- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Wifi Şifresi Öğrenme
2 Cevap6613 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

371 Mesaj
16 Eylül 2012; 10:33:29 

Arkadaşlar kablosuz modemimize babam(galaxy ace) ve ben(ideos x5) bağlanıyorduk.Şifre baya bi uzun biryere kaydetmedim sadece telefondan bağladık modeme.Ben telefona stock rom yükleyince silindi kablosuz bağlantı ayarları ve şifreleri ama babam hala bağlanabiliyor.Sorum şu: Ace'nin bağlandığı modeme yazdığı şifreyi nasıl görebiliriz?

784 Mesaj
16 Eylül 2012; 11:25:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Emre-589

Arkadaşlar kablosuz modemimize babam(galaxy ace) ve ben(ideos x5) bağlanıyorduk.Şifre baya bi uzun biryere kaydetmedim sadece telefondan bağladık modeme.Ben telefona stock rom yükleyince silindi kablosuz bağlantı ayarları ve şifreleri ama babam hala bağlanabiliyor.Sorum şu: Ace'nin bağlandığı modeme yazdığı şifreyi nasıl görebiliriz?

wifi ayarlarından bağlandığınız ağ a basılı tutun gelen ayarlardan şifreyi göster e tıkla

Gitmek Sadece Bir Eylemdir.Unutmak İse Kocaman Bir Devrim...

471 Mesaj
16 Eylül 2012; 12:34:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Emre-589

Modem aryüzündende şifreyi öğrenebilirsiniz ...

SAMSUNG GALAXY S III

Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Android Telefonlar » Samsung » Wifi Şifresi Öğrenme
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250