Şimdi Ara

''Motor World Car Factory'' ile kendi otomobil fabrikanızı kurun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
2.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

OhBiBi Socialtainment tarafından iOS platformu için geliştirilen ''Motor World Car Factory'' mobil oyunculara ücretsiz olarak kendi otomobil fabrikalarını kurma imkanı veriyor.

Piksel sanatı kullanılarak geliştirilen oyun, görsel açıdan pek bir şey veremese de, oldukça doyurucu bir içerik sunuyor. Bir otomobil fabrikasının üretim bandı ve satış mağazasıyla ilgili düzenlemeleri yaptığımız oyunda birçok model araba üreterek müşterilerin isteklerini karşılarken, diğer yandan işçilerimizi ve arabaları geliştirebiliyoruz. Başarılı ses efektlerine ve müziklere sahip olan oyunda sunulan basit kontrol yapısı da oynanabilirliği arttırıyor. Sosyal ağ entegrasyonlarına da yer verilen yapımda arkadaşlarınızla başarılarını paylaşabildiğiniz gibi oyunu oynayan arkadaşlarınızla da kendi ürettiğiniz araçları kullanarak yarışabiliyorsunuz. Ayrıca, yapımda ''Game Center'' desteğine de yer veriliyor. Uzun soluklu bir otomobil fabrikası simülasyonu olan yapımda, beklemekten hoşlanmayan kullanıcılar için de ücretli satışlar da bulunuyor.

Kendi otomobil fabrikanızda çeşitli araçlar üretmek ve bunları pazarlamak istiyorsanız, Appstore'da ücretsiz olarak sunulan Motor World Car Factory'e buradan ulaşabilirsiniz.

• Şu resme bakayim dedim;

Denemek için bile indirmem ben bu oyunu. Bir de uzun uzun yazmışsın, kullanıcı yorumunu da alsaydık eminim sen de açtığın bu haberi çöp kutusuna gönderirdin.

• deneyelim güzel bi oyuna benziyor
  • 30 Lvl civarı yim

Benim gibi otomotiv mühendis adayı biri için ilgi çekici

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Şu resme bakayim dedim;

Denemek için bile indirmem ben bu oyunu. Bir de uzun uzun yazmışsın, kullanıcı yorumunu da alsaydık eminim sen de açtığın bu haberi çöp kutusuna gönderirdin.

+1 saçma sapan bi oyun valla yazan arkadaş emeğine yazık

• Arkadaş bi de piksel sanatı çıktı başımıza. La görüntü kötü işte bunun nesi sanat? Yani beğenenler olabilir ama artık bütün oyun yapımcıları işin kolayına mı kaçıyor desem ne desem bilemedim, sürekli piksel sanatı diye diye 8bitlik oyunları çıkarıp satıyolar.
  • Oyunu indirdim, sevdim gayet güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechN9ne

Arkadaş bi de piksel sanatı çıktı başımıza. La görüntü kötü işte bunun nesi sanat? Yani beğenenler olabilir ama artık bütün oyun yapımcıları işin kolayına mı kaçıyor desem ne desem bilemedim, sürekli piksel sanatı diye diye 8bitlik oyunları çıkarıp satıyolar.

Çok güzel yazmışsın, valla oyun zevki olanları da anlamış değilim. Hani tamam güzeldir içeriğini filan iyi yapmışlardır ama bu elbet ki geliştirilebilir ve artık bu tür oyunlar eskide kaldığından firmalar bu konuda daha da dikkatli olup daha değişik şekilde atağa geçiyorlar. Şahsen bu oyunu tam olarak anlamış değilim. Gameplay videosu bile sinirlerimi gerdi desem yeridir.
  • dandik facebook oyunlarina benziyor

• Konuyu gördükten beri oyunu oynuyorum cokta hoşuma gitti. Yalnız bugün uptade çıktı yaptıktan sonra oyunu açılmadan ana ekrana atıyor. Telefonu actım kapadım yinede çözüm yok. Oyundaki kayıtlarımı kaybetmeden nasıl çözebilirim bu durumu bilgisi olan var mı? Silsem sanırım tüm kayıtlar gidecek. iCloud'da 3.6 mb'lik yedek dosyası gözüküyor ama bu bir ise yarar mı bilmiyorum.

• bir oyunun grafiği iyiyse oyun da iyidir, grafiği kötüyse oyun da kötüdür mantığı nasıl komiktir anlatmak isterdim ama tenezzül edemeyeceğim şu an
  • Başarısız bir oyuna benziyor.
  • Oyun iphone un en iyi oyunlarından biri bence. Görüntüye bakmayın oynanışa bakın zaten bir süre sonra görüntü umrunuzda bile olmuyor oyun acayip bağımlılık yapıyor önyargılarınızdan kurtulup deneyin çok seveceksiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: TechN9ne

Arkadaş bi de piksel sanatı çıktı başımıza. La görüntü kötü işte bunun nesi sanat? Yani beğenenler olabilir ama artık bütün oyun yapımcıları işin kolayına mı kaçıyor desem ne desem bilemedim, sürekli piksel sanatı diye diye 8bitlik oyunları çıkarıp satıyolar.

• Gayet güzel beğendim oyunu ...
  • idare eder
  • Pixel pixel olan oyunlardan hep nefret etmişimdir başlık güzel geldi fakat ss leri görünce soğudum
  • ios 4.2.1 e olmuyor herzaman ki gibi...

• Bizim millet gene yardırmış.Çoğu da oyunun pixelart olmasından şikayetçi.Siz muhtemelen 90 yıllarına ait oyunlara pek yetişemediniz.İlk oynadığınız oyun 2004 yılına falan aitti öyle olmasaydı grafik yüzünden oyun yargılamazdınız

• Oyun çok güzel.Grafik kaygısı bu denli olan insanları anlamak mümkün değil.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.