Şimdi Ara

Samsung Galaxy Beam video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
2
Favori
13.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung,Galaxy Beam adını verdiği dahili projeksiyonlu telefonunu sizler inceledik. Sahip olduğu dahili projeksiyonla dikkat çeken Galaxy Beam merak edilen yönleriyle bu videoda.

• Güzel telefon
  • rezerved. şuan buralar tarla
  • Reklam alanı
  • 480X800 Biraz düşük gibi ramde 768 mb ama diğer özellikleri güzel.Projeksiyonda farklı bir deneyim.
  • İzlemeden ne yorum yapıyorsunuz bi bitmediniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • projeksiyon olayı iyi ama yazılım konusunda kötü. diğer özellikleri fazla iyi değil diğer telefonlara göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnsan Çakması -- 13 Eylül 2012; 20:30:53 >
  • Samsung'un çıkardığı her telefon da birbirine benzemeye başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi David Attenborough -- 13 Eylül 2012; 20:21:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The service is unavailable. böyle bi şey diyor
  • Gereksiz.

• Bencede gereksiz
  • Gözünüzü seveyim Xperia T'yi V'yi filan da böyle inceleyin. Hep Samsung, Htc...
  • Bir an projeksiyon özelliginden hiç bahsetmeyecek zannettim:-)

Projeksiyon özelliği ile öne çıkan bir telefonun projeksiyonundan daha cok bahsedilsin isterdim.Mesela yansitilan ekranin buyuklugunun en biy orsnini yeterliligi video da yoktu sanirsam ben goremedim.

Elinize sağlık.Öğretmen olmam hasebiyle merak ettigim bir telefondu.Ders esnasinda vakit kaybi olmadan projeksiyon bilgisayar kurmak derdi olmadan kulanabilir miyim diye dusunuyordum dogrusu.

• Yıllardır bunu söylüyorum, sonunda çıktı ...

• projeksiyon entegreli ilk telefon saniyorum bu. daha gelistirilerek tipki sgs1, sgs2, sgs3 gibi seri halinde piyasada bulundurulabilir. tabi bunun icin ilk önce ilk telefonun basarisi önemli.

• bu tanıtım videosu editing esnasında yanlışlıkla bu hale gelmediyse telefonun projeksiyonunun detayları hakkında hiç bir bilgi edinemediğim gibi, projeksiyonun performansı dışında merak edilmeyen ne kadar özellik varsa varsa detaylı olarak tanıtılmış. herkesin performansını bildiği standart samsung klavyesi, android ana ekrana sayfa ekleme gibi gereksiz ötesi detaylar bile projeksiyondan daha detaylı tanıtılmış o derece yani.

projeksiyonun teknik detayları, lamba gücü, oda ışığındaki görüntü kalitesi, oynatma çözünürlüğü, oynatma esnasında perdeye veya duvara karşı olabilecek en optimum mesafe vs. vs. bunların hiç birine cevap bulamıyoruz.

bu telefonu alacak kişi uzun uzun bahsedilen tarayıcı kalitesine veya diğer pek çok detaya göre değerlendirecek olsa gider başka telefon alır. tüketiciyi almaya sevkeden tek yönü projeksiyon. o da belirsiz kalmış yani.

• videolara AA açın 16x felan anca yeter.Arka planla o saç telleri arasında feci piksel kırılmaları dikkatimi dağıtıyor.Sanal arkaplandan ne zman vazgececeksiniz çok merak ediyorum...

• Telefon Projeksiyon'u Dışında Bide İşlemci Dışında Ace 2 İle Aynı Gibi Ama Kutu İçeriği En Geniş Olan Samsung Teleofunu

• Telefon bence gereksiz ancak ilgili olanlar ilçinde bir hayli ilginç bit model.

Ayrıca allah rızası için şu standart telefon inceleme prosedürünüzü yenileyin. Videoların kaçıncı dakikasında neyin tanıtıldığını ezberledik artık. Ana ekrana uygulama ekleme faslı gibi detaylar çok gereksiz veya uygulama ekranını düzenleme felan. Touchwiz 4,0 dendiğinde bunları ayriyetten anlatmaya gerek yok. Projeksiyon üzerinde durulmalıydı herkesinde dediği gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doktormert

Bu nasıl inceleme :S Android incelemesi gibi. Ayrıca projektörü yansıttığınız yüzey ne kadar uzaklıktaydı fılan :s hiçbir bilgi vermediniz.

kesinlikle katılıyorum.İncelemenin en can alıcı noktası projeksiyon olmasına rağmen sıradan bir özellik gibi hiç üzerinde durulmamış.Eminim herkes androidin çift çekirdekli işlemcilerde nasıl çalıştığını merak ediyordu zaten
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.