Şimdi Ara

Facebook web kamera sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
105.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam affınıza sığınıyorum. Bi sorum olucaktı. Facebook'tan kamera isteği yolladığımda yada karşı taraf bana yolladığında kurulum ve yükle penceresi çıkıyor. Ben yüklemeyi ve kurulumu bitirdikten sonra tekrar yollandığı zaman kamera isteği tekrar aynı kurulum ve yükleme isteği geliyor. Bir türlü çözemedim bu sorunu. Laptop kullanıcısyım, kameramda herhangi bir arıza yoktur. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Eğer yardımcı olursanız çok sevinirim.

Saygılarımla...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Yükledikten sonra Pc kapa aç Bide Öyle Dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERTKN

Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam affınıza sığınıyorum. Bi sorum olucaktı. Facebook'tan kamera isteği yolladığımda yada karşı taraf bana yolladığında kurulum ve yükle penceresi çıkıyor. Ben yüklemeyi ve kurulumu bitirdikten sonra tekrar yollandığı zaman kamera isteği tekrar aynı kurulum ve yükleme isteği geliyor. Bir türlü çözemedim bu sorunu. Laptop kullanıcısyım, kameramda herhangi bir arıza yoktur. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Eğer yardımcı olursanız çok sevinirim.

Saygılarımla...

Farklı bir tarayıcı kullanın. Facebook Video Calling programını kaldırıp kamera açarken tekrar kurulum yapın..
  • Dediklerinizin hepsini uyguladım. Zaten bu kurulum 3 aşamadan geçiyor. 1.si yükleme 2. çalıştırma 3. ise çalıştırdıktan sonra bekleyerek otomatik kameranın açılması ve sol alt kısımda 3. aşamaya geçerken o küçük ekran kalıveriyor. İlerleme kaydetmiyor.
  • quote:

Dediklerinizin hepsini uyguladım. Zaten bu kurulum 3 aşamadan geçiyor. 1.si yükleme 2. çalıştırma 3. ise çalıştırdıktan sonra bekleyerek otomatik kameranın açılması ve sol alt kısımda 3. aşamaya geçerken o küçük ekran kalıveriyor. İlerleme kaydetmiyor.

Kullandığın Tarayıcığı Güncelle Ondan olabilir.
  • quote:

Dediklerinizin hepsini uyguladım. Zaten bu kurulum 3 aşamadan geçiyor. 1.si yükleme 2. çalıştırma 3. ise çalıştırdıktan sonra bekleyerek otomatik kameranın açılması ve sol alt kısımda 3. aşamaya geçerken o küçük ekran kalıveriyor. İlerleme kaydetmiyor.

Bütün tarayıcılarda aynı sorun var mı diyorsunuz , olmaması gerekiyor.

Facebook Video Calling programını IObit Uninstaller programıyla kayıt defteri kalıntılarıyla birlikte kaldırın tekrar kurulum yapınca sorun yaratmayacaktır..
  • Evet bütün tarayıcılarda aynı sorun var ve Facebook Calling'i Your Un-installer programı ile bütün kalıntılarıyla kaldırdım. Yükelemeyi tekrar denedim fakat aynı sorunu tekrar yaşadım.
  • quote:

Evet bütün tarayıcılarda aynı sorun var ve Facebook Calling'i Your Un-installer programı ile bütün kalıntılarıyla kaldırdım. Yükelemeyi tekrar denedim fakat aynı sorunu tekrar yaşadım.

Yeni bir kullanıcı hesabı açın onda sorunsuz kullanabilirsiniz. Tabi eskisin kaldırmanız gerekiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yunus MF

quote:

Evet bütün tarayıcılarda aynı sorun var ve Facebook Calling'i Your Un-installer programı ile bütün kalıntılarıyla kaldırdım. Yükelemeyi tekrar denedim fakat aynı sorunu tekrar yaşadım.

Yeni bir kullanıcı hesabı açın onda sorunsuz kullanabilirsiniz. Tabi eskisin kaldırmanız gerekiyor..

Yeni bir kullanıcı hesabı açtığımda, bilgisayar kullanılmıcak derecede yavaşlayıp bir sürü hata veriyor. Bir hatayı düzeltmek için birden çok hata almak istemiyorum. Bu yüzden bu seçeneğe gereksinim duymadan işimi halletmek istiyorum açıkcası.
  • quote:

quote:

quote:

Yeni bir kullanıcı hesabı açtığımda, bilgisayar kullanılmıcak derecede yavaşlayıp bir sürü hata veriyor. Bir hatayı düzeltmek için birden çok hata almak istemiyorum. Bu yüzden bu seçeneğe gereksinim duymadan işimi halletmek istiyorum açıkcası.

Sorun yaratmaması gerekiyor demek ki işletimi sitemi bozulmuş.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sorun yaratmaması gerekiyor demek ki işletimi sitemi bozulmuş.

İşletim sisteminde herhangi bir sorun yok aslında. Laptobumun markası Toshiba, bu yüzden bu konuda bi sıkıntı yaşayabileceğimi hiç sanmıyorum. Çünkü herşeyi sorunsuz çalıştırıyor. Şuanlık tek sorunum Facebook Video Calling ve birde İnternet sitesinden bişey izlemek istediğimde Windows MEdia Player eklentisini yükleyin diyor. Yüklediğimde yüklenmemiş gibi eklentiyi yüklememi tekrar istiyor. Benim kanaatımca Bu olayların sorunu denetim masasından kaynaklanan bir sorun ama bikaç bişey denedim yine sonuç alamadım.

• Laptop markasıyla işletim sisteminin alakası yoktur.

Firefox 9 sürümünü kurup denermisiniz?
  • Markaya olan güvenimden dolayı ettiğim bir sözdür bu. Şimdi yüklüyorum firefox 9 u.
  • quote:

Markaya olan güvenimden dolayı ettiğim bir sözdür bu. Şimdi yüklüyorum firefox 9 u.

Sonucu merak ediyorum..

İşletim sistemi çökerse isterse en iyi marka olsun kurtarmaz
  • O zaman size şöyle sölim daha fazla merakta kalmayın =) Toshiba yine farkını koydu. Yardımınız için size çok teşekkür ediyorum sorun çözülmüştür. Şimdi Chrome'da da İE de de açabiliyorum kamera. Emeğiniz ve ilginiz için çok teşekkürler, saolun. Size bir konuda danışmak istiyorum Firefox un virüs taramsı yaptığını gördüm. Sizce chrome'u mu kullanmalıyım firefox mu?
  • quote:

O zaman size şöyle sölim daha fazla merakta kalmayın =) Toshiba yine farkını koydu. Yardımınız için size çok teşekkür ediyorum sorun çözülmüştür. Şimdi Chrome'da da İE de de açabiliyorum kamera. Emeğiniz ve ilginiz için çok teşekkürler, saolun. Size bir konuda danışmak istiyorum Firefox un virüs taramsı yaptığını gördüm. Sizce chrome'u mu kullanmalıyım firefox mu?

Sorunu nasıl çözdünüz peki Toshiba servisin falan mı aradınız ?

Google Chrome önerimdir ama tercih sizin sonuçta ikiside baş başa gidiyor.

Ben bir şeyi merak etmiyorum ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saiph -- 15 Eylül 2012; 15:02:44 >

• quote:

quote:

O zaman size şöyle sölim daha fazla merakta kalmayın =) Toshiba yine farkını koydu. Yardımınız için size çok teşekkür ediyorum sorun çözülmüştür. Şimdi Chrome'da da İE de de açabiliyorum kamera. Emeğiniz ve ilginiz için çok teşekkürler, saolun. Size bir konuda danışmak istiyorum Firefox un virüs taramsı yaptığını gördüm. Sizce chrome'u mu kullanmalıyım firefox mu?

Sorunu nasıl çözdünüz peki Toshiba servisin falan mı aradınız ?

Google Chrome önerimdir ama tercih sizin sonuçta ikiside baş başa gidiyor.

Ben bir şeyi merak etmiyorum ki

Bir kez daha teşekkür ve tevazudan anlamayan bir millet olduğumuzu gösteriğiniz için saolun.

Sonucu merak ettiğiniz için size meraklanmayın yazdım.

Polemik yaratmaya çalışmayın lütfen.

İyi günler.

• Sorun nasıl çözüldü merak ettim.

2 saattir aynı sorunla cebelleşiyorum. Bu kadar yazanın hatırına keşke çözümü de yazsa idiniz.
  • aynı sorun bende de vardı. format attırdıktan sonra düzeltebildim ben ancak. ama genede merak ediyorum format atmadan bu sorun nasıl çözülür.
  • Arkadaşlar sırf bu konuya cevap yazmak için üye oldum bilgisayar programcısıyım ve bu sorunu çözmek için çok uğraştım neden sorun olduğunu tam tespit edemedim ama şimdi düzeldi. Size ne yaptığımı anlatıyım driver kaldır yükle facebook eklentisini kaldır yukle bunlar herkesin soylediği klasik seyler fakat değişen bişe olmadı bende donanım ekle kaldırdan tek tek programları kaldırdım düzelmese nasıl olsa sistem geri yuklemeden eski halıne getirecektim. Kaldırdığım bende olan programlar 1. Avast fakat avasttan oldugunu sanmıyorum çünkü daha öncede kaldırmıştım duzelmemişti.
    2. İneternet download manager 3. Hotspot Shield 4.nokia pc suite bunlardan biri neden oluyodur bence diğer ıvır zıvır programlarıda kaldırdım fakat onlardan olacağını sanmıyorum. Bende düzeldi ve sizde deneyin arkadaşlar muhtemelen düzelecektir....
    Ayrıca PC samsung netbook işletim sistemi xp fakat bu sorunun bunlarla bir ilgisi yok.

Kimse Faceden mahrum kalmasın Saygılar .......................

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.