- x
Serious sam 3 bfe oyundan atma ekran sallantısı yardım
7 Cevap2368 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

495 Mesaj
15 Eylül 2012; 8:58:35 

arkadaşlar dün serious sam 3 indirdim split screen oynayacaktık arkadaşlarla ama oynarken 5dk sonra ekran sallanıyor ve bir süre sonra "serious sam 3 bfe.exe çalışmayı durdurdu" hatası veriyor.ne yapmalıyım 3 crack denedim oyun açılmadı bir tane denedim açıldı ama böyle sorunlarla karşılaştım lütfen çözümünü bilen varsa yardım etsin.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

11157 Mesaj
15 Eylül 2012; 11:10:48 

quote:

Orijinalden alıntı: qadrack

arkadaşlar dün serious sam 3 indirdim split screen oynayacaktık arkadaşlarla ama oynarken 5dk sonra ekran sallanıyor ve bir süre sonra "serious sam 3 bfe.exe çalışmayı durdurdu" hatası veriyor.ne yapmalıyım 3 crack denedim oyun açılmadı bir tane denedim açıldı ama böyle sorunlarla karşılaştım lütfen çözümünü bilen varsa yardım etsin.

Anladığım kadarıyla oyunda sorun var diğer oyunlarda aynı sorun var mı gözlemlediniz mi ?

495 Mesaj
15 Eylül 2012; 11:26:48 

quote:

Orijinalden alıntı: Yunus MF

Anladığım kadarıyla oyunda sorun var diğer oyunlarda aynı sorun var mı gözlemlediniz mi ?

hayır diğer tüm oyunları normal oynuyorum ama serious sam 3 te bu sorunla karşılaşıyorum nedeni nedir nasıl çözülür eğer biliyorsan yardım edermisin kardeşim.2 kere farklı torrentden indirdim ikisinde de aynı olay oluyor lütfen yardım edin.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

11157 Mesaj
15 Eylül 2012; 11:28:41 

quote:

hayır diğer tüm oyunları normal oynuyorum ama serious sam 3 te bu sorunla karşılaşıyorum nedeni nedir nasıl çözülür eğer biliyorsan yardım edermisin kardeşim.2 kere farklı torrentden indirdim ikisinde de aynı olay oluyor lütfen yardım edin.

Oyunu kaldırıp tekrar sorunsuz bir şekilde kurulum yapın ekran kartı driverini kaldırıp güncel sürüm kurun bakalım çözüm olabilir.

495 Mesaj
16 Eylül 2012; 13:52:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Yunus MF

Oyunu kaldırıp tekrar sorunsuz bir şekilde kurulum yapın ekran kartı driverini kaldırıp güncel sürüm kurun bakalım çözüm olabilir.

yaptım olmadı yine aynı hatalar lütfen yardım edin

11157 Mesaj
16 Eylül 2012; 13:55:02 

Oyun bozuk yapacak bir şey yok.

495 Mesaj
19 Eylül 2012; 16:25:25 

ama herkeste de mi bu hata var? kimseden ses çıkmıyor zaten

edit: oyunu tamir edebilir miyiz peki?

11157 Mesaj
19 Eylül 2012; 16:27:05 

quote:

ama herkeste de mi bu hata var? kimseden ses çıkmıyor zaten

edit: oyunu tamir edebilir miyiz peki?

O kadar bilgim yok

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Serious sam 3 bfe oyundan atma ekran sallantısı yardım
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.282