Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.437
Cevap
77
Favori
1.788.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bizim burda bi tane sarı siyah cam filmli 3 kapılı satılık war almak isteyen warsa tel no sunu alıp yazarım satan adamın
  • quote:

Orjinalden alıntı: trapezoid

asengun söyledigin seylere hak verıyorum ama 2.el piyasası ne yazıkkı boyle araba alırken 2.eli nsl ne durumda dıye bakmakta buyuk fayda var..FIAT ın modellerıde 2.el de ragbeti dusuk araclar .. kime sorsan yanlıs veya dogru cok problemli ve servisi pahalı dior..stiloyla aynı kaderi paylasan baska araclarda var .. mesela 2004 marealar 10.000 ytlye bulunabılıyor.. piyasası çok kuvvetli tofaş kartalla neredeyse aynı

2004 marea yı 4 takla atsa 10 milyara alamazsın okadar da değil

http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/!adfound.DoIt_NewV4

15 den aşağı yok ki bunlar düz.

stilo değer kaybediyor,hangisi kaybetmiyor.

bu arabaları bilen bilir.çok yakıyor diyen de performansını bilmeyendir.yürüyor ki yakıyor.

yürümeden yakanlardan değil.5. vites uzundur .3000 devirde ekonomik 120 ile gidilebilir

STILO FOREVER :)
  • [simage][/simage]
    ya 10 bin YTL e kartal alirsin!!! marea nasil alcan!! bana mantikli gelmedi!! tamam araba piyasasi olu ama o kadar da deil!!!
  • yaa gecen gun Kosuyolundaki CMS jant bayiisine gittim!!! stilo icin jant alcam dedim!! adam dediki stilonun bilmem ne mesafesi farkli oldugu icin ona uygun jant i bulman zor olur dedi!!! stilonun ki 4,98 gibi bise dedi yanlis hatirlamiosam!! tork mu ne!! ole biseydi galiba!!! ben simdi jantlarimi degisemeyecekmiyim!!! siyah reng bi jant almak istiyorum!! arabaya yakisacagini dusunuyorum!! araba sari!!!
  • Her arabaya oluyorda stilo'ya mı olmayacakmış.
  • walla ne bilim iste!!! ya adam bide dediki!! baska yerde alirsin takariz derler dedi!! vidalarimi ne yamultarak takiolarmis!! o da saglikli olmuyomus dedi!! artik ne kadar dogru bilmiom!! tirstim walla!!! almasammi jant???
  • cms'nin sitesine girdim stilo için arattım 7 tane filan jant çıkardı uygun olarak istersen bir bak.
  • tamam bakayimda stinin adini soyadini yazsana!!!
    bide CMS nin o kadar guzel jantlari yok yaaa :(.. baska markalardan bildiginiz guzel bise varmi!!! 5 dilimli siyah sekil bi jant istiyorum!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: cilikka

yaa gecen gun Kosuyolundaki CMS jant bayiisine gittim!!! stilo icin jant alcam dedim!! adam dediki stilonun bilmem ne mesafesi farkli oldugu icin ona uygun jant i bulman zor olur dedi!!! stilonun ki 4,98 gibi bise dedi yanlis hatirlamiosam!! tork mu ne!! ole biseydi galiba!!! ben simdi jantlarimi degisemeyecekmiyim!!! siyah reng bi jant almak istiyorum!! arabaya yakisacagini dusunuyorum!! araba sari!!!

cilikka yanlıs anlamadıysam demek istedigin jant çapı denilen bşy var normalde örnegin 17 inc jantlarda bu mesafe 100 cm oluyor fiattada aynıdır sanırım bende alfa 156 nın jantları deiştircegimde adam normal piyasadakıler 100 cm oluyor ama alfanın 98 cm e uygun bu aradaki 2 cmlık fark tam oturmayacagı için lastıke ve yol tutusa zarar verır o yuzden orjinal alfa jantı kullanmanda yarar var demıslerdı ..sanırım aynı seyden bahsedıyosun

bu arada marea konusunda demek istedigim arabalar cok guzel ama fiat olunca dibe vuruyor 2002 modeller fln 10 mılyar sanırım yada 2001
  • www.cms.com.tr
  • olabilir aslinda ama ben orginal fiat janti kullanmak istemiyorum!! degiscem!! bakalim nasil olcak!!
  • 17 jant var demıstın neden deiştiriyosunki

bu arada o arabaya en guzel momo tarzı jantlar gider butce musaitse taktırın derim
  • YAA kardes kendi orginal jantlari var!! onlarida sevmiom!!!! siyah tonda bi jant yakisir die dusunuyom!!!
  • yeni alacagim lastik ve jant in olculerinde kararsizim yardimci olurmusunuz!!!
    ben 225-50-17 die dusunuodum!!! bi abi dediki 225-40-18 tak!! sizce nasil olur!!!
    sizin fikirleriniz nedir!!
  • cevap beyler cevap
  • arkadaşlar bu arada yakıt tasarruf sistemi taktım ilk 50 km yi alışma payı olarak ölçmedim 600 km yi 7 saatte 85 km ortalama hızla ve 7.4 lt/100 km yakarak le geldim en son ölçümümde 1500 km yi 70 km ortalama hız ve 8.1 lt/100 km le katetmiştim sizce tasarruf yapmışmı arkadaşlar bu arada hızlar size düşük gelmesin genelde tek şeritli ve virajlı yollar bi kamyonun arkasına takıldınmı saatte 20 km hıza kadar düşüyorsun o da ortalamayı düşürüyor yoksa allah ne verdiyse bastım sistemin kitapçığında motor alıştıkça tasarruf artar diyo ama bakalım görecez

bu arada eşekliğimi mazur görün stilo özetinde!!!! HIZ SABİTLEYİCİYİ yi yazmamışım bazı arkadaşlar borayla kıyaslarken bunuda hesaba katsınler diye söylüyorum

STILO FOREVER :)
  • onur kardes nedir bu tasarruf sistemi!! biraz aciklarmisin!! nerde taktirdin!! kaca taktirdin!! nereye takilio!!

walla benzin sorun biliosun!! ama kiyipda arabama asla lpg taktirmam!! warsa boyle sistemler paylasalim!!

bu arada dedigin stilo gununu yapalim walla
  • Cilikka bence lpg ye o kadar ön yargılı olma.İtalyada stiloların çoğuna tartarini marka sıralı lpg takılıyor.İnan bana çok dua edersin. Onur ardeş arabanda bir tasarruf göremiyorum.Bu arada benzine yine tıkıladılar.
  • yok aserel kardes benzin 10 lirada olsa LPG taktirmam
    saka bi yanada arabaya aciyorum yaa!! jok jekil bi arabaya kalkipda taktirmam yaaaa... ama tasarruf sistemi varsa kullanirim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.