Şimdi Ara

USB DİREKSİYON SORUNUNU ÇÖZDÜM HAYIRLI OLSUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
7.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SELAM; BU SORUNDAN DOLAYI KAFAYI YEMEK UZEREYKEN HATTA YAPMADIĞIM KALMAMIŞKEN BİRDEN ÇOK GÜZEL BİRŞEY KEŞFETTİM, HİÇBİR FORUMDA VEYA SİTEDE BULUNMAYAN USB DİREKSİYON SORUNUNU BULDUM;VIA ANAKARTLARI BİLMEM AMA INTEL ANAKARTLARDA GEÇERLİ SANIRIM. KONUYA GEÇİYORUM; SİZİN SORUNUNUZ USB DİREKSİYONUM AYGIT YÖNETİCİSİNDE GÖRÜNÜYOR OYUNLARDA ÇALIŞMIYOR (RACE DRİVER 2, RACE DRİVER 3, FORD RACING V.B) VEYA USBDEN BAĞLANINCA DRIVERINI YUKLUYOR SONRA BİRDEN KAYBOLUYOR VEYA OYUNDA ÇALIŞIYOR FAKAT YENİ BİR BÖLÜME GEÇİNCE BİRDEN ÇALIŞMIYOR DİYORSANIZ SORUN: ANAKARTINIZDA BULUNAN ONBOARD SES KARTIYLA ÇAKIŞMASINDAN DOLAYI DREKSİYON ÇALIŞMIYOR HİÇBİR ŞEKİLDE. HÖPARLÖRLERİ VE DİREKSİYONU SÖKÜN VE TEKRAR DİREKSİYONU TAKIN VE İSTEDİĞİNİZ OYUNU OYNAYIN ARKADAŞLAR OLAY BU. BEN BU ŞEKİLDE İDARE EDEMEDİM SES OLMADAN ZEVKİ ÇIKMIYOR DİYE ŞUNU YAPTIM, KASANIN ÖN TARAFINDA BULUNAN USB GİRİŞLERİNDEN ANAKARTA JUSB'DEN BAĞLADIM SONRA (+) KIRMIZI KABLOYA BİR AÇ KAPA DÜŞME EKLEDİM(ÇÜNKÜ USB ÇIKARIP TAKMAKTAN KOLAY VE ZARARSIZ) VE OYUNA GİRMEDEN ÖNCE KOLONLARI KAPATIYORUM ÇÜNKÜ O ZAMAN DİREKSİYON SORUNSUZ ÇALIŞMAYA BAŞLIYOR SONRA OYUNA GİRİYORUM (EĞER İLK SEFER OYUNA GİRİYORSANIZ TUŞLARI AYARLAYIN) SONRA YARIŞ BAŞLADIKTAN SONRA KOLONLARI ÇALIŞTIRIYORUM (ÇÜNKÜ SES OLUNCA DİREKSİYON SAPITIYO) OLAY BUDUR. HERKESE İYİ YARIŞLAR..... SİZİ ONLINE YARIŞLARDA GÖRMEK DİLEĞİYLE .....

• anlattıklarından bişey anlamadım
    bendeki konturland pc/ps2 gamepadi usb tanıyor ışığıda yanıyor ama tuşlar basmıyor ..tuşlarını görmüyor..

kolonları kapat ne demek!!! ses kartının bağlantısını kesin mi demek istedin!!!! düğmedenmi kapatcaz kolonları,ne alaka yani kolonlar bilgisayarın dışında bir şeydir... daha açıklayıcı yazarsan sevinirim
  • Kolonları kapattığında,direksiyonda problem ortadan kalkması ilginç. Ses, direksiyonu bozuyor. Normal bir şey değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.