Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (382. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.437
Cevap
77
Favori
1.787.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugün kamerayı senin söylediğin gibi geri vitese bağladım.teyp çalışırken kendi otomatik geçiş yapıyor ama teyp açık değilken geri vitese takınca kendiliğinden açılmıyor.Teybin otomatik açılması gerekmiyormuydu yoksa yanlış mı hatırlıyorum?

• aracında Navigasyon sistemi olan arkadaşlar varmı acaba?varsa tecrubelerinden faydalanmak isterim nasıl monte ediliyor.orjinal mi yoksa çakma mı duruyor.resimde varsa görmek isterim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: lucifer_666

aracında Navigasyon sistemi olan arkadaşlar varmı acaba?varsa tecrubelerinden faydalanmak isterim nasıl monte ediliyor.orjinal mi yoksa çakma mı duruyor.resimde varsa görmek isterim...

lucifer_666 biz kendimiz trident double (dabıl) teyp taktık tv navigasyon blutut mp3 mp4 dvd vcd gibi özellikleri var ve takmak çok uğraşdırdı ama çok güzel oldu orjinal çerçeve sipariş ettirdik ve şimdi çok güzel duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi COUNTERCİ musa -- 22 Temmuz 2008; 18:04:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: COUNTERCİ musa

quote:

aracında Navigasyon sistemi olan arkadaşlar varmı acaba?varsa tecrubelerinden faydalanmak isterim nasıl monte ediliyor.orjinal mi yoksa çakma mı duruyor.resimde varsa görmek isterim...

lucifer_666 biz kendimiz trident double (dabıl) teyp taktık tv navigasyon blutut mp3 mp4 dvd vcd gibi özellikleri var ve takmak çok uğraşdırdı ama çok güzel oldu orjinal çerçeve sipariş ettirdik ve şimdi çok güzel duruyor

detaylı foto varmı COUNTERCİ musa vede orjinal çerceve'yi nasıl temin ettiniz acaba?
    trident teyb demişsin,modelinide yazarsan sevinirim,sitesine girdim trident in ama senin yazdığın özelliklerde bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucifer_666 -- 22 Temmuz 2008; 19:04:45 >

• fw-8700
  • quote:

Orjinalden alıntı: turgay307

fw-8700

SAOL
  • quote:

Orjinalden alıntı: gendarme

barisacil

ön cam bende de kapığı açıp kapatırken sallanıyor...ben başka Stil'de de denedim..sonuç aynı...
    bende Karter muhafaza sacı yok...Zaten son yıllarda üretilen araçların çoğunda yok..
    nedenine gelince önden çarpışma anında motor bağlantı kulaklarında koparıp yere düşüyor
    ve yolcu kabinine minimum zarar geliyor...ama muhafaza sacı taktırınca motor çarpmanın
    meydana getirdiği kuvvetle aşağı düşmeyip yolcu kabinine hareketleniyor..pedal grubu
    direksiyon,göğüslük ne varsa yolcuya doğru geliyor..içeride yaşam alanı daralıyor..
    ben taktırmanı tavsiye etmem..hayatım arabaya gelecek zarardan daha önemli...

Sana katılmıyorum gendarme, Çünkü;
    Carter muhafazası zaten plastik bir malzeme ve son zamanlarda takılmamasının nedeni maliyetten kaçmaları nasıl olsa
    kimse araba alırken altına bakarak almıyor ve öylece satmış oluyorlar

• bende adanalıyım :). doğma büyüme ama ist.. bu tıkırtı seslerini nasıl gidereceğimiz hakkında baka yorumu olanlar varmı acaba.. yakıştıramıyorumda aklıma fiat-tofaş kalitesi gelmeye başladı yani o derecede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeaDGardeN -- 22 Temmuz 2008; 20:33:21 >
  • ya bu stilo kullanıcılarının hepside mi titiz
  • quote:

quote:

trident fw-8700 de navigasyon sistemi yok
  • ROBINHOOD stilo cd sini kurdum. gönderdiğin link için saol.kurcaladığım kadarıyla işime yarıyacak bişey bulamadım.anladığım kadarıyla cd de stilo nun çok detaylı bilgileri var
  • iyi akşamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi COUNTERCİ musa -- 22 Temmuz 2008; 21:36:46 >
  • arabaya teyp yada monitör düşünen arkadaşlarhttp://forum.donanimhaber.com/m_24197745/tm.htm bi göz atsın derim değişik bi alternatif ve benim çok hoşuma gitti..
  • quote:

yok ben sistem demedim navigasyon gibi olabiliyor dedim navigasyon sistemi değil

çok yaşa emi COUNTERCİ musa akşam üstü güldürdün beni yorgundum zaten iyi geldi..
  • herkese özür dilerim navigasyon diye yanlış yazmışım ah kafam ah bu genç halimle yaşlanmış gibiyim bana artık dede diyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi COUNTERCİ musa -- 22 Temmuz 2008; 21:39:54 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ROBINHOOD

quote:

Orjinalden alıntı: gendarme

barisacil

ön cam bende de kapığı açıp kapatırken sallanıyor...ben başka Stil'de de denedim..sonuç aynı...
    bende Karter muhafaza sacı yok..

Sana katılmıyorum gendarme, Çünkü;
    Carter muhafazası zaten plastik bir malzeme ve son zamanlarda takılmamasının nedeni maliyetten kaçmaları nasıl olsa
    kimse araba alırken altına bakarak almıyor ve öylece satmış oluyorlar

Ben zaten sac olanından bahsettim...metal olanı..yurdum insanı olmadığın görünce
    koştura koştura gidip sac kestirip kaplatıyor karterin altını..sonrası malum motor kucakta...

• evet bende kafamı kaldı yani neyise o mesajı değiştirim çaktırmadan diğerleri görmesin utanırım

• kantırcı musa ve fenerbahce72 (oğulcan)
    gençler..
    birer cümlelik , paylaşımdan uzak bol smileyli mesajlarınızla
    mesaj kirliliği yaratmaya devam ederseniz yönetime şikayet edileceksiniz...
  • gendarme abi nolur kızma söz veriyorum bidaha mesaj kirliliği yapmıyacam ve bu arada merhaba abi işler hayla yoğun heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi COUNTERCİ musa -- 22 Temmuz 2008; 21:48:38 >
  • 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.