Şimdi Ara

Samsung: Galaxy S III'ü seçmek için dahi olmaya gerek yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
1
Favori
25.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung: Galaxy S III'ü seçmek için dahi olmaya gerek yok

Samsung, Apple'ın merakla beklenen cihazı iPhone 5'in tanıtılmasıyla birlikte Amerika için Galaxy S III ve iPhone 5'in teknik özelliklerini karşılaştıran bir reklam görseli hazırladı.

Söz konusu reklamda iPhone 5 ile Galaxy S III yan yana konularak her iki cihazında sahip olduğu teknik özelliklerden bahsediliyor. iPhone 5 tarafından liste kısa kalırken, Galaxy S III tarafında ise uzun bir liste bulunuyor. Samsung'un listedeki samimiyeti tartışılabilirken, reklamın sloganı da oldukça dikkat çekiyor: ''It doesn't take a genius''. ''Dahi olmaya gerek yok'' şeklinde çevirebileceğimiz slogan ile birlikte Apple'ın fiziksel mağazalarında yer alan Genius barlarındaki çalışanlara ufak bir gönderme yapılıyor.

Samsung bu reklam ile birlikte her ne kadar iPhone 5 yerine Galaxy S III'ün seçilmesinin daha mantıklı bir karar olduğu üzerinde durmuş olsa da, iPhone 5'in ön sipariş yoğunluğu kullanıcıların Samsung gibi düşünmediğini gösteriyor.  

• 1 yıldır S2 ye vermediği YAZILIM DESTEĞİ

• Bakalım Apple'ın cevabi ne olacak...

Bu arada Bu haberden çok kan çıkar. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 16 Eylül 2012; 14:18:16 >
  • S3 için 2 GB Ram yazıyor ?

• Samsung bu kadar dustu mu ya?
    Madem dahi olmaya gerek yok. Bence bu ilana da gerek yok. Dahi adam zaten bunlari bilir. Gercekten cirpiniyor samsung yazik!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsunga bak sadece koreye özel olan 2 gb ram li ve LTE destekli telefonu yazmış sanki tüm dünyada o özellikleti ürünü satıyormuş gibi . evet insanların bunu görmesi için dahi olmasına gerek yok gerçekten .

• quote:

Orijinalden alıntı: ArAnAnAdAm

Samsung bu kadar dustu mu ya?
    Madem dahi olmaya gerek yok. Bence bu ilana da gerek yok. Dahi adam zaten bunlari bilir. Gercekten cirpiniyor samsung yazik!!!

Aynen çırpınıyor kansız kaldı her beğeni 1 kuruş :-(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabiki iPhone 5 alırım

• Sen önce Jb güncellemesini çıkart sonra Apple a b.k atarsın. Ayrıca 2 sene iphone kullandım 1-2 kere dışında program hatasıyla hata mesajı almışlığım olmadı. S3 te her gün farklı uygulamalar hata verip kapanıyor. aç/kapa, reset vs işe yaramadı. 11 saatin üstünde konuşma 790 saat bekleme yazmışlar. 3g açık olsa ama kullanmasam bile 1 günü dolduramayan cihaz şu an başka bir cihaz demektir. yukarıdaki s3 le bendekinin alakası yok. bildiğin dolandırılmışım.

• birisi samsunga herşeyin rakamsal verilerden ibaret olmadığını anlatmalı..
    benimde seçimim iphone 5 tarafında olucak önümüzdeki aylarda
  • Son gelen bilgilere göre apple ceo'su salya sümük mahkeme başkanının yanında ağlıyormuş.

• Hem apple dan hem de samsung tan ciddi anlamda hoşlanmama rağmen ilk kez samsungtan bence mantıklı olan bir açıklama gelmiş durumda. Ki bence çok sıkı apple kullanıcıları da iphone 5 ten dolayı hayal kırıklığına uğramış durumdalar. Bakınız eski işte iphone 5 görüntüleri basına sızdı haberlerinde ki yorumlara apple kullanıcıları bunun gerçek olamayacağını ve beğenmediklerini söyleyip durmuşlardı ancak bakınız karşımızda işte o ürün. Hem 4s geçiş aşaması derken ve iphone 5 i beklerken resmen aynısının ekranı uzun yorumlarına hak vermeyen bir apple kullanıcısı olduğunu düşünmüyorum.

• Samsung, iPhone için daha açık olmalıydı böyle şeylere gerek yok

• S3 ün altında yazanların %80'i dandik fiyasko özellikler. Android OS 4.0 falan yazmasada olurmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

Sen önce Jb güncellemesini çıkart sonra Apple a b.k atarsın. Ayrıca 2 sene iphone kullandım 1-2 kere dışında program hatasıyla hata mesajı almışlığım olmadı. S3 te her gün farklı uygulamalar hata verip kapanıyor. aç/kapa, reset vs işe yaramadı. 11 saatin üstünde konuşma 790 saat bekleme yazmışlar. 3g açık olsa ama kullanmasam bile 1 günü dolduramayan cihaz şu an başka bir cihaz demektir. yukarıdaki s3 le bendekinin alakası yok. bildiğin dolandırılmışım.

Birde fandroitlere sorun bakalım. Biz neyin kafasındayız S3'de 1 gram kasma donma çökme problemleriyle karşılaşmamışlar
  • Bırakın ifanlar avunsun ya samsung çok vurma :D

• Aslında bu tür reklam ile kendi marka değerini düşürüyor samsung, Yapmamalıydı, tamam telefonu çok daha üstün fakat apple nasıl bu tür reklamlar yapmayarak seni görmezden geliyorsa sende çok önemsediğini ve ciddiye aldığını bu kadar belli etmemelisin. ( çok kişisel oldu ama :) )

• quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

quote:

Sen önce Jb güncellemesini çıkart sonra Apple a b.k atarsın. Ayrıca 2 sene iphone kullandım 1-2 kere dışında program hatasıyla hata mesajı almışlığım olmadı. S3 te her gün farklı uygulamalar hata verip kapanıyor. aç/kapa, reset vs işe yaramadı. 11 saatin üstünde konuşma 790 saat bekleme yazmışlar. 3g açık olsa ama kullanmasam bile 1 günü dolduramayan cihaz şu an başka bir cihaz demektir. yukarıdaki s3 le bendekinin alakası yok. bildiğin dolandırılmışım.

Birde fandroitlere sorun bakalım. Biz neyin kafasındayız S3'de 1 gram kasma donma çökme problemleriyle karşılaşmamışlar

Çok isteyen olursa günlük olarak ss atarım. ama şöyle de bir sorun var. elin kenarıyla ss alma özelliği çalışmıyor. daha doğrusu o hareketi yapmak istediğimde ekran değişiyor. ana ekrandaysam diğer tablara geçiyor. teşekkürler samsung tabii direct call özelliğinin ara butonunun 1 saniyeden kısa sürede başlattığı aramayı 3-4 saniyede başlatması paylaşım özelliklerinin genelde samsung cihazlarla uyumlu olması vs saçmalıklarını saymıyorum. şahsen daha özgür diye ios tan android e geçtiğime çok pişmanım. kafasına göre wifi açan, kafasına göre gps açan, kafasına göre kendini kapatmayan arkada çalışan, bedava/paralı her uygulamanın telefon rehberime ve arama kayıtlarıma ulaşım yetkisi olacağını bilseydim asla android e geçmezdim. bazı fanboylar "-" yi basacaktır ama neyin kafasını yaşadıklarını cidden bende anlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagataykoroglu -- 16 Eylül 2012; 14:52:35 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

quote:

Çok isteyen olursa günlük olarak ss atarım. ama şöyle de bir sorun var. elin kenarıyla ss alma özelliği çalışmıyor. daha doğrusu o ahreketi yapmak istediğimde ekran değişiyor. ana ekrandaysam diğer tablara geçiyor. teşekkürler samsung tabii direct call özelliğinin ara butonunun 1 saniyeden kısa sürede başlattığı aramayı 3-4 saniyede başlatması paylaşım özelliklerinin genelde samsung çihazlarla uyumlu olması vs saçmalıklarını saymıyorum. şahsen daha özgür diye ios tan android e geçtiğime çok pişmanım. kafasına göre wifi açan, kafasına göre gps açan, kafasına göre kendini kapatmayan arkada çalışan, bedava/paralı her uygulamanın telefon rehberime ve arama kayıtlarıma ulaşım yetkisi olacağını bilseydim asla android e geçmezdim. bazı fanboylar 1-1 yi basacaktır ama neyin kafasını yaşadıklarını cidden bende anlamıyorum.

Anlamışsınızdır artık ios'un android'den daha özgür olduğunu.

• bu reklam kararsız amerikan kullanıcıları işçin yapılmış bir reklam brosürde SamsungUSA yazıyor bir çok kişi LTE ve 2 GB ram e takmış durumda tamamiyle odak amerikan müşterileri bunu unutmamak gerekiyor yorum yaparken ...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.