Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (364. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.437
Cevap
77
Favori
1.787.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Herkese günaydın..

Hepinize keyifli bir p.tesi günü geçirmenizi diliyorum...

Hasan Doğan'a Allahtan rahmet,yakınlarına başsağlığı diliyorum...
    Tam Türk futbolunun başına adam gibi bir adam geldi derken çok ani oldu ölümü..
    Umarım yeni seçilen başkanda aynı çizgide olur...

Nadal'ı tebrik ediyorum, toprak kortta her zaman ezdiği Federer'i bu defa çim kortta
    mağlup etti...son setin son sayılarını izleyemesem de son yıllarda Wimbledon'daki
    en güzel, en çetin final maçıydı...

gündeme bu kadar değinmişken Ergenekonu unutmadım ama...
    bu ülkede olan-biteni anlamak çok zor değil aslında...
    görmek isteyene herşey ortada...neyse siyaset yapmayalım,yasak çiğnemeyelim...

Hepinize sahip olduğunuz sevdiklerinizle ve Stillerinizle keyifli,mutlu günler diliyorum...

• gunaydinlar....robinhood nerelerdesin ya?okadar yazdim sana bir cevap yazmadin
  • quote:

Orjinalden alıntı: barisacil

öncelikle teşekkür ederim arkadaşlar.

tüp için brc marka taktırdım. fiat servis ve de özel fiat servisinin önerisiyle. Fiat ta zaten araçarında brc sistemi kullanıyorlar mış.
    Ayrıca arkadaşlar aklınızda bulunsun BRC taktırırsanız eğer BRc nin çıkarmı olduğu ve de ustanın dediğiine göre sadece BRC nin kullandığı bir aparat var. böylce manifoldu delmeden lpg yi bağlamış oluyorsunuz. motorun orjinalliği bozulmamış oluyor.
    Yanlız benim aracımda takma aşamasında epey sorun çıktı hatta lpg ustası işin içinden çıkamadı nerdeyse tüpü söküp alacaktı. ilk önce aracın motoru arızlı dedi motor ustasına götürdük sağlam çıktı kontrol etmediğimiz yeri kalmadı motorun . usta bütün lpg sistemini baştan kontrol etti nafile araç lpg ye geçince rölantide acayip sarsılıyodu. en sonunda arızanın LPG nin ECU sünde olduğunu keşfettik ve değiştirdik. değiştirir deiştirmez sorun düzeldi. yanlız benzinde araç biraz daha performanslı hatta LPG ustası araca ilk gaz almaya gittiğimiz zaman kullandı, çekişine hayran kaldı aracın. Bİraz ince ayarla benzinle aynı performansa ulaşacaktır eminim.
    bence tereddüt etmeden taktırın derim.
    bugün dediğim gibi 535 km yolu 66 ytl ile geldim. benzin olsaydı herhalde rahat iki katı yakardı.

resimler için en yakın zamanda yollayacağım.

KARDES 535 KM YOLU 66 YTL GELDIM DIYORSUN NASIL OLUYOR YAW BENDE DE BRC VAR BOS DEPO 75 YTL DOLUYOR SIKSAN MAKSIMUM GIDECEGI 400-450 KM YOLDUR

BI GARIPLIK VAR

• ben gecen ankara geldigimde 80 ytl ye fullemiştim(ankarayla arada 10 kurus fark var nerdeyse litre fiyatında ) nerdeyse 600 km yol gitti (2 gişe arssın 4 saatte gectim ve 3000 deviri hiç gecömedim nerdeyse tüm yoö boyunca fren bile yapmadım) bu gelişimde biras acelem vardı yüklendim 70 ytl ile yaklaşık 400-420 km arası bi yol yaptım tüm ankara gidş-geliş ve ankara içindeki kullanımdada 1000 km için 165 ytl lpg harcadım ve gercekten dönerken son bi bucuk saat 4000 devirin altna hiç inmedim benzine taktıralı 10000 km gecti 4. aydayım ve parası nerdeyse cıktı cok akıllıca bir iş yapmısım herkese tavsiye ederim
  • arkadaşlar yaptığım hesabı anlatayım öncelikle
    sivasın hemen çıkışında depoyu fulledim ve yol bilgisayarını sıfırladım. sonra göksunda 40 ytl ye depoyu fulledim , ve ondan sonra da hatay da evin önünde ki benzinlikte 26,3 ytl ye depoyu tekrar fulledim. ve toplamda 535 km yol yapmıştım. 40+26.3=66.3 ytl ye.
    ama arkadaşın dediği gibi 2500-3500 devir arasında ve hep 80-90 km/h hızla gittim.

valla benim hesap böyle yanlış varsa siz söyleyin.
  • lpg li sitiloları ksıkanmaya başladım ya ben taktırmak istiyorum ama yarın 60 bin bakımı var kurus kurus biriktirdimki yaptırayım diye :) şu bakımı atlatayım tekrar biriktirip artık lpg taktıracam kafamda tartatini var çok meth ediyorlar ya. nerede vardır bunun bayisi ben ümraniyedeyim.

60 bin bakımıda 800 den aşşağı çıkmaz diyorlar.
  • sahibinden.com arayüzü değiştirmiş. geçen sene de böyle birşey yapmışlardı.

şu ilandaki arabaya ne dersiniz niyetine girdik artık bi 3K stilonun.
    http://www.sahibinden.com/sahibini_taniyan_modelinin_en_full_fulluWQQaXQQ9677668WQQpXQQdisplayitem
  • o kadar tutmaz aserel orjinal parçaları alıp tanıdığı bir ustasına götürmüştü sanırım 150 tl birşeye mal olmuştu.

ya valo beni banlamışsın ama inan görmedim yoksa niye yazmayayım kardeşim...

quote:

Orjinalden alıntı: DeaDGardeN

lpg li sitiloları ksıkanmaya başladım ya ben taktırmak istiyorum ama yarın 60 bin bakımı var kurus kurus biriktirdimki yaptırayım diye :) şu bakımı atlatayım tekrar biriktirip artık lpg taktıracam kafamda tartatini var çok meth ediyorlar ya. nerede vardır bunun bayisi ben ümraniyedeyim.

60 bin bakımıda 800 den aşşağı çıkmaz diyorlar.
  • bu aralar mesai durumları ağırlaştı birde arabanın işleri bitsin diye kendimi stilime verdim

quote:

Orjinalden alıntı: valo

gunaydinlar....robinhood nerelerdesin ya?okadar yazdim sana bir cevap yazmadin
  • quote:

Orjinalden alıntı: gendarme

robin-hood ??

demek ki cevap almak için banlamak gerekli....
  • Ha pardon abi sana özel bir cevap yazmayı düşünürken araya birşeyler girdi unuttum.
    valla gözüme soka soka söyledin zaten anlamamak mümkün mü!

en yakın zamanda şaşırtıcı bir şekilde geliyorum izlemeye devam edin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ROBINHOOD

Ha pardon abi sana özel bir cevap yazmayı düşünürken araya birşeyler girdi unuttum.

Ben az çok tahmin ediyorum...bu sessizlik hayra alamet değil...
    kimbilir ne hale çevirdin caanım Dynamic'i...
  • quote:

Orjinalden alıntı: barisacil

öncelikle teşekkür ederim arkadaşlar.

tüp için brc marka taktırdım. fiat servis ve de özel fiat servisinin önerisiyle. Fiat ta zaten araçarında brc sistemi kullanıyorlar mış.
    Ayrıca arkadaşlar aklınızda bulunsun BRC taktırırsanız eğer BRc nin çıkarmı olduğu ve de ustanın dediğiine göre sadece BRC nin kullandığı bir aparat var. böylce manifoldu delmeden lpg yi bağlamış oluyorsunuz. motorun orjinalliği bozulmamış oluyor.
    Yanlız benim aracımda takma aşamasında epey sorun çıktı hatta lpg ustası işin içinden çıkamadı nerdeyse tüpü söküp alacaktı. ilk önce aracın motoru arızlı dedi motor ustasına götürdük sağlam çıktı kontrol etmediğimiz yeri kalmadı motorun . usta bütün lpg sistemini baştan kontrol etti nafile araç lpg ye geçince rölantide acayip sarsılıyodu. en sonunda arızanın LPG nin ECU sünde olduğunu keşfettik ve değiştirdik. değiştirir deiştirmez sorun düzeldi. yanlız benzinde araç biraz daha performanslı hatta LPG ustası araca ilk gaz almaya gittiğimiz zaman kullandı, çekişine hayran kaldı aracın. Bİraz ince ayarla benzinle aynı performansa ulaşacaktır eminim.
    bence tereddüt etmeden taktırın derim.
    bugün dediğim gibi 535 km yolu 66 ytl ile geldim. benzin olsaydı herhalde rahat iki katı yakardı.

resimler için en yakın zamanda yollayacağım.

ya bu ustalar hep aynı şeyi yapıyorlar. benimde daha önce başıma gelmişti. işin içinden çıkamayınca senin motor bozuk, kelebek bozuk, araba bakımsız vs. vs bi dünya bahane uyduruyorlar. yada bunların hepsi anlaşmış ağız birliği yapmışlar, çok çakallarllar akılları sıra. benim sağlam arabayı 2 günde ne hale getirmişlerdi. bide öyle bir konuşma hazırlamışlarki ben bile kendime kızacaktım nası olurda bozuk araba teslim ederim adamlara diye. :) neyse kardeşim hayırlı olsun hem yeni aracın hem yeni lpg sistemin. güzel bir seçim yapmışsın inş sorunsuz bir şekilde binersin aracına.

• 60 bin bakımı için boşuna servse gidipte
    kazıklanmayın.Orijinal parçaları heryerde
    bulabilirsiniz
  • merhabalar arkadaşlar,
    acemi sürücü olarak ilk ufak çaplı kazamı yaptım. sağ arka tekerlelek üstünü park halindeki bi kamyonete sürttüm iki tane nur topu gibi 25 cm. lik çiziğim oldu . Allah beterlerinden saklasın ne yapalım. kaskomda % 10 a kadar yapılan hasarlarda hasarsızlık bozulmuyor. yaptırmayı düşünüyorum da ne kadar tutar acaba?
  • Bence fiyatı normall.... Pazarlıkla 19 000-19 500 a düşerse alınabilir. Araç fuulll orası önemlii.. Sky da var.. Yeter ki km orjinal olsun ve tüm parçaları çalışsınnn..
    quote:

Orjinalden alıntı: oguzhanoz

sahibinden.com arayüzü değiştirmiş. geçen sene de böyle birşey yapmışlardı.

şu ilandaki arabaya ne dersiniz niyetine girdik artık bi 3K stilonun.
    http://www.sahibinden.com/sahibini_taniyan_modelinin_en_full_fulluWQQaXQQ9677668WQQpXQQdisplayitem

• quote:

Orjinalden alıntı: gendarme

quote:

Orjinalden alıntı: ROBINHOOD

Ha pardon abi sana özel bir cevap yazmayı düşünürken araya birşeyler girdi unuttum.

Ben az çok tahmin ediyorum...bu sessizlik hayra alamet değil...
    kimbilir ne hale çevirdin caanım Dynamic'i...

• halil takipte:))
  • katılıyorum arkadaslar 60 bin bakımı icin sevise büsürü para vermeyin en kral bakım fiyatı ben belirtmiştim

toplam işcilik haric 350 ytl malzemekeri alırsını buna debriyaj seti dahil ön balata yaglar fitreler filan hepsi 350 ytl verilir.

ben 3 gün önce yaptırdım tolam 265 filan verdi ön balata haric iscilik ise 180 ytl verdim ama debriyaj balatası komple degişti araba süper oldu benden soylemesi
  • bende bu ayın 24 de bir terslik olmaz ise tatile cıkacagım brc var bakalım ne kadar yakacak 3000 deviri gecmeyecegim dedikleriniz cıkar ise baya para cebe kalacak insallah bu da beni cok sevindirdi vallaaa
  • 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.