Şimdi Ara

iPod Nano Hakkında Herşey (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
2
Favori
66.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: dRAGkING

apple ipod nano siyahların 1 veya 2gb'lık 2.nesil versiyonları var mı?
    yanıtlarsanız sevinirim

2. nesillerde sadece 8gb'lik model siyah olarak satiliyor
  • Arkadaşlar Bu ipod a Linüx Vb. Şeyler Kurarken Yeterince Bilginiz Olsun Yada Bilen Birime Sorun...Yanlış Bir Şey Yaptığınızda Bozulduğunu Zannedebilirsiniz.. Halbuki Resetleme , Disk Modunu Geç , Sisteme Geçme Tuşları Var Halledersiniz Yani.. Benim iPod Nano 1g 1.Nesil Yani Ben Linüx , Video Player, Doom Gibi Bir Sürü Şey Yükledim Gayet İyi Çalıştı Fakat Ortaya Bir Sorun Çıkıyor...iTunes ten Bu Sefer Şarkı Atanıyoruz Hata Alıyoruzz Atarsada Şarkı Formatında Değil Veri Formatında Atıyor Yani Böle Bir Sorun Oluyor. Ama 2g ve Diğer Türlerde Olur Mu Bilemem , Bilginize...
  • arkadaslar ıtunes ten ıpod nano ya nasıl sarkı yuklenıyor
  • Slm nano 3. nesil 4b lık ipod aldım. İtunesu çalıştırıdığımda restore ediniz diyor restore ediyorum tekrar restore ediniz diyor 10 defa restore ettim. Bir türlü düzelmedi ne yapmam gerekiyor.
  • VErdiğin değerli bilgiler için saol..

BEnde biraz araştırdım ve bu linkteki oyunları buldum:
    http://fsmobilez.com/free-mobile-scripts/files/Free%20Ipod%20Games/

ve bunu:
    http://www.doomwadstation.com/main/ulsimpsons/ulsimpdm.zip
    birde bunu:http://www.mediafire.com/?0sswntegvol

Görüntüler çok güzel ama nasıl yapıcaz?

ipod'un içindeki orjinal romunu hacklemek mi gerekiyor yoksa itunes veya küçük bir işlem/program ile mi yükleniyor?

• Selam arkadaslar, ben sifir ipod nano 3. generasyon 4 gb aldim, bilgisayardan müzik ve fotograf yükledim ama ipodda hicbisey göstermiyor. Bilgisayara takinca müzik ve fotograflari bilgisayarda gösteriyor, acaba sorun nerde? ilginize tesekkürler...
  • ipod nanom var 1.nesil camı kırıldı apple store a götürdüm 180 milyon istediler 3.nesil ipod nano almayı düşünüyorum bu konuda ne düşünüyorsunuz alıyım mı? bide 1.nesil ipod nano mu daha ucuza yaptırabilirmiyim bilginiz var mı?
  • bende ipod nano 2gb var başlat çalıştırda tam olarak ne yapıcağımızı anlamadım ...açıklarmısınız??
  • yok mu yardımcı olacak??
  • quote:

Orjinalden alıntı: ^^CoNCoN^^

---

1gb ipod Nano'm var... Herşey iyi gidiyordu ancak dün gece ne olduysa bilgisayar ile iPod bağlantı kuramıyor... iPod'u bilgisayara bağlıyorum,USB sesi geliyor ancak iTunes & bilgisayarım'da çıkmıyor... ayrıca kabloyu çıkarınca iPod öylece kalıyor.. ışığı açık kalıyor... Yardımlarınızı bekliyorum

---

banada oldu aynısı şarjı bıtene kadar acık bırak (sakın pc ye baglama tekrardan sarj oluyo yoksa )
    kapanınca 1 2 saat bekleyıp pc ye bagla format at eskı halıne gerı donuyor ıstersen bırde reset at

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seboist_d -- 26 Haziran 2009; 13:37:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: batuhan15

arkadaşlar ben pcye format attırdım nanoya attım şarkılar pcye geri atamıyorum şarkıları yardım

eger pc ıpod u gostersıyorsa (kı benımkınde bayagı zorladıktan sonra gosterıyor)
    gızlı dosyaları goster orda ıpod control gıbı bır sey var bunun ıcınde muzık yazıo f01 F02 dıye dosyalar olur onların ıcındedır sarkılar (ama ıtunesle attıgın ıcın adları degısmıştır sarkıların )
  • quote:

Orjinalden alıntı: yeditepe_li

arkadaşlar bir tanıdığım bana bir mp4 hediye etti bu mp4 çin malı bir ipod taklidi eee bedavadan gelince tabi çok burun kıvırma şansımız yok alet 8 GB kapasiteli sözde içine bi kaç dosya attım baktım dosyalar bozuluyor aleti win 98 de formatladım hdd formatlar gibi sonra xp de usb den bağlayınca iki partition olarak görmeye başladı biri 7,99 GB diğeri 0.99MB gene dosyalar bozuluyor sonra xp den partitionları silip tekrar yapılandırdım artık dosyalar bozulmuyor sorunsuz çalışıyor ama 8 Gb lik alet oldu 110 MB valla ben bu işi anlamadım aletin çakma ipod olmasına veriyom tüm bunları ama bu kadar da olur mu bir bilen varsa cvp yazsın lütfen allahtan hediye geldi de para verip keklenmedik ama kullnmaya başlayınca anladım ki bu mp4 denen şey hakkaten çok keyifli tavsiye edeceğeniz bir marka var mı ipod un içine itunes olmadan dosya atamıyoz ve sadece müzik-resim-film değil data da aktarmak istiyorum yani hem mp4 hem de memory disk gibi kullnabileceğim bir cihaz var mı

ıpodu dısk olarakta kullanabılırsın norml flaş dıske nasıl atıyorsan oyle at

• quote:

Orjinalden alıntı: adriano10

Arkadaşlar ben bir pod aldım tam 179 euro ancak CD vermediler bana ne olacak. Şimdi Şarkı yükleyemiyorum ben yaa usb bağlantısı ile içerisinde gezinebiliyorum şarkıyıda oraya atıyorum ama ipod ta gözükmez şarkı. Yani açıkçası bir türlü şarklı koyupta dinleyemedim. Ne yapcez yaw :( Çok moralim bozuldu lütfen bir yardım edin acaba ilk aldığım için o itune programını indirmek zorundamıyım? sorun ondan kaynaklanıyor olabilirmi ? Yaniwww.apple.com/ipod/start adresinden o programı indirdikten sonra istediğim gibi şarkı yükleyebilir miyim yani bu bir nevi update mi? teşekkürler

ı tunesle beraber quıck tıme programınıda ındırmem lazım
    indirdikten sonra ıstedıgın gıbı yuklersın ıstersen 8.1 ıcın turkce yama var ınternette arastırırsan bulursun

• quote:

Orjinalden alıntı: deadpixel

arkadaslar ıtunes ten ıpod nano ya nasıl sarkı yuklenıyor

pcye ıpodu bagla ılk olarak o pc de na varsa ıpoda atar (onemlı degıl sonra ıstedıgın sarkıları atınca zaten sılınıyo)
    ı tunesın sol kosesınde playlıst yazar en alattada bı + ısaretı var buna basark yenı lıste olusturuyorsun lıstenın ıcıne ıstedıgın sarkıları at sonra sol kosede ıpodun resmı var ona tıkla yanındakı ısarete tıklama(cunku baglantıyı keser)
    orda muzık sekmesını sec all ..(hatırlayamadım )işaretlidir onun altındakını sec sonra altında kendı lıstenı ısaretle sync ye bas dısconnet yazısı geıdene kadar bekle beklemezsen sarkı felan atmaz bı de eger ıpo ıngılızceyzse turkceye cevır daha rahat kullanırsın

• quote:

Orjinalden alıntı: onur453

sayın ipod kullanıcıları ve ipoddan anlayanlar, lütfen yardım edin,
    ipod nanom 1 hafta once bir arızalandı sectigim sarkıyı calmıyor bir sonraki sarkıya geciyordu sonra onuda calmıyor yine bir sonrakine geciyordu boyle boyle gidiyordu. ipodu restore ettim bu sorum bitti.
    3 gun once ise bir sarkı sectim secmez olaydım takıldı kaldı ne ısıgı sonuyor ne sarkı calıyor ne tuşlar işliyor.
    sarjı bitince kapandı haliyle. simdi sırada ne sorun cıkarcak diye merakla bekliyorum. rica ediyorum biri bana yardımcı olsun.

bence onu bı pc ye baglayıp format at (2-3 kere) formatı atmadan once ıcındekı muzık dosyasına bak eger ıkı gb sa f00 f01 f02 f03 dosyası olur genelde eger f04 ve gerısı gelıyorsa ıcınde vırus vardır formatla cozersın (ama pc nıde bı temızle ıstersen )
    olmadı servıslık gıbı gozukuo

• quote:

Orjinalden alıntı: bilal72

arkadaşlar ıpodu şarjetmek için bilgisayara takmıştım bi süre sonra ekranda bağlantıyı kesmeyin diye uyarı gördüm ve direk usb den çıkardım ıpodu, ancak o uyarı gitmedi ve hala duruyor ıpodu da ancak menu ve seç tuşuna beraber uzunca süre bastımmı açabiliyorum.... ne zamanki bilgisayara taksam ıpodu görüyor ancak bi türlü ıpodun içine giremiyorum ve ıtunesde de görünmüyor bi süresonrada bilgisayar donuyor, update edeyim diyorum ıpodu takın diye uyarı alıyorum..yani bilgisayara taklı olmasına rağmen ıpod görünmüyor..yardımcı olursanız sevinirim...

normaldede oyle olması gerekıyor o baglantıyı kesmeyın yazısı ıcındekı sarkıları guncellemek ıcın ıtunesı acmaya calışıyor ondan kesmeyın dıye uyardıgı zaman cekınce (sansına bazen donuyo) 5 6 sanıye bekle normal halıne doner benımkındede ıpo gorunmuyor normalde ama bıraz ugrasmak lazım ıpodu dısk halıne bı ıkı kere cevırmeye calısınca gorunuyo yanı senın ıpod da sorun yok normal calısıyor ayrıca bı tavsıye ıpodu baglantıyı kesmeyın dedıgı zaman kesme cunku eger sarkı degıstırıyorsan ıcındekı her seyı sıleblıyor

• ya sıze bı sorum olucak benım bu ıpodu guzel kullanıyroumda
    a)kacıncı nesıl oldugunu bılmıyorum nasıl anlayacagım [arkasında 2005 yazıyor hakkındaya gırınce 2001-2007 yazıyor 2 gb ]
    b)ayrıca ben buna vıdeo atamıyorum gıf atıyorum oynatmıyo nasıl olucak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seboist_d -- 26 Haziran 2009; 14:25:05 >
  • iPod Nano 3. Nesil'e nasıl Linux yükleyebilirim? İlk sayfadaki işlemleri yapmaya başlıyorum ama linux installer sırasında iPod'u bulamıyor (iPod Not Found!)

Veya iPod'a iNes iGen gibi oyun emulatörlerini nasıl yüklerim. Lütfen biri bana cevap verebilir mi?
  • 4.nesil ipod nano aldım itunes 'e şarkı atmama gerek kalmadan pc'deki ne var ne yok hepsini kendine alıyor..resim müzik video ...bunu nasıl düzeltebilirim
  • MERhabalar
    Yazdıklarınızı uzun uzun inceledim fakat yeni aldığım ipod nano ya i tunes tan şarkı atarken karşılaştığım bi sorunu sizinle paylaşmak istiyorum.Belki çok basit bi çözümü vardır ama ben bulamadım.Library kısmına sürükle bırak yöntemiyle dosya dosya müzik atarken bazıları bütün olarak dosyanın içinde görünürken bazıları parça parça klasörün içinde görünmemekte.yani bütün olarak attığınız klasör itunesta library kısmına sürüklediğinizde içindeki parçalar tek tek dışarı çıkıyor.Bu bazı albümlerde oluyor ve inanın neden olduğunu anlayamadım.Yardımcı olursanız inanılmaz memnun olacağım,nette çok araştırdm fakat en geniş kapsamlı forum burası galiba.Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.