Şimdi Ara

iPhone 5, AT&T'den en çok ön sipariş alan iPhone modeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
3.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• iPhone 5, AT&T'den en çok ön sipariş alan iPhone modeli

Apple'ın geçtiğimiz hafta tanıttığı ve cuma günü ön siparişe sunduğu yeni akıllı telefonu iPhone 5, oldukça yoğun bir ilgi görmesiyle birlikte AT&T cephesinde yeni bir rekor da kırmış oldu.

AT&T tarafından yapılan açıklamada, iPhone 5'in önceki iPhone modellerine göre daha hızlı bir şekilde satıldığı belirtilirken, cihazın başarılı satış grafiğine sahip olduğunun altı çizildi. Ancak AT&T, iPhone 5'in satış rakamlarıyla ilgili herhangi bir bilgi paylaşmadı. Tanıtılmasıyla birlikte oldukça fazla eleştiri alan iPhone 5'in ön siparişinde yaşanan aşırı talep nedeniyle oluşan yoğunluğun teslim sürelerini 2 hafta kadar uzattığı düşünülecek olursa, eleştirilerin satışları pekte etkilemediği görülüyor.

Henüz tam anlamıyla piyasaya çıkmış olmayan iPhone 5'in ön siparişlerde elde etmiş olduğu başarıyı tam anlamıyla satışa sunulduğunda devam ettirip ettiremeyeceğini ilerleyen dönemlerde göreceğiz.

• apple 1110 satsa alıcak demek ki millet

• Bu HABER DEĞİL:

" Ancak, iPhone 5'in satış rakamlarıyla ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmadı."

• Aynı şeyleri galaxy s3 için de söylemişlerdi adamlar tıkır tıkır satıyor. Ama iphone 5 de gerçekten yenilik yok bakalım bu ivme ne kadar devam edecek.

• Ben inanamıyorum ya yalan haber.

• Doğrudur, iPhone 5 hem teknik özellikleriyle hem de ekran boyutuyla beni çok etkiledi. En çok satan iPhone modeli olacaktır. Ki önsiparişler de bunu gösteriyor.
  • apple a helal valla. adamlar nasıl bir kitle oluşturmuş kendilerine. böyle bir kitleye biraz daha iyi bir telefon çıkartması gerekirdi. nasıl olsa alıyorlar diye düşünmüyordur umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Doğrudur, iPhone 5 hem teknik özellikleriyle hem de ekran boyutuyla beni çok etkiledi. En çok satan iPhone modeli olacaktır. Ki önsiparişler de bunu gösteriyor.

pardon da nesi etkiledi 4.0" ekran mı , ben zaten 2.5 yıldır 4.3" kullanıyorum , A6 ise bahsettikleri kadar güçlü olamaz çünkü A15 yapısını kullanmıyor , başka yenilik , aa pardon giriş değişti :)

• iphone 4s de çok fazla satmıştı. hem de hiçbir yenilik olmamasına rağmen. ip5 de en azından bir kaç tane göze gelir yenilik var. normal yani.

• Ciddi satış rakamları ortaya çıkabilir. Iphone 3S sahibi çok sayıda insan var. Birincisi bunların telefon değiştirme vakti geldi. İkincisi Iphone 4 sahipleri 4S'e geçmek istemedi. Ama Iphone 4-5 arası değişim isteğini provoke edici farklar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaleci07

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch Doğrudur, iPhone 5 hem teknik özellikleriyle hem de ekran boyutuyla beni çok etkiledi. En çok satan iPhone modeli olacaktır. Ki önsiparişler de bunu gösteriyor.
    pardon da nesi etkiledi 4.0 ekran mı , ben zaten 2.5 yıldır 4.3 kullanıyorum , A6 ise bahsettikleri kadar güçlü olamaz çünkü A15 yapısını kullanmıyor , başka yenilik , aa pardon giriş değişti :)

telefonun ne kadar iyi olduğu ekran boyutuyla doğru oranda mı değişiyor?? o zaman sen yanında bir tablet taşı telefon diye kimse sana yetişemesin :)))

• kütük gibi kocaman ekranlı telefonlar millete nasıl güzel ve çekici geliyor anlamıyorum... adam kasıla kasıla 4.3" kullanıyorum diyor.. bende acıyorum yazık şu çocuklara boyları kadar telefon taşıyorlar yanlarında diyorum ama anlayan kim!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: spidercenk

apple a helal valla. adamlar nasıl bir kitle oluşturmuş kendilerine. böyle bir kitleye biraz daha iyi bir telefon çıkartması gerekirdi. nasıl olsa alıyorlar diye düşünmüyordur umarım.

Apple'in tanitimini bir seyret, nasil bir cihaz yaptiklarini gorursun. Birsey bilmeden cihaz hakkinda yorum yapmayin. Adamlar bos bir telefon cikarmadilar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 5 bence iPhone 4 kadar satmaz. Fakat ilk çıktığında çamurdan olsa, kilden olsa alacak birkaç milyon kişi çıkacaktır. Ama piyasadaki iPhoneMainalar iPhone'a doydular artık. Kendini hiç geliştirmeyen bir iPhone'un satış grafiği sürekli yukarıya gidemez. Hele mevcut rakipler ile imkansız birşey bu.

• Çok değil birkaç ay önce 4" telefon mu olur kamyon takozu gibi diyen ifanlar şimdi 4" iphone'un ön sipariş kuyruğunda yerlerini almışlar beklendiği üzere... Anlaşılmaz bir psikoloji...

• quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

kütük gibi kocaman ekranlı telefonlar millete nasıl güzel ve çekici geliyor anlamıyorum... adam kasıla kasıla 4.3" kullanıyorum diyor.. bende acıyorum yazık şu çocuklara boyları kadar telefon taşıyorlar yanlarında diyorum ama anlayan kim!!!

4.3 lük den kastiniz sanırım galaxy s2 ve uzunluğu 125.3 mm iphone 5 ise 123.8 mm 1.5 mm fark olduğu için galaxy s2 takoz oluyor değil mi biraz mantıklı olun
    Edit:0.3 inch de bize kar kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnInvited_Guest -- 17 Eylül 2012; 14:58:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Doğrudur, iPhone 5 hem teknik özellikleriyle hem de ekran boyutuyla beni çok etkiledi. En çok satan iPhone modeli olacaktır. Ki önsiparişler de bunu gösteriyor.

pardon da nesi etkiledi 4.0" ekran mı , ben zaten 2.5 yıldır 4.3" kullanıyorum , A6 ise bahsettikleri kadar güçlü olamaz çünkü A15 yapısını kullanmıyor , başka yenilik , aa pardon giriş değişti :)

a6 diye bahsettiğin işlemcinin apple tarafından özel olarak geliştirildiği ve şuan yapılan testlerde liderlik koltuğuna oturduğundan haberin var mı acaba? 4s'e 2 kat performans farkı takıp androidlleri geride bırakan bir işlemciden bahsediyorsun.
  • fandrozortçuların kıskançlık nağraları artık çok net duyulmaya başladı.. telefonun piyasaya çıkmasıyla dahada artacağından şüphe yok
  • quote:

apple 1110 satsa alıcak demek ki millet

iPhone 5, AT&T'den en çok ön sipariş alan iPhone modeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

quote:

quote:

a6 diye bahsettiğin işlemcinin apple tarafından özel olarak geliştirildiği ve şuan yapılan testlerde liderlik koltuğuna oturduğundan haberin var mı acaba? 4s'e 2 kat performans farkı takıp androidlleri geride bırakan bir işlemciden bahsediyorsun.

Olsun 5 katta hızlıda olsa,her anlamda daha iyi olduğu rakamlarlada ortaya konulsa,cihaz uçsada ben at gözlüğü taktım görmem,duymam bilmem.bana göre kullandığım cihaz en iyi cihazıdir.apple alan bilgisayar mühendisi prof. bile teknolojiden anlamaz,cahildir hava atmak İcin almıştır.ben ise en doğru kararı vermişimdir.Ne Satis rakamları,ne b.marck skorları,ne market kalitesi nede stabilite beni ilgilendirmez çünkü ben apple almadim..benimle tartışırken bunları göze alarak tartışın lütfen..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.