- x
STILO FOREVER :)
32911 Cevap1357709 Görüntüleme64 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     491 [493] 495 496 497 498 499 500      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

990 Mesaj
22 Eylül 2010; 11:48:56 

arkadslar cihan abiyle benim kumanda ısıkları actıgımızda ki resimler.

0

0

Ekteki dosya (2)

990 Mesaj
22 Eylül 2010; 11:51:06 

...

0

Ekteki dosya (1)

101 Mesaj
22 Eylül 2010; 13:19:30 

cenkaytamer@hotmail.com

henüz cok taze =) bi kaç gece resmi varr.

msn eklersen bi paylaşım yapalım, siteyede henüz üye oldum.
resim koymayaı deneyeceğim ama, olacak mı bakıcazz =)

0

Ekteki dosya (1)

990 Mesaj
22 Eylül 2010; 13:35:57 

hey masallah süper duruyor.

1854 Mesaj
22 Eylül 2010; 13:43:11 

Ankara buluşması çok renkli olmuş ,

cenkaytemer, Hoş geldin iyi paylaşımlar

Mazda 3 İmpressive A/T

FIAT STILO 1.6 DYNAMIC 3D SİYAH

1854 Mesaj
22 Eylül 2010; 14:26:08 

quote:

Orijinalden alıntı: taipen976

Merhaba Arkadaşlar..
Artık bende bir stilo sahibiyim.. 2004 Dynamic Crono Gri..Stilo'nun çok iyi olduğunu araştırmıştım ama gerçkte ne kadar iyi olduğu kullanınca anlaşılıyormuş.Yaklaşık 2 aydır arıyordum en sonunda buldum..Yanlız bir sorum olacak umarım bilgisi olan vardır..CD çaların sesi 10 seviyede kalıyor ve bu ses beni hiç tatmin etmiyor..Tamam hız yükseldikçe yükseliyor ses ama ben yavaş giderken de yüksek sesle müzik dinlemek istiyorum. Bu CD çaların farbika çıkış özelliğinden midir ? Yoksa yapabileceğim herhangi bir ayarlama ile bu ses seviyesini daha da yükseltebilirmiyim. ? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.. Şimdiden tşk ederim.

Hoş geldiniz,İyi paylaşımlar

Cd çaların menüsünden otomatik ses şiddetini ayarlayıp veya komple iptal edebiliyorsunuz.Menü şu an tam hatırımda değil 2 yıldır double din takılı kullanıyorum.

Mazda 3 İmpressive A/T

101 Mesaj
22 Eylül 2010; 15:04:10 

erener araç senin mi?

kullanıosan msn alabilirmiyim.

bilgi lazım oluo bazenn, aracı kullandıkça inanamıyorum, böyle bir aracı bugüne kadar almamak gerçekten kayıpmış.
bu kadar özellik aynı noktada toplanmazki canım. herşeyinmi ayarı olur, manueli otomatiği, seçeneği olur.

tek sıkıntım mp3 çalmama konusu. ipodum var 1 tane bi bağlantı yakalarsam ipodu gömdürürm kabine.
hıza duyarlı ses sistemine ayrıca bittim, istenildiğinde ayarlanabilmesi çok kullanışlı,
kontak kapalıyken radyonun acık kalması, ama istenmediği takdirde kontakla senkronize açlılıp kapanması ...

mevcut sensorleri zaten saymıorum, ayrıntılar bile mestetti.

babam 2010 avensis yada 2010 mondeo düşünüo, 50 000 tl vericek ve bu özelliklerin tamamını bulamayacak.

990 Mesaj
22 Eylül 2010; 15:14:51 

evet benim ekledim seni msne.

15 Mesaj
22 Eylül 2010; 16:22:08 

quote:

Merhaba Arkadaşlar..
Artık bende bir stilo sahibiyim.. 2004 Dynamic Crono Gri..Stilo'nun çok iyi olduğunu araştırmıştım ama gerçkte ne kadar iyi olduğu kullanınca anlaşılıyormuş.Yaklaşık 2 aydır arıyordum en sonunda buldum..Yanlız bir sorum olacak umarım bilgisi olan vardır..CD çaların sesi 10 seviyede kalıyor ve bu ses beni hiç tatmin etmiyor..Tamam hız yükseldikçe yükseliyor ses ama ben yavaş giderken de yüksek sesle müzik dinlemek istiyorum. Bu CD çaların farbika çıkış özelliğinden midir ? Yoksa yapabileceğim herhangi bir ayarlama ile bu ses seviyesini daha da yükseltebilirmiyim. ? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.. Şimdiden tşk ederim.

cd çalarda menü tuşuna 3 sn basılı tut. yeni bir menü açılacak. ordaki menülerden ayarlayabilirsin.

ayrıca ortadaki yarım ay şeklindeki düğmeye 3 sn basılı tutarsan bazı ayarlar çıkıyor.

22 Mesaj
22 Eylül 2010; 17:49:25 

İlginize tşk ederim. Menü ingilizce olduğu için nasıl yapacağımı tam bilmiyorum..Eğer ses seviyesi 10 dan yukarı çıkıyorsa bunu kitapçığa bakarak yapacağım sanırım..En azından ses seviyesinin daha da yükselebildiğini öğrendim..Artık o iptali nasıl yapacaksam bir şekilde o ses seviyesini yükseltmeliyim. Müziği daha sesli dinlemek için gaza basmak istemiyorum :))

15 Mesaj
22 Eylül 2010; 19:37:50 

quote:

İlginize tşk ederim. Menü ingilizce olduğu için nasıl yapacağımı tam bilmiyorum..Eğer ses seviyesi 10 dan yukarı çıkıyorsa bunu kitapçığa bakarak yapacağım sanırım..En azından ses seviyesinin daha da yükselebildiğini öğrendim..Artık o iptali nasıl yapacaksam bir şekilde o ses seviyesini yükseltmeliyim. Müziği daha sesli dinlemek için gaza basmak istemiyorum :))

10 dan yukarıyaa çıkmayan bas ayarı olmasın.
ses 10 un üstüne çıkıyor
dediğim menüden speed volum gibi bir menü olacak. kapalı yada sıfır a ayarlayıp birde öyle deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frdngmz -- 23 Eylül 2010; 12:45:32 >

869 Mesaj
22 Eylül 2010; 21:56:57 

maşallah maşallah

Seatİbiza - PS3 - İphone5

2004 1.6 16V Dyn. SR SP StiLo 3K Ses+StiL+Elit+Spor+KonfOr paketli + sky + AKREP + siyah

Caner / Adana-Afyon

990 Mesaj
23 Eylül 2010; 8:59:01 

günaydın arkadaslar.toprafım sen de bi görünüp kayboluyorsun yaw hayırdır.

1854 Mesaj
23 Eylül 2010; 9:27:48 

quote:

Orijinalden alıntı: erener0101

günaydın arkadaslar.toprafım sen de bi görünüp kayboluyorsun yaw hayırdır.

Günaydın,

Karabatak adam ne zaman nerede olacağı ne yapacağı belli olmaz.

Mazda 3 İmpressive A/T

101 Mesaj
23 Eylül 2010; 11:41:25 

arkadaşlar katalizör iptali yapan oldu mu?
yapan varsa, araç nasıl tepki verdi, düz boru düşünüorum, flanşlı.

101 Mesaj
23 Eylül 2010; 11:48:29 

bu arada izmitli arkadaşlar

msn adresim: cenkaytamer@hotmail.com

1854 Mesaj
23 Eylül 2010; 13:13:41 

quote:

Orijinalden alıntı: cenkaytamer

arkadaşlar katalizör iptali yapan oldu mu?
yapan varsa, araç nasıl tepki verdi, düz boru düşünüorum, flanşlı.

Katalizör iptali pek iyi bişey değil, bizim stillerde 2 tane lambda(oksijen) sensörü var biri eksoz manifoldu üzerinde diğeri de katalizörün orda. Kat iptalinden sonra bu sensörler sağlıklı ölçüm alamadıkları için arıza ışığı yakacaktır diyelim ki arıza ışığı için sensörler uyutuldu bu sefer fazla yakıt tüketimi olarak karşımıza gelecektir.5-8 BG için bence değmez.

Mazda 3 İmpressive A/T

101 Mesaj
23 Eylül 2010; 16:21:58 

TEŞEKKÜRLER.

GAZDA SALINIM VAR, DEVİR TAKOMETRESİ 1000 - 1300 ARASI HAREKETLİ, HAREKETLE DOGRU ORANTILI SESDE YAPIYOR. (FIRRR FIRRR RÜZGAR SESİ TARZINDA)
GAZ KELEBEĞİ TEMİZLİĞİ VE MÜTEAKİP BİLGİSAYARLI AYAR GEREKECEK DİO USTALAR, MALİYET 50 TL CİVARI. NEDİR FİKRİNİZ STILOCK?

AYRICA SUSTALI ANAHTARDA SORUN VAR ELİMLE ACIORUM YAYI KENDİ ATMIYOR, BUNUN TAMİRİ YAPILABİLİYOR MU?

1854 Mesaj
23 Eylül 2010; 16:37:23 

quote:

TEŞEKKÜRLER.

GAZDA SALINIM VAR, DEVİR TAKOMETRESİ 1000 - 1300 ARASI HAREKETLİ, HAREKETLE DOGRU ORANTILI SESDE YAPIYOR. (FIRRR FIRRR RÜZGAR SESİ TARZINDA)
GAZ KELEBEĞİ TEMİZLİĞİ VE MÜTEAKİP BİLGİSAYARLI AYAR GEREKECEK DİO USTALAR, MALİYET 50 TL CİVARI. NEDİR FİKRİNİZ STILOCK?

AYRICA SUSTALI ANAHTARDA SORUN VAR ELİMLE ACIORUM YAYI KENDİ ATMIYOR, BUNUN TAMİRİ YAPILABİLİYOR MU?

Gaz kelebeği temizliği yanı sıra motor şaseleme kablosunu ölçtür. Ayardan kastı ustanın kelebek konumkalibiresidir. Sustalı anahtardaki sıkıntı için en iyi yine anahtarcılar bilir, son zamanda bir çok anahtarcıda sustalı anahtar kabı var hiç olmazsa kabı değişebilir.

Mazda 3 İmpressive A/T

869 Mesaj
24 Eylül 2010; 0:16:37 

walla toprağım müdürlük bana kaldı... bide 1.sınıflar war... paso uğraşıyorum yaa kafa bi milyon oluyor

2004 1.6 16V Dyn. SR SP StiLo 3K Ses+StiL+Elit+Spor+KonfOr paketli + sky + AKREP + siyah

Caner / Adana-Afyon

563 Mesaj
24 Eylül 2010; 1:25:21 

selam arkadaşlar,
okullar açıldı, sene başı işler biraz yoğun, stilide sizleride ihmal ediyorum, kusura bakmayın artık...

2004 1.9 JTD DYNAMIC - DERİN MAVİ
SKY WİNDOW - EASY GO
KONFOR PAKETİ - GÜVENLİK PAKETİ - SES PAKETİ - STİL PAKETİ
ISITMALI, HAFIZALI KOLTUKLAR - FAR YIKAMA - ORJ. ZENON - 7" DOUBLE DİN (NAV. TV. DVD) - 7"HEADREST MONİTÖR

1854 Mesaj
24 Eylül 2010; 8:21:00 

Günaydın Millet,

HAYIRLI CUMALAR CÜMLETEN

Mazda 3 İmpressive A/T

22 Mesaj
24 Eylül 2010; 8:47:50 

quote:

Orijinalden alıntı: frdngmz

10 dan yukarıyaa çıkmayan bas ayarı olmasın.
ses 10 un üstüne çıkıyor
dediğim menüden speed volum gibi bir menü olacak. kapalı yada sıfır a ayarlayıp birde öyle deneyin.

Bass değil.Cd çaların sesi..Bundan eminim..Dün gece burda Stilosu olan başka bir arkadaşın aracına baktık birlikte..Onun ses seviyesi 37 ye kadar çıktı..Onun cd çalarındaki ayarların aynısı yaptık yine olmadı.Birşeyleri eksik yaptığım yada yapmadığım kesin.Kitaba da baktım birşey anlamadım..deli olucam. Aracın orjinal ses sistemi çok güzel..Ama gel görki düşük sesde dinliyorum.Sesi yükseltmek için gaza basmak zorunda olmak artık canımı sıkmaya başladı :)..Şimdi gidip speed volume ayarına baktım. +4 de duruyordu. Arkadaşın arabasında da aynıydı..+7 ye kadar çıkardım birşey değişmedi. OFF konumuna getirdim yine birşey değişmedi.En sonunda atıcam kendimi dereye..

990 Mesaj
24 Eylül 2010; 9:01:38 

hayırlı cumalar arkadaslar.topragım hadi kolay gelsin halil hoca sana da allah kolaylık versin.cihan abiyle kaleyi savunmaya devam ediyoruz

taipen bende devamlı cd calar kullandım ama bi sıkıntı olmadı su anda orjinal kaset calar var aracta ayarlarının resimlerini ceker eklerim.
arkadaslar double din aldım cihan abinin vesilesiyle büyük ihtimalle bugün gelecek toyotaların doublarından halil hocanınkinden biraz farklı resimleri eklerim geldiğinde

22 Mesaj
24 Eylül 2010; 15:34:17 

quote:

hayırlı cumalar arkadaslar.topragım hadi kolay gelsin halil hoca sana da allah kolaylık versin.cihan abiyle kaleyi savunmaya devam ediyoruz

taipen bende devamlı cd calar kullandım ama bi sıkıntı olmadı su anda orjinal kaset calar var aracta ayarlarının resimlerini ceker eklerim.
arkadaslar double din aldım cihan abinin vesilesiyle büyük ihtimalle bugün gelecek toyotaların doublarından halil hocanınkinden biraz farklı resimleri eklerim geldiğinde

Cd çalarda bir sıkıntı yok. ses ayarlarını değiştirmem gerekiyor sadece..Onu beceremiyorum..

121 Mesaj
24 Eylül 2010; 16:26:02 

dostum kolay eglsin ahyırlıda olsn =) witez topuzundan arıyorum ,)
quote:

arkadslar cihan abiyle benim kumanda ısıkları actıgımızda ki resimler.

0

0

birgün hersey cok güzel olacak,sen yeterki inan ve iste:)

990 Mesaj
24 Eylül 2010; 16:47:10 

eywalla onur nerelerdesin görünmüyon.topuz için servislere sorman gerek.servis fiyatı yanlıs hatırlamıyorsam 115 tl idi.

869 Mesaj
24 Eylül 2010; 19:37:47 

http://www.kolaykonusma.com/index.html?site=MYNET

arkadaşlar bu ürünü geçenlerde almıştım..bugün deneme fırsatım oldu we gerçekten harika bir ürün...
yan koltuğa koydum tlfnu we ona rağmen karşıya ses çok net gidiyor... fiyatı da gayet uygun... Cihan abi senin double'daki gibi aynı

Caner / Adana-Afyon

990 Mesaj
24 Eylül 2010; 21:21:53 

topragım hayırlı olsun valla cihan abinin doublı gibi veriyorsa sesi harbiden mükemmel bişeydir.bende double aldım bakalım nasıl olacak.su senin kırmızı canavarın resimlerini eklede bakalım.

1854 Mesaj
25 Eylül 2010; 15:07:51 

quote:

topragım hayırlı olsun valla cihan abinin doublı gibi veriyorsa sesi harbiden mükemmel bişeydir.bende double aldım bakalım nasıl olacak.su senin kırmızı canavarın resimlerini eklede bakalım.

Mehmet, Double din yalan oldu kargo ceyhan'a gitmiş.Adamlar p.tesi getiririz diyorlar bizim araçların birine rica ettim alıp getirecekler.

Mazda 3 İmpressive A/T

869 Mesaj
25 Eylül 2010; 20:05:26 

toprağım hangisinden aldınız

Caner / Adana-Afyon

563 Mesaj
26 Eylül 2010; 0:11:21 

mehmet double hayırlı olsun,
car pc işinden vaz mı geçtiniz....

SKY WİNDOW - EASY GO
ISITMALI, HAFIZALI KOLTUKLAR - FAR YIKAMA - ORJ. ZENON - 7" DOUBLE DİN (NAV. TV. DVD) - 7"HEADREST MONİTÖR

990 Mesaj
26 Eylül 2010; 0:31:53 

halil hocam ve topragım cok sağolun.corollanınkinden aldık epoch markası yarın bi kac resim eklerim.car pc isi icin bol zaman gerekiyordu benim de cihan abininde o kadar zamanı olmadığından vazgectik.bunu yapmak icin bile baya zaman gerekiyor bakalım ins halledecegiz.

168 Mesaj
26 Eylül 2010; 23:08:40 

1 haftada gitti stilim :-\ :'( :'( :'(
15750'ye verdi babam yarın bilecikten alıcak olan arkadaş geliyor gözü arkada kalmaz inşallah hayırlısı olsun ona
galeriye satmadığıma ve eski bir stilo (actuel kullanıcısı) kullanıcısını dynamiclendirdim bilen birinin aldığı için mutluyum
benim gibi gözü gibi bakar inşallah stile :)
valla alıcısı çıktımı çifter çifter çıkıyor istanbuldan biri aramıştı bi ustama sorayım arıcam ben seni dedi 2 dakika sonra bilecikteki abi aradı yarın geliyorum diye bende sahibindendeki ilana satıldı'yı yazdım istanbuldaki aradı lan ne çabuk sattın diyor :D yarın almazsa beni ara gelip alayım diyor :D
şu ana kadar kullandığım arabalar içinde en sevdiğim araba buydu aldığımızda hiç pişman etmedi bizi helal olsun fiata, stiloya taş atanlarda kendine taş atsın, taş gibi araba valla :D
sağlıcakla kalın stilodaşlar
stilinizle birlikte kazasız belasız nice ömürler diliyorum sizlere
herşey için teşekkür ediyorum sizlere
hoşçakalın :'(

Hyundai Era 1.5 crdi Style - Samsung Galaxy Slll - LG 42LM660S - ASUS F3SG240DV - Piranha Fuga -

1854 Mesaj
27 Eylül 2010; 9:49:41 

quote:

Orijinalden alıntı: deliboo

1 haftada gitti stilim :-\ :'( :'( :'(
15750'ye verdi babam yarın bilecikten alıcak olan arkadaş geliyor gözü arkada kalmaz inşallah hayırlısı olsun ona
galeriye satmadığıma ve eski bir stilo (actuel kullanıcısı) kullanıcısını dynamiclendirdim bilen birinin aldığı için mutluyum
benim gibi gözü gibi bakar inşallah stile :)
valla alıcısı çıktımı çifter çifter çıkıyor istanbuldan biri aramıştı bi ustama sorayım arıcam ben seni dedi 2 dakika sonra bilecikteki abi aradı yarın geliyorum diye bende sahibindendeki ilana satıldı'yı yazdım istanbuldaki aradı lan ne çabuk sattın diyor :D yarın almazsa beni ara gelip alayım diyor :D
şu ana kadar kullandığım arabalar içinde en sevdiğim araba buydu aldığımızda hiç pişman etmedi bizi helal olsun fiata, stiloya taş atanlarda kendine taş atsın, taş gibi araba valla :D
sağlıcakla kalın stilodaşlar
stilinizle birlikte kazasız belasız nice ömürler diliyorum sizlere
herşey için teşekkür ediyorum sizlere
hoşçakalın :'(

Hayırlısı olsun, Allaha emanet ol, seni yeniden aramızda görmek isteriz.

Mazda 3 İmpressive A/T

990 Mesaj
27 Eylül 2010; 9:59:57 

herkese günaydın hayırlı haftalar.
deliboo hayırlı olsun ucuza gitmis bence.

990 Mesaj
27 Eylül 2010; 16:53:12 

arkadaslar resim ekleyebilen var mı?sitede sorun var sanırım.

563 Mesaj
27 Eylül 2010; 20:56:21 

mehmet şu double ın linki var mı? Kaça geldi sana, bi kaç arkadaş daha var isteyen... daha uygunsa senin aldığına yönlendirelim...

SKY WİNDOW - EASY GO

1854 Mesaj
28 Eylül 2010; 9:03:20 

Günaydın Millet,

Halil hocam, Mehmet'e ürünü sıfır almadık benim double din için parça araştırması yaparken karşıma çıktı ben almaya niyetlendim ama malum bu aralar masraf çok olacak vazgeçtim Mehmet'e aldık.Bu arada car pc projesi suya düştü şimdilik.

Cihaz cd okumuyor hatta 2 tane cihaz var ikisininde problemi benzer biri cd kabul etmiyor diğeri cd'yi okumuyor.Fiyatı da 470 TL cihazda tv tuner yok ama DVB var malesef oda Türkiye'de yok .Sitede problem var resim ekleme yapamıyoruz ilk fırsatta resimleri paylaşacağız.Tabiki çerçeve hususunda deneyimlerinden de istifade edeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stilock -- 28 Eylül 2010; 9:05:53 >

Mazda 3 İmpressive A/T

990 Mesaj
28 Eylül 2010; 9:55:04 

günaydın.
halil hocam cihan abi herseyi yazmıs

double burdan bakabilirsiniz
http://forum.donanimhaber.com/m_21721283/tm.htm

101 Mesaj
28 Eylül 2010; 10:11:38 

günaydın

düne kadar emniyet kemerini takmadığımda sesli uyarı vermiyordu,
yol bilgisayarını kurcaladım biraz, şuan dın dın dın sesli uyarı veriyor.
düzeltemedim, var mı bunun bir kolay yolu. uyarı sessiz olsa sadece takometrede benim için yeterli =)

990 Mesaj
28 Eylül 2010; 10:59:22 

arkadaslar igo yu nereden sorunsuz sekilde bulabiliriz?

1854 Mesaj
28 Eylül 2010; 11:54:13 

quote:

arkadaslar igo yu nereden sorunsuz sekilde bulabiliriz?

Halil hocam sana göndersin.

Mazda 3 İmpressive A/T

1854 Mesaj
28 Eylül 2010; 11:56:15 

quote:

günaydın

düne kadar emniyet kemerini takmadığımda sesli uyarı vermiyordu,
yol bilgisayarını kurcaladım biraz, şuan dın dın dın sesli uyarı veriyor.
düzeltemedim, var mı bunun bir kolay yolu. uyarı sessiz olsa sadece takometrede benim için yeterli =)

My Car menüde, Belt Ring on/off diye bir menü var sesi buradan kapatabilirsin. (Menüdeki bu özellik 2004 ve sonrasında yok)

Mazda 3 İmpressive A/T

101 Mesaj
28 Eylül 2010; 21:14:05 

aracım 2005 model düne kadar sesli uyarı yoktu nolduda uyarı sesi açıldı anlamadım, simdilik emniyet kemeri başlığı aldım
sehirçinde onla takılıorum. ama bu işten memnun değilim. bende herhangi biyerde maycar die bi sekmeye rastlamdığımı hatırlamıyorum.

msn : cenkaytamer@hotmail.com

arkadaslar izmitten destek göremedim, bursa istanbul bi buluşma olursa dahil olmak isterim.

38 Mesaj
28 Eylül 2010; 22:39:17 

http://www.sahibinden.c...wlu-full-3k-stilo/detay ilan no : 27418154

http://www.sahibinden.c...dynamic-31927255/detay/ ilan no : 31927255

Değerli Stil sahibi arkadaşlar.. yukarıdaki linklere bir göz atıp sizce hangi araç için çabalamalıyım bana tavsiyede bulunurmusunuz..

Zaten ne alırsam bu donanım haber yüzünden oluyor, anlatıyorsunuz anlatıyorsunuz insanın içinde kalıyor..

Bana araçlar için yorum yaparsanız çok sevinirim..

**QuadCore AMD Phenom II X4 Black Edition 955
**MSI 785GM-E65 (MS-7596) (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN, IEEE-1394)
**Acer X233H 23" FullHD
**POWERCOLOR PCI-E HD5770 1GB G5 128B DX11
**SAMSUNG LE-40C750 3D LCD TV
**ATLANDA HD BOX
**FIAT STILO DYNAMIC 3K

563 Mesaj
28 Eylül 2010; 22:44:15 

mehmet igo yaklaşık 200 mb bi program. daha önce hiç upload yapmadım. bi bakayım yüklemek için. yada bildiğiniz kestirme bir yol varsa....

cihan abi, benim cihazın modeli için 8910 demişim yanlışlıkla 8912 olacak..
8910 eski kasa corolla için. izmirdeki hasann için bakmıştık. aklımda kalmış....

SKY WİNDOW - EASY GO

563 Mesaj
28 Eylül 2010; 22:54:45 

quote:

aracım 2005 model düne kadar sesli uyarı yoktu nolduda uyarı sesi açıldı anlamadım, simdilik emniyet kemeri başlığı aldım
sehirçinde onla takılıorum. ama bu işten memnun değilim. bende herhangi biyerde maycar die bi sekmeye rastlamdığımı hatırlamıyorum.

msn : cenkaytamer@hotmail.com

arkadaslar izmitten destek göremedim, bursa istanbul bi buluşma olursa dahil olmak isterim.

:) hemen pes etme...
ben varım izmitte, birde yavuz diye bir arkadaş başka kim var bilemiyorum ama hafta sonu buluşabiliriz.

SKY WİNDOW - EASY GO

121 Mesaj
29 Eylül 2010; 4:58:35 

birgün hersey cok güzel olacak,sen yeterki inan ve iste:)

990 Mesaj
29 Eylül 2010; 9:05:40 

günaydın.
teskler halil hocam dün bir yere bıraktık cihazı bakalım yükleyecekler ins olur.
onur fotolar on numara olmus.
ontherock gri olanı tavsiye ederim.

38 Mesaj
29 Eylül 2010; 9:07:00 

erener cvp için teşekküler.. başka yorumu olan yo mu arkadaşlar !

**MSI 785GM-E65 (MS-7596) (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN, IEEE-1394)
**Acer X233H 23" FullHD
**ATLANDA HD BOX
**FIAT STILO DYNAMIC 3K

172 Mesaj
29 Eylül 2010; 9:31:38 

bence siyah olan illa ki ESP paketli olmasın dersen, çünkü;
yeni model, km daha az, eğer LPG takarsan sorun çıkarma ihtimali diğerine göre daha az, ayrıca spor peket ve deri koltuk
ama diğeri de kötü değil, ESP laketli eğer imkanın varsa ikisine de bak sonra karar ver
benim araç siyah taş vurukları , çizikler çok belli oluyor, belki o rahatsız edebilir alıcıyı, ama gri de maalesef çok klasik bir renk.

hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moguz -- 29 Eylül 2010; 9:33:20 >

eski stilocu

38 Mesaj
29 Eylül 2010; 9:45:35 

moguz teşekkürler..

**Acer X233H 23" FullHD
**ATLANDA HD BOX
**FIAT STILO DYNAMIC 3K

990 Mesaj
29 Eylül 2010; 9:48:12 

yanlıs hatırlamıyorsam siyah renk olan konya da yedi eminde 1 yıl filan yatmıstı.hatta arkadas foruma girip arızalarını yazmıstı.iyi bi usta arıyordu.resimler aynı.

38 Mesaj
29 Eylül 2010; 22:24:46 

Hayırlısıyla yarın konuşup cuma bakmaya gideceğim. Umarım anlaşırız arkadaşla.. Gönülden ne kadar isterse vermek geliyor ama imkanlar da kısıtlı tabi. Gittiğimde özellikle bakmam gereken yerler varsa beni bilgilendirseniz sevinirim..

**Acer X233H 23" FullHD
**ATLANDA HD BOX
**FIAT STILO DYNAMIC 3K

990 Mesaj
30 Eylül 2010; 9:03:08 

günaydın.
ontherock hayırlısı olsun ins gönlüne göre olur.

HOSGELDİN NİSA BEBEK

bu arada arkadaslar dün cihan abinin 3. cocuğu doğdu.allah analı babalı büyütsün bir ömür boyu mutlu olur ins.

869 Mesaj
30 Eylül 2010; 11:41:53 

hadi yaaa. Allah analı babalı büyütsün..arayım hemen bi...

Caner / Adana-Afyon

990 Mesaj
30 Eylül 2010; 12:13:58 

he he kacak sen gelme foruma sonra da hadi ya..

101 Mesaj
30 Eylül 2010; 18:10:24 

sesimi duyan yok mu diyecektim, sonunda geldiniz
ikamet nerede?
ben değirmenderedeyim, bi msn eklersen sevinirim

0

Ekteki dosya (1)

869 Mesaj