Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (1651. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.436
Cevap
77
Favori
1.789.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16491650165116521653
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende max 19500 vereceğim allah nasip ederse alacağım stilime
  • SON 10 sayfayı okudum ve çok beğendiğim halde bu araçtan vazgeçtim. nedir bu beyin sorunları, bu usta bulamama sorunları.

eskişehir de ustası vardır, sıkıntı yaşamazsın diyen varsa bir daha düşüneyim arkadaşlar
  • ZK 109 kullanıcısına yanıt
    Hocam , usta bulmak bence her araba için geçerli. Arabayı ustanın kesinlikle tanıması lazım.

Mesela en basitinden far ampülü değişimi. 1 saat uğraşanıyla da muhatap oldum haa bu stilo mu hallederiz diyip bakmadan iki dakikada degistireniyle de.
    Eskişehir Ankara'ya yakın. Beyin gibi büyük bir problem yaşarsanız ki bu her stilonun kaderi değildir Ankara'dan destek alma şansınız olabilir. ( Söküp gelirsiniz en olmadı :) )
    Gönlünüze göre araç bulursunuz umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer-asit

Hocam , usta bulmak bence her araba için geçerli. Arabayı ustanın kesinlikle tanıması lazım.

Mesela en basitinden far ampülü değişimi. 1 saat uğraşanıyla da muhatap oldum haa bu stilo mu hallederiz diyip bakmadan iki dakikada degistireniyle de.
    Eskişehir Ankara'ya yakın. Beyin gibi büyük bir problem yaşarsanız ki bu her stilonun kaderi değildir Ankara'dan destek alma şansınız olabilir. ( Söküp gelirsiniz en olmadı :) )
    Gönlünüze göre araç bulursunuz umarım

hocam 2-3 tane güzel stilo buldum dinamik modellerden.. ama her ağır bakım 2000 tl tutyorsa işimiz zor.. ayrıca gaz yememe problemleri falan diye bir çok kişi yazmış..

belki de sadece problemleri olan arkadaşlar yazıyordur bilmiyorum ama gözüm korktu açıkcası. memur adamız bize zor olur gibi.

Hocam stilo güzel araba. Gerçekten güzel. Ama sorunlusu da başa bela. Bulduğunuz arabalar gerçekten temizse bence alınabilir.
    2000 tl efsanesini bilemiyorum. Ancak birçok parça başka Fiat modelleriyle aynı. Brava, Marea gibi.
    Ben bu arabanın böyle olduğunu bilmezdim. Hakkında bu kadar çok efsane olan araba nadirdir heralde.

Not : Hocam sizin yine maaşınız varmış. Ben öğrenci halimle biniyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: omer-asit

Hocam stilo güzel araba. Gerçekten güzel. Ama sorunlusu da başa bela. Bulduğunuz arabalar gerçekten temizse bence alınabilir.
    2000 tl efsanesini bilemiyorum. Ancak birçok parça başka Fiat modelleriyle aynı. Brava, Marea gibi.
    Ben bu arabanın böyle olduğunu bilmezdim. Hakkında bu kadar çok efsane olan araba nadirdir heralde.

Not : Hocam sizin yine maaşınız varmış. Ben öğrenci halimle biniyorum :)

hocam sık sık yaşadığınız sorunlar var mı= ??
    Airbag ikaz ışığı bir ara bağımsızlığını ilan etmişti. Kafasına göre yanıp sönüyordu. Gevşeyen soketler düzeltildi. Sorun halloldu. Çok şükür, maşallah benim başka sorunum olmadı. İnşallah olmaz da. 10 aylık süreçte.

• 17 bine stiloyu alırsanız sonra kendinizi forumun başında sorunlarınıza çare ararken bulma ihtimaliniz yüksek :)
  • Her şeyiyle çok hoş bir araba 5K dan bahsediyorum, keşke temiz bulsakta alsak.

• Selamlar arkadaşlar. 2003 model stilo dynamic 3k aracım. Antalyada aracın bakımlarını yeni yaptırdım. Fakat araç kalkışta sarsıntı ve titreme yapıyor. Debriajda bir sorun gözükmediğini söyledi usta. ama kulakta bir sorun olabileceğini söyledi. araç ciddi şekilde titriyor ve sarsılıyor. özellikle geri viteste kalkışta. Bu konuda tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myildizstilo

Selamlar arkadaşlar. 2003 model stilo dynamic 3k aracım. Antalyada aracın bakımlarını yeni yaptırdım. Fakat araç kalkışta sarsıntı ve titreme yapıyor. Debriajda bir sorun gözükmediğini söyledi usta. ama kulakta bir sorun olabileceğini söyledi. araç ciddi şekilde titriyor ve sarsılıyor. özellikle geri viteste kalkışta. Bu konuda tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum. teşekkürler.

Kalkarken titremenin yaninda cikcik ses yapiyorsa alternatör kayisida olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Friedrich Engels

quote:

Selamlar arkadaşlar. 2003 model stilo dynamic 3k aracım. Antalyada aracın bakımlarını yeni yaptırdım. Fakat araç kalkışta sarsıntı ve titreme yapıyor. Debriajda bir sorun gözükmediğini söyledi usta. ama kulakta bir sorun olabileceğini söyledi. araç ciddi şekilde titriyor ve sarsılıyor. özellikle geri viteste kalkışta. Bu konuda tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum. teşekkürler.

Yok hocam ses yapmıyor. Sadece titreme yapıyor. her zaman yapmıyor. bugün bir arkadaşa göstereyim dedim. o kadar uğraştım yapmadı bana inat

• quote:

quote:

quote:

Yok hocam ses yapmıyor. Sadece titreme yapıyor. her zaman yapmıyor. bugün bir arkadaşa göstereyim dedim. o kadar uğraştım yapmadı bana inat

Benim corsa düsük devirde kalkmaya calisirken yapiyordu üstüne seste yapiyordu cik cik cik diye. icerden duyman cok zor bana ilk far ayarlatmaya gittigimde usta demisti, icerden anca cook kötü kalkarsam duyuyordum. ondan söyleyeyim dedim.

• insanı stilodan soğutuyorlar valla ya :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Benim corsa düsük devirde kalkmaya calisirken yapiyordu üstüne seste yapiyordu cik cik cik diye. icerden duyman cok zor bana ilk far ayarlatmaya gittigimde usta demisti, icerden anca cook kötü kalkarsam duyuyordum. ondan söyleyeyim dedim.

Dün listeye baktım onlar da yeni değişmiş zaten geçen hafta. O kadar çok sarsıyorki enjektöre bağlanan soketi çıkarıyor yerinden

• myildizstilo M kullanıcısına yanıt
    Motor takozlarını kontrol ettir. Takozlardan yapabilir...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar 153binde temiz 2004 model fiat 1.6 dinomic 20 bin tlyw alinir mi

• Arkadaşlar cümleden slmlar herkeze. Daha önce sorulmuş bir soruyu affiniza sığınarak sormak istiyorum çünkü kesin sonuclanmamis. Stilomun gösterge paneli arada kesik kesik elektrik kaybı yaşıyor. O esnada tüm gösterge ve ibreler iptal. Sonra kendiliğinden geri geliyor. Kesin bilgisi olan ya da aynı problemi yasayip çözüme ulastirmis olan arkadaşlarımız varsa ne olur fikir beyan etsin... Saygılar sevgiler hayırlı günler...

• Stılo kim görürse beğeneceği gerçekten gösterişli ve donanımlı bir araba.Kendime araba araştırırken gördüm ve çok beğendim,tamam dedim bu araba alınır..Hemen araştırmaya başladım bu araba nasıldır..İnternette bulduğum her bilgiyi,testleri,konunun son 10 sayfasını,değişik forumlarda yorumları vs. araştırdım.

Sonuç olarak gördüm ki arkadaşlar bu araba tam bir sorunlar yumağı..,bir arabadan bu kadar şikayet sıkıntı olur mu ya..Fiat servislerinde bile sağlam anlayan usta olmadığı söyleniyor,her tarafı elektronik aksam,durmadan arıza ve pahalı arızalar.....Ne kadar donanım o kadar arıza gerçeğinin göstergesi bir araba...

Bu arabanın bu gösterişle,bu donanımla 2004-2005 model 100 bin km altı hatasızlarının 30 000 TL olması lazım(Dinamigue)..Bu sorunları olmasa bu araç şu piyasada gerçekten 30 bin eder.Lakin fiyatlarına bakın(dediğim donanım ve modeller) 20 bin civarında
    Ucuzdur vardır bir illeti,pahalıdır vardır bir hikmeti...Bu söz tam bu arabaya göre....

beyinsiz linkli arkadaş sıfır almasına rağmen neler yaşamış.İst-Ank-izmir de olanlar bunun tamiriyle ustasıyla baş edemezken ben kç bir ilçede nasıl baş ederim bu arabayla

Sonuç olarak ben stılo dan soğudum ve almaktan vazgeçtim.Bu arabada öyle bir tip,bir çekiçilik,bir gösteriş var ki aklım almamam gerektiğini söylese de gönlüm al-al diye bağırıyorAcaba bir sıkıntı olmaz mı,belki bize sağlam bişey denk gelir demekten de kendimi alamıyorum,hayırlısı olsun-hayırlı akşamlar...

Stılo sahibi arkadaşların araçlarını kötülemek için asla yazmadım,herkezin arabası kendine göre güzeldir memnun olan insanlarda var..Ben kendi araştırmalarıma göre düşüncelerimi yazdım....

• 
Sayfa: önceki 16491650165116521653
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.