Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.437
Cevap
77
Favori
1.787.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Calarion teypler için dönüştürücüler var bu sitede Turgay sanada banada "can bus" (gelişmiş dijital haberleşme) konverter lazımki direksiyon kumandasını kullanabilelim yeni nesil tüm araçlarda kablo kalabalığı yaratmamak için fazala güç gerektirmeyen yerlerde bu sistem kullanılıyor bir nevi portu ayarlanmış network kablosu gibi bir araçtan çıkan cihaz farklı bir araca veya farklı bir şekilde çalıştırılamıyor.

quote:

Orjinalden alıntı: turgay307

Günaydın...
    Şu adresteki bilgilerin direksiyon kumandası olayına faydası olur mu.Ben pek çözemedim.
    http://www.clarion.com/tr/tr/support/cip/OEM/index.html

• quote:

Orjinalden alıntı: stilock

Arkadaşlar lastik konusunda karasız kaldım bilgisi olanların yardımını rica ediyorum;

Yönlü lastik şu an üzerinde ve 140-150 km hıza ulaşınca müthiş uğultu yapıyor fakat görünümüde 10 numara 45 yanaklar konforu sıfıra indiriyor o yüzden aklım 50 yanağa kayıyor ama 50 yanak içinde 205 taban tavsiye ediyorlar

1-215-45-17 Nexen 150 ytl
    2-205-50-17 Nexen 125 ytl
    3-215-55-17 Nexen 125 ytl
    4-215-45-17 Kumho ku3 160 ytl
    5-215-45-17 Syron 125 ytl
    6-215-45-17 Marshall 140 ytl

sevgili stilock..fikrimi daha once soylemistim..

yazdıgın lastiklerin hıcbırısı bır ıse yaramaz ama ıllakı aralardan tercıh dıyorsan kumhoyu sec..dıgerlerıne oranla daha kalıtelı balon yapmaz jantlarını korur ku 31 yada ku 19 tercıh edebılırısn
    lastık en onemlı seydır arabada bana kalsa paraya kıy mıchelın brıdgestone yada lassa al derım..canın soz konusu burada..

lassada ozellıkle harıka kampanyalar var bence saglam lastık en ıyısı guvenlıgın ıcın..
    fulda caratta aklında olsun

• Robinhood,3k tamponu almakla çok iyi bir tercih yaptın gerçektenAma ızgaraları boyatmasan daha iyi olurdu gibi
  • s.aleyküm arkadaşlar ben trabzondan yeni stilo sahibiyim.
    2006 stilo 1.4 6 vites
    benim arkadaşlardan bir ricam olacak stilonun orjinal nav.cd.dvd tarzında bir resmini görmüştüm çok güzel duruyor. servisi baktım ama bulamadım elinde olan veya nerden bulabileceğim konusunda yardımcı olacak arkadaşlar varmı. teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: stilo2961

s.aleyküm arkadaşlar ben trabzondan yeni stilo sahibiyim.
    2006 stilo 1.4 6 vites
    benim arkadaşlardan bir ricam olacak stilonun orjinal nav.cd.dvd tarzında bir resmini görmüştüm çok güzel duruyor. servisi baktım ama bulamadım elinde olan veya nerden bulabileceğim konusunda yardımcı olacak arkadaşlar varmı. teşekkürler

önce aramıza hoşgeldin stilo2961 aradığın link burda
    http://global.ebay.com/gbh/viItem?ItemId=310068850648

• quote:

Orjinalden alıntı: gendarme

stilo2961

Hoşgeldin...hayırlı olsun...Allah kaza,bela,cezadan uzak tutsun..
    o cihazın satış fiyatı 1000 ytl civarında..ama Adana'da ikamet eden
    Stilock nickli Cihan arkadaşımızla görüşürsen sana yardımcı olacaktır eminim..
    Zaten cihaz(şimdilik)onun aracında var bir tek...
    birde 307 sahibi bir ardaş var turgay307.. ara sıra buraya uğrar...
    ikisine de pm'den mesaj at...yardımcı olacaklardır.
    aktif ve paylaşımcı olmanı dilerim,tekrar hoşgeldin..

gendarme arkadaşın yazdığını yanlış anladın galiba.bildiğim kadarıyla orjinal nav sistemi burda kimsede yok.
  • Merhaba arkadaşlar, sevgili Stilocular
    Uzun zamandır görüşemedik.. Nasılsınız, iyi misiniz?

Yeni arkadaşlar için kısaca bahsedeyim Adım Doğan.. Doktorum.. Bir Stilom yok malesef.. Çok istedim ama kısmet olmadı..
    Ama Fiat'çıyız bizde.. 96 Tipom vardı 2000cc 16v 160 beygir Benzincilerle aramız bozuldu (LPG yok) bende değiştirip 2007 Palio 1.2 aldım Şimdi bir depoyla 600 kmde bir görüşüyoruz benzincilerle.. (Tipoyla 220-250 kmde bir)
    Bu arada Stilo almaya çok niyetlendim ama kısmet olmadı.. Çünkü takas yaptık ve 2000 Tipo ile takas yapacak bir Stilocu bulamadım malesef..

Zaten Palio yu da doğru düzgün kullanamıyacağım.. Bir aya kadar tayin oluyorum ve gittiğim yere araba götürmem mümkün değil.. Yani arabayı eşime ve oğluma almış gibi oldum Bu arada oğlum oldu daha 10 günlük ismi "Yiğitalp" (Gittiğim yere onları da götüremeyeceğim)

Artık tayin dönüşü Stilo veya yeni bravo bakıcaz..
    Fiat ın bu ekonomisi ve konforu varken başka arabaya bakmayı düşünmüyorum.. Daha bir ay önce arabyı alınca bakım yaptırdım yağından filtrelerinden bujilerine balatalarına far ampullerine jant kapaklarına kadar değiştirdim 170 YTL.. Öp te başına koy demişler..
    Ankaradan Zonguldak'a gidip geldim bir kaç sefer 300 km (Yarısı otoban yarısı devlet karayolu) 4.9 lt / 100 km yaktı Şehir içinde de 6.3 lt yakıyor..
    Ayrıca çekmiyor diyenler boşuna diyor 1.2 8v 60hp olmasına rağmen gayet güzel çekiyor.. Zonguldak'ı bilenler bilir heryeri yokuştur ve arabada 5 kişi varken yokuşta rahat rahat çıkıyor..
    Arkadaşımda da 2005 Marea 1.6 var Stilodaki motorun aynısı.. O da resmen köpek gibi gidiyor.. Çok da fazla yakmıyor..

Sonuç olarak "At sahibine göre kişner" diye bir laf vardır.. Bana istediğiniz arbayı getirin (bakımlı olmak şartıyla) bir gün sınıfının değerlerinin altında yaktırırım, bir gün sınıfının iki katı yaktırırım.. Denemesi bedava

Hepinizi saygıyla ve sevgiyle kucaklıyorum, yeniden aranızda olmak çok güzel (tabi kabul ederseniz bi Paliocuyu)

Umarım gittiğim yerde internet vardır da bol bol yazışırız

• NRGLIFE hayirli olsun...nedemek biz burada bir aileyiz paliocuda tipocuda tempracida sohbetimize katilabilir lafimi olur..
    bende stilomu yeni sattim araniyorum bu aralar..
    kismet iyisallah tayin donusu senide stillendiririz..
    forumda akif olman dileklerimle..
  • benim arabanın 2009'un sonuna kadar garantisi devam ediyor. arabam yeni 20.000 oldu bunun 20.000 bakımı varmı. ayrıca 14.500 de yeni senelik bakımını yaptırmıştım extra ne yapılır ve neye mal olur...
  • Stilo2961,

Benim aracımda orj. navigasyonlu sistem yok zaten alsan bile bu cihaz için orj tesisatın yoktur onun için meraklıysan benim gibi farklı bir dahada özellikli double cihaz takarsın 1000 ytl mal olur (çerçeve,cihaz,tv anteni)
  • Stilo 2961,

Sonrada stilinde dvd izleme keyfine varırsın (müthiş ses efektleri var sinemada gibi)
    Ayrıca mp3, tv, araç telefon kiti'n olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: lucifer_666

gendarme arkadaşın yazdığını yanlış anladın galiba.bildiğim kadarıyla orjinal nav sistemi burda kimsede yok.

Arkadaşlar iş yoğunluğunun arasında hızlı bir biçimde okurken yanlış anlamışım...
    Özür dilerim...bu arada ebay'a gerek yok..
    Türkiye'de de satılık bir tane var...
    ama Stilock'un yazdığı nedenden ötürü uyum sağlayacağını sanmıyorum...

http://www.sahibinden.com/stilo_naviWQQaXQQ10152940WQQpXQQdisplayitem&keyword=stilo

• quote:

benim arabanın 2009'un sonuna kadar garantisi devam ediyor. arabam yeni 20.000 oldu bunun 20.000 bakımı varmı. ayrıca 14.500 de yeni senelik bakımını yaptırmıştım extra ne yapılır ve neye mal olur...

Arkadaşım lütfen geriye dönük olarak sayfaları oku..
    ya da sayfanın altında sağ köşedeki arama motorunu kullan..
    yanlış anlama, her yeni gelen arkadaş hemen hemen aynı şeyleri soruyor...
    biz yazmaya üşenmiyoruz ama sürekli tekrara düşüyoruz...bu da buraya olan ilgiyi azaltıyor...
    sorunun cevabını daha bir önceki sayfada başka bir arkadaş için verdim...
  • HOŞGELDİN ARKADAŞIM,
    Allah kazsız belasız kullanmak nasip etsin stilini...
    öncelikle cd çalarını bir sök arkasına bak bakalım nav. hattı döşelimi ? ( banada bilgi verirsen sevinirim.)
    kaça aldın ? sanırım activie modeli !
    Hayırlı uğurlu olsun.
    renk ?

quote:

s.aleyküm arkadaşlar ben trabzondan yeni stilo sahibiyim.
    2006 stilo 1.4 6 vites

nrglife, sen nerelerdesin dostum ya ...
    bizler iyiyiz ben actueli sattım bir tane dynamic çaktım ses ve güvenlik paketli
    keyfim yerinde sen buranın fahri üyesisin her zaman bekleriz.

• quote:

Orjinalden alıntı: nrglife

Merhaba arkadaşlar, sevgili Stilocular
    Uzun zamandır görüşemedik.. Nasılsınız, iyi misiniz?.........
    ...........Hepinizi saygıyla ve sevgiyle kucaklıyorum, yeniden aranızda olmak çok güzel
    (tabi kabul ederseniz bi Paliocuyu)

Umarım gittiğim yerde internet vardır da bol bol yazışırız

Doktorcuğum,Doğan kardeşim

daha önce pm'den görüşüyorduk ama uzun süre sonunda buraya yazman
    beni çok mutlu etti.bugün gelen diğer mesajın içinde ayrıca teşekkür ederim.
    öncelikle minik YİĞİTALP için seni ve sevgili eşini tebrik ederim..
    Allah analı , babalı büyütsün..Babası gibi vatanına milletine hayırlı bir evlat olsun inşallah...
    Yeni araban hayırlı olsun,inşallah g.doğudaki mecburi hizmetin bittiğinde istediğin araca sahip olursun..
    kabul etmek ne demek...sen her zaman gönlümüzdesin...Stilo bahane,sanalda olsa dostluk şahane...
    aylar önce buraya bu kadar ilgi yok iken gecenin kör saatlerinde çok keyifli sohbetlerimiz oldu...
    çok zor sanırım ama fırsat bulursan buraya gözatmayı unutma...
    memlekete giderken Manisa'dan geçerken mutlaka beklerim..
    Yeni görev yerinde kendine çok dikkat et..soysuz vatan hainlerinin bol olduğu bir yer...
    Rahatsızlığın tam olarak geçmedi sanırım,umarım kısa sürede iyileşirsin..
    bende seni kucaklıyorum köyün 3. delisi...Allaha emanet ol...

• quote:

Orjinalden alıntı: gendarme

quote:

Arkadaşlar iş yoğunluğunun arasında hızlı bir biçimde okurken yanlış anlamışım...
    Özür dilerim...bu arada ebay'a gerek yok..
    Türkiye'de de satılık bir tane var...
    ama Stilock'un yazdığı nedenden ötürü uyum sağlayacağını sanmıyorum...

http://www.sahibinden.com/stilo_naviWQQaXQQ10152940WQQpXQQdisplayitem&keyword=stilo

dediğiniz belki doğru olabilir dün fiat servisiyle görüştüm nav sistemi için aracın şasi numarasını motor numarasını falan istediler. bugün aradılar fiat mail attık geri dönüş yaptıklarında sizi tekrardan arıyacağız dediler,bekliyorum bakalım kesin olarak olacak mı olmıyacak mı göreceğiz.gelişmelerden formu haberdar ederim.birde italyan sitelerinde epeydir dolaşıyorum çok nav sistemi gördüm ama bu linkteki alet bana biraz değişik geldi renk olarak bile bi farklılık var acaba çektikleri fotodan mı?

• quote:

dediğiniz belki doğru olabilir dün fiat servisiyle görüştüm nav sistemi için aracın şasi numarasını motor numarasını falan istediler. bugün aradılar fiat mail attık geri dönüş yaptıklarında sizi tekrardan arıyacağız dediler,bekliyorum bakalım kesin olarak olacak mı olmıyacak mı göreceğiz.gelişmelerden formu haberdar ederim.birde italyan sitelerinde epeydir dolaşıyorum çok nav sistemi gördüm ama bu linkteki alet bana biraz değişik geldi renk olarak bile bi farklılık var acaba çektikleri fotodan mı?

Evet..sadece cihazın rengi farklı (tuşlar aynı renk)...iki resme yanyana bakarsan
    gövde rengi hariç tuş sayısı,fonksiyonlar her şey aynı...
  • Renge takılma aynı bu renkte olan cd çalar ve kaset çalarıda var.
    Bu renk opsiyonel olarak çıkartılıyordu.
  • Arkadaşlar yüreğime bir nebzede olsa su serptiniz.20000 km bakımı 500 ytl civarı bekliyordum.
    300 ytl iyi sayılır. helede ay başında arabayı alırken yağ filtresin, yağı ve bujilerini değişmiştim. Bunlarıda değiştirmezsem 100 ytl daha iner herhalde.
  • yağ ve yağ filtresi:80 tl
    bujiler : 20 tl
  • 
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.