Şimdi Ara

Siyah renkli Galaxy S3 modeli ülkemizde satışa sunuluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
6.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siyah renkli Galaxy S3 modeli ülkemizde satışa sunuluyor

İlk etapta çakıl mavisi ve beyaz renkli olarak piyasaya sürülen Samsung'un amiral gemisi Galaxy S3, yakın zamanda kahverengi, kırmızı, gri ve siyah olarak seçeneklerini artırmıştı.

Seçenekler arasından siyah olanının ülkemizde satışına başlanacağı duyuruldu.

Teknosa tarafından yapılan duyuruda, 28 Eylül tarihinde sevkiyata başlanmak üzere siyah renkli Galaxy S3 modelinin ön siparişe sunulduğu açıklandı.

4.8 inçlik Super AMOLED HD ekran, 4 çekirdekli Exynos işlemci, 1GB RAM, 16GB/32GB/64GB depolama seçenekleri, Android 4.0 işletim sistemi, 8MP kamera, 1080p video kaydı şeklinde özellikler sunan Galaxy S3 modelinin satış fiyatı 1799TL olarak belirlenmiş.

• beyaz diyorum ve
  • Teknosamı :( operatörlerden sonra en çok soyan yer buurası :(

• bence beyaz veya mavi daha orjinal

• beklediğim bir haberdi ama teknosadan almam,biraz daha bekleyeceğim.
  • siyahıda sanırım motor yağı ve ziftten, doğadan almışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 16 Eylül 2012; 17:43:18 >
  • Çakıl mavisini tercih ederdim alma imkanım olsa.. Çok daha şık :)

• Kahverengi olani daha guzel geliyor bana siyahta alinir tabiki siyah iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kahverengi olsa enistem alirdi direk :)

• S3 büyük olduğu için almayı tercih etmem ama siyah rengi güzel durmuş telefonda .
  • Siyah muhtemelen maviden daha çok ilgi görecektir.Aslında çıkışı üç renkle yapsaydı daha iyi olurdu S3 için.

• Teknosa reklamına bak beee. Gidip oradan 3-5 pil alıp telefon alalım bari.
  • Şu telefonun tasarımı falan çok hoşuma gidiyor, bir tarafım al diyor ama bir tarafımda ''ulan S2 kullandın, play store yüzünden sattın yine mi bulaşıcan'' diyor :(
    ahh playstore ahh, niye ıvır zıvır şeylerle dolu için niye? Niye dandik dündik uygulamalar var niye? :(

• gride gelseydi iyiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Teknosa reklamına bak beee. Gidip oradan 3-5 pil alıp telefon alalım bari.

1. TTNET
    2. Teknosa

İkisinden de uzak durmak lazım.
  • T Lerden uzak duralım.

• quote:

Orijinalden alıntı: asdemre

Şu telefonun tasarımı falan çok hoşuma gidiyor, bir tarafım al diyor ama bir tarafımda ''ulan S2 kullandın, play store yüzünden sattın yine mi bulaşıcan'' diyor :(
    ahh playstore ahh, niye ıvır zıvır şeylerle dolu için niye? Niye dandik dündik uygulamalar var niye? :(

hocam o kadar kötü mü ya? 2.5 senedir iphone kullanıyorum. 1 senedir 4s var. s3 almayı düşünüyorum. playstore'u inceledim max payne'den fifa 2012'ye kadar birçok uygulama var. Tamam bir appstore degil belki ama bu kadar mı kötü gelir geçiş yaparsam? tecrübelerinizi aktarabilir misiniz?

teşekkürler.
  • Teknosayı ne zaman batırıcaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: erencaner

quote:

Orijinalden alıntı: asdemre

Şu telefonun tasarımı falan çok hoşuma gidiyor, bir tarafım al diyor ama bir tarafımda ''ulan S2 kullandın, play store yüzünden sattın yine mi bulaşıcan'' diyor :(

hocam o kadar kötü mü ya? 2.5 senedir iphone kullanıyorum. 1 senedir 4s var. s3 almayı düşünüyorum. playstore'u inceledim max payne'den fifa 2012'ye kadar birçok uygulama var. Tamam bir appstore degil belki ama bu kadar mı kötü gelir geçiş yaparsam? tecrübelerinizi aktarabilir misiniz?

teşekkürler.

Gordugunuz uzere son zamanlarda cikmis olan butun guncel oyunlar mevcut. Karar sizin.

Ayrica 4s ten s3 e gecmeniz icin ios tan bikmaniz lazim. Buyuk ekrana olan ihtiaciniz ve android yaziliminin avantajlarini biliyor olmaniz lazim. Yoksa sizi de " ya bu menuler kasiyor,ikonlar berbat" diyenler grubuna dahil olmanizi istemeyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Elmoor

T Lerden uzak duralım.

ne cahilce yorum...

Türkiye...

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.