Şimdi Ara

İpad 1 ekran ile ilgili sorun bir bilen gelirse sevinirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ipad 1 netten ikinci el aldım çiziksiz kusursuz en ufak bir yerinde bişey yok yalnız ekranda 1 cm boyutunda bir beyazlık var aslında dikkat etmezsen zaten cokda görünmüyor yazıları görüntüleri etkilemiyor ancak normal ekranın bi ton acığı seklinde ekranı koyulastırdıgımda belli oluyor ekranı iyice parlak yaptıgımda cok az belli oluyor sormak ıstedıgım bu kötü bi durummu ilerde dahada ilerlermi.bunun dısında cok memnunum tabletten.pil ömrü en az 7 saat full kullanımda full acık olursa ama az oynarsam sabah sarjdan alıyorum gece yatarken %50 lerde.tstmin edici ama tek sorun o benım gözümde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Help:)

• Bilen yokmu

• Peki cihazı güneşte bıraktığın oldu mu hiç ? (uzun süre)
  • Bulutlanma gibi mi? Fotograf eklersen iyi olur

• help ne? 2 saatte bir başlığı güncellemek ne? burası chat ekranı değilki, sorunu yazıp birkaç saat bekle en azından. Bilen biri yardımcı olmaya çalışır.
  • merhaba hocam ölü pixel olabilir diye düşünüyorum ben. fazla kafaya takma kullan. hayırlı olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: StereoLove

merhaba hocam ölü pixel olabilir diye düşünüyorum ben. fazla kafaya takma kullan. hayırlı olsun..

Olu pixel degil beyaz renk disinda diger renklerde gozukmuyor her sey duzgun

• quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

help ne? 2 saatte bir başlığı güncellemek ne? burası chat ekranı değilki, sorunu yazıp birkaç saat bekle en azından. Bilen biri yardımcı olmaya çalışır.

Bir bilen cevaplasin dedim mesajin olsun diye luzumsuz yere cvp yazma okuma gec git bunu yapman cokmu zor acaba bu ne sinir boyle.forumlarda bu sekilde herkese bulasan dalasan insanlara sadece guluyorum size iyi gunler tartisma yaratmayin sadece yazdiklariniza cvp yazdim

• quote:

Orijinalden alıntı: gtr5000

Bulutlanma gibi mi? Fotograf eklersen iyi olur

Resimde cikmiyor duz beyaz ekranda o beyaz ekranin bi ton acik renk beyazini dusunun 1 cm civari kenarda var sorun teskil etmiyo goruntu kalitesini bozmuyor sadece goze takiliyo bakarken bir sorun olurmu ekrana ilerde diye soruyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: muco555555

quote:

help ne? 2 saatte bir başlığı güncellemek ne? burası chat ekranı değilki, sorunu yazıp birkaç saat bekle en azından. Bilen biri yardımcı olmaya çalışır.

Bir bilen cevaplasin dedim mesajin olsun diye luzumsuz yere cvp yazma okuma gec git bunu yapman cokmu zor acaba bu ne sinir boyle.forumlarda bu sekilde herkese bulasan dalasan insanlara sadece guluyorum size iyi gunler tartisma yaratmayin sadece yazdiklariniza cvp yazdim

Lüzumsuz yazan sensin genç adam. Üzerine bir de su gibi üste çıkıyorsun. 1000 mesajın var ancak forumun nasıl kullanılacağını öğrenememişsin. Sorunun umarım çözülür ama "help" tarzı yazılar hoş değil. Biraz sabırlı olmayı öğren. Bu arada bir ekran görüntüsü(eğer resimde belli oluyorsa) koymanı tavsiye ederim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muco555555

quote:

Lüzumsuz yazan sensin genç adam. Üzerine bir de su gibi üste çıkıyorsun. 1000 mesajın var ancak forumun nasıl kullanılacağını öğrenememişsin. Sorunun umarım çözülür ama "help" tarzı yazılar hoş değil. Biraz sabırlı olmayı öğren. Bu arada bir ekran görüntüsü(eğer resimde belli oluyorsa) koymanı tavsiye ederim.

Genc adam :) eyvallah komik olma polemige de hic girme luzumsuz yaziyosun ben sorun icin mesaj yazdim sakiz gibi uzattin lutfen cvp yazma rica ediyorum sinirimi bozuyosun cunku iyi aksamlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.