Şimdi Ara

iPhone 5 16GB SIMFREE KAYITLI 1.799 TL GARANTİLİ ÖN SİPARİŞ,EYLÜLÜN SON HAFTASI TESLİMAT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
3
Favori
2.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 iPhone 5 16GB SIMFREE KAYITLI 1.799 TL GARANTİLİ ÖN SİPARİŞ,EYLÜLÜN SON HAFTASI TESLİMAT
    -----İPHONE 5-----

ÜRÜN TESLİM TARİHİ EYLÜL SON HAFTASIDIR..

ÜRÜN NAKİT FİYATI 1.799 TL.

İSTANBUL-İZMİR-ANKARA-BURSA-KOCAELİ-SİVAS-MUĞLA-MANİSA-AĞRI ELDEN TESLİM YAPILIR

ÜRÜN KAYITLI OLUP, ORİJİNAL FATURASINDAN BİR KOPYA İLE ORİJİNAL KAPALI SIFIR KUTUSUNDA TESLİM EDİLECEKTİR.

ÜRÜN ÖN SİPARİŞLERİNİZ İÇİN AD-SOYAD CEP NUMARASI VE RENK SEÇENEĞİNİ PM ATMANIZ YETERLİDİR.
    ÜRÜN NAKİT FİYATI 1.799 TL OLUP KREDİ KARTI SEÇENEĞİ İLE 1.895 TL DIR.

ÜRÜN GARANTİSİ 1 YIL İSVİÇRE APPLE TARAFINDAN VERİLMEKTE OLUP GARANTİYE KONU DURUMDA İSVİÇRE'YE GİDİŞ-GELİŞ KARGO ÜCRETİ İSVİÇRE APPLE TARAFINDAN KARŞILANACAKTIR.
    GARANTİ KONUSU SERVİS SÜRESİ 21 GÜNDÜR

SİPARİŞ VE HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN 0 505 802 41 40 NUMARALI TELEFONDAN İRTİBAT KURABİLİRSİNİZ

TAKSİTLİ ALIMLAR İÇİN:http://www.sanalpazar.com/-iphone-5-On-Siparis__isp4499980

REFERANS İÇİN:http://www.sanalpazar.com/user_reputation.php?user_id=409458&auction_id=4499980&name=-iPhone-5--ON-SiPARiS
    Fiyat : 1799 TL Miktar : 25 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hayırlı satışlar Kemal
  • Hayırlı olsun iyi satışlar. Güvenilir arkadaştır.
  • teşekkür ederim, değerli büyüklerim..

• 3 ekimde fransaya gidip iphone5 alacaktım. 1600TL +100 tl kayıt ücretiyle 1700 e gelecekti.

Fiyatınız hemen hemen avrupayla aynı. Taksitli 1800 olsa direk sizden alırdım 100 tl daha fazla verip. Ama 1900 olunca 200 tl fark vermiş oluyorum benim için fazla.

1800 e taksitli satma şansınız varsa 1 tane alabilirim sizden. 3 ekime kadar düşünün isterseniz.

Yok olmaz derseniz sağlık olsun. Hayırlı satışlar. DÜrüst birine benziyorsunuz
  • nazik yorumunuz için teşekkür ederim..

maalesef fiyat konusunda yardımcı olamam..

• Pm atan üyelerden ricam sorularını buradan sormaları ve cevaplarla tüm forum kullanıcılarının bilgilendirilmelerini sağlamaları yönündedir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayırlı satışlar. Arkadaş çok ilgili ve nazik bir insan, bu konuda kendisine kefilim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim,
    güzel düşünceleriz için ayrıca tşk ederim..

• pmlere cevap alamasakta iyi bir satici oldugunu dusunmekteyim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vendetta1228 -- 22 Eylül 2012; 22:53:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vendetta1228

pmlere cevap alamasakta iyi bir satici oldugunu dusunmekteyim :)

Sitede sorun var. PM atıyoruz ama ulaşmıyor. Sadece okuyabiliruz.

Ben cevabı mobil telefondan yazıyorum.

Satıcı güvenilirdir ben kefilim.

Saygılarımla.

• Valla bende giden kutusunda size gönderdiğim msj gözüküyor. Hatta okundu olarak gözüküyor :))))

• Pasaport kayıtlı değil sanırım?
  • İlanda yazdığı gibi cihaz pasaport kayıtlıdir.

• allah allah pmleriniz bana ulasmiyor :)

ilk isim yazdiranlardan biri oldugumu dusunerek, keske sureyi daha erkene cekebilseydik :)

saglik olsun fiyat uygun telefonda gorustugum beyfendide oldukca guven verdi.

hayirli olsun alanlar

• tşk ederim,
    maalesef süreyi öne çekme imkanı yok

• Hayırlı satışlar. 1200 lira nakit ve 600 lira taksit yaparsanız alabilirim. Kolay gelsin
  • İphone 5 isviçre'de 28 eylül'de çıkacak. Eylül'ün son haftası 24-30 u arası. En kötü senaryoyla "eylülün son haftası" cümlenizi 30 eylül dersek Cuma günü isviçreden çıkar çıkmaz alıp en geç pazar gününe kadar kullanıcıya ulaştırabilecek misiniz? Malum haftasonu kargolar çalışmadığı için elden dağıtımını 50 kişiye yapabilecek misiniz? Yoksa ilk siparişler bile ekim'in ilk haftası mı dağıtılmaya başlanacak.

Sadece meraktan soruyorum
  • Sanal pazar fiyatınız neden bu kadar yüksek. %5 komisyon almıyor mu adamlar?

Yada bir hata var ilanda kontrol ederseniz sipariş geçebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exe_genesis

İphone 5 isviçre'de 28 eylül'de çıkacak. Eylül'ün son haftası 24-30 u arası. En kötü senaryoyla "eylülün son haftası" cümlenizi 30 eylül dersek Cuma günü isviçreden çıkar çıkmaz alıp en geç pazar gününe kadar kullanıcıya ulaştırabilecek misiniz? Malum haftasonu kargolar çalışmadığı için elden dağıtımını 50 kişiye yapabilecek misiniz? Yoksa ilk siparişler bile ekim'in ilk haftası mı dağıtılmaya başlanacak.

Sadece meraktan soruyorum

Merhaba
    Alım işlemini yapan herkese cihazlar zamanında yetistirilecektir. Ayrıca ön sipariş veren sayısı arttığından dolayı bundan sonra ki cihazlar müşterilerimize verdigimiz yeni tarihlerde teslim edilecektir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.