Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (1504. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.437
Cevap
77
Favori
1.788.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15021503150415051506
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

fiat servis
    hava+yağ+polen filtresine 34 lira
    işçilik 160 lira

bosch servis
    hava+yağ+polen filtresine 80 lira diyo
    işçilik 40 lira

diyor.

bosch servis fiatın opar marka yerli (heralde beğenilmediğini ifade etmeye çalıştı) ürün kullandığını
    kendilerinin alman üretimi kaliteli ürünler kullandıklarını söylemekte.

sizce işçilik mi? ürün kalitesi mi?
    (gerçi bosch servisin işçiliği kötü de olmayabilir ama ...)
  • hava filitresi 15tl, yağ filitresi 11tl, polen filitresi 20tl... bunların değişimi ise paha biçilmez
    abi bunların değişimine neymiş o 160 tl işçilik yaa
    ben fiat serwiste hawa we polen filitresini 40 tlye değiştirttim...
    kesinlikle ürün kalitesi..çünkü bu parçaların değişimi zor değil...
  • günaydın herkese.

pazar aksamı üzücü bi olay yasadım.stilimi yolun kenarına park etmiş arkadasın gelmesini beklerken daha 5 dk olmadan arkadan bir palio kontrolünü kaybedip arkadan süratli bi sekilde stilime carptı.palio yolun ortasına savruldu bende önden kaldırıma cıkıp cokta kalın olmayan bi agaca sürüklenerek carptım.allahtan kemerim hala takılıydı.karsı tarafta 2 yaralı var cok sükür iyiler.aracı servise cektik karsı tarafın sigoratsı karsılayacak.arka dingil dagıldı ve ön tampon değişecek sanırım.
    aracı satmaya karar verdiğimden beri neler geldi basıma.satmamı istemiyor stil.ayrıca cihan abiye tekrar tekrar cok tskler.sağolsun cok ilgilendi.
  • abi geçmiş olsun ya, üzüldüm valla =(
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkaytamer

abi geçmiş olsun ya, üzüldüm valla =(

tskler cenk hayırlısı buna da sükür.
  • STIL ONDA aracın çok tanıdık geliyor =)
  • Stilo severler İyi Akşamlar,
    Aşağıda linki bulunan aracı satın almak istiyorum.Değerli yorumlarınızı alabilirmiyim.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-fiat-stilo-103-000-km-de-2003-model-masrafsiz-emsalsiz-oynanmamis-30681247/detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: murlak26

Stilo severler İyi Akşamlar,
    Aşağıda linki bulunan aracı satın almak istiyorum.Değerli yorumlarınızı alabilirmiyim.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-fiat-stilo-103-000-km-de-2003-model-masrafsiz-emsalsiz-oynanmamis-30681247/detay

Günaydın,

Linkteki araçta ESP yok
    Linkteki araç 6+4 değil 6 hava yastıklı
    Linkteki araçta Diz hava yastığı yok
    Linkteki araçta Yokuş kalkış desteği yok

Extra olarak;

Abarth direksiyon ve Akrep jant var

Araç dynamic kesin ama bu kadar olmayan özelliği işaretlemiş adam fiyat iyi (km'ye göre normal) çok iyi baktırıp alman lazım.
  • herkese günaydın..

toprağım geçmiş olsun yaa... sana bişey olmasında boşwer arabaya nolursa olsun... sağlık olsun gerisi boş...
    şimdi okudum bende war ya şok oldum nolmuş böyle diye... arabayı adama satsaydın zorla...

murlak26, ben bu araç sahibi ile görüşmüştüm.. yanlış hatırlamıyorsam araç komple boyalıydı... ama seni yanıltmasın belki yanlış hatırlıyor olabilirim..
  • eywalla topragım cok sağol.2 günde arabamı özledim ama yaw.
  • merhaba arkadaşlar,
    bende stilo almayı düşünüyorum. önceki aracım insanlıktan nasibini almamış mahlukların çarpması sonucu pert oldu.
    aracım Citroen C4 tü. sizce c4 ten sonra stiloya geçersem memnuniyet açısından olumsuz düşünürmüyüm.

Stilo piyasasına yabancı olduğum için sizden yardım isteyeceğim.

1.6 benzinli dinamik mi yoksa 1.9 diesel mi önerirsiniz?

ve sizce 1.6 dinamik benzinli sky window lu 60.000 km civarı stilo ile
    1.9 diesel dinamik skywindow lu 90.000 km civarı kazasız stilolara kaç lira verilmeli enfazla.

mersinde yaşıyorum, stilo satan yada yardımcı olmak isteyen varsa seve seve kabul ederim.

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erener0101

günaydın herkese.

pazar aksamı üzücü bi olay yasadım.stilimi yolun kenarına park etmiş arkadasın gelmesini beklerken daha 5 dk olmadan arkadan bir palio kontrolünü kaybedip arkadan süratli bi sekilde stilime carptı.palio yolun ortasına savruldu bende önden kaldırıma cıkıp cokta kalın olmayan bi agaca sürüklenerek carptım.allahtan kemerim hala takılıydı.karsı tarafta 2 yaralı var cok sükür iyiler.aracı servise cektik karsı tarafın sigoratsı karsılayacak.arka dingil dagıldı ve ön tampon değişecek sanırım.
    aracı satmaya karar verdiğimden beri neler geldi basıma.satmamı istemiyor stil.ayrıca cihan abiye tekrar tekrar cok tskler.sağolsun cok ilgilendi.

geçmiş olsun.stilin hakkında söylediklerine katılıyorum.arabalar satılacağını hissedince böyle yapıyorlar. benim unoda satmaya karar verdikten sonra hiç yapmadığı şeyler yapmıştı.
  • Arkadaşlar teşekkür ederim.Değerli yorumlarınız için.
    Dolu bir stil almak istiyorum.Araç önerileriniz için müsade ettiğiniz sürece sizi rahatsız edeceğim.
  • Hemşerim çok geçmiş olsun, sana birşey olmasın, varsın mala gelsin gelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stilock

quote:

Günaydın,

Linkteki araçta ESP yok

Extra olarak;

Araç dynamic kesin ama bu kadar olmayan özelliği işaretlemiş adam fiyat iyi (km'ye göre normal) çok iyi baktırıp alman lazım.

abi böyle ilan verenlere uyuz oluyorum, özellikle gidecen pazarlık yapar gibi, Asr tuşu nerede, hilholder'i göster, Xenon neden yok, hadi diyelim sonradan xenon uygulaması yapıldı mercek far nerede, far yıkama nerede, anahtarsız çalıştırma neden yok, koltuklar neden elektrikli değil, yağmur sensörü far sensörü neden çalışmıyor(resimlerden tam anlaşılamıyor ama olduğunu sanmıyorum) diye sorularla sıkıştırıp Full dediği arabasının aslında full olmadığını göstereceksin. Dürüst davransa bence daha fazla şansı olurdu aracını satabilmek için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fahoge

quote:

quote:

Günaydın,

Linkteki araçta ESP yok

Extra olarak;

abi böyle ilan verenlere uyuz oluyorum, özellikle gidecen pazarlık yapar gibi, Asr tuşu nerede, hilholder'i göster, Xenon neden yok, hadi diyelim sonradan xenon uygulaması yapıldı mercek far nerede, far yıkama nerede, anahtarsız çalıştırma neden yok, koltuklar neden elektrikli değil, yağmur sensörü far sensörü neden çalışmıyor(resimlerden tam anlaşılamıyor ama olduğunu sanmıyorum) diye sorularla sıkıştırıp Full dediği arabasının aslında full olmadığını göstereceksin. Dürüst davransa bence daha fazla şansı olurdu aracını satabilmek için.

+1

Fahrettin hocam selamlar özletme kendini
  • Arkadaslar Herkese Gunaydın,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krallmuammer

Arkadaslar Herkese Gunaydın,

Günaydın Muammer,
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkaytamer

arkadaşlar herkese selam

fiat servis
    hava+yağ+polen filtresine 34 lira
    işçilik 160 lira

bosch servis
    hava+yağ+polen filtresine 80 lira diyo
    işçilik 40 lira

diyor.

bosch servis fiatın opar marka yerli (heralde beğenilmediğini ifade etmeye çalıştı) ürün kullandığını
    kendilerinin alman üretimi kaliteli ürünler kullandıklarını söylemekte.

sizce işçilik mi? ürün kalitesi mi?
    (gerçi bosch servisin işçiliği kötü de olmayabilir ama ...)

Bosch car Service lerin isciligi gayet iyidir. Henuz haklarında olumsuz birsey duymadım da , yasamadım da.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Krallmuammer

Arkadaslar Herkese Gunaydın,

Günaydın Muammer,

Cihan abim nasılsın,

Hastalıktan 1 haftadır yatıyordum , daha yeni toparlıyorum kendimi. Bronsit olmusum 12 tane igne yedim halen ilaclara devam ediyorum.

Kucuk bir grip ne isler actı basıma , ortalıkta salgın var aman dikkatli olun arkadaslar.
  • 
Sayfa: önceki 15021503150415051506
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.