Şimdi Ara

iPod Nano Hakkında Herşey (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
2
Favori
66.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: yusufozturk134

arkadaslar ipod nano nasıl sıfırlanıyor(yani sifre koydumda onu cozemiom onun için yardımcı olursanız sevinirim

itunes'a bağla ardından eject yap ama kabloyu çıkarma ardından ipod şifresiz olarak açılacaktır...
  • arkadasım cok tesekkur ederim
  • bu arada arkadasım senin verdiğin ornek cok işime yaradı ama eject yaptım bişi olmadı sonra restore yazıodu ona tıkladım ve ipod bastan kuruldu ama sen olmasan zor hallederdim cook saoll
  • Beyler alet yeni elime geçti şimdi nasıl şarj edeceğim..usb ye taktım ancak do not disconnect diyor yani şarj mı oluyor şimdi kaç saat yeterlidir birde?
  • ---

1gb ipod Nano'm var... Herşey iyi gidiyordu ancak dün gece ne olduysa bilgisayar ile iPod bağlantı kuramıyor... iPod'u bilgisayara bağlıyorum,USB sesi geliyor ancak iTunes & bilgisayarım'da çıkmıyor... ayrıca kabloyu çıkarınca iPod öylece kalıyor.. ışığı açık kalıyor... Yardımlarınızı bekliyorum

---
  • ya bende ipod nano var ama bir albümden şarkı dinlediğimde o albümün resmini ekrana nasıl koycam
  • ipod video kullanan varmı?

tecrübelerini paylaşabilir mi?
  • SLM ARKADAŞLAR COCON ARKADASIN SORUNUNUN AYNISI BEN DE DE VAR CEVAP VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM
  • DLO nanoTune peki bn bunu nerden bulabilirim???
  • slm arakdaşşlar ya benim bi sorunum var ben yaklaşık 1 ay önce 30gb aple ipod aldım ama içine video atamıyorum kafayı yicem resmen itunes pprog. kullanıyorum müzikler atılıo ama video bi türlü atamdam yardımcı olrsanız sevinirim..
  • ee burda nerde update programı nasıl bu pc nin gormemesi olayını aşıcagız , delirdim kac gundur aynı sarkıları dinlemekten kırıcam :D
  • bende de varrr aynı soru?? bi sorum daha var arkadaşlar sanırım bu başlığı açan kişi ipod nano hakkında herşeyi anlatan bi açıklama koymuş o açıklamaya nasıl ulaşabilirim? teşekkürler...

quote:

Orjinalden alıntı: ^^CoNCoN^^

---

1gb ipod Nano'm var... Herşey iyi gidiyordu ancak dün gece ne olduysa bilgisayar ile iPod bağlantı kuramıyor... iPod'u bilgisayara bağlıyorum,USB sesi geliyor ancak iTunes & bilgisayarım'da çıkmıyor... ayrıca kabloyu çıkarınca iPod öylece kalıyor.. ışığı açık kalıyor... Yardımlarınızı bekliyorum

---

• bu sorun biraz önce benim nanomda da oldu napıcam yaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ho - Oh

ya bende ipod nano var ama bir albümden şarkı dinlediğimde o albümün resmini ekrana nasıl koycam

Ben de merak ediyorum hocam...
  • Arkadaşlar. Hadi ama 2. sayfaya düştü konu. Bu kadar mı az nano'cular
  • beyler bu ipod nanonun testi vardı üstünden araba fln geçiyodu yine çalışıyodu o testin linkini biliyorsanız yazar mısınız?
  • --------------------------------------------------------------------------------

ben yenı nesıl ipod nano 2gb versiyonu aldım.gercekten cok şık bi cihaz pil suresıde gercekten iyi ama...
    makina hakkında takıldıgım bı konu war.. cihaz avrupa versiyonu oldugu için ses kısık ılk basta kulaklık bozuk dıye dusundum tabı o kadarda dusuk ses duzeyı yok ama beni tatmin etmedi belkı baska kullanıcılar fark edemeyebılır ama bana oyle geldı yanılmamısım abımde ılk versiyon war ona kendi kulaklığımı taktım aynı parcayı yukledık ama onda iki,üç kademe yüksek ses werıyo internetten sesini artırmak için program baktım ama yeni versiyon oldugu için bulmadım ama yabancı forumlardan okudugum kadar onlardada aynı problemle karsılasmıslar yanı yenı yamaları beklıyorum acıkcası bana bu konuda yardımcı olabılecekleride warsa memnun olurum ama baska forumlarda crea la falan karsılastırmalar var gercekten ipodla karsılarmalara guluyorum benım gıbı 2.nesil ipod nanodan ses sıkayetı olan warmıı..
  • arkadaşlar bende yakında nano 2. nesil alıyorum.2 gb olan modelini.ben çok yerde nano için çok sorunlu bir alet,dewamlı sorn çıkartıo falan die okudum.bunlar doğrumu acaba?birde nanom elime ulaştıktan sonra direk pc me bağlıyıp şarkı atmaya başlayabilirmym yoksa belli bir şarj süresi var mı?(pc mde şuan ıtunes 7 yüklü)
  • Slm millet, bende ipod nano 2bg ikinci nesil bi alet var, bilgisayara takılı iken menü ve orta tuşa basaraktan resetlemeye çalıştım ve alet kapandı, birdaha açılmıyor
    apple ın sitesindeki her türlü resetleme tekniklerini okudum yaptım hiçbiri kar etmedi,
    bilgisayar ipod u tanımlanamayan usb aygıtı olarak görüyor,

öncelikle bunun driverini bulamadım birtürlü onu indirebileceğim bir yer var mı
    ikincisi ki sanırım anca o şekilde haledebileceğim bu aletin teknik servisi neresi bana bir siteden(campusroll) hediye geldiği için nereye yollamam gerektiğini kestiremedim.

yardımcı olursanız çok memnun olacağım iyi akşamlar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ipodnano

--------------------------------------------------------------------------------

ben yenı nesıl ipod nano 2gb versiyonu aldım.gercekten cok şık bi cihaz pil suresıde gercekten iyi ama...
    makina hakkında takıldıgım bı konu war.. cihaz avrupa versiyonu oldugu için ses kısık ılk basta kulaklık bozuk dıye dusundum tabı o kadarda dusuk ses duzeyı yok ama beni tatmin etmedi belkı baska kullanıcılar fark edemeyebılır ama bana oyle geldı yanılmamısım abımde ılk versiyon war ona kendi kulaklığımı taktım aynı parcayı yukledık ama onda iki,üç kademe yüksek ses werıyo internetten sesini artırmak için program baktım ama yeni versiyon oldugu için bulmadım ama yabancı forumlardan okudugum kadar onlardada aynı problemle karsılasmıslar yanı yenı yamaları beklıyorum acıkcası bana bu konuda yardımcı olabılecekleride warsa memnun olurum ama baska forumlarda crea la falan karsılastırmalar var gercekten ipodla karsılarmalara guluyorum benım gıbı 2.nesil ipod nanodan ses sıkayetı olan warmıı..

hayır kullanıyorum(dum bozulana kadar). ve şimdiye kadarki kullandığım en iyi player diyebilirim, (sandisk, piranha, iriver sony arasında) sesin kısık olmasının sebebi şarkıların kalitesinin düşük olması veya ayarlardaki maximum ses sınırının en sona alınmamış olması olabilir, iyi akşamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapunzo -- 31 Ocak 2007; 23:31:07 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.