Şimdi Ara

Arctic Cooling MX 4 Son 5 ürün. Kaçırmayın.Kargo Bedava

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
15
Favori
10.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Arkadaşlar Merhaba.

Şu sıralar Arctic Cooling MX 4 (4Gr) Ürününün siparişini verdim ve şu an elimde.

İlgilenen arkadaşlar konu altında yardımcı olabilirim. Eğer talep olursa daha fazla ürün alıp daha uygun fiyatlara vereceğim...

GÜNCELLEME (16.10.14) : ÜRÜN SINIRLI SAYIDA KALMIŞTIR ARKADAŞLAR. BU POSTA SON POSTAMDI ALACAK OLAN ARKADAŞAR ACELE ETMELİ. ÖZEL MESAJDAN TALEPLERİNİZİ İLETEBİLİRSİNİZ. VE ÜRÜN REVİZE MAVİ PAKETTE OLANLARDANDIR. (2014)

Ürün Bilgisi:

Ürünü bilenler bilir, ama ben yinede bir açıklama yapayım.

Bu ürün işlemcilerin sıcaklığını yüksek iletkenlikle kanallara aktarılmasını sağlayan bir maddedir. İşlemcilerin üzerine sürülür. Eğer yüksek ısılardan şikayetçiyseniz bu ürünü kullanabilirsiniz. Uygulanması çok zor değil, videolar yardımcı olacaktır bu konuda. Ve gerçekten işlevsellik ve fiyat açısından piyasanın en kaliteli ürünüdür.

Arctic Cooling MX 4 Son 5 ürün. Kaçırmayın.Kargo Bedava

Ana Özellikler
    -Yüksek Isı İletimi
    -Düşük Isı Direnci
    -Elektrik İletmeyen Yapı
    -Kapasitif özellik göstermez
    -Boya polimerizasyonu yapmaz
    -Korozyon yapmaz
    -Sızma yapmaz
    -Kokusuz
    -Kullanımı Güvenlidir :
    -Diğer tüm macunların aksine hiçbir elektriksel iletimi omayan MX-4 pc bileşenlerinize bulaşsa bile hiçbir zarar vermez.
    Dayanıklılık :
    8 yıl dayanıklıdır, özelliğini korur.

Ürün Fiyatı: 40 TL KDV Dahil.

Ürünü almak isterseniz özel mesajla bana ulaşın, ve detayları konuşalım. Ürün sınırlı sayıda geldi ve bu ürünü Türkiye de herhangi bir elektronik mağaza vs. hiçbiryerde bulamassınız. Ürünü satan üçüncü kişiler mevcut fakat onlarda da bu fiyata bulmanız imkansız. Bu ilk postadan kar marjım gerçekten minimum seviyede. Bu fiyata kaçırmamanızı öneririm.

Güncelleme: VE ŞİMDİ KARGO ÜCRETSİZ

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semonk -- 16 Ekim 2014; 9:47:39 >

• ürüne ne fiyat biçiyorsunuz
  • güzel macun bunun kaç gram olanından getirmeyi düşünüyorsunuz? ve fiyat nedir?
  • Başlık ve içerik revize edildi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semonk -- 17 Eylül 2012; 1:19:17 >
  • kardeşim arctic.ac den mi sipariş verdin ?

Turkiye ye kargoları yok diye biliyorum ben de cok orjinal sitesinden almak istedim ama.

Hayırlı satıslar.

gecenlerde 1 Adet aldım. seninkiler gelene kadar yeter o bana ^^
  • Merhaba.

Gerekli prosedürler halloldu, pek sıkıntı yok.

Ürünün biter bitmez her zaman bir adet yedekte bulundur. :)

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semonk -- 17 Eylül 2012; 11:25:55 >
  • Fiyat Performans Olarak Gerçekten Çok İyi Bir Ürün Kaçmaz Yani Pm Attım Alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaphaéLßénKéi -- 17 Eylül 2012; 17:18:44 >
  • Kardeş pm attım gene buraya da bir yazayım dedim ben alıcağım adedi belirttim bana bir dönüş yaparsın umarım.
  • Kişisel Mesajlar ile ulaşan arkadaşlara gerekli bilgileri detaylı olarak ilettim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semonk -- 27 Eylül 2012; 1:17:42 >
  • pm.

Arayıpta bulamadıgım macun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonicman -- 18 Eylül 2012; 9:26:12 >
  • Bana Pm atan arkadaşlardan ayrıca şunu rica ediyorum. E-Mail adreslerini yada cep telefonu numaralarını mesajlarına isimleriyle birlikte iliştirsinler. Ürünler geldiğinde size daha kısa sürede ulaşmam için ve sipariş takibi yapabilmem için gerekli...

Teşekkürler
  • takip ürün geldiğinde elimde 1 adet var 1 tane daha alayım evde bulunsun kısa bir not yazayım bu fiyata güzel macun bu macunu sürdükten sonra sanırım 8 yıl gibi bir süre diyorlardı macunu değişmenize gerek kalmıyor umarım yanılmıyorumdur
  • spleenish lütfen özel mesaj ile isminizi telefon numaranızı istediğiniz adedi yazarsanız sevinirim...

8 yıl max süre. ve bunun haricinde fanlarınız ve ızgara çıkışlarınızda toz biriktiğini düşünün. Bu ürüne aşırı miktarda yük bineceği için daha çabuk kuruyup dağalacaktır, ve ufak açıklıklar söz konusu olur. Sadece bunu yenilemek çare değil tabiki, diğer ısıya neden olan işlemleride göz ardı etmemek gerek.

Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semonk -- 24 Ekim 2012; 9:46:23 >
  • semih hocam siz macun geldiğinde bana pm den haber verirseniz ordan alış verişi yaparız. bana şimdiden 1 adet ayırın
  • Tşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semonk -- 27 Eylül 2012; 1:18:34 >
  • Tamamdır, kaç tane ısmarladın öyle
  • Yetecek kadar sanırım. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SemihOray

Yetecek kadar sanırım. :)

Çok güzel:D
  • kargo dahil 20 tl mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbsrkc06

kargo dahil 20 tl mi?

Sayın fbsrkc06

Kargo şimdilik ürünlerimize dahil değildir. Bu malzemeler ilk posta olduğu için çok fazla kar marjı yok. Kargoyu bu yüzden dahil edemedik.

Teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.