Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (1369. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.437
Cevap
77
Favori
1.788.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13671368136913701371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler kaç tane hava yastığı soketimiz var ikisi koltukların altında ikisi üst torpido gözünde ikisi arkada (tam yeri neresidir) altı tanemi ????
  • Bora abi baya hızlı girdin olaya... direk jantlar, eşik çıtaları falan

Deniz Yeli; bendeki ses daha önce yoktu, 2 gündür war... bugün baktırıp sonucunu burda paylaşırım..
  • Arkadaşlar herkese günaydın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: stüdyocan

Beyler kaç tane hava yastığı soketimiz var ikisi koltukların altında ikisi üst torpido gözünde ikisi arkada (tam yeri neresidir) altı tanemi ????

abi bagajda kenarda koltukların arkasında... (subwoofer warsa onla koltuğun arasında)..diğeride sağ taraftaki açılan gözün iç kısmındaydı sanırım.. yani iç kısımdan tekerleklerin üstüne denk geliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: afiLi_01

quote:

Orijinalden alıntı: stüdyocan

Beyler kaç tane hava yastığı soketimiz var ikisi koltukların altında ikisi üst torpido gözünde ikisi arkada (tam yeri neresidir) altı tanemi ????

abi bagajda kenarda koltukların arkasında... (subwoofer warsa onla koltuğun arasında)..diğeride sağ taraftaki açılan gözün iç kısmındaydı sanırım.. yani iç kısımdan tekerleklerin üstüne denk geliyor...

Tamam oradaki soketleri biliyorum, incelerken görmüştüm ama hava yastığı ile ilişiklendirmemiştim. Öğreneceğim çok şey var daha çookkkk
  • Herkese günaydın; airbag soketlerinin resimlerini yüklüyorum, buyrun arkadaşlar....

bu soketler, bagajı açtığımızda yan duvarlardaki kapakların içinde, kulelerin hemen yanlarında duruyor.. yanlız aracında güvenlik paketi olmayanlarda olmayabilir...

Bu arada VALO abi aracın hayırlı olsun, Sonunda muradına ermişin, Allah kazasız belasız kullanmanı nasip eder İnşallah....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatihata -- 27 Nisan 2010; 10:32:48 >
  • quote:

Bora abi baya hızlı girdin olaya... direk jantlar, eşik çıtaları falan

Deniz Yeli; bendeki ses daha önce yoktu, 2 gündür war... bugün baktırıp sonucunu burda paylaşırım..

sorma ya yandık vallamasraf masraf masraf..bittik
  • Numanım Allah kimseye vermesin kaza kaderde varsa heryönden gelir. Sen 40 la da gitsen gelir.
    Bence asıl olan kazaya kendi açımızdan sebebiyet vermemek. Karşı tarafın ne gibi bir hata yapabileceğini
    göz önünde bulundurmak... Allah herkesi kazalardan korusun...
  • Amin Allah cümlemizi kaza belalardan korusun...
  • quote:

iki gündür arabayı çalıştırdığımda boğuk bir ses geliyor... sanki açık hawa filitresi takılmış gibi bi ses war giderken de... bugün bi sanayiye uğricam bakalım neydenmiş..canımı sıkıyor..!!!

Hava filitresinin borusunu kontrol et yırtılmış veya yerinden çıkmış olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nujman

Amin Allah cümlemizi kaza belalardan korusun...

Amin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stilock

quote:

iki gündür arabayı çalıştırdığımda boğuk bir ses geliyor... sanki açık hawa filitresi takılmış gibi bi ses war giderken de... bugün bi sanayiye uğricam bakalım neydenmiş..canımı sıkıyor..!!!

Hava filitresinin borusunu kontrol et yırtılmış veya yerinden çıkmış olabilir.

öyle tahmin ediyorum abi...ses göğüsün altkısmından sol alttan geliyor daha çok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: valo
    ROBINHOOD KAPI ESIGI CITALARINI SAHIBINDEN UZERINDEN MI ALAYIM BURDANMI HALLEDELIM NE DERSIN??

buradan halledelim Bora,

Aşağıdaki hesaplardan birine yap sen ödemeyi bana adresini yolla pm den bugün çıkarttırayım dostum.
    AKBANK: TR920004600078888000095464
    INGBANK: TR130009900444158400100001
    PTT BANDIRMA: 5985865
  • Fatihim site ne oldu Allah aşkına. Millet çıkartmalara bakıp not alıyor.
    Bende daha açılmadı demekten utandım iyice Çıkartsak mı ki çıkartmaları
  • Evet Fatih son 3 günün kaldı, Nisan bitmeden bitireceğine söz vermiştin.
  • Günaydın Arkadaşlar..

Dış hava sıcaklık senörünün yerini bilen varmı?.Genelde tampon bölgesinde rastlamayı planlıyodum baya bi bakındım ama bulamadım Sanırım temassızlık var bazen çalışmıyor?
  • bundan önceki arabamda sol dikiz aynasının içerisindeydi.... belki stiLde de aynı yerdedir...
  • sol aynanın altında hemen Soner,
  • Teşekkürler.
  • Selamlar Arkadaşlar.. Yeni Stil sahibi olanlara hayırlı kazasız belasız sürüşler dilerim.

aracıma bu hafta lpg montajı yaptırmayı planlıyordum, Vaya Con dios ile de görüstük hatta. atiker ile sorun yaşayan arkadaşlar felan var malum. Atikeri aradım. Genel Merkezden Mehmet bey ile görüştüm. ilk sorduğum şey, ankarada taktırıp, trabzona geldiğimde bayinin bana "git ankarada bakım yaptır" ya da ben karısmam sorunu orası çözecek" demesi idi. hatta numan arkadasımızın sorunundan da bahsettim. bu şekilde bir davranıs içine giren bir bayiden, var ise yazılı acıklama alın, yok ise orda bizi arayın biz bayiliğini iptal dahi ederiz dedi. Hatta bana Trabzonda birkaç bayi de önerdi. İlgili bir hareketti. Sorun yaşayan arkadaşlar başka ne gibi konularda sorun yaşadılar onu da öğrenmek gerek...
  • 
Sayfa: önceki 13671368136913701371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.