- x
STILO FOREVER :)
32944 Cevap1383206 Görüntüleme66 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     494 [496] 498 499 500 501 502 503      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

990 Mesaj
16 Ekim 2010; 17:20:00 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

quote:

Orijinalden alıntı: stilock

insallahhhhh insallahhhhhhh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erener0101 -- 16 Ekim 2010; 17:22:58 >

277 Mesaj
16 Ekim 2010; 20:01:24 

resimleri bekleyeceğim, deri benim de aklıma geldi ama deri tarzı bir kaplama hassas olmazmı, en ufak ezik yırtık daha çok göze batar sanki

DH Motorola ATRIX Kullanıcıları

869 Mesaj
16 Ekim 2010; 23:01:31 

çetos forever toprağım

Seatİbiza - PS3 - İphone5

2004 1.6 16V Dyn. SR SP StiLo 3K Ses+StiL+Elit+Spor+KonfOr paketli + sky + AKREP + siyah

Caner / Adana-Afyon

172 Mesaj
17 Ekim 2010; 22:08:01 

herkese hayırlı geceler ve yeni haftalar...
dükkanı bu akşam ben açayım, muhtemelen de kapatırım :)

aslında forumda epey bereketli imiş, misafirlere hoş geldiniz demeyi de unutmamayım :)

Bu konudaki kullanıcılar: moguz
1 kayıtlı üye, 18 misafir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moguz -- 17 Ekim 2010; 22:09:52 >

eski stilocu

869 Mesaj
18 Ekim 2010; 9:24:10 

herkese günaydın...

2004 1.6 16V Dyn. SR SP StiLo 3K Ses+StiL+Elit+Spor+KonfOr paketli + sky + AKREP + siyah

Caner / Adana-Afyon

990 Mesaj
18 Ekim 2010; 10:39:19 

günaydın herkese.

172 Mesaj
18 Ekim 2010; 17:47:37 

forum perişan yahu :) ne gelen var ne yazan :)
bu arada ben yazayım :)
elinde bozuk boğaz kelebeği olan var mı? bulabilecek olan var mı?
teşekkürler
murat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moguz -- 18 Ekim 2010; 17:48:14 >

eski stilocu

990 Mesaj
19 Ekim 2010; 9:07:32 

günaydın millet.
cihan abi bizim kapı gene yalan oldu be.ins bu hafta içinde

101 Mesaj
19 Ekim 2010; 9:54:56 

abi günaydın boğaz kelebeği ne illet bişeydir ya, arabaın canına okuyomuş.
sadece sökülüp temizlik yapıldı, performans çekiş, hızlanma, kalkış, soğukken anında çalışma, yakıt tasarrufu ..
bi anda kullanım değişti, city modun keyfini çıkartabilmeye başladım.

172 Mesaj
19 Ekim 2010; 10:22:19 

sorma gitsin, adamakıllı bir oto elektrik--elektronikçisi de bulamadım Ankarada maalesef, adamlara şurasını ölçün şöyle yapın diyorum, ondan olmaz, yapmaz diyor, kelebeğin motoru bozuk olabilir mi diyorum, ondan olmaz diyor , ama kimse doğru düzgün ilgilenmiyor bakalım artık bakacağız başımızın çaresine :) daha önce bir arkadaşınki bozuktu, benimkini takıp anlayabildik, sürekli hata veriyordu, kelebekten gelen sinyal düşük vs deyip, birmot 3-4 bin lira masraf çıkarmış, kelebek+beyin+triger değiş. vs. biz benim kelebeği taktık, sonra baktık hata vermedi bir süre kullandık, sonra arkadaş değiştirdi 650 lira :)

bu kelebek işi gerçekten ilginç :)

bir sürü de hatası var iyi tespit etmek lazım :)

eski stilocu

869 Mesaj
19 Ekim 2010; 10:33:04 

quote:

Orijinalden alıntı: erener0101

günaydın millet.
cihan abi bizim kapı gene yalan oldu be.ins bu hafta içinde

toprağım ne kapıymış yaw bu

Caner / Adana-Afyon

990 Mesaj
19 Ekim 2010; 11:27:55 

sorma topragım ama dün güzel bi malzemeye denk geldim.bunu yapın dedim bakalım ins yapacakalr.deri delikli gibi olacak dikişler sarı iple.
arabayı tam istediğim sekle getiriyorum ama satmayı da düsünüyorum.evi satamadık daha.bakalım artık hayırlısı.

869 Mesaj
19 Ekim 2010; 12:50:28 

skyı bana sat toprağım

Caner / Adana-Afyon

990 Mesaj
19 Ekim 2010; 13:10:22 

oldu topragım

5 Mesaj
19 Ekim 2010; 18:57:28 

Arkadaşlar herkese merhaba,

Kısmetse yarın ben de aranıza katılmak üzere ilk adımımı atacağım inşallah. Kendisi 1.6 Dynamic - 3K - Füme - 2005 - 97.000 km'de. Rutin kontrolleri (boya-kaporta-motor vb) yaptırmak üzere şuanki sahibiyle randevulaştık. Hayırlısı olur umarım. Sayfanıza bakmaya ve daha önce sorulan soruları takip ederek fikir edinmeye çalıştım (aynı soruları tekrar sormamak için) ama an itibariyle 595 sayfa olan (Maşallah) konunun tamamını kontrol edemedim :)

Bir kaç sorum olacak ve cevaplayabilirseniz yarınki randevum öncesi çok yardımcı olacak.

1) Araştırdığım kadarıyla Stilo'ların kronik bir rahatsızlığına rastlamadım. (Alfalardaki varyatör sorunu gibi). Ama bunu en iyi siz kullanıcılar bilirsiniz; en çok baş ağrıtan problem nedir ? Ya da var mıdır ?

2) Yarın özellikle kontrol ettirmemi önereceğiniz herhangi bir nokta var mı ? (Örneğin sky dişlileri, milleri ya da ne bileyim artık dikkat edilmesi gereken başka bir yer/aksam).

3) Negatif olarak nitelendirebileceğiniz herhangi bir konu başlığı var mı ?

Şimdiden teşekkürler, gelişmelerle karşınızda olabilmek dileğiyle..
Saygılar..

1627 Mesaj
19 Ekim 2010; 21:51:02 

Selam ahali hepiniz iyisinizdir umarım. İnternetimde bir aydır sorn var pek giremiyorum. Kusura bakmayın.
Catharsis33 kardeşim kronik diyebileceğimiz bir sorun olarak benim tek gördüğüm genelde arka torsiyon burçlarının sorunlu olmasından kaynaklanan bozuk yollardan arkadan gelen kötü ses diyebilirim. Onunda çaresi var burçları yeniliyorsun sorun kalmıyor.
Birde motoru rölantide iken iyi dinle. Sarsıntı yada devir saatinde oynama var mı??

Ondan sonrada hayırlı olsun diyelim artık.
Cümleten iyi geceler.

2008 FORD MONDEO TİTANİUM

1854 Mesaj
20 Ekim 2010; 8:24:26 

Günaydın,

Yeni katılan arkadaşlar ve stil alacaklar hoş geldiniz.

Halilim harbi kayıptın.

Mehmet bencede sky'ı canere sat.

moguz, geçmiş olsun problem çözümlenememiş anlaşılan.

Mazda 3 İmpressive A/T

FIAT STILO 1.6 DYNAMIC 3D SİYAH

990 Mesaj
20 Ekim 2010; 9:10:41 

günaydın..
abi en iyisi arabyı parcalayıp satmak
bu arada dün baslamıslar kapıya deri dösemeye bugün biter (belkiiiiiiiiiii )

101 Mesaj
20 Ekim 2010; 9:34:46 

ve gaz kelebeği temizliğinden sonra şehir içi kullanımda 17 kuruş =)

869 Mesaj
20 Ekim 2010; 9:41:19 

quote:

Orijinalden alıntı: cenkaytamer

ve gaz kelebeği temizliğinden sonra şehir içi kullanımda 17 kuruş =)

hadi yaa çok iyi ş.içi için bence....

buarada günaydın herkese...

Caner / Adana-Afyon

5 Mesaj
20 Ekim 2010; 9:59:09 

Günaydın arkadaşlar..

Bir iki satır da yukardaki sorularım için birşeyler yazabilirseniz üç-dört saat sonraki randevumda bana çok yardımı olur..
Tşk ederim, hayırlı günler..

172 Mesaj
20 Ekim 2010; 11:07:25 

quote:

moguz, geçmiş olsun problem çözümlenememiş anlaşılan.

Cihan hocam çözülmedi sorma gitsin :(

Hakan ustaya gittim, elimdeki potansiyometreleri ölçtü sağlam, değerler en fazla 3,4 ohm bunlar sağlam görünüyor dedi,
sen bir kelebek öğrenme yaptır düzelmezse sorun ECU'dendir diyor, ama ECU'den ise tamirini yapan yok

fakat

ben şu arabanın boğaz kelebeğine gelen kablonun şase direnci bir ölç dedim yapmadı :(
D4 kablosu var meşhur , akü sigortasının altında ,çıkarıp sprey sıkalım dedim, onu da yapmadı :(
beyinden gelen voltajı direk ölçelim dedim maalesef onu da yapmadı :(

adamakıllı bir usta bulamayacağım galiba, nasıl ölçülür bu meret bana latta ben ölçeyim,

ben de ilk yapacağım şeyi en son olarak yaptım, boğaz kelebeğinin motorunu değiştirdim , şimdi de araba benzinde iken gazı biraz geç yiyor , lakin LPG'de sorun yok işin komiği , anlamadım gitti zaten hatayı herdaim vermiyor , arabayı 40 km kullandım ışık yakmadı ama daha uzun süre kullanmak lazım, buradaki arkadaşlarla görüşüp boğaz kelebeklerini isticem bir hafta sonu test için ama elim ermedi, işin kötüsü de kış geldi, arabyla uğraşmak zorlaşıyor maalesef, Allahım bana sabır versin , dua edin,

evdekiler niye servise götürmüyorsun diyor ben de gülüyorum, elimde çıkma boğaz kelebeğini aldığım arkadaşa birmot 3-4 bin lira masraf çıkarmıştı (VesiletünNecat nickli), 650 halletmiştik :) ama onun sorunu gün gibi bulmuştum, kelebeği açtığımda dişlisi kırıktı, benimkini taktık baktık sorun düzeldi, yenisi alıp takmıştık :)

ne yapalım durum bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moguz -- 20 Ekim 2010; 11:10:21 >

eski stilocu

101 Mesaj
20 Ekim 2010; 11:18:22 

FENA DEİL YA
60 TL 358 KM GİTTİM.
OPET AYGAZ KULLANIYORUM.

DAHA ÖNCEKİ YAZIŞMALARDA AYGAZIN KATKISININ PROBLEM YARATTIĞINI,
GAZ İSTASYONU DEĞİŞİNCE PROBLEMİN ÇÖZÜLDÜĞÜNÜ OKUMUŞTUM.

AMA BİİZM DİĞER ARAÇTA DA ŞUNU GÖRDÜK AYGAZ KULLANMADIĞIMIZDA
FİLTRELER ÇOK ÇABUK KULLANIM ÖMRÜNÜ TAMAMLADI.

ÖZELLİKLE BOĞAZ KELEBEĞİ PROBLEMİ ÇIKARACAK DİE KORKMUO DEĞİLİM.

2 Mesaj
20 Ekim 2010; 17:44:21 

Arkadaşlar selamlar hepinize..

Öncelikle foruma yazdıklarınız ve stilo ya olan ilgilinizi taa 2003 yılından beri okudum ve hayrete düştüm cokk fanatik bi stilo kullananlar kitlesi görmek inanın cok güzel..

Bende Antalya manavgatdayım 40 yaşındayım 2004 yılından beri fiatdan satın aldıgım Stilo Active 5 Kapı Saks mavisi arac kullanıyorum..Stilom 75 bin kilometrede şuanda bende stilo ile ilgili tecrübelerimi sizinle paylaşmak istedim..

Öncelik otomobili alırken Fiat tipo verip de aldım

Stilo Fiat gibi lüks arac üretmeyen sadece orta sınıfa arac üreten bi firmanın üretime nasıl karar verebilidiğini cok düşüdürne bi otomaobil..

Arac 2004 model olmasına rağmen kullanılan ve üstündeki ekipmanları halen yeni araclarda bile yok..

benim Active modelin City fonksityon, Abs Ebd , follw me, 6 air bag, dual Klima+aqs (Air quality System) Cruise Control , Isıtmalı Soğutmalı Torpido Gözü, vs gibi alen cok arabda lüks gibi satılan donanımlar var..

Benzin bugün 3 ,70 civarın halen benzin ile kullanıyorum şehir içi 0.30 krş yakıyor Şehir dışı Klima acık ve 4 kişil bi aile ile .23 krş:)
75 bin km yapmama rağmen 2 . seri lastikleri 6 ay önce taktım (Bridstone 15 Jant) Arac 1150 kg

Aracın tip hiç eskimiyor.. Halen ben gecerken herkes araca bakıyor..

Ağustos ayında 2600 km yaptım 1 hafta içinde Antalya Çanakkale -İstanbul sakarya tekrar Antalya.

Yolu hissetmedim hiö bi yorgunluk yapmadı..

Beni stiloda üzen tekşey ikinci eli ..

Bu araba varken cart curt arabalara para verenlere üzülüyorum..

Birda bi sitede okudum 16 v 1.6lt fiat motorunu kötülemişler..:( Yazıklar olsun bu aracın üzerinde kullanılan motor performans olarak insanların ne beklediklerine bağloı tabii ama turbo motor değil aradaşlar.

1200 kg lık bi arac 1.6 103 bg motor ile uzun yolda,23 krş yakıp ortalam 95 km hız ortalam tutturuyor iise içinde bi aile varken hız yapılmaz
Üstelik son hız 225 km kadar cıkabiliyorsa aşk olsun diyorum..

Stiloyu kötüyenleri esefle kınıyorum allah akıl fikir versin diyorum.

İtina ile golf reno citroen volvo 1,6 bmw mersedes ne varsa ağlatılır.. :)

Başka arac olsa 3.tur lastik yapardık Bu aracın ağırlığına rağmen ne kadar dengeli bi ototmobil oldgunu gösterir

1854 Mesaj
21 Ekim 2010; 8:12:13 

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR,

NORTON GHOST, Aramıza hoş geldin daha sık aktif olman dileğiyle.Yukarıda yazdıklarının altına imzanı atarım stiloya binen bilir

Mazda 3 İmpressive A/T

990 Mesaj
21 Ekim 2010; 8:57:02 

herkese günaydın.
NORTON GHOST hos geldin.yazdıklarında cok haklısın.bizim insanımızın yargıları böyle iste aracı alırken satmayı düsündüğü için hala bos bos haybeden arabalar alırlar.
cihan abi seninde daha sık aktif olman dileğiyle

101 Mesaj
21 Ekim 2010; 9:52:47 

GÜNAYDIN

abi ellemeyin insanlar başka arabalar alsında bizde stiloya ucuz ucuz binelim =)
bi farkızmız olsun, geçen sene 45ooo tl ye sıfır km focus alan arkadaşımla bi yerde oturduk araclar yan anaydı.
insanlar stiloyla daha çok ilgilenince, focus suan sahibinden.com da =)

0

Ekteki dosya (1)

1854 Mesaj
21 Ekim 2010; 10:00:24 

quote:

herkese günaydın.
NORTON GHOST hos geldin.yazdıklarında cok haklısın.bizim insanımızın yargıları böyle iste aracı alırken satmayı düsündüğü için hala bos bos haybeden arabalar alırlar.
cihan abi seninde daha sık aktif olman dileğiyle

Aktif olacam hemde ne aktif garajı hazırla xeonon'lar geldi ama hazır farları sökmüşken park sis ve uzunlarada beyaz ampül takayım diyorum.

Murat hacam Adana da olsan aracına baktırırdık burada ki servislere nazımız geçiyor bendeki motor kontrol ünitesi ve kelebeği taktırır kontrol ettirirdik.

cenkaytemer,

Bak nazar edecen stili koyma böyle güzel güzel resimleri

Mazda 3 İmpressive A/T

101 Mesaj
21 Ekim 2010; 10:50:38 

stilock etme böle ya =)

stilo ve diğer arabalar !!!

172 Mesaj
21 Ekim 2010; 11:14:37 

sağol Cihan hocam, bakalım son bir geyik yaptık , motorunu değiştirdim kelebeğin ki başka değiştirecek bir yeri kalmadı :)
sonuca göre bilgi vereceğim ki bu bana iyi bir ders oldu, bakalım hayırlısıyla....

herkese ankaradan selamlar

eski stilocu

869 Mesaj
21 Ekim 2010; 12:17:02 

sky we photoshopta warılan son nokta :D :D :D
0

alın size son modaaaaaaaaaaaaa :D :D :D :D

0

hep de sarı yaw arabalar.... this is a bis :D :D

0

Caner / Adana-Afyon

281 Mesaj
21 Ekim 2010; 13:52:17 

quote:

Aktif olacam hemde ne aktif garajı hazırla xeonon'lar geldi ama hazır farları sökmüşken park sis ve uzunlarada beyaz ampül takayım diyorum.

Murat hacam Adana da olsan aracına baktırırdık burada ki servislere nazımız geçiyor bendeki motor kontrol ünitesi ve kelebeği taktırır kontrol ettirirdik.

cenkaytemer,

Bak nazar edecen stili koyma böyle güzel güzel resimleri

abi parklara maviye boyalı park lambası takmak yerine ledli parklar çıktı şimdi.ben taktım 307 ye hem elektriği az yakıyor park halinde hemde çok parlak,far gibi olur stillerde.beyaz yerinede uzunlarada xenon tak bence.hem beyaz ampüller 50 lira civarı galiba.adanada arkadaşım var,2 yıl garantili xenon satıyor.ayrıcada garantisi gönderdim,cevap çıkmadı,inceleniyor vs değil.direk parça değişimi.120 lira gibi bi fiyatı var.selektör yapınca patlamasını seyretmeye doyum olmaz zaten.geçen yıl bjk fener gs kim konvoy yaparsa aralarına karışıp patlata patlata 2 3 takım xenon yakmıştık,okdar dikkat çekiyorki

281 Mesaj
21 Ekim 2010; 13:58:34 

hatta bi gün bjk maçı var.kimle oynuyor bilmiyoruz.çarşıda seti filan açtık,araç sorento,geziyorum konvoy yakalamak için.bir baktım 2 arabadörtlüleri açmış gidiyor korna filan.hemen arkalarına takıldık.biri c3 biri toros.bendede bi yakınmn sorentosu var.sunroof açık,bizimkiler beşiktaş filan bağırıyor.dörtlüler korna selektörler sloganlar.en arkadayız.3 4 km filan dolaştık.sonra hepsini geçip ilerdeki kavşaktan dönecem,torosu gectik 5 adam var 50 yaşlarında c3de hep bayanlar var,derkeeeeen.c3ün sağ ön koltuğunda maşallah yazılı bir sünnet çocuğu.dörtlüyü kapattık,sunrooftan fırlayan arkaş içeri girdi.set kapandı hızlıcaa uzadık ordan ogün bugün karışmam konvoylara

1854 Mesaj
21 Ekim 2010; 14:13:06 

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_86

hatta bi gün bjk maçı var.kimle oynuyor bilmiyoruz.çarşıda seti filan açtık,araç sorento,geziyorum konvoy yakalamak için.bir baktım 2 arabadörtlüleri açmış gidiyor korna filan.hemen arkalarına takıldık.biri c3 biri toros.bendede bi yakınmn sorentosu var.sunroof açık,bizimkiler beşiktaş filan bağırıyor.dörtlüler korna selektörler sloganlar.en arkadayız.3 4 km filan dolaştık.sonra hepsini geçip ilerdeki kavşaktan dönecem,torosu gectik 5 adam var 50 yaşlarında c3de hep bayanlar var,derkeeeeen.c3ün sağ ön koltuğunda maşallah yazılı bir sünnet çocuğu.dörtlüyü kapattık,sunrooftan fırlayan arkaş içeri girdi.set kapandı hızlıcaa uzadık ordan ogün bugün karışmam konvoylara

Mazda 3 İmpressive A/T

9 Mesaj
21 Ekim 2010; 23:13:54 

Arkadaşlar iyi akşamlar..
Bir arkadaşımız hepsiburada'daki sileceklerden bahsetmişti.. Ben de zaten silecek bakıyordum çok iyi oldu (1+1 kampanyası göremedim gerçi ama 4-5 TL filan, birşey değilmiş zaten)..

Öndekiler 55 ve 48 cm imiş sanırım ve fakat arka silecek kaç cm acaba? 35 midir ve de Muz tipi silecek uyuyor mu ona? Daha önce ben muz silecekleri 50 TL'ye taktırmıştım fakat arkadakine uyduramamıştı eleman.. Elinde uygun boyut mu yoktu bilmiyorum ama, şimdi gene değiştirmem lazım..
Almışken bi tane de ondan alayım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DVi -- 21 Ekim 2010; 23:21:43 >

C.O.A.

990 Mesaj
22 Ekim 2010; 9:03:38 

günaydın hayırlı cumalar.
DVİ arkaya muz silecek olacagını sanmıyorum.zaten güzel de durmaz.bu hali daha güzel.

1854 Mesaj
22 Ekim 2010; 10:20:29 

GÜNAYDIN AHALİ HAYIRLI CUMALAR OLSUN.

Mazda 3 İmpressive A/T

172 Mesaj
22 Ekim 2010; 10:20:49 

arkalara muz olmaz evet, bence ona da önden çıkanlar eğer muz değilse lastiklerini değiştirerek çözüm bulabilir...

herkese hayırlı cumalar...

murat

eski stilocu

2 Mesaj
22 Ekim 2010; 14:32:07 

Tşk ederim arkadaşlar bende memnun oldum aranızda olmakdan...

Stilo konusunda yardımcı olabilceğim konularda elimde geleni yaparım...

Bu arada bende aracın kısa farlarını xenon ile değiştirmişdim 6 ay kadar önce olympos marka taktırdım bi sıkıntı yok park lamabalrını da mecburen beyaz lamba ile değiştirdik :)

Ledli park lambası okudum arkadaşımın yazısında onu nerden edinebileceğim konusunda yardımcı olursa sevinirim..

Hepinize saygılar sevgiler..

50 Mesaj
22 Ekim 2010; 19:12:28 

Arkadaşlar merhaba,

ESP ve ASR nin stilolar için çok büyük önemi var mı? şöyle ki benim daha önce ESP'li bir aracım olmadığı için güvenlik açıdan bu STİLOlar için ne denli önemli olduğunu sizlerden öğrenmek lazım?

bir de hangi modellerinde var?

281 Mesaj
22 Ekim 2010; 22:36:08 

quote:

Orijinalden alıntı: NORTON GHOST

Tşk ederim arkadaşlar bende memnun oldum aranızda olmakdan...

Stilo konusunda yardımcı olabilceğim konularda elimde geleni yaparım...

Bu arada bende aracın kısa farlarını xenon ile değiştirmişdim 6 ay kadar önce olympos marka taktırdım bi sıkıntı yok park lamabalrını da mecburen beyaz lamba ile değiştirdik :)

Ledli park lambası okudum arkadaşımın yazısında onu nerden edinebileceğim konusunda yardımcı olursa sevinirim..

Hepinize saygılar sevgiler..

ben 25e taktırdım çiftini ama nette galiba daha ucuzada var.tarsusta digital elektronik var,ben orda yaptırıyorum butür şeyleri.müzik sistemi,xenon,alarm,park sensörü gibi herşeyi

31 Mesaj
23 Ekim 2010; 0:52:30 

hayırlı akşamlar..

şu spoilerın aynısından nerden bulabliriz..yardımcı olabilecek var mı?

0

local://upfiles/151524/B570ED2A1AB24808BC5036DE3C39C9A0.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nbagame -- 23 Ekim 2010; 0:53:32 >

Mit.3

Stilo 2005 5k lpg

1854 Mesaj
23 Ekim 2010; 8:11:52 

quote:

Orijinalden alıntı: nbagame

hayırlı akşamlar..

şu spoilerın aynısından nerden bulabliriz..yardımcı olabilecek var mı?

0

local://upfiles/151524/B570ED2A1AB24808BC5036DE3C39C9A0.jpg

Ankara da karlıkçı Halil var nette araştırırsan ulaşırsın stilo dahil birçok aracın aksesuarları var resimi kendilerine gönderirsen aynısından yoksa bile yapabilirler.

Mazda 3 İmpressive A/T

31 Mesaj
23 Ekim 2010; 9:18:50 

istanbulda var mı acaba..

Mit.3

Stilo 2005 5k lpg

990 Mesaj
23 Ekim 2010; 11:30:29 

herkese merhabalar.
dün aracın yağını değiştirdim.adana bosch servisinde
opet yağ filtre,hava filtresi,bor power toplam 140 tl verdim.
bor power ı ilk defa denedim ve ilk izlenimlerim olumlu.motorun sesini azalttı ve daha atikleşti.tabi bunlar ilk izlenimler.bakalım ilerleyen zamanlarda neler olacak.

1854 Mesaj
23 Ekim 2010; 15:19:46 

quote:

herkese merhabalar.
dün aracın yağını değiştirdim.adana bosch servisinde
opet yağ filtre,hava filtresi,bor power toplam 140 tl verdim.
bor power ı ilk defa denedim ve ilk izlenimlerim olumlu.motorun sesini azalttı ve daha atikleşti.tabi bunlar ilk izlenimler.bakalım ilerleyen zamanlarda neler olacak.

psikolojik olmasın şaka bir yana bende reklamlarını izledim kısmetse bende bir daha ki yağ değişimine kattırayım.

Mazda 3 İmpressive A/T

1854 Mesaj
23 Ekim 2010; 15:21:53 

quote:

Orijinalden alıntı: nbagame

istanbulda var mı acaba..

Olması şart değil dediğim yere ulaş ve aracın boya kodunu ver boyayıp gönderiyorlar.

Mazda 3 İmpressive A/T

990 Mesaj
23 Ekim 2010; 16:53:42 

quote:

psikolojik olmasın şaka bir yana bende reklamlarını izledim kısmetse bende bir daha ki yağ değişimine kattırayım.

tabi bunlar ilk izlenimler.

172 Mesaj
23 Ekim 2010; 18:55:58 

quote:

Orijinalden alıntı: nivs

Arkadaşlar merhaba,

ESP ve ASR nin stilolar için çok büyük önemi var mı? şöyle ki benim daha önce ESP'li bir aracım olmadığı için güvenlik açıdan bu STİLOlar için ne denli önemli olduğunu sizlerden öğrenmek lazım?

bir de hangi modellerinde var?

herkese hayırlı akşamlar,
ben kendi izlenimimi paylaşayım stilo için 2005 5 kapı lastik ebatları da 195/65/R15 ve aracım şimdiye kadar virajda 1 kere savurdu ve bu ilk aracım, kışın da bizim iş yerine çıkarken hafif bir bayırı vardır, yerde kar var iken sadece ön tarafta kar lastiği takılı olmasına rağmen ilk seferde çıkabildim, ki bir çok araç zorlanıyormuş, aracınızı tanırsanız ve dikkatli olursanız aramazsınız, ama olsa iyi olmazmı hemde ne iyi olur, stillerde ESP ASR MSR ve hill holder tek paket ve harika bir şey.....

selamlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moguz -- 23 Ekim 2010; 22:29:54 >

eski stilocu

4 Mesaj
24 Ekim 2010; 18:25:47 

arkadaşlar öncelikle merabalar dün mesajlarınızın hemen hemen yarısını okudum büyük bir heycanla
zaten stilo hayranıydım şimdi daha cok hayran oldum ve stilo ararken bir tane buldum ama araçta biraz sorun var sorunu şunlar..

sandrofun bir degil ikinci camı kırık
araba tavan harıcı boyalı darbeden degil diyorlar cızıkten nekadar dogru bilemem
ve arka bir amaortısörü patlak..

araba acık yesildi gök yüzü yeşilimiydi ne bilmiyorum tam olarak
activ serisi hersey mevcut navigsayon yok ama.

ara satan benim tanıdık cıktı 13,000 tl kadar indirdim zorla

ama arabanın yürüyeninde ve motorunda bir sorun yok..

sizce arabayı alayımmı yoksa yaramazmı
alırsam sandrofun cıkmasını bulabılırmıyım
hı bide araba benzinli tüp takılı degil...
cevaplarınızı bekliyorum saygılarla...

50 Mesaj
24 Ekim 2010; 22:01:11 

quote:

Orijinalden alıntı: moguz

herkese hayırlı akşamlar,
ben kendi izlenimimi paylaşayım stilo için 2005 5 kapı lastik ebatları da 195/65/R15 ve aracım şimdiye kadar virajda 1 kere savurdu ve bu ilk aracım, kışın da bizim iş yerine çıkarken hafif bir bayırı vardır, yerde kar var iken sadece ön tarafta kar lastiği takılı olmasına rağmen ilk seferde çıkabildim, ki bir çok araç zorlanıyormuş, aracınızı tanırsanız ve dikkatli olursanız aramazsınız, ama olsa iyi olmazmı hemde ne iyi olur, stillerde ESP ASR MSR ve hill holder tek paket ve harika bir şey.....

selamlar...

teşekkür ederim hocam..

31 Mesaj
24 Ekim 2010; 22:20:45 

quote:

Olması şart değil dediğim yere ulaş ve aracın boya kodunu ver boyayıp gönderiyorlar.

tamam ustam ulaştım .. sağolasn

Mit.3

Stilo 2005 5k lpg

990 Mesaj
25 Ekim 2010; 9:08:50 

herkese günaydın.
my immortal33 hosgeldin.skyın cıkması zor bulunur.arac dediğin gibi ise bayağı masraflı geliyor bana.yoksa fiyatı uygun ama yapacagın masrafları da göz önüne koyarsın normal fiyatta ki araclardan bi farkı kalmayacak.iyi düsünmen lazım.

arkadaslar dün cihan abinin stiline xenon far taktık cok hos oldu.resimleri eklemeye calısacagım.

990 Mesaj
25 Ekim 2010; 10:14:33 

...

0

0

Ekteki dosya (2)

869 Mesaj
25 Ekim 2010; 10:18:05 

hadi hayırlı olsun cihan abi...
herkese günaydın buarada??
toprağım niye 140 oldu yaw en fazla 125 diye konuşulmuştu...

Caner / Adana-Afyon

990 Mesaj
25 Ekim 2010; 10:18:51 

...

0

0

Ekteki dosya (2)

990 Mesaj
25 Ekim 2010; 10:21:13 

...

0

0