Şimdi Ara

KAPIYA MİT AJANLARI GELDİ !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
3
Favori
4.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar, romanya vizesi için geçen hafta başvurdum orda master yapcam baya arkadaşım var daha öncede gittim. Ve ben şakacı biriyimdir twitterda ve face te "vize vermezlerse bütün romen arkadaşlarımı davet edip konsolosluğun önünde öldürüp 2 ülke arasında savaş başaltcam" yazmıştım ingilizce. hatta romen arkadaşlarda gülüp yorum yaptılar beni tanırlar.

yaklaşık 2 saat önce kapıya 2 tane mit ajanı geldi soruşturmaya. yaw dedim şaka olur mu öyle şey ? severim romenleri, amerikaya gidip geldim, üniversiteden yeni mezın oldum, bir tane vukatım hız limiti aşmışlığım bile yoktur dedim gittiler. inş. vize mi etkilemez bu olay.

Yani nasıl bi ülke oldu burası yaw ???

• yaw kardeşim konu dışı mı burası ? adam gibi yorum yapsanıza. yada hiç yapmayın, burda dalga geçmek yasak değil miydi ?
  • İnternet ortamı tehlike ve tuzaklarla dolu.Sizin adınıza üzüldüm ama arkadaşlarınız size şaka yapmış da olabilir.Belli olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarman29

İnternet ortamı tehlike ve tuzaklarla dolu.Sizin adınıza üzüldüm ama arkadaşlarınız size şaka yapmış da olabilir.Belli olmaz.

kimliklerini gösterdiler dostum keşke şaka olsa.
  • Hakikaten o 2 kişiyi sizin arkadaşlarınız şaka falan yapmak için yollamış olamazlar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Hakikaten o 2 kişiyi sizin arkadaşlarınız şaka falan yapmak için yollamış olamazlar mı ?

şöyle bişey var apartmanda oturan bi polis abi var duyunca oda indi aşağı, kimliklere fln o baktı. gerçek yani.
  • Eee. Peki sen o polis abi ile fazla samimi değil misin?

Yani demedi mi orada falan "Bu eleman bizim dostumuzun oğludur, biraz şakacı birisidir. Öyle birisi kesinlikle değil. Ben yıllardır tanıyorum kendisini falan" diye?
  • quote:

Eee. Peki sen o polis abi ile fazla samimi değil misin?

Yani demedi mi orada falan "Bu eleman bizim dostumuzun oğludur, biraz şakacı birisidir. Öyle birisi kesinlikle değil. Ben yıllardır tanıyorum kendisini falan" diye?

öyle dedi, onlarda sen kefil oluyosan tamam fln dedilerde, ben vizede bi yamuk olmasından çekiniyorum yoksa ne olcak tutup hapse mi atcaklar bi şaka için.
  • Hocam kusura bakma da hala inanılacak gibi gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Billy Pilgrim -- 13 Eylül 2012; 21:28:46 >
  • O zaman arkadaşım yapabileceğin fazla bir şey yok. Şunu dene:

Aynı Facebook'ta paylaştığın yerin altında yaz bu durumu. Ben şaka yapmıştım. Ciddi anlaşılmış.
    Oysa ki şaka yaptığım burada belli oluyordu falan yaz. Hatta hepimiz gülmüştük falan da de.

Başka yapabileceğin fazla bir şey yok. Zaten orayı takip ediyorlarsa aklını başına aldığını anlarlar.
    Özür de dile. Ve dua et hayırlısı olsun.
  • quote:

O zaman arkadaşım yapabileceğin fazla bir şey yok. Şunu dene:

Aynı Facebook'ta paylaştığın yerin altında yaz bu durumu. Ben şaka yapmıştım. Ciddi anlaşılmış.
    Oysa ki şaka yaptığım burada belli oluyordu falan yaz. Hatta hepimiz gülmüştük falan da de.

Başka yapabileceğin fazla bir şey yok. Zaten orayı takip ediyorlarsa aklını başına aldığını anlarlar.
    Özür de dile. Ve dua et hayırlısı olsun.

öyle yazdım zaten hem ingilizce hem türkçe, yani bundan sonrada bişey çıkıcaksa yuh olsun ztn. neyse umarım bişey çıkmazda bi anı olarak kalır, sizlerinde aklında bulunsun o kadar özgürlüklerimizin kısıtlandığı bi yerde yaşıyoruz, dikkatli olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: We are Oscar Mike

Hocam kusura bakma da hala inanılacak gibi gelmiyor.

kardeşim kusra bakma ama derdim başımdan aşkın inanmiycaksan ikna etmeye fln çalışamiycam hiç. hayır neyine inanmıyosunuz ? ben adamlarla silahlı mücadeleye girdim mi dedim ?

inanmıyosan twitterdan faceten bu tarz mesajlar yayınlamaya başla istersen, ben başkasınında başı yanmasın böyle şakalardan diye konu açtım.
  • Ya da inanmıyorsa mesela Twitter ve Face ini ver. Girelim, okuyalım, inanalım. O da olabilir.
    Demokraside çare tükenmez.
  • quote:

Ya da inanmıyorsa mesela Twitter ve Face ini ver. Girelim, okuyalım, inanalım. O da olabilir.
    Demokraside çare tükenmez.

inanıp inanmamanız gerçekten umrumda değil, o yazdıklarımı sildim zaten ne olur ne olmaz diye. bişey rica edicem ciddi konudur inanmiyanlar bişey yazmasın o zaman.

ben burda konuyu mu tartışcam ispat mı edicem ?
  • Kardeşim sinirin bozuk diye millete çatma. Ben de açarım bir konu FBI geldi evime derim, sonra da size mi ispatlayacağım bir de derim. Madem konuyu bizim başımıza gelmesin diye açtın, milletin kanıt beklemesine de kızmayacaksın.
  • koskoca mit baska isi gucu yok sanal ortamdaki yorumlar dogrultusunda eve gelecek ha
    kimler kimleri kesiyor olduruyor sanalda mit hangi birine gelsin be kardesim sana kadar dustuyse mit ulkenin hali gercekten acinasi halde
  • ya arkadaşlar, 25 yaşında adamım, hayatımda csb flnda yazmadım, kaldıki size ben bunu nasıl ispatliym şimdi ? soruşturma bile açılmadı ki. sordular gittiler, kapıyı kırıp girmediler yani.

yahu benim yalan söylediğimden o kadar emin olan her gün twitterından terörist mesajlar yayınlasın o zaman bide kendini şikayet etsin. bakın bakalım noluyo ?

yalan söylediğimi iddia edip bunu yapmayan namerttir o zaman hodri meydan.
  • arkadaşlar bide şunu sormak istiyorum, soruşturma açılmamıştı dimi ? çünkü bi mahkeme kararı fln vermediler, yarın ptt den e devlet şifresi alıp internetten bi araştırsam bakabilir miyim ?
  • Bende buna benzer bi korku yaşamıştım tamda buna benzer değildi ama kötü bir durum umarım anlarlar şaka yapmak istediğini.
  • Ben internete yazı yazarken korkuyorum bu olaylar yüzünden. Ne olur ne olmaz diyorum hep. Canlı örneğinide gördüm hiç yazmam artık
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.