Şimdi Ara

Mikrodalga Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
27.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar mikrodalga fırın almak istiyorum. Ama benim için önemli olan grill özellikli olması. Çünkü bir daha mini fırın almayacağım. fırının işini yapmaz ama benim işimi görür. Ben teknosada Samsung GE731K modelini buldum buradan link veremiyorum çünkü teknosanın internet sitesinde yok bu ürün ama ben mağazada gördüm. Fiyatı 200 tl sizce almalı mıyım bu üründen kullanan var mı? Ya da başka tavsiyelere de açığım.

• kenwood mw516 kullanıyorum ve çok memnunum tavsiye ederim ayrıca bence mikrodalga deyince akla kenwood gelmeli.

Mikrodalga Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi martinist -- 15 Eylül 2012; 0:40:14 >
  • Size

1.http://www.tekzen.com.tr/newsite/prd-57060-midea_mwg_820x_23_lt_mikrodalga_fir.aspx
    2.http://www.stokk.com.tr/Mikrodalga-Firinlar/31

mikrodalga fırınları önerebilirim. 1. cisi fiyat performans ürünü hacmine göre. GE leri bilakis kullandım. Grilli olanları tavsiye ederim.

• tekzen tercih etmeyin derim blender aldım başıma gelmeyen kalmadı.bir ürün alırken sağlam dediğiniz marketleri tekrar bi düşünün
  • Tavsiyeleriniz için teşekkürler ama fiyat konusu biraz aşmıyor mu yani samsungda da benzer ürün var ama 200 tl. Kötü müdür samsung?
  • mideanın ürünleri iyidir samsungtan vazgeçin derim ve daha mekanik ürünler bakın arçeliğin fırınlarınıda bildiğim kadarıyla midea tarafından üretiliyor
    http://www.hepsiburada.com/liste/arcelik-md-565s-silver-izgarali-mikrodalga-firin-19-lt/productDetails.aspx?productId=mtarc564s&categoryId=22021&SKU=MTARC564S
    fırsat bulunca ilk işim yeniden bundan almak olucak 7 yıllık mikro dalga fırınımı anneaneme vermiştik şimdiki elektronik ve hiç kullanamıyoruz bir düşün istersen

• Arçelik ürünlerinden ben de memnunum evet!
  • Arçelik ürünlerinden biz de memnunuz evet annem kullanıyor sürekli!
  • Mikro dalga fırın sağlığa zararlı değilse, kesinlikle ideal. Mikrodalganın fırın özelliği için sıcaklık ayarı sadece 200 derece buarada, mikrodalga özelliğinde kademeler var. Bunun dışında harika...
  • kesinlikle arkadsın dedıgı gıbı GE TERCIH EDINIZ
  • arkadaşlar mikrodalga fırın alıcam..araştırma içirisindeyim.. LG MC7687AS Izgaralı Dijital Mikrodalga Fırın ..bu model hoşuma gitti kullanan bilen varmı bir yardımcı olurmusunuz?
  • KENWOOD MW598 25 lt Mikrodalga Fırı bu modelde güzel kararsız kaldım çok
  • Fakir MW-80200
    Delonghi MW205S
    Samsung ME86w

Arkadaşlar bu fırınların hangisinin içi ışıklıdır, ya da şöyle diyim hangisinin içi daha aydınlıktır??
  • Kenwood MW 503 kullanıyorum. 23 Litre. İçi oldukça büyük. Yuvarlak cam tabağını döndürerek pişiriyor. Çok memnunum. Önceki Vestel'di 3 yılda çöpe gitti. Paranız varsa Miele alın. Yoksa Kenwood iyidir. Ayrıca bunların ön camında frekans filtresi olduğu için içini tam olarak görmek oldukça zordur. Kenwood'un aydınlatması bence yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hitit Güneşi

Kenwood MW 503 kullanıyorum. 23 Litre. İçi oldukça büyük. Yuvarlak cam tabağını döndürerek pişiriyor. Çok memnunum. Önceki Vestel'di 3 yılda çöpe gitti. Paranız varsa Miele alın. Yoksa Kenwood iyidir. Ayrıca bunların ön camında frekans filtresi olduğu için içini tam olarak görmek oldukça zordur. Kenwood'un aydınlatması bence yeterli.

miele çok pahalı niçin diğer markaların yerine miele önermediniz. başka konularda miele önermemişsiniz belliki önemli bir nedeni var diye düşündüm?
  • canoka C kullanıcısına yanıt
    Miele şu anda piyasada bulunan en kaliteli markadır. Ancak aynı doğrultuda fiyatı da oldukça pahalıdır. Alım gücü olan varsa her zaman Miele öneririm. Ancak diğer konularda yeni evlenmeyi düşünenler ve en uygun fiyatlı ürün arayanlara Miele'yi önermem mümkün değil. Bu, ekmek bulamıyorsan git pasta ye demek gibi bir şey olur. Ama buradan beyaz eşya alacaklara ilk tavsiyem olsun. Bütçeniz dahilinde ise ilk tercihleri Miele olmalı.
  • quote:

Kenwood MW 503 kullanıyorum. 23 Litre. İçi oldukça büyük. Yuvarlak cam tabağını döndürerek pişiriyor. Çok memnunum. Önceki Vestel'di 3 yılda çöpe gitti. Paranız varsa Miele alın. Yoksa Kenwood iyidir. Ayrıca bunların ön camında frekans filtresi olduğu için içini tam olarak görmek oldukça zordur. Kenwood'un aydınlatması bence yeterli.

merhabalar bizde mw 503 modelini almayı düşünüyoruz ancak birkaç sorum olacak.. renginin ne olduğu hakkında hiçbiryerde bir bilgi göremedim grimi beyazmı? birde ızgara fonksiyonu nasıl aceba? bilgi verebilirseniz sevinirim..
  • rebellionx R kullanıcısına yanıt
    Bende ki parmak izi bırakmayan gri renk. Yani ankastre rengi. Izgara fonksiyonunu bir kere kullandık. Pişirmesi oldukça uzun sürdü. Mikrodalgası çok başarılı ama ızgara verimsiz kaldı. Bu yüzden bitenekadar.com'dan Era marka konvansiyonel bir ızgara aldım. Sorunu çözdüm.
  • quote:

Bende ki parmak izi bırakmayan gri renk. Yani ankastre rengi. Izgara fonksiyonunu bir kere kullandık. Pişirmesi oldukça uzun sürdü. Mikrodalgası çok başarılı ama ızgara verimsiz kaldı. Bu yüzden bitenekadar.com'dan Era marka konvansiyonel bir ızgara aldım. Sorunu çözdüm.

bilgilendirme için teşekkürler.. bizde ızgara fonksiyonu kullanışlı olsun istiyoruz 200 tl civarı lg nin modelleri var birde kullanan yada bilgisi olan varmı aceba?

http://www.kliksa.com/urun/lg-mh6043h-mikrodalga-firin/980001062

http://www.kliksa.com/urun/lg-mh6343dar-mikrodalga-firin/980001063

• quote:

Orijinalden alıntı: rebellionx

quote:

bilgilendirme için teşekkürler.. bizde ızgara fonksiyonu kullanışlı olsun istiyoruz 200 tl civarı lg nin modelleri var birde kullanan yada bilgisi olan varmı aceba?

http://www.kliksa.com/urun/lg-mh6043h-mikrodalga-firin/980001062

http://www.kliksa.com/urun/lg-mh6343dar-mikrodalga-firin/980001063

Mikrodalga fırınların ızgara fonksiyonu üst tarafında delikli bir bölgeden sıcak hava üfleme prensibi ile çalışmaktadır. Kapalı alanın içinde konvansiyonel ızgara flameni metal içerdiğinden kullanılamamaktadır. Yani tümü marka model farketmeksizin bu şekilde çalışır. Sıcak hava üfleme sistemi zaten pişirirken ön kapağın açık kalması zorunlu olduğundan verimsiz ve pişirdiklerinde ızgara tadı almanın imkansız olduğu bir sonuca yol açar. Mikrodalga enerji verimliliği ve çalışanlar için pişmiş yemeğin tabakta ısıtılması konularında önceliklidir. Aynı miktar yemeği, mikrodalga ile elektrikli bir fırının 3'te 1'i doğalgazın yaklaşık yarı bedeline 3'te 1 sürede ısıtabilirsiniz. Bir de derin dondurucuda saklanmış ürünlerin çözülmesi konusunda birebirdir. Ayrıca minik kesekağıdında patlamış mısırı 2 dakikada kokusuz ve firesiz patlatması konusunda da tarafımıza kendisini başarıyla kanıtlamıştır.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.