sauna buhar banyosu falan var 1 sene gitmiştim oraya güzel yer ama fiyatları çok pahalı sanırım şuan yıllığı 1700 tl ler civarında...Yine yakın palmiye alışveriş merkezinin üstünde whitesport var sık sık kampanya yapıyorlar 1 kişi parasına 2 kişi üyelik diye ozaman kişi başı yıllığı yaklaşık 550-600 tl ye geliyor ama hem 2 kişi olup kayıt yaptırmak gerekiyor hemde içersi küçük 1 sene gittim orayada ama pek ısınamadım açıkcası artısı sauna var birde jakuzusu var

310 Mesaj
1 Mart 2013; 17:36:32 

quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

İzmir balçovadaki migrosun üst katındada açılıyor bu macfit 2 aydır üye topluyorlar mart sonu nisan başı gibi açılacak demişlerdi yıllık 960 tl nakitte 860 tl demişlerdi ama sorunlu bir firma galiba fiyatları iyi ama üye olsakmı acaba üye olmayı düşünüyordum.???

Ona yakın kipa nın üst katındaki sportspark var sauna buhar banyosu falan var 1 sene gitmiştim oraya güzel yer ama fiyatları çok pahalı sanırım şuan yıllığı 1700 tl ler civarında...Yine yakın palmiye alışveriş merkezinin üstünde whitesport var sık sık kampanya yapıyorlar 1 kişi parasına 2 kişi üyelik diye ozaman kişi başı yıllığı yaklaşık 550-600 tl ye geliyor ama hem 2 kişi olup kayıt yaptırmak gerekiyor hemde içersi küçük 1 sene gittim orayada ama pek ısınamadım açıkcası artısı sauna var birde jakuzusu var

dostum firmanın genel politikası öyle bir yere açılmadan önce paraları topluyorlar örneğin bize en geç ocakta açılacak denildi paralar 3-4 ay öncesinden toplanırken. Ocak yaklaştığında Mayıs Ayına sarktı nasıl bir sarkmaysa 5 ay maşallah

709 Mesaj
1 Mart 2013; 17:55:48 

Hangi saatler arasi acik acaba ?

Gece yarısı ya da sabahın köründe acik mı ?

Ancak o saatlerde musait oluyorum da

MITSUBISHI COLT INVITE 1.3 AMT 2011

Hp Elitebook 6930p

528 Mesaj
10 Nisan 2013; 16:39:18 

yeni spor salonuna kaydolan var mı ? fiyat konusunda bilgi verebilecek

Bu mesajda bahsedilenler: @realistspary

"Galatasaray'da kaptanlık yaptığım zamanlarda yazı-tura yapılacağı vakit hep tura derdim. Varsın Atam'ın silüeti yere değmesin" Metin Oktay

187 Mesaj
3 Mayıs 2013; 13:23:14 

9 Mayıs'ta açılıyor.
Nihayet...

310 Mesaj
6 Mayıs 2013; 16:54:34 

quote:

Orijinalden alıntı: oracleoracle

9 Mayıs'ta açılıyor.
Nihayet...

Ben 31 mayıs tahmin ediyordum maili görünce şaşırdım

310 Mesaj
10 Mayıs 2013; 12:26:38 

quote:

@Sioux

@1001

Evet hocam dün baktım da tam bir fail salon olmuş bu alet listesinin yarısı bile yok koşu bandı vs kardio aletleriyle doldurmuşlar

1164 Mesaj
10 Mayıs 2013; 13:39:14 

İlk ay deneme, ayrılırsak kalan 11 ay için para iadesi opsiyonu vardı. Eğer beğenmezsem ayrılacağım, daha görmedim.

1020 Mesaj
10 Mayıs 2013; 13:58:20 

quote:

Evet hocam dün baktım da tam bir fail salon olmuş bu alet listesinin yarısı bile yok koşu bandı vs kardio aletleriyle doldurmuşlar

Bende dün gittim akşam saatinde baktım. Hiç memnun kalmadım, neden böyle sallama bir iş olmuş anlamadım. Bende 1 ay giderim olmadı iadesini isterim..

-

310 Mesaj
10 Mayıs 2013; 16:02:08 

quote:

Bende dün gittim akşam saatinde baktım. Hiç memnun kalmadım, neden böyle sallama bir iş olmuş anlamadım. Bende 1 ay giderim olmadı iadesini isterim..

Ben zaten iade ettirmiştim iyiki de ettirmişim cidden yalanlar üzerine kurulmuş bir firma açılırken yalanlarla müşteri topladılar oyaladılar bari aletleri söz verdiğiniz gibi koyun be arkadaş bildiğin 1 tane bench var 1 tane istasyon var fln mahalle arası salondan beterdi resmen

2892 Mesaj
10 Mayıs 2013; 16:18:55 

70 TL harika bir fiyat. Ankara'da bulunanlara şimdiden hayırlı olsun. Köhne spor salonlarına istenen rakamın buralara verilebilmesi harika birşey.

Yoruldum Deme
Ölünce Dinlenirsin

310 Mesaj
10 Mayıs 2013; 16:44:11 

quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

70 TL harika bir fiyat. Ankara'da bulunanlara şimdiden hayırlı olsun. Köhne spor salonlarına istenen rakamın buralara verilebilmesi harika birşey.

70 tl değil artık hocam yıllık 1200 fln istiyorlar hem de salon çok yetersiz bizzat gördüm dün.

2892 Mesaj
10 Mayıs 2013; 18:24:51 

quote:

70 tl değil artık hocam yıllık 1200 fln istiyorlar hem de salon çok yetersiz bizzat gördüm dün.

1200 TL verilecekse yıllık olarak tatmin edici bir düzeyde olmasını beklerdim. İnsan içeri girdiğinde sert şekilde yapabilmeli sporunu...

Yoruldum Deme
Ölünce Dinlenirsin

547 Mesaj
10 Mayıs 2013; 18:48:51 

quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

1200 TL verilecekse yıllık olarak tatmin edici bir düzeyde olmasını beklerdim. İnsan içeri girdiğinde sert şekilde yapabilmeli sporunu...

Sert spor?

''Türkiye, Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her seyi de Atatürk'e...''

2892 Mesaj
11 Mayıs 2013; 9:12:06 

quote:

Orijinalden alıntı: projist

Sert spor?

Aletlerin ve zeminin sağlamlığından bahsediyorum. Demir dumbell yerine hazır dumbell lar vs...

Yoruldum Deme
Ölünce Dinlenirsin

2345 Mesaj
11 Mayıs 2013; 9:20:31 

quote:

Orijinalden alıntı: cartok

yakın diye park life a 3 aylık 400tl ye üye oldum. cazip kısmı 3 ay olması büyük ihtimal 1 sene boyunca düzenli gidemem die düşünüyorum

13 Mesaj
12 Mayıs 2013; 9:45:43 

Arkadaşlar son durum nedir? Ben de vücut çalışmak için gitmeyi düşünüyorum ama dediğinize göre yeterli değilmiş izlenimi oluştu bende. Yeni aletler eklenecek mi bir bilginiz var mı?

1133 Mesaj
16 Mayıs 2013; 14:59:31 

kentpark most uyelıgım bıtmek uzere. sacma sapan paralar ıstıyorlar yenıleme ıcın. mac fiti dun gezdım tesıs 2 katlı ufak bır yer Armada-2nin 3. katında. 3 gunluk free passımı baslattım. benım ıcın spınnıng onemlı oldugu ıcın ve pazartesı & carsamba sabahları 7.10da seans oldugu ıcın eger bu uc gunden memnun kalırsam yazılmayı dusunuyorum.

peşin 1188 TL

Taksit 12 x 110 TL

Baş & Vücut Havlusu Tek sefer 6 TL
Yıllık 150 TL
Su 1 TL

Referans ındırımınden bahsettım ama oyle bırsey olmadıgını soyledı.

Indırım ıcın yolunuz varsa burdan belırtın bız de oyle pazarlık yapalım

3523 Mesaj
27 Mayıs 2013; 16:53:11 

quote:

Orijinalden alıntı: solidfrost

kentpark most uyelıgım bıtmek uzere. sacma sapan paralar ıstıyorlar yenıleme ıcın. mac fiti dun gezdım tesıs 2 katlı ufak bır yer Armada-2nin 3. katında. 3 gunluk free passımı baslattım. benım ıcın spınnıng onemlı oldugu ıcın ve pazartesı & carsamba sabahları 7.10da seans oldugu ıcın eger bu uc gunden memnun kalırsam yazılmayı dusunuyorum.

peşin 1188 TL

Taksit 12 x 110 TL

Baş & Vücut Havlusu Tek sefer 6 TL
Yıllık 150 TL
Su 1 TL

Referans ındırımınden bahsettım ama oyle bırsey olmadıgını soyledı.

Indırım ıcın yolunuz varsa burdan belırtın bız de oyle pazarlık yapalım

indirim yapmıyolar. aile indirime bile yok yani o derece. ben açılmadan önce yazılmıştım ucuza geldik

Yeri fazla büyük değil dediğiniz gibi. Kentparkın yanında tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1OO1 -- 27 Mayıs 2013; 16:53:45 >

Ömür biter, borç bitmez

1164 Mesaj
27 Mayıs 2013; 17:59:57 

Arkadaşlar ben yukarıdaki yorumlara katılıyorum, salon kompakt , güzel ama kişi sayısı her gidişimde logaritmik olarak artıyo. Koşu bandı v.s. de falan sorun yok, bodybuilding kısmından bahsediyorum. Yalnız benden 1200 tl rica edilseydi (ben kurucu üyeyim, daha hesaplı oldu) mac i düşünebilirdim. Arkadaşım 4100 tl 3 yıl ve de taksitli fiyat almıştı. 300 tl yemek fişini saymazsak 3800/3: 1260 tl yıllık gibi falan olurdu.

198 Mesaj
24 Ağustos 2013; 18:36:18 

Fiyat Uygun yalnız Oraya 70TL vereceğime MOST Life Club'a ayda 140TL veririm. salonu çok küçük yapmışlar gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secrethero89 -- 7 Eylül 2013; 17:35:18 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1097 Mesaj
24 Aralık 2013; 21:28:41 

quote:

Orijinalden alıntı: sioux

bu fiyatlarla benchde 20 dakka sıra beklersiniz alanlara geçmiş olsun

492 ye aldım 1yıllık 20dk sıra bekletsinler yıkarım o salonu.