Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
33.437
Cevap
77
Favori
1.787.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bedavaya çünki herşeyi söküp kendim yaptım
  • lucifer_666 senin arabayı gördüm plakaya bakınca anladım. geçerken şöyle bir süzmüştüm. gerçekten dediklerin doğru stilo nun konforu tasarımı dizaynı herşeyiyle mükemmel bi araba. fiyat olarak dediğin gibi 17000 den başlıyo. bende dynamic ve skywindow versiyonu olan bir stilo istiyorum. ama oto pazarında bulmak imkansız. düşük versiyonlar var. sen arabayı bursadanmı almıştın ve kaça aldın aracı. bakıyorumda fiyatlar şehirden şehire değişiyo ve çoruma kadar giden robinhood arkadaşımız var. bursadan bulabilrmiyim dynamic ve skywindow

stilo stilo stilo
  • nasıl gittiğimi ben bile bilmiyorum

buradan tekeri patlayan ve şans eseri canına ve malına zarar gelmeyen aserel abimize bir kez daha geçmiş olsun diyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: stilo ve ben

lucifer_666 senin arabayı gördüm plakaya bakınca anladım. geçerken şöyle bir süzmüştüm. gerçekten dediklerin doğru stilo nun konforu tasarımı dizaynı herşeyiyle mükemmel bi araba. fiyat olarak dediğin gibi 17000 den başlıyo. bende dynamic ve skywindow versiyonu olan bir stilo istiyorum. ama oto pazarında bulmak imkansız. düşük versiyonlar var. sen arabayı bursadanmı almıştın ve kaça aldın aracı. bakıyorumda fiyatlar şehirden şehire değişiyo ve çoruma kadar giden robinhood arkadaşımız var. bursadan bulabilrmiyim dynamic ve skywindow

stilo stilo stilo

evet bursadan aldım,tofaşın insan kaynakları müdürünün arabasıydı benim arabam.çok iyi durumda maşallahı var görenlerin ilk dediği şey sıfır araba almışsın oldu.2004 model olduğunu söyleyince şaşırıyorlar.eğer alıcaksan bursada çok temiz stilo lar var sadece doğru zamanı bekle yeter eminim karşı çıkar.

• quote:

Orjinalden alıntı: ROBINHOOD

nasıl gittiğimi ben bile bilmiyorum

buradan tekeri patlayan ve şans eseri canına ve malına zarar gelmeyen aserel abimize bir kez daha geçmiş olsun diyorum

Teşekkürler robinhod. Artık lastikleride yenileyeceğiz bu bahaneyle
  • lucifer_66 araban gerçektende güzelmiş 3 k olması ve rengide iyi siyah cam yakışır bu renge açık ren ya.. bende 3k istiyorum bnmki 5 ka
  • @aserel

çok geçmiş olsun...Allah beterinden korusun...
  • Çok teşekkür
  • Aserel geçmiş olsun.Yaz zamanı ,bu geçmiş olsunlar artacak gibi.Dikkat.
  • lucifer_666 ,stil şahane.Güle güle kullan.
  • Bende bu akşam güzel bir konser dinledim.Tolga sağ,Erdal Erzincan,Pınar Sağ,Mercan Erzincan dörtlüsü.Kulaklarımın pası silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merdomerdo -- 20 Temmuz 2008; 0:55:29 >
  • İyi eğlenceler Hocam,
    Burada da ( Erdek'te ) Tarkan üstad vardı bu akşam. cıstak cıstak...
  • quote:

Orjinalden alıntı: merdomerdo

lucifer_666 ,stil şahane.Güle güle kullan.

teşekkür ederim merdomerdo,
    Allah herkese gönlündeki stilo yu almayı nasip eder inşallah
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeaDGardeN

lucifer_66 araban gerçektende güzelmiş 3 k olması ve rengide iyi siyah cam yakışır bu renge açık ren ya.. bende 3k istiyorum bnmki 5 ka

saol DeaDGardeN bende istiyorum ama arabam çok orjinal inan orjinalliği bozulsun istemiyorum.bu stilo sahibi olmak acayip bişey.
  • arkadaşlar lütfen soruma cevap verirmisiniz benm arabanın ön takımdan ses geliyor çukarlara girince sanki şahin kullanıyormuş gibi babamında dikkatini çekdi ön takım dedi süspansiyon değilmiş.. ben arabayı geçenlerde 60 bin bakımına verdim adamlara söyledim bakarız dediler bakmamışlar faturada öntakım yapıldı diuye birşey yazmıyordu anlaşılan özel servise gitmeyecem ama bir servise gitsem bana kaça patlar arabada negibi işlemler yapıyorlarda o sesi gideriyorlar çünki babamın arabası kia rio ve benm girdiğim çukurlarda çıt yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeaDGardeN -- 20 Temmuz 2008; 9:36:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ROBINHOOD

İyi eğlenceler Hocam,
    Burada da ( Erdek'te ) Tarkan üstad vardı bu akşam. cıstak cıstak...

yahu onun niye üstad...sadece şarkıcı benim için..
    tamam biraz ses var..ama o kadar...
    medyanın şişirdiği -megastar- balonu..
    gerçek tercihini gizlemek için göstermelik bir sevgili( o da gitti)...
    Sezen Aksu ve Nazan ÖNCEL'in verdiği şarkılar olmasa -sıfır-
    Hala geçen yıllarda hit olan şarkıların sayesinde ayakta...
    son yıllarda ne yaptıysa tutmadı..adamı yurtdışında yaşayan
    Türkler hariç kimse tanımıyor..biz megastar yaptık...
    Yıllarca Amerika'da kaldı..Rahmetli ünlü yapımcı A.Ertegün
    onda biraz star havası sezip çalışsaydı bugün daha farklı
    bir yerde idi...

(bende ne kadar doluymuşum bu herife )

• DeaDGardeN

motor bağlantıları da dahil olmak üzere kaputun altında ne varsa kontrol edilmesini iste..
  • sağol gendarme abicim yorumun için. sizin araçlarınızdada böyle bir sorun varmı ve kaç paraya maal olur bana çok merak ediyorum ..
  • Arkadaşlar selam.STİL imin skywindow perdesinde sorun oluştu.açarken perde tamamıyle sarılmıyor ve kapanırkende tamamen kapanmıyor.servis parçadeğişecek dedi fiyatı 800 ytl imiş.fikri olan var mı?şimdiden teşekkürler...
  • DeaDGardeN,benim stilde de ön takımda ses vardı.Kol dingili,tıkırtı burju denen parçalar değişti.Sesler kesildi.Bunlar çok para değil.Ancak bir süre sonra sesler yine gelmeye başladı.Direksiyon kutusu bozuk dendi ki bencede öyle,1050 tl fiyat çekildi.Ancak bunu direksiyon kutusunu değiştirmeden,benim iznimle halledebileceklerini,direksiyon kutusunu dağıtıp tamir edebileceklerini söylediler.Fiyat olarakta 150tl ye hallolur dediler.Ama bu sesler çukura girdiğimde değil daha çok arnavut kaldırımı gibi yerlerde oluyor.Buna göre bir değerlendirme yapabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.