Şimdi Ara

Pillars of Eternity (2015) [ANA KONU] (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
787
Cevap
13
Favori
37.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sırf şu oyun için Cuma izin alıp 3 gün boyunca oynamayı düşünüyorum.
  • Ben oyunu Steam'den şimdi aldım.İndirmeye 26'sında mı açılacak ?
  • Evet.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Online seçeneği var mı oyunda acaba?
  • Single only.
  • bugun ambargo bitiyor. streamler gelir twitche.
  • Ön yüklemeye açılsa da indirsek.Ayrıca inceleme yazıları da gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esasiyun

bugun ambargo bitiyor. streamler gelir twitche.

Bugün pazar diye çok gelmeyebilir(gelse bile bize göre geç saatte gelir) ama yarın patlama olur her türlü.
    Bir kaç kişi ağızlarından kaçırdı "Baldurs Gate 2015 olmuş bu!" diye ama pek de ciddiye alınacak tipler değillermiş. (niye aşağıladıysam milleti ) Divinity Original Sin gibi bir tepki yaratacak mı bakalım basında.

Önemli Edit: RPgcodex'teki elemanlardan birisi almış inceleme kopyasını (baya bir beta feedback veren, resmen kendini adayan bir arkadaştı) Ve bir konuda uyarıyor stream/twitch tarzı şeyleri izleyecek olanları. Oyunun başındaki "prologue" kısmının gösterilmemesinin büyük bir sebebi var diyor ve bunu oyunu oynamak isteyen herkesin, direkt oyunda tecrübe etmesi gerektiğini söylüyor. Yazık etmeyin oyun zevkinize diyor kısaca. Baya müthiş bir "O an" mış anlaşılan. (1-2 kişi daha aynısını söyledi incelemecilerden)
    Video falan izlemeyin yani :D Direkt oyunu bekleyin, şunun şurasında 4 gün kaldı.

Gerçi bunu okuyunca ben daha bir pis meraklandım... İnterneti keseyim bari :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 22 Mart 2015; 16:53:08 >

• Beyler :'(

• keremg kullanıcısına yanıt
    Elimden "mundar" demek geliyor sadece

Edit: Firma çalışanlarından birisi başladı streame. Spoiler takmayanlar izleyebilir.

http://www.twitch.tv/theroguezombie

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 23 Mart 2015; 9:26:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Edit: Firma çalışanlarından birisi başladı streame. Spoiler takmayanlar izleyebilir.

Hocam sen bunun betasını falan oynamadın mı ?Ezberlemişsindir.

• Nw ve Da'i bayılarak oynamıştım.DnD hastasıyım acaba oyunu alsammı ?

Edit: Baldurs gate ve Icewind Dale vs.. oynamadım

Edit 2 : İkisininde ee versiyonlarını aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tayff -- 23 Mart 2015; 14:11:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DMUKKS

quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Hocam sen bunun betasını falan oynamadın mı ?Ezberlemişsindir.

Oynadım ama çok değil 3 saati geçmez, zaten beta kısmı bir ufak köyde geçiyordu yan görevlerden oluşan. Pek bir bilgim yok ana görev hakkında.
    Sınıflarda baya elden geçti en son oynadığımdan beri.

• iyi günler hocam sitelerinden ön sipariş verenlere cd keyleri ne zaman dağıtmaya başlayacaklar. Bu konu hakkında bir bilginiz var mı?
  • http://www.twitch.tv/cohhcarnage

Şu an oynanıyor oyun ama spoiler yemek istemeyen izlemesin.
  • 26'sı nasıl gelecek, 3 sene bekledim ama bu 3 gün geçmeyecekmiş gibi sanki. Umarım iyi bir satış başarısı elde ederler de daha fazla eski tarz rpg oyunlarından görürüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drowen

26'sı nasıl gelecek, 3 sene bekledim ama bu 3 gün geçmeyecekmiş gibi sanki. Umarım iyi bir satış başarısı elde ederler de daha fazla eski tarz rpg oyunlarından görürüz.

Divinity Original Sin sıra tabanlı olmasına ve wowumsu grafiklerine rağmen 750 bin e yakın sattı. PoE den daha iyi performans bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drowen

26'sı nasıl gelecek, 3 sene bekledim ama bu 3 gün geçmeyecekmiş gibi sanki. Umarım iyi bir satış başarısı elde ederler de daha fazla eski tarz rpg oyunlarından görürüz.

Az kaldı sık dişini :)
  • Kombat bittikten sonra olen karakterlerin hicbirsey olmamis gibi ayaga kalkmasi oyunun BG`den ziyade NWN serilerine daha yakin oldugunu ve biraz daha casual oyanis bicimini benimsemis oldugunu gosteriyor. Bence BG serilerindeki sistemi izlemis olsalardi oyun daha iyi olabilirdi.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.