Şimdi Ara

Android için Chrome güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  

Google'ın uzun bir bekleyişin ardından Android ve iOS platformu için sunduğu ve Android 4.1 Jelly Bean sürümünde standart web tarayıcısı olarak gelen Chrome, Android platformu için güncellendi.

Masaüstü Chrome tarayıcısı ile hemen hemen aynı fonksiyonları sunan uygulama, sekme seknronizasyonu ile de herhangi bir cihazda açık olan sekmelerinizi kaydederek, istediğiniz başka bir cihazdan erişmenizi sağlıyor.

Güncelleme ile gelen yenilikler ise pek çok güvenlik ve stabilite geliştirmeleri, sistemi seviyesinde Google uygulamalarının ayarlar kısmına eklenen lokasyon tercihi, YouTube video kontrollerinin tam ekran iken de çalışabilmesi, ekran kilidinin açılmasıyla otomatik olarak videonun devam etmesi, üçüncü taraf IME'lerin Chrome ile daha iyi çalışması şeklinde sayılabilir.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.android.chrome

• Başka makinaları bilmiyorum ama Sensation'da pek stabil değildi. Bir daha deneyelim bakalım.
  • neden minimum 4.0?

• Ben Evo 3D kullaniyorum.Ancak Chrome la.ilgili sorunum var.Mesela ben tarayicida dolaşırken mesaj geldi ve bildirim çubuğunu indirdim.Sonra tarayiciya geri girdigimde sayfa kayıyor,saçma sapan şeyler oluyor.Aradada klavye kayboluyor.Napicam?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HTC Evo 3D kullanıyorum ben Chrome'u güncelleme gelsinde düzelsin diye yüklü tutuyordum kullanmak mümkün değildi klavye kayboluyor , görüntüler birbirine karışıyordu internette baktığıma göre HTC telefonların genelinde böyle sorunlar varmış ama güncellemeden sonra hepsi düzeldi geç oldu ama iyi oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

neden minimum 4.0?

Şiddetle katılıyorum
  • Dolphin üstüne browser yok arkadaşlar.Mini Dolphin de deneyin.O daha kolay geliyor.
  • SGS 2 de gayet stabil.Mükemmel olmuş bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazloo -- 14 Eylül 2012; 11:27:20 >
  • güzel tarayıcı ama S2 nin kendi tarayıcısı halan daha hızlı çalışıyor ve flaş videolar hala izlenemiyor bu büyük bi eksiklik nakia gibi kısıtlı bi flaş olmalı bence en azında metya oynatıcısı ile entegre olmalıdır.

• Klavyeli telefonumda kullanamıyordum. Bunda düzeltmişlerdir belki bu sorunu. Denerim bir ara.
  • güçlü telefonlarda iyi çalışıyor,sgs2-3 yada htc one serisi gibi.biraz daha geliştirilmesi lazım stabilite anlamında,bunun dışında güzel tarayıcı.alternatif olarak dolphin ve boat browser öneririm.özellikle boat browser hafifliği ile en alt katagori telefonlarda dahi hızlı çalışıyor ve özellikleri gayet tatmin edici.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazkar35

güzel tarayıcı ama S2 nin kendi tarayıcısı halan daha hızlı çalışıyor ve flaş videolar hala izlenemiyor bu büyük bi eksiklik nakia gibi kısıtlı bi flaş olmalı bence en azında metya oynatıcısı ile entegre olmalıdır.

Flash player mobil cihazlar için kaldırıldı.Malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARTH_BLACK

güçlü telefonlarda iyi çalışıyor,sgs2-3 yada htc one serisi gibi.biraz daha geliştirilmesi lazım stabilite anlamında,bunun dışında güzel tarayıcı.alternatif olarak dolphin ve boat browser öneririm.özellikle boat browser hafifliği ile en alt katagori telefonlarda dahi hızlı çalışıyor ve özellikleri gayet tatmin edici.

boat browserı bir ara tavsiye ediyordum ama artık etmiyorum çünkü hızlı olmasına rağmen şarjı çok yiyiyor meret.
  • app2sd hala gelmedi mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

quote:

Orijinalden alıntı: DARTH_BLACK

güçlü telefonlarda iyi çalışıyor,sgs2-3 yada htc one serisi gibi.biraz daha geliştirilmesi lazım stabilite anlamında,bunun dışında güzel tarayıcı.alternatif olarak dolphin ve boat browser öneririm.özellikle boat browser hafifliği ile en alt katagori telefonlarda dahi hızlı çalışıyor ve özellikleri gayet tatmin edici.

boat browserı bir ara tavsiye ediyordum ama artık etmiyorum çünkü hızlı olmasına rağmen şarjı çok yiyiyor meret.

stabilite konusu ilerleyen versiyonlarda düzeltilebilir genede iyi bir tarayıcı arada kullanıyorum halen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazkar35

güzel tarayıcı ama S2 nin kendi tarayıcısı halan daha hızlı çalışıyor ve flaş videolar hala izlenemiyor bu büyük bi eksiklik nakia gibi kısıtlı bi flaş olmalı bence en azında metya oynatıcısı ile entegre olmalıdır.

HTML5 e tamamen geçsek de kurtulsak şu Flash tan.

Forumda müzik bölümündeki konularda gezinmek tamamen bir eziyete dönüşüyor. Bu PC için de geçerli.
  • html5 tamamen gelse acayip rahatlıcaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QMechanic -- 14 Eylül 2012; 14:33:41 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.