Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.437
Cevap
77
Favori
1.787.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkes tatilde anlaşılan İYİ AKŞAMLAR ha bu arada lastik almayı düşünüyorum ama markalılar (tanesi 260-300 ytl) çok pahalı KUMHO veya MARSHALL uygun fiyata (tanesi 140 ytl) ne dersiniz ??

şu an üzerinde 215-45-17 lastik var fakat çok çabuk fındıklama yapıyor bu sefer 215-50-17 almayı düşünüyorum tavsiye edeceğiniz uygun fiyata kaliteli marka varmı?
  • arkadaşlar bu araba dikkatimi çekti 3 kapı sky window ve dynamik çok güzel takasa girse bnm sitiloyla girerim çokda iyi fiyata veriyor pazarlık payıda var birazda modifiyelemiş ,

http://www.araba.com/1365033.html

sakaryada adam istanbulda olanlar için arabayı getirebilirim diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeaDGardeN -- 16 Temmuz 2008; 23:33:09 >
  • Araba çok hoş duruyor ayrıca deri döşeme gibi fakat 127.000 km bayağı çok en azından bana göre benim stil 29,000 km de olunca

quote:

Orjinalden alıntı: DeaDGardeN

arkadaşlar bu araba dikkatimi çekti 3 kapı sky window ve dynamik çok güzel takasa girse bnm sitiloyla girerim çokda iyi fiyata veriyor pazarlık payıda var birazda modifiyelemiş ,

http://www.araba.com/1365033.html

sakaryada adam istanbulda olanlar için arabayı getirebilirim diyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: stilock

Herkes tatilde anlaşılan İYİ AKŞAMLAR ha bu arada lastik almayı düşünüyorum ama markalılar (tanesi 260-300 ytl) çok pahalı KUMHO veya MARSHALL uygun fiyata (tanesi 140 ytl) ne dersiniz ??

şu an üzerinde 215-45-17 lastik var fakat çok çabuk fındıklama yapıyor bu sefer 215-50-17 almayı düşünüyorum tavsiye edeceğiniz uygun fiyata kaliteli marka varmı?

lastik konusunda micheal den sasma kardes diger chin malı lastıklerı salla gitsin

ankara da olsaydın sana tertemiz 4 adet lastigi 300 alırdık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdemTR -- 17 Temmuz 2008; 8:31:14 >
  • arkadaşlar iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. aracımda lpg kiti yok bir süre benzinli binerim gibime geliyor.
    sonrası Allah Kerim.
  • Adem,

Bu lastiklerin ebatı ne?

lastik konusunda micheal den sasma kardes diger chin malı lastıklerı salla gitsin

ankara da olsaydın sana tertemiz 4 adet lastigi 300 alırdık

• quote:

Herkes tatilde anlaşılan İYİ AKŞAMLAR ha bu arada lastik almayı düşünüyorum ama markalılar (tanesi 260-300 ytl) çok pahalı KUMHO veya MARSHALL uygun fiyata (tanesi 140 ytl) ne dersiniz ??

SELAMLAR KARDESIM..MICHELIN BRIDGESTONE LASSA TERCIHIN OLSUN..TUZLU OLDUGU ASIKAR..OLMAZ DERSEN TERCIHINI KUMHODAN ANA KULLAN KU31 ARADIGIN LASTIKTIR..KESINLIKLE BALON YAPMAZ..JANTLARINIDA KORUR..215 45 17 YE DEVAM EDEBILIRSIN RAHATLIKLA..DIGER UZAK DOGU LASTIKLERDEN UZAK DUR DERIM..KUMHO F3 DE ANA SPONSORU VE GERCEKTEN COK KALITELI MALLAR URETIYOR

• 10 ABARTH 09

öncelikle hoşgeldin aramıza oguzhanoz, bilgilerini verde seni de listemize ekliyelim.

Veee işte STILO'mmmmm;

5k ya 3k tamponu olmaz diyenlere güzel bir cevap olur sanırım...

Çeki kancasının kapağı nerede diye sormayın maalesef arkadaşlar 5k için olanı istemişler o da uymadı tabi diğerini yeniden sipariş verdiler gelecek bakalım.

Buradan tüm KADIOĞLU FIAT SERVİS elemanlarına teşşekürlerimi sunarım...

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROBINHOOD -- 17 Temmuz 2008; 13:41:31 >

• Yok abi öyle deme,
    O gün sen aradın ben müsait olmadım sen aradın ben açamadım sonrada senin mesain bitti ...
    O gün kredi işlemleri ve olağan banka işlemleriyle uğraşıyordum yoğundum anlayacağın.

quote:

Robinhood,

Kardeşim telefonuna hiç bakmıyormusun stilin serviste anladıkta sende kayıpsın

• herkese selam...

robin-hood güzel olmuş...

güle güle kullan...
  • teşekkür ederim sizleri beklettim biraz ama servisden anca dün alabildim.

quote:

Orjinalden alıntı: gendarme

herkese selam...

robin-hood güzel olmuş...

güle güle kullan...

• Robinhood,

Hayırlı olsun güle güle kullan bana göre 3k tamponunun dahada kendini göstermesi ve sportif hava yaratması için öndeki takozları ve ortadaki ile yukarıdaki hava ızgarasını siyah bırakmalıydın tamamını gövde rengi yapınca normal 5k tampon gibi duruyor
  • Robinhood,

Camlara film olayına bir an önce girmelisin bu renge çok yakışır.
  • teşekkür ederim stilock,
    film değilde siyah cam yaptıracağım inşallah.
    Bu hafta cumaya kadar gececiyim akşam buralarda değilim görüşürüz.
  • hayirli olsun

STILO SPORT.......................
  • Robinhood güle güle kullan ,çok güzel bir araç.Tamponları da tuttum gerçekten,kaçlira ki?
  • hayırlı olsun..güle güle kullan.
    Ben bişey soracam.Ön koltukların arkasında sehpa mı var?

• Pazar sabahı başlayan kısa tatilimiz bugün sona erdi...
    Dikili,Ayvalık,Sarımsaklı ve Akhisar'dan sonra sağ salim eve döndük..
    toplam 400 km'de yaklaşık 60/65 km ş.içi ve yol şartları nedeniyle düşük viteste
    dönüş yolculuğu boyunca 43 derece sıcaklıkta klima açık 0.227 yaktı..
    sollamalar hariç %80 c.c ile 90/100 km hız ile gittim..

Sarımsaklı'dan İzmir yoluna çıkarken asfalt yola kilitli taş döşeyip
    yolu 15/20 cm yükselten ve iki yol arasındaki seviyeyi dengelemeyen
    yerel yönetime lanet olsun... farkettiğimde 5/10 mt.kalmıştı,frene
    bassam öne yığılma nedeniyle tampon,radyatör ne varsa gidecekti...
    50/60 km hızla çarpmama rağmen darbe müthiş sert oldu..
    tamponun altındaki plastik bazı yerlerde çıktı,sky-vindow kumanda panel kapağı yerinden çıktı
    sağ alttaki koruyucu plastik kırılmış,gözle görünen bunlar...
    yolda temkinli geldim...sağa-sola çekme yapmadı..yine de yakın zamanda servise
    götürüp baktıracağım...

Bundan sonra arabaya özenip hiçbir şey yapmayacağım...
    tatile çıkmadan bir gün önce arkadaşların sünnet düğününden dönerken
    sokak arasından 2 p.. kurusu arabaya taş attı..durup peşlerinden koştum
    ama karanlık sokak aralarında kayboldular..iyi ki Oğulcan yoktu,olsaydı
    kesin birini yakalar ben yetişene kadar hastanelik ederdi..
    sağ ön kapıda altta 4 küçük iz oluştu,boya kalkmış...
    üstüne düştükçe başına bir şey geliyor...
    gözümüzden sakındıkça göze geliyor...Aldığımdan bugüne kadar
    defalarca çizdiler.. plaka ve park ampulleri ile uğraşacaktım
    ama kesin kararlıyım,bundan sonra yağını,suyunu kotrol edip
    benzinini alıp kullanacağım..düğün ,bayram haricinde çok mecbur kalmazsam
    yıkatmayacağım bile...

• quote:

Orjinalden alıntı: turgay307

hayırlı olsun..güle güle kullan.
    Ben bişey soracam.Ön koltukların arkasında sehpa mı var?

dynamic versiyonda sadece yolcu koltuğunun arkasında...
  • herkese merhaba

uzun suredir acik oldugunu gordugum bu forumu bugun ogrendim ve okuduklarim cok hosuma gitti,cunku bende 2004 model Dynamic Stilo aldim ve suanda cok memnunum.
    sorum su arabanin 60.000 bakimi geldi ve ilk defa servis icin bakima goturucegim.Halic oto yu aradim 60.000 bakimi yaklasik 550 tl tutuyor dedi.rakam biraz fazla geldi acikcasi.Servis den midir,yoksa bu isin standarti bu mudur.Ve sizin Stilo nuzu rahatlikla bakima goturdugunuz Istanbul da servis harici bir usta varmidir ogrenmek istiyorum.bilgi verenlere simdiden tsk.
  • 
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.