Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
33.437
Cevap
77
Favori
1.787.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdiden mutluluklar dilerim akcacakir,

Artık kutlarız bunu.

• Stiloların özelliklerine ROMANTİZM'i ekleyebiliriz arkadaşlar.

M U T L U L U K L A R D İ L E R İ M AKÇACAKIR

• quote:

Orjinalden alıntı: stilock

Stiloların özelliklerine ROMANTİZM'i ekleyebiliriz arkadaşlar.

M U T L U L U K L A R D İ L E R İ M AKÇACAKIR

• tüp şu andaki en ekonomik çözüm görünüyor.
    hataydan adanaya giderken 120 den aşağı düşmedim zaman zaman 160 a kadar çıktım.
    km de 135 bin yaktı. normal kullanımda 125 e düşüyor.

aynı zıplama bende de var, benimde lastik basıncım önler 33 arkalar 35psi.
    en kısa sürede indireceğim 28 e.

arkadaşlar, lastik basıncını kontrol ederken, benzinliklerde etmemenizi tavsiye ediyorum.
    Geçen gün benzincide vurdum dört lastiğede 36 psi, 5 dakika sonra lastikçide kontrol ettirdim.
    36psi vurduğum lastiklerden biri 30 biri 40 biri 32 diğeride 35 çıktı dört lastiğin dördüde birbirini tutmuyor .
    lastikçinin de söylediği benzin istasyonlarının özellikle bozduğu veya bozulduysa da yaptırmadığı yönünde.
  • KAMyoncuların devamlı kullandığı yüksek değerler yüzünden makinaların ayarı kaçıyor sorun orda bence.
  • dün geceki hain saldırıda hayatlarını kaybeden tüm vatandaşlarımıza allah rahmet eylesin yaralılarımıza ise acil şifalar diliyorum
    her zamanki gibi kahpece bir saldırı bu şerefsizlerden baska ne beklenirki zaten
  • istanbuldaki elim olayda vefaat edenler için Allahtan rahmet diliyorum. yaralılara da acil şifalar.
    bunu yapanları da lanetliyorum.
  • yanınızda bir adet dijital lastik basınç ölçer bulundurun derim:

http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryId=253963&productId=otm570002
  • Arkadaşlar ben bir servise kadar gidip geleyim bakalım sorun nedir...
  • cevaplar için teşekkürler. lastik basıncı aklıma gelmemişti hemen 28'e çekeyim.

bizim depolar 60lt herhalde değil mi? (3K)
    bir de bagaj ışığım yok mu yoksa var da yanımıyor mu acaba :) ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhanoz -- 28 Temmuz 2008; 11:44:46 >
  • öLENLERE RAHMET,YARALI OLANLARA ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM.

AKCACAKİR SANADA ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR DİLİYORUM.ŞU EVLENME TEKLİFİ NE ZOR İŞTİR,İYİ BAŞARMIŞSIN.
  • ROBINHOOD, gendarme, stilock, merdomerdo arkadaşlar çok teşekkürler. hayırlısıyla süreci tamamlayıp evliliğe gideriz inşallah
  • Aynı mesajı ikinci kez göndermemin sebebi ben gönderdiğim msjı ekranda göremedim bir dahaki baktığımda da sanırm benim o an girdiğim bilgisayarda mı sorun vardı en bende göremeyince bi dah agönderdim onuda görememiştim ya ertesi gün bi baktım iki tane msjım kusura bakmayın bu durum için:) bu arada sky açılmayan bi stilo daha san astilock yardımlarını bekliyorum:) sky açılmıyor servis komple değişecek demiş bu arada fiyatıda gayet uyguna geliyor...
  • S.ALEYKÜM MERHABA ARKADAŞLAR NASILSINIZ İNŞ. İYİSİNİZDİR.
    HAFTA SONU TATİL OLMASI NEDENİ İLE GÖRÜŞEMEDİK, AMA ŞİMDİLİK BURADAYIM. HERKESE HAYIRLI İŞLER BOL KAZANÇLAR VE SAĞLIKLI GÜNLER...
  • Robinhood servise gittin mi?Ne olmuş?
  • quote:

Orjinalden alıntı: akcacakir

merhaba arkadaşlar,
    yeni sürücü ve stilo sahibi olarak bugün ilk defa Silivriden Üsküdar Kız Kulesine kadar gittim, stresli bi yolculuktu ama sonunda eve sağ salim vardım bu arada kız kulesinde kız arkadaşıma evlilik teklif ettim o da beni kırmadı sağolsun bu mutlu durumu da sizinle paylaşayım. yaş 30 a ulaştı ama sonunda müzmin bekar durumundan kurtulmak nasip olcak inşallah.
    herkese kazasız belasız sürüşler ve hayırlı geceler...

ALLAH TAMAMINA ERDIRSIN KARDESIM..ALLAH MUTLU ETSIN SİZİ..

• sahibinden.com daki cruise control kol takımı satılmış arkadaşlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ROBINHOOD

sahibinden.com daki cruise control kol takımı satılmış arkadaşlar.

ne oldu serviste...yenisi mi gerekti ??
    Dün akşamki olaylarda hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet, yakınlarına sabır diliyorum. Allah yaralılara da acil şifalar versin..

Sevgili akcacakır mutluluklar dilerim, Allah tamamına erdirsin. Daha yeni evlenmiş ve bir çocuk sahibi olmuş birisi olarak hayatında verdiğin en doğru karar olduğu konusunda seni temin ederim.

ROBINHOOD dostum bence sen bi sök bak (Elinden gelir böyle işler senin:)) olmazsa toplarsın aynı şekilde.. Kırmadığın sürece sorun olmaz zaten çalışmıyor..

Benzer bir problem benim Tiponun silecek kolunda olmuştu usta direk değişecek bunlar tamir olmaz dedi.. Battı balık yan gider diyerek kolu güzelce söktüm temizleyip taktım canavar gibi oldu 100 lirada cebime kaldı

Zaten çok kolay sökülüyor (Ben yinede italyanca bir Tipo sitesinden yardım almıştım) Sanırım Stilo'da da benzer bir sistem vardır.. Sonuçta ikiside Fiat..

• Arkadaşlar 2004 3k bir Stilo aldım. Araçtan çok memnunum fakat ne olduysa tüp taktırınca oldu. Şimdi aracın tüpteyken rolantisi oynuyor ve bazen 2. 3. vitesle giderken boşa alınca stop ediyor. Boğaz kelebeyi temizlendi ve en az 5 kere ayar yapıldı. Benzer problemi olan varsa nasıl çözüme ulaştı bildirirse sevinirim. Ben Ankaradayım. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.