Şimdi Ara

SÖZELCİLER BURAYA (Sorular,Bilgi Paylaşımı vs) 2013 YGS-LYS TERCİH SONUÇLARI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.551
Cevap
70
Favori
227.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar geçtiğimiz yılın sözelciler buraya konusunu Müşkilpesend arkadaşımız açmıştı ve konu bayağı bi faydalı olmuştu. Fakat tercih döneminin de sona ermesiyle konu pasif kaldı.

2012-2013 dönemi için yeni bir konu açmak istedim. Forumun sözelcileri olarak bu taze konudan devam edebiliriz.

Konuda çözemediğimiz soruları, anlayamadığımız konuları sorabilir, terimleri, kavramları paylaşabiliriz.

2012 Yerleştirme sonuçlarına göre oluşan puanları ve taban sıralamaları aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

2012 ÖSYS Taban Puan Ve Başarı Sıraları

Daha Fazla Kişiye Ulaşmamız İçin İmza Kodumuz
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_65818740/tm.htm][image]https://store.donanimhaber.com/6d/cd/fb/6dcdfb9dade5160715b2fc8fadb26173.png[/image] 
    [color=#757575][size=1][b]SÖZELCİLER BURAYA (Sorular,Bilgi Paylaşımı vs) 2013 Yeni Konu[/b][/link]

2012 YGS Soru Değerlendirmesi ve 2013 YGS Konu Dağılımları

İndirmek İçin Tıklayınız

Sıralama & Puan Nedir? Düşer mi 2013'te?

İndirmek İçin Tıklayınız

Sözel Derslere Nasıl Çalışmalıyım?

İndirmek İçin Tıklayınız

Paragraf Soruları Nasıl Çözülür?

İndirmek İçin Tıklayınız

Edebiyat Genel Tekrar - Pratik Bilgiler

İndirmek İçin Tıklayınız

99 Adet Türkçe Dilbilgisi Pratikleri

İndirmek İçin Tıklayınız

Kavram Dersaneleri Coğrafya Bütün Konular Dev Kaynak

İndirmek İçin Tıklayınız

Yazım Kuralları ve Noktalama Sunu Şeklinde Ayrıntılı Anlatım

İndirmek İçin Tıklayınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #Ramazan -- 26 Temmuz 2013; 0:23:59 >

• bundan sonra buradayım.hedef 15k
  • Olursa ilk 1000 inşallah.
  • ne 15 i ne bini ilk 100 bu senede dh den
  • Hedeflerinizi görelim beyler benim 5k

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burdayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Sky.[TR]-

bundan sonra buradayım.hedef 15k

İşte benim adamım.Hedeflerimiz aynı ilk 15K.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iPlexen

quote:

Orijinalden alıntı: -Sky.[TR]-

bundan sonra buradayım.hedef 15k

İşte benim adamım.Hedeflerimiz aynı ilk 15K.

bende aynı bölümü istiyorum bak
  • bizde burdayız artık.... hedef 15k en kötü 20k
  • İnşallah hayırlı olur sizin açınızdan
  • Güncel

• hedef ilk 3 bin bakalım hayırlısı
  • Mezunum, geçen sene sadece sözelden girmiştim bu sene hem ts hem tm den giricem sözel hedef 5k.
  • Anadolu üniversitesi halkla ilişkiler Reklamcılık olur umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rmznts

Anadolu üniversitesi halkla ilişkiler Reklamcılık olur umarım.

inşallah bende istiyorum anadolu üniv. iletişim tasarımı ve sanat yönetimi
  • HEDEFİNİZİ ÇOOOKKKKKK BÜYÜK TUTUN. 29.000 DEN 37.000 GELMEDİ. 3. SENEYE HAZIRLANACAĞIM EK YERLEŞTİRMEDEN OLMAZSA.

ALLAH KİMSEYİ BU DURUMA DÜŞÜRMESİN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: winneras

HEDEFİNİZİ ÇOOOKKKKKK BÜYÜK TUTUN. 29.000 DEN 37.000 GELMEDİ. 3. SENEYE HAZIRLANACAĞIM EK YERLEŞTİRMEDEN OLMAZSA.

ALLAH KİMSEYİ BU DURUMA DÜŞÜRMESİN.

biraz açarmısınız ' 29.000 DEN 37.000 ' merak ettim de kusura bakmayın
  • hazır sözelcileri bulmuşken YGS için sosyali nasıl +30 çıkarabilirim . Türkçe içinde dil bilgisi hiç yok dil bilgisinden 4 tane felan soru geliyor bunlara sizce çalışmalımıyım türkçede de hedef +30

• quote:

Orijinalden alıntı: endless32

hazır sözelcileri bulmuşken YGS için sosyali nasıl +30 çıkarabilirim . Türkçe içinde dil bilgisi hiç yok dil bilgisinden 4 tane felan soru geliyor bunlara sizce çalışmalımıyım türkçede de hedef +30

türkçe için en büyük avantaj dil bilgisidir bende hiç yapamıo-dum-sözcükte yapı falan şimdi tıkır tıkır çözüorum..önyargımı yeniorum yavaş yavaş..tekrar tekrar tekrar ve her konu bitiminde küçük notlar ve bol test..bi zamandan sonra o notlara bakmıcaksın bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgasahin34 -- 15 Eylül 2012; 21:57:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgasahin34

quote:

Orijinalden alıntı: endless32

hazır sözelcileri bulmuşken YGS için sosyali nasıl +30 çıkarabilirim . Türkçe içinde dil bilgisi hiç yok dil bilgisinden 4 tane felan soru geliyor bunlara sizce çalışmalımıyım türkçede de hedef +30

türkçe için en büyük avantaj dil bilgisidir bende hiç yapamıo-dum-sözcükte yapı falan şimdi tıkır tıkır çözüorum..önyargımı yeniorum yavaş yavaş..tekrar tekrar tekrar ve her konu bitiminde küçük notlar ve bol test..bi zamandan sonra o notlara bakmıcaksın bile

nasıl çalışayım kardeş bende aynı problem var sen nasıl çalıştın ? Dersane başlasın hocadan mı dinleyeyim yoksa senin tavsiyen var mı ?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.