Şimdi Ara

SÖZELCİLER BURAYA (Sorular,Bilgi Paylaşımı vs) 2013 YGS-LYS TERCİH SONUÇLARI (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.551
Cevap
70
Favori
227.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar Avrupada feodalitenin yıkılması Osmanlıyı ne yönden olumsuz etkilemiştir? test te çıktı yapamadım olumsuz etkilememiştir dedim ama etkilemiş diyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jermaine.

arkadaşlar Avrupada feodalitenin yıkılması Osmanlıyı ne yönden olumsuz etkilemiştir? test te çıktı yapamadım olumsuz etkilememiştir dedim ama etkilemiş diyo.

yıkılan beyliklerin orduları tek çatı altında birleştiğinden siyasi birlik sağlanmış ve daha güçlü bir merkezi otorite oluşmuştur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D37FC5D75 -- 2 Mayıs 2013; 15:22:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: History_1453

quote:

Orijinalden alıntı: Jermaine.

arkadaşlar Avrupada feodalitenin yıkılması Osmanlıyı ne yönden olumsuz etkilemiştir? test te çıktı yapamadım olumsuz etkilememiştir dedim ama etkilemiş diyo.

siyasi birlik sağlandığı için yıkılan beyliklerin orduları tek çatı altında birleştiğinden daha güçlü bir merkezi otorite oluşmuştur

hiç bu yönden düşünmemiştim.. sağolasın dostum ayrıca bana 1789 ve 1830 ihtilallerinin farklarını ortak yanlarını söyleyebilir misin? fransadaki
  • 1830 devrimi hakkında fazla bir bilgim yok maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: History_1453

1830 devrimi hakkında fazla bir bilgim yok maalesef

çıkıyo sorularda o yüzden dedim
  • Beyler, fem kapsül alıp çözen var mı?
    Daha doğru düzgün çalışmadığım tarihten 38 net, edebiyattan 53.25 net çıktı. Kolay mıdır bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: demiralatalay

Beyler, fem kapsül alıp çözen var mı?
    Daha doğru düzgün çalışmadığım tarihten 38 net, edebiyattan 53.25 net çıktı. Kolay mıdır bu?

Fem kapsül kolay geliyor bana, Fdd çözüyorum bayaği seçici sorular var zevk veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Supremacy.

quote:

Fem kapsül kolay geliyor bana, Fdd çözüyorum bayaği seçici sorular var zevk veriyor.

Fdd'nin nesi? Kapsül denemesi mi?
  • quote:

quote:

Bi de yakalamışken sorayım, sosyoloji psikoloji. Bunlara özet olarak nasıl çalışılır? Sosyoloji kitabı aldım 300 sayfalık. Gereksiz gereksiz, bildiğim şeyler hep.
  • quote:

quote:

quote:

Bi de yakalamışken sorayım, sosyoloji psikoloji. Bunlara özet olarak nasıl çalışılır? Sosyoloji kitabı aldım 300 sayfalık. Gereksiz gereksiz, bildiğim şeyler hep.

FDD nin kapsülü yok soru bankası var.

300 sayfa sosyoloji mi :/ Sosyoloji yoruma dayalı o kadar yoğun konularıda yok. Ben Fem simetri konu anlatımlı psikoloji-sosyoloji-mantık kiabı var. Önemli yerleri yazarak çalışıyorum . Sonra LYS cıkmıs sorularını cozuyorum gayet yeterli bilgi verdiğini farkediyorum. 300 sayfalık kitabın çoğu gereksiz bilgidir bana göre. Kaynağını değiştirip çalış istersen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Supremacy. -- 3 Mayıs 2013; 11:14:08 >

• beyler bu tarih lys sorularının içinde bilmediğimiz bilgi soruyorlar konu anlatımda bile yok onları nasıl öğrencez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Diğer derslerinde var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirg27 -- 3 Mayıs 2013; 12:52:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirg27

Diğer derslerinde var

Tabiki diğer derslerin de var. Bu LYS-4 deneme seti kapsül değil, çünkü Kapsül bir kitap modelidir ve sadece Fem de olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Supremacy. -- 3 Mayıs 2013; 13:10:45 >

• quote:

Diğer derslerinde var

Kullanıyor musun memnun musun ? Soru bankasını kullanıyorum ama denemeye karar veremedim henüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon_

quote:

Diğer derslerinde var

Kullanıyor musun memnun musun ? Soru bankasını kullanıyorum ama denemeye karar veremedim henüz.

soru bankası nasıl

• sdaece ygs 1 den gireceğim , en az 250 arası almam gerekiyormuş vakıf için , önerilere ihtiyacım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: after1

quote:

quote:

Diğer derslerinde var

soru bankası nasıl

Soruları güzel,kaliteli ama Çağdaş Türk Tarihi kısmında her üniteden üçer test var sadece o çok az geldi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: after1

quote:

quote:

Diğer derslerinde var

soru bankası nasıl

Soru bankasını kullanıyorum, tavsiye ederim. LYS sorularından daha çok zorlayan soruları var.

• quote:

quote:

Diğer derslerinde var

Evet kullanıyorum soruları güzel. Bunun coğrafya 1-2 olanları var onları da tavsiye ederim soruları gercekten kaliteli.

• quote:

quote:

Diğer derslerinde var

Tabiki diğer derslerin de var. Bu LYS-4 deneme seti kapsül değil, çünkü Kapsül bir kitap modelidir ve sadece Fem de olur

Konu müsaitken sorayım bu kapsüllerin 2013 basımı varmı? Antep'te gezmediğim kırtasiye kalmadı hepsi mart 2012 basım.

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.